"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Jel grize?

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 30 Lip 2020 11:42 #441 od Ceco
Replied by Ceco on topic Jel grize?
Naravno knez. Rade isto kao i orginal provjereno.
Ja i Darko smo u niskom startu :D

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 30 Lip 2020 11:50 #442 od marko87
Replied by marko87 on topic Jel grize?
Morat ću ih onda testirati. Otkad su stigle samo se vuku po kutijama i smetaju.

Ceco od danas navodno da otvara granica tako da nemojte da ne navratite jedan dan.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 30 Lip 2020 12:25 #443 od Ceco
Replied by Ceco on topic Jel grize?
Naravno :)

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
dasy27's Avatar 05 Srp 2020 02:21 #444 od dasy27
Replied by dasy27 on topic Jel grize?
Nakon nekoliko izlazaka bez rezultata, pala prva na iglicu. 1,2kg

Poslano sa mog Mi 9T koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Barba87's Avatar 06 Srp 2020 17:54 #445 od Barba87
Replied by Barba87 on topic Jel grize?
Napokon da je nešto malo življe proradio... Nakon skoro dva sata jigganja odustajem od silnih needle jig jigpara 3d slim i sličnih jiggova pokušam sa malo laganijim opremom, i tide minowa, ali nakon jigga od 100 grama nemam osjećaj nikakav, nazad na tešku artiljeriju i vraćam u igru Deep walkera kojega sam već polako stavljao na listu otpisanih.... 6:32 jutro 4. ili 5. Bacanje, i pras, otresanje glavom i od jednom blok, zubonja se zabio pod stjenu, popuštaj najteži cupkaj cimaj, kad opet natezanje, ide van 1.1 kg rasparane gubice ali sa udicom u trbuhu.
Slikanje skakanje, slavlje, iduće bacanje, u propadanju čudno ponašanje, vjerovatno napad na labavo Al bez kačenja, krenem voditi i nakon 15 tak metara zviz škaram, totalno neobično ponašanje ribe na drugom kraju, (ovo mi je prvi put da iole većega ulovim) i dok sam ga u kraj dovukao, vjerno ga prate dva gofa/feluna, vrlo moguće da su se otimali za varalicu dok sam vadio škarma.. Nešto prije podne, krenem još jednom probati deep walkera, imao sam jedan slabiji udar i spadanja i jedan jaki udar sa drillom ali također spadanje.

Poslano sa mog P30 Pro koristeći Tapatalk
Hvala: B_, Igor, Ceco

Molimo prijavite se