"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Jel grize?

Više...
Fanatik's Avatar 18 Lis 2015 17:28 - 18 Lis 2015 17:32 #181 od Fanatik
Replied by Fanatik on topic Jel grize?
Moras sliku prvo pohranit na- pohrani.com ,servis za pohranu slika,zatim kad pohranih trebas kopirat kod za forum komplet kod sa ovim u zagradama- (img) ,to onda zalijepis u post na forumu.
Moras imat tapatalk u mobu ako izravno s moba oces prebacit,al mislim da nebi mogo ni pisat da ga nemas.

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Zadnja izmjena: 18 Lis 2015 17:32 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
kucnimestar's Avatar 10 Stu 2015 09:31 #182 od kucnimestar
Replied by kucnimestar on topic Jel grize?
pohrani.com/nalozi1.php#
Valjda je ovo link za sliku mog ponosa!

Molimo prijavite se

• frkachu
  • frkachu's Avatar Autor teme
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
frkachu's Avatar 10 Stu 2015 12:43 #183 od frkachu
Replied by frkachu on topic Jel grize?

kucnimestar napisao: pohrani.com/nalozi1.php#
Valjda je ovo link za sliku mog ponosa!

nije :)

Molimo prijavite se

Više...
Pikabu's Avatar 16 Stu 2015 20:32 #184 od Pikabu
Replied by Pikabu on topic Jel grize?
Evo javljam se i ja nakon duzeg vremena. Ovaj vikend sam napokon bio na Krku.. Vrijeme oblačno, magla, mirno. Uglavnom bonaca.

Na poziciji na kojoj sam bio ribe ni za lijeka. U petak navečer sam uspio uloviti 4 lignje, nijedna veća od 10 dkg. U subotu panula, nula bodova. Popodne kančanica, nekoliko velikih kanjaca i nešto sitneži. U subotu predvečer i u mrak niti jedna lignja :)

Nakon toga vučem rapalu na povratku u luku i ulovim jednog ćoravog brancina od 40 dkg. Nisam imao niti najlon, nego direktno varalica na upredenicu..

Tuga tužna, vratio se doma s 1.5 kg ribe sve skupa...
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 16 Stu 2015 22:10 #185 od dundo
Replied by dundo on topic Jel grize?
Moj Pikabu, tuga, jad i čemer ti je svuda, a ne samo kod tebe. Na mjestima gdje sam prije par godina u ovo doba dizao po 4-5 kila cipola ( komadi 40 deka i naviše), u subotu i nadjelju nisam uhvatio ni ribicu, niti sam ga vidio da zalampa.
Hvala: Pikabu

Molimo prijavite se

Više...
Pikabu's Avatar 14 Srp 2016 09:39 #186 od Pikabu
Replied by Pikabu on topic Jel grize?
Pripreme za more u završetku. Kakvo je stanje na jugu - forumaši, zbiva li se što?

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 14 Srp 2016 09:57 #187 od oki270
Replied by oki270 on topic Jel grize?
U zadnja 4 dana sam bio samo jednom na zalost, zbog 100 obaveza, i situacija je takva da je jedino vrijeme kad se mogu izbjeci kupaci u jako rano jutro. Uspinao sam 4 mala brancina ali su bili ispod pola kile pa su sretno otplivali natrag. Obzirom da se dosta roni zadnjih dana zacudjujuce malo ribe se vidi uz obalu...di koja orada i standardna smetala knezovi, pirke, pauci i slicno. Sve u svemu mislim da za dobar ribolov cu cekati 9ti mjesec..
Hvala: Pikabu, Fanatik, Slaven

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 14 Srp 2016 13:54 #188 od maxbeb
Replied by maxbeb on topic Jel grize?
Ima jedna nula B) :lol: :lol:
Posto sam pocetnik u spinnu nisam bas razocaran...jos :silly: :silly:
Zadnjih par predvecerja pokusavam s
Savegear prey floating
Dtd gavun 5g suspend
Balck minnow fiish 10g

Najprije malo po dnu pa vise,pa srednje, pa povrsina, jesam i na jednoj punti i na jos jednoj....
Onda sve polako skupim i doma :lol: :lol: :lol:
Nadam se da cemo imat sto za prijavit skoro, a dotad samo jako i bistro :like:

Ni riječi pred veličanstvom mora,
Pred modrim šumorom vječnost
Hvala: Pikabu, pepsi, Ahab, Boki

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 15 Srp 2016 09:55 #189 od oki270
Sinoc pao jos jedan mali brankec...i veselo pliva dalje. Cini se da su veliki migrirali dalje od buke kupaca, skutera i ostalih stetocina.

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 15 Srp 2016 09:59 - 15 Srp 2016 10:00 #190 od oki270

maxbeb napisao: Zadnjih par predvecerja pokusavam

Ako pokusavas na brancine a nisi na nekakvom uscu rijeke pokusaj u rano jutro...stvari na srednjem jadranu funkcioniraju malo drugacije nego na jugu ili na uscima rijeka. Cini mi se da su zadnjih dana znacajno agresivniji u jutro iako je i to dosta slabo obzirom da je vrhunac plime samo jednom dnevno i to poslijepodne..
Zadnja izmjena: 15 Srp 2016 10:00 od oki270.

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 15 Srp 2016 12:45 #191 od maxbeb

oki270 napisao:

Ako pokusavas na brancine a nisi na nekakvom uscu rijeke pokusaj u rano jutro...stvari na srednjem jadranu funkcioniraju malo drugacije nego na jugu ili na uscima rijeka. Cini mi se da su zadnjih dana znacajno agresivniji u jutro iako je i to dosta slabo obzirom da je vrhunac plime samo jednom dnevno i to poslijepodne..

Hvala naravno da cu probat
Moram jos nabavit danas udice za Fiisia 3g
Ako ima kakav dobar savjet za jos koju varku,,slobodno,,,,
Popodne je kupovina B)

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 15 Srp 2016 13:57 - 15 Srp 2016 14:12 #192 od oki270

maxbeb napisao:

oki270 napisao:

Hvala naravno da cu probat
Moram jos nabavit danas udice za Fiisia 3g
Ako ima kakav dobar savjet za jos koju varku,,slobodno,,,,
Popodne je kupovina B)

O silikoncima ne znam puno niti ih imam puno (osim nekakvih jeguljica i Fiiish BM-a). Ja se drzim 90% povrsinaca jer mi je nevjerojatno dosadno vuci voblere - povrrsinka akcija je zakon - a od njih za brancina....ha izbor je relativno jednostavan -> Patchinko 100, Seaspin ProQ 90 i u zadnje vrijeme dosta koristim savagear top prey jer sam nakon duugo vremena naucio kako ga efikasno voditi da bude zanimljiv brancinima. U principu ta 3 koristim velikom vecinom. Imam sad jos neke namjeru nabaviti ali ne mogu reci koliko su lovni jer dolaze za koji dan - Monarch Dok Sparky Shad i dog x junior. Za dane kad je jaci vjetar imam Panic prey 135 i na njega opcenito vodim agresivnije za Licu/Strijelku iako zadnji put kad sam lovio na njega se je uhvatio Brancin...

I za kraj najbolji savjet ikad - NE treba ti 50 raznih varalica da bi uhvatio ribu - dakeko vaznije je nauciti kako kvalitetno raditi s onima koje imas. Realno vise od 5 povrsinaca meni osobno ne treba, a ulovim redovito. Od tih 3 koja trenutno imam (i 2 koja stizu iduci tjedan) dobro znam raditi sa 2...s jednim jos uvijek ucim. Naravno, treba i znati pronaci ribu ali to je vec tema za sebe...
Zadnja izmjena: 15 Srp 2016 14:12 od oki270.
Hvala: Slaven, maxbeb, Boki

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 15 Srp 2016 14:14 #193 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Jel grize?
Da li loviš sa popperima?

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 15 Srp 2016 14:14 #194 od maxbeb
Hvala Oki
Lipo i precizno
Cilj mi je imat par dobrih komada, a onda samo rađa da dobijem i koji morski komad
Hvala jos jednom

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 26 Srp 2016 17:19 #195 od oki270
Ekipa jel se lovi stogod? Ja sam zaglavio na kontinentu i dolazim u ZD tek 4.8 ako bude sve po planu. Planiram malo posjetiti strijelke kod mosta ;-) ako jos uvijek ima kakve akcije tamo.

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 26 Srp 2016 21:52 #196 od maxbeb

oki270 napisao: Ekipa jel se lovi stogod? Ja sam zaglavio na kontinentu i dolazim u ZD tek 4.8 ako bude sve po planu. Planiram malo posjetiti strijelke kod mosta ;-) ako jos uvijek ima kakve akcije tamo.

A da grize :cheer: :)
Na fiisha 3g mi se uvatila pirka, grize strasno ...
Al ipak moj prvi spinn ulov sarun, jedan ali vrijedan :like: prijava na spinn ostale ribe

Hvala: Fanatik, oki270

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 27 Srp 2016 10:17 #197 od zoki1
Ja u Petrčanima mogu uloviti jedino kakvu čehinju,a i kakve sam ja sreće i ta bi bila jako rabljena,moral budem do Zadra skočit,nema druge

Molimo prijavite se

Više...
oki270's Avatar 27 Srp 2016 11:00 #198 od oki270

zoki1 napisao: Ja u Petrčanima mogu uloviti jedino kakvu čehinju,a i kakve sam ja sreće i ta bi bila jako rabljena,moral budem do Zadra skočit,nema druge

Petrcane po pitanju riba rade samo kad je juzina...onda zna dolutati pokoja Lica ali inace slabo - zna se tu i tamo zaletit nesto malo ali opcenito gubitak vremena.

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 27 Srp 2016 11:28 #199 od zoki1
A Kozine Zaton kakvo je tam stanje

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 27 Srp 2016 11:30 #200 od zoki1
Ostavio mi šogor par bibija i moram ih potrošiti da ne krepaju

Molimo prijavite se