"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Trgovine - Ribolovna oprema - Provjereno i pouzdano

Više...
Luki's Avatar 25 Sij 2020 13:03 #101 od Luki
Evo malo kasnim s recenzijom (početak prvog mjeseca), ali nema veze. Moja prva kupovina u "svijetvaralica.eu" je prošla odlično. Kada sam naručivao bila je neka inventura pa sam malo više čekao nego inače (4 dana), ali sam za poklon dobio ovu herakles varalicu. Klješta su odlična, a ovo ostalo još nije bilo u upotrebi. Jedino sam sa FC-om vezivao par čvorova i niti jednom nije pukao. Majica sa faktorom zaštite od sunca 30+ je odlična, puno bolja nego što sam mislio. U svakom slučaju sam ugodno iznenađen. Sve pohvale.

Poslano sa mog ANE-LX1 koristeći Tapatalk
Hvala: frkachu, Baćo68, Ceco

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 08 Lip 2020 04:59 #102 od Waterfall
Primjetio sam da su nasi WEB ducani prilicno lose obskrbljeni sa stapovima i varalicama.
Mislim na to da mnogo modela imaju u ponudi ali ne i na zalihi.
Kako sam poceo pretrazivat te trgovine tek nedavno razmisljam da je moguci uzrok takvog stanja aktualna situacija sa covidom zbog koje su mnogi tokovi, pa tako i trgovacki, prekinuti. A moguce je da je takvo stanje normalno jer znamo koliko oprema kosta i nije bas financijski lako drzati puno robe na zalihi.
Imam pitanje za one koji godinama prate WEB trgovine; Dali je ovakvo stanje uobicajeno ili je ipak situacija sa covidom poremetila trziste?

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 09 Ruj 2020 13:54 #103 od Paragon
Ekipa.
Angeldomenae? Ima tko iskustva?
Pregledao sam cijelu temu nisam našao ništa ovdje?
Zanima me jedna rola u njih koja je 300+kn jeftinija nego u nas....
Poštarina,pouzdanost,plaćanje, koliko traje dostava?
HVALA

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 09 Ruj 2020 14:01 #104 od marko87
Nisam još ništa uzimao kod njih ali imam namjeru čim budem u mogućnosti.

Pričao sam sa par ljudi što uzimaju kod njih i samo riječi hvale. U Hr par dana treba čekati da dodje paket. Još ako imaš koga u De da dolazi skorije uštediš još 15tak eura dostave.

Mi iz BiH imamo još jednu prednost što nam odmah odbija porez Njemački pošto nismo u EU ali problem je što sve naručeno preko web shopova u većoj vrijednosti od 150eura ide na carinu.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 09 Ruj 2020 14:19 #105 od B_
Ja sam narucio Penn Slamera od tamo, doslo za 6-7 dana. Sve ok, jedino sam zajebo odabir placanja pa sam s njima kroz mailove na engleskom sve rijesio. Rola me izasla 1200kn sa dostavom, a ovdje je najeftinija u HR 1350 kn bila.

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 09 Ruj 2020 16:35 #106 od Paragon
Tako i ja gledam jednu rolu koja je tamo 300 kuna jeftinija...plus postarina opet 200kn jeftinija i mogu ubost solidnu upredenicu za tu lovu i opet sam za cijenu role kupio i upredenicu i rolu u odnosu na HR.
Doduše čini mi se čak da sam negdje davno vidio da je poštarina cca 15e...
Bogami se isplati za jednu rolu,kamoli ne za više rola.
Šteta što nemaju Savage gear ili neki štap da mi se sviđa 3-14gr gramaže...

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 09 Ruj 2020 17:07 #107 od bzing

Paragon napisao: Ekipa.
Angeldomenae? Ima tko iskustva?
Pregledao sam cijelu temu nisam našao ništa ovdje?
Zanima me jedna rola u njih koja je 300+kn jeftinija nego u nas....
Poštarina,pouzdanost,plaćanje, koliko traje dostava?
HVALA

Meni od njih stiže u roku 4 -5 dana.PENN je kod njih daleko najjeftiniji u europi.Slobodno pogledaj i njihov asortiman varalica.Nađe se svašta dobro.
Hvala: Paragon

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 09 Ruj 2020 17:12 #108 od Paragon
To je to Penn i gledam.
Strašno mi se sviđa Battle II.

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 09 Ruj 2020 17:22 #109 od bzing

Paragon napisao: Tako i ja gledam jednu rolu koja je tamo 300 kuna jeftinija...plus postarina opet 200kn jeftinija i mogu ubost solidnu upredenicu za tu lovu i opet sam za cijenu role kupio i upredenicu i rolu u odnosu na HR.
Doduše čini mi se čak da sam negdje davno vidio da je poštarina cca 15e...
Bogami se isplati za jednu rolu,kamoli ne za više rola.
Šteta što nemaju Savage gear ili neki štap da mi se sviđa 3-14gr gramaže...

Imaš tamo masu štapova koji su jako dobri a u težini bacanja 3 - 20grama i cijena im je ispod 50€.
I sam sam bio prije par godina u tim nekim granicama gram ovamo onamo...onda nakon dosta vremena i probanih štapova vidim da je bitna donja granica a gornja slobodno može do 22.Jednostavno uzmeš štap koji na 2,4metra dužine ima najmanje 9 vodilica.I slobodno zanemari te nekakve namjene tipa ovaj je za lubina, ovaj za orade, ovaj za strijelke...zapravo su za laki spin i lignjanje baš dobri štapovi koji su zvanično "za pastrvu" (trout).

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 09 Ruj 2020 17:30 #110 od bzing

Paragon napisao: To je to Penn i gledam.

Ja ga baš volim.Imam dva (2000 i 2500) i gušt je vidjeti tako jednostavnu a kvalitetnu spravu.Nema điđa-miđa od boja i šljštrećih detalja, sve je metalno, žica preklopnika debela.Klasični dizajn u najboljem izdanju.U tri godine par puta nakapao ulje na roler preklopnika.To je bilo svo održavanje a kako sam zaturio boćicu s penn uljem, to je podmazivanje bilo s kokosovim uljem :lol:
Dva dana kasnije sve miriše na bounti čokoladice :lol:

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 09 Ruj 2020 20:27 #111 od Paragon
Budem pogledao kasnije malo.
Znam za to ovo za lubina ovo za ovo ono.
Jedino što bih ja htio je izbačaj i lakše kontroliranje veće ribe na teškom terenu a mislim da ću to dobiti sa malo dužim štapom.
Okuma mi na svojih 216 cm ima 9 vodilica,black savage na svojih 198cm ima 8 kom.
jedino što ja radim sa max 5.5 grama jig glavama... Okuma može do 18 bez problema iako je ''deklarirana'' 3-14

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 10 Ruj 2020 05:29 #112 od Ceco

Ako ti se ne žuri sačekaj Battle III koji bi trebao biti iste cijene ali ipak bolji od modela prije.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 10 Ruj 2020 08:23 #113 od Waterfall

Ceco napisao:

Ako ti se ne žuri sačekaj Battle III koji bi trebao biti iste cijene ali ipak bolji od modela prije.

Tako sam i ja nedavno kupio Twin Power SW5000 a mjesec dana kasnije je izasao novi TP.
Nije da je neka steta jer i prijasnji model je top kvalitete i jos je u ponudi ali kad covijek vec kupuje vise bi volio uzeti novi model racunajuci da ima nekakvo poboljsanje u odnosu na predhodni.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 10 Ruj 2020 08:33 #114 od Ceco

Ovo je dosta velik napredak. I nova ručka mi je bolja. Meni je stari penn bio pretežak za svoje veličine i BG je bio bolji izbor. Sad su popravili slaganje špage i balans

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 10 Ruj 2020 18:43 #115 od Paragon
Nigdje meni nije žurba mogao bih pričekati nije mi to problem. Ovo je još u fazi gledanja hahah

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 10 Ruj 2020 19:30 #116 od bzing

Paragon napisao: Nigdje meni nije žurba mogao bih pričekati nije mi to problem. Ovo je još u fazi gledanja hahah

Slobodno svaki dan odi na Angeldomane i prati prozvod za koji si zainteresiran.Kod njih je neka meni neuhvatljiva logika i dogodi se da neki modeli penn-a odjednom pojeftine za 20 ili više€ pa se nakon par dana vrati cijena.
Kako ide kraj godine, dobro je sačekati božićne popuste a naročito kod Nordfishinga.Kupio sam dosta toga prošle zime a štapovi koji su bili redovne cijene 72€ su prodavani za 27e.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 10 Ruj 2020 20:09 #117 od marko87
Potvrđujem priču od kolege. Kada se pojavila nova saragosa cijena joj bila 253eura i za par dana je nestala sa zaliha.

Uključim opciju da mi na mail dođe kada opet bude na stanju i u roku 2-3 dana se ponovo pojavi sa cijenom čini mi se 223eura.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 18 Ruj 2020 18:27 #118 od dundo
Prije 2 godine kupio od njih Twin Power 5000 SW, sve OK.

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 14 Lis 2020 20:04 #119 od ico0705
Poz!
Ima li da je neko naručivao u Nordfishingu....
i kakva su iskustva ?

L.P.

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 14 Lis 2020 23:19 #120 od susnjar
Dva puta sam naručivao rolu od tamo i oba puta isporuka je bila brza i bez problema. S tim da je drugi put bilo krajem srpnja i dostavili su je za dva-tri dana u malo vikend naselje na moru. Koriste dostavnu službu GLS. Preporuka.

Molimo prijavite se