"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Jel grize?

Više...
Mladen Miletić's Avatar 11 Velj 2017 13:18 #341 od Mladen Miletić
Replied by Mladen Miletić on topic Jel grize?
:lol:
Dobar je i mali ako je tehničar
Ja zadovoljan i s ukljatom, odličan borac. A kad ju dobiješ na 10 gramcu ili manjem :cheer:

Ja tolikog brancina mogu samo sanjat. Nikako da naleti neki preko kile.

Ili nema ili neznam :S

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Hvala: Ahab

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 11 Velj 2017 14:29 #342 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Jel grize?
Brancini su ribe sa 3 završena fakulteta,treba puno truda,muke,ali i znanja i sreče da se ulovi.Nije ni čudo da je ribič ushičen kad ulovi brancina od skoro kilu i pol,ko nebi bio.Bravo AHAB i da ti je čim više takvih ;) :)

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 11 Velj 2017 14:58 #343 od Ahab
Replied by Ahab on topic Jel grize?
I mene je malo kao borac razočarao. Par trzaja, jedno malo jače potezanje i to je to. Da mi je uloviti veliku strijelku pa to napokon doživjeti.

Sad se mislim, imam ujutro do 8 slobodno, šta da lovim. Brancina očito ima na tom mjestu a ja sam nabrijan na strijelku koje po svemu sudeći nema.

smoto

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 11 Velj 2017 15:11 #344 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Jel grize?
Lovi kaj uloviš,bitno da si na vodi,a svaki ulov če te razveselit,ja bi dao sve da mogu sad bit na moru i lovit ribe ;) .Da,na žalost brancin kolko je lukav i nije neki fajter,

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 11 Velj 2017 21:29 #345 od Ahab
Bio sam u dilemi, sad sam u trilemi. Dobio sam po kila bibija kupljenih jučer tako da će do sljedećeg vikenda sigurno pocrkati. Nekako mi šteta da propadnu a ovi moji koji love orade se zadnjih par dana nisu proslavili. Ni poteza. Strijelke su mi najnapetije, na orade bi otišao jer imam bibija, a na brancina jer je to nekako najlogičnije.

smoto

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 11 Velj 2017 21:40 #346 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Jel grize?
Ja i bi zabacio bibija i neka ceka na dnu oradu...a hoce na njega i brancin primiti i svasta nesta...Dok bibi ceka svoju zrtvu, ako je u blizini bacas povrsinca i dodje ili branko ili strelka i sve si pokrio.

Molimo prijavite se

Više...
Angler's Avatar 12 Velj 2017 09:27 #347 od Angler
Replied by Angler on topic Jel grize?
Slažen se :)

Molimo prijavite se

• Ahab
  • Ahab's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ahab's Avatar 12 Velj 2017 12:55 #348 od Ahab
Vjerovali ili ne, trilema je riješena tako da sam se probudio u podne. Jučer sam s malim išao u vožnju biciklom a to očito više nije za mene.
Sad ću se tješiti uz brancina u foliji.

smoto

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 13 Velj 2017 12:05 #349 od B_
Replied by B_ on topic Jel grize?

Ahab napisao: I mene je malo kao borac razočarao. Par trzaja, jedno malo jače potezanje i to je to. Da mi je uloviti veliku strijelku pa to napokon doživjeti.

Sad se mislim, imam ujutro do 8 slobodno, šta da lovim. Brancina očito ima na tom mjestu a ja sam nabrijan na strijelku koje po svemu sudeći nema.

Ja i nisam nešto posebno oduševljen borbom sa strijelkom, jedino što skače u zrak i pljuska po površini što je vizualno vrlo atraktivno Ali nisam imao neku veliku borbu i bjegove u dubinu da štap i mašinica moraju odraditi svoje. Mislim stvarno, sa hexanom 5-20g koja je realno štap za light spinning sam stijelku od 2 kg dovukao s udaljenosti od 20-tak metara bez ijednog proklizavanja kočnice i za vrlo kratko vrijeme...

Molimo prijavite se

• Janko
  • Janko's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Student računarstva, Rijeka
Više...
Janko's Avatar 13 Velj 2017 12:50 #350 od Janko
Replied by Janko on topic Jel grize?
Strijelka je jako zabavna kad je dovučeš do barke i onda te s jedne strane barke povuče na drugu. :woohoo:

Imaš catu?

Molimo prijavite se

Više...
roko123's Avatar 13 Velj 2017 13:54 #351 od roko123
Replied by roko123 on topic Jel grize?
A zna se desiti da ti neka od 1kg priušti super dril, a onda dođe druga od 2kg i bude lijenčina totalna. Možda joj bude fjaka

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 13 Velj 2017 18:32 #352 od dundo
Replied by dundo on topic Jel grize?
Bravo Ahab, čestitam na prvijencu. Sad će oni počet, malo više zora treba dočekat na moru, pa će bit i ulova.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 17 Velj 2017 12:22 #353 od B_
Administrator Zeus tuče velike luce na konavokim stijenama a neće ovdje da se pohvali slikama :P

Molimo prijavite se

Više...
Angler's Avatar 26 Velj 2017 19:18 #354 od Angler
Replied by Angler on topic Jel grize?
Danas bar nešto grizlo :)
imgur.com/kKSbIBz

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 27 Velj 2017 12:44 #355 od B_

Jucerasnja snimka gubitka oveceg luca ;)
Hvala: zoki1, Angler, Tisch

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 27 Velj 2017 12:59 - 27 Velj 2017 12:59 #356 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Jel grize?
Daj molim te info od opreme ( stap-akcija ) - bas se momacki savio, Rola, upredenica, floro....varalica....

Steta sto nije vanka zavrsio. Koliko je borba uopce trajala ?
Zadnja izmjena: 27 Velj 2017 12:59 od dxdandy.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 27 Velj 2017 13:51 #357 od B_

dxdandy napisao: Daj molim te info od opreme ( stap-akcija ) - bas se momacki savio, Rola, upredenica, floro....varalica....

Steta sto nije vanka zavrsio. Koliko je borba uopce trajala ?

Oprema je baš light i zato vjerovatno luc i nije vanka završio. Hexana 5-20, dobar i izdržljiv štap, ali nema snagu da iščupa veću ribu s neke dubine. Mašinica Shimano exage 3000, upredenica Daiwa Jbraid x8 0.16mm, FC Take 0.35, varalica Kanji accel jerk 11cm.

Borba trajala oko 2 min možda, ne mogu točno procijenit veličinu ribe, ali vidio sam jato a i momak do mene je izvukao jednog od 4kg s octanom tako da je vjerovatno u tom rangu. Pošao mi je u dubinu i pretpostavljam pod stijenu tako da je upredenica najvjerovatnije pukla jer se nategnuta trljala o stijenu. Ali drago mi je bilo osjetit taj drill, uf brutalno. :)

Molimo prijavite se

Više...
braveheart's Avatar 27 Velj 2017 15:41 #358 od braveheart
Replied by braveheart on topic Jel grize?
Šteta što ga nisi izvadio...bio sam jučer pored tebe...identičan skoro griz je bio moj..sigurno komad od 4kg i više
Hvala: B_

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 27 Velj 2017 17:58 #359 od B_

braveheart napisao: Šteta što ga nisi izvadio...bio sam jučer pored tebe...identičan skoro griz je bio moj..sigurno komad od 4kg i više

Vec sam mislio ic ca i reko zeni jos da probam ovu jednu varalicu, ali nemam nimalo povjerenja u nju. Udario mi je prilikom twichanja stapom, isto ko i tebi i takoder u samom kraju tamo negdje ispod tvoje poste. I onda je krenuo prema pucini i u dubinu. Mogo sam ga mozda sprijecit da ide toliko duboko, ali nisam racuno da bi mi mogo upredenicu preko stijene prebacit, jbga.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 27 Velj 2017 18:07 #360 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Jel grize?
Ne znam koja je točno oprema ali po svemu sudeći veliki luc. Znači puklo je na upredenici? :(

Molimo prijavite se