"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Ješka za 5. Mj

Ješka za 5. Mj 22 Svi 2018 21:51 #19508

• svaboold
  • svaboold's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Zahvala primljena: 5
Pozdrav kolege i kolegice.
Evo za vikend nakon puno posla s pčelama kolege i ja odlučili malo odlutati do Pule pa zabaciti par štapova čitsto da malo odmorimo glave
CIlj nam je spinn, ali pošto ja od malena lovim na dubinu budemo malo isprobali što krije dno mora :D
Pa eto za neki savijet vas profesionalaca koje ješke preporučujete? Mi se odlučujemo za crva, dagnju i srdelu; pa ako netko ima ideja neka nabaci sto je lovno u ovo vrijeme. ( nadam se da eunice prodaju crva u 5. MJ ?
Pitao bi i za vrijeme, ali mi se s mora ne micemo tako da nam igra od jutra do noci :D
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati

Ješka za 5. Mj 23 Svi 2018 12:56 #19509

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
  • Zahvala primljena: 1343
svaboold napisao:
Pozdrav kolege i kolegice.
Evo za vikend nakon puno posla s pčelama kolege i ja odlučili malo odlutati do Pule pa zabaciti par štapova čitsto da malo odmorimo glave
CIlj nam je spinn, ali pošto ja od malena lovim na dubinu budemo malo isprobali što krije dno mora :D
Pa eto za neki savijet vas profesionalaca koje ješke preporučujete? Mi se odlučujemo za crva, dagnju i srdelu; pa ako netko ima ideja neka nabaci sto je lovno u ovo vrijeme. ( nadam se da eunice prodaju crva u 5. MJ ?
Pitao bi i za vrijeme, ali mi se s mora ne micemo tako da nam igra od jutra do noci :D

Mislim da s tim što si nabrojio nema greške i teško može bolje :D Možda i bibi ako su orade u điru? ;)

Ješka za 5. Mj 23 Svi 2018 20:45 #19515

• svaboold
  • svaboold's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Zahvala primljena: 5
Da vidiš na to sam skroz zaboravio :D Budem zvao eunice pa odma uzmem bibije i crva, a srdelu i dagnju na dobroj staroj tržnici :D

I to nam je najbolja opcija pošto nas ide 4 pa imamo 4 na dubinu i 4 spinn stapa :D nadam se da cemo imat uspjeha :D