"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Hvar zimi

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 28 Pro 2014 18:45 - 28 Pro 2014 18:45 #1 od zeusfaber
Hvar zimi was created by zeusfaber
Ima ko s Hvara? Idemo na Hvar za Novu godinu. Kakva je situacija s restoranima, kafićima i seoskim domaćinstvima? Što se uopće događa na Hvaru u ovo doba godine? Prioriteti su hrana, vino i živa muzika Svaka preporuka je dobrodošla :)
Zadnja izmjena: 28 Pro 2014 18:45 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
Gustaf's Avatar 08 Sij 2015 01:02 - 08 Sij 2015 01:02 #2 od Gustaf
Replied by Gustaf on topic Hvar zimi
Gledao sam video na facebook stranici. Bravo, svaka čast! :)
Zadnja izmjena: 08 Sij 2015 01:02 od Gustaf.

Molimo prijavite se

Više...
Damir's Avatar 08 Sij 2015 18:35 #3 od Damir
Replied by Damir on topic Hvar zimi
Vidija sam i ja, šta reč drugo nego bravo. Ja sam mislija isto otić do Hvara, ali ženi nije bilo dobro tako da sam dva dana s njom proveja po doktorima i bolnici. Na Staru godinu kad sam moga, zbog orkanske bure su bile u prekidu trajektne linije! Neke i prvi put od daleke 1979! Eto kakve sam ja sriće. :sick:

nijedna bolest nije zdrava

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 08 Sij 2015 23:42 #4 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Hvar zimi

Damir napisao: Vidija sam i ja, šta reč drugo nego bravo. Ja sam mislija isto otić do Hvara, ali ženi nije bilo dobro tako da sam dva dana s njom proveja po doktorima i bolnici. Na Staru godinu kad sam moga, zbog orkanske bure su bile u prekidu trajektne linije! Neke i prvi put od daleke 1979! Eto kakve sam ja sriće. :sick:

Auć Damire. Nadam se da je sve ok?

Hvala za video ;) šteta za buru.

Molimo prijavite se

Više...
Damir's Avatar 11 Sij 2015 11:47 #5 od Damir
Replied by Damir on topic Hvar zimi
Nije dobro nikako, a kako će bit Bog zna. :unsure:

Isto tako, vidićemo sutra oće li bit prilike za novi okršaj sa burom. Opet je zovu olujnu do orkansku kroz noć i sutra ujutro. ;)

nijedna bolest nije zdrava

Molimo prijavite se