"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Trgovine - Ribolovna oprema - Provjereno i pouzdano

Više...
Waterfall's Avatar 15 Lis 2020 07:25 #121 od Waterfall
Kakva su vasa iskustva sa Angel Domane? Zapelo mi oko za Shimano T.P. 2500SHG. Kod njih je najjeftinija sto sam do sad nasao.

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 15 Lis 2020 07:34 #122 od bzing

Waterfall napisao: Kakva su vasa iskustva sa Angel Domane? Zapelo mi oko za Shimano T.P. 2500SHG. Kod njih je najjeftinija sto sam do sad nasao.

Uvije je s njima sve regularno.Brza dostava, sve stigne, provjerena trgovina.
Hvala: Waterfall

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 15 Lis 2020 08:14 #123 od marko87
Ja nisam još uzimao ali takodjer sam čitao samo pozitive komentare vezane za njih. I ja se nadam da ću saragosu naručiti čim prije od njih.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 18 Lis 2020 14:16 #124 od hl_demi
Ja uzo u njih BG 3000. Cijena nema nize u europi. Falio mail pa ih zamolio da posalju potvrdu naruđbe na drugi mail. 3 osobe mi odgovorile u roku od 15 minuta. Ekstremno profesionalni, ucinkoviti i brzi. Doslo mi je u isto vrijeme kao i stvari koje narucujem iz zagreba. Za 3 dana.
Sve preporuke.
Hvala: Vrvilo, Waterfall

Molimo prijavite se

Više...
susnjar's Avatar 18 Lis 2020 21:35 #125 od susnjar
Tako je, i ja sam u Nordu uzeo Daiwu BG 4500 za 111€ (s dostavom) i BG 3500 za oko 100€ s dostavom.

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 19 Lis 2020 08:55 #126 od ninic
Ja sam u Nordu uzeo i štap i rolu, stiglo unutar tri dana, zapakirano jako dobro, a cijena mi je bila najbolja na koju sam naletio. Znaju imati odlicne popuste na dobre stvari ;)

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 20 Lis 2020 11:24 #127 od B_
Da pohvalim Maguro, sutra dan dostavljeno u Dubrovnik. :like:

Da ih pohvalim i za cijene, mislim da drže daleko najniže cijene za DUO TMS u Hrvatskoj, ako netko zna za drugaciju informaciju neka javi. DUO TMS 140 dođe 139 kn. U Škorpiona cijene 25-35 kuna veće po varalici, premda imaju veći izbor dekora. Usporedba Maguro i Škorpion za 2 DUO varalice, u Škorpiona izađe 80 kuna skuplje jer je u Magura još i besplatna dostava za preko 200kn. Za tih 80 kuna u Magura uzmeš još jednu varalicu. :huh:
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 20 Lis 2020 11:35 #128 od marko87
Nisam mislio al kad ih vec hvališ da ih ja malo pokudim. Meni vec drugi put kod njih ista situacija, naručeno u nedjelju ujutro i evo jos nema obavijesti da uopće poslano a sutra sam planirao neki ribolov i očekivao te jiggove. Neću još ništa reć definitivno pošto moguće da nešto nije ok sa stranicom pa ne ažurira tamo da je narudžba ipak poslana al vidit ćemo.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 20 Lis 2020 11:36 #129 od Ceco
Ne volim raditi usporedbe između trgovina ali Maguro mi je definitivno ispred Škorpiona.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 20 Lis 2020 11:41 #130 od Ceco
Knez mislim da imaju nekad grešku na sustavu jer kad sam Anti sa Ludog Mora gledao dio za BG nije im prošlo. A kad sam došao u trgovinu Nikola je uspio naći ručno.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 20 Lis 2020 11:41 #131 od B_

marko87 napisao: Nisam mislio al kad ih vec hvališ da ih ja malo pokudim. Meni vec drugi put kod njih ista situacija, naručeno u nedjelju ujutro i evo jos nema obavijesti da uopće poslano a sutra sam planirao neki ribolov i očekivao te jiggove. Neću još ništa reć definitivno pošto moguće da nešto nije ok sa stranicom pa ne ažurira tamo da je narudžba ipak poslana al vidit ćemo.

Moraš odmah dobiti mail da je narudžba zaprimljena čim naručiš, jesi dobio? Ako nisi onda se neki ćušpajz dogodio. Zazovi ih i pitaj. Meni frendu isto neki dan u 24h došlo u Dubrovnik.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 20 Lis 2020 12:39 #132 od marko87
Ma strpit ću se još do sutra da vidim hoće doći, ako ne dodje zovem ih. Stigao je mail da je zaprimljena narudžba al kad uđem na stranici u svoje narudžbe stoji mi pending a ne sent. Pa vidit ćemo evo šta će biti do sutra još.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 30 Lis 2020 09:23 #133 od B_

B_ napisao: Da pohvalim Maguro, sutra dan dostavljeno u Dubrovnik. :like:

Da ih pohvalim i za cijene, mislim da drže daleko najniže cijene za DUO TMS u Hrvatskoj, ako netko zna za drugaciju informaciju neka javi. DUO TMS 140 dođe 139 kn. U Škorpiona cijene 25-35 kuna veće po varalici, premda imaju veći izbor dekora. Usporedba Maguro i Škorpion za 2 DUO varalice, u Škorpiona izađe 80 kuna skuplje jer je u Magura još i besplatna dostava za preko 200kn. Za tih 80 kuna u Magura uzmeš još jednu varalicu. :huh:

Da ispravim ove navode, povećali su i u Magura cijene DUO varalica, tj makar ovih TMS modela tako dasu sada na razini Škorpionovih. Izgleda da su im svima dobavljači DUO branda digli cijene, tako mi je rekla teta u lokalnoj trgovini.

ipak ima jedna pozitivna stvar, od danas do 2.11. u Magura je akcija, svi proizvodi na 20% popusta!!

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 30 Lis 2020 10:16 #134 od ninic
Baš sam prekjučer išao gledati na tvoju preporuku TMS-a u Maguro da vidim koliko je jeftiniji od Škorpiona, kad ono - ćorak, ista cijena ;)

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 30 Lis 2020 10:26 #135 od hl_demi
Meni je najjace da su u Scorpiona svi decori TMS-a 166 kuna osim prism ivory koji je 175. Genijalno.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 30 Lis 2020 13:29 #136 od Ceco
U Maguro je trenutno popust 30% na varalice

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 30 Lis 2020 14:03 #137 od hl_demi
Nije bas na sve. Evo TMS je bio 166,00kn a sad je 139,44kn sto je 15%

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 30 Lis 2020 14:58 #138 od B_

hl_demi napisao: Nije bas na sve. Evo TMS je bio 166,00kn a sad je 139,44kn sto je 15%

Mislim da je 20% na cijenu bez pdv-a, a onda nadoda pdv koliki bi bio za punu cijenu varalice. U svakom slucaju oko 15% na kraju izade

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 30 Lis 2020 15:21 #139 od ninic
Kako god okrenes, isplati se sada, pogotovo DUO.

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 30 Lis 2020 19:44 #140 od hl_demi

ninic napisao: Kako god okrenes, isplati se sada, pogotovo DUO.

Ma DUO se uvijek isplati. Ja bi ih kupovo i po 250kn za TMS al bi im psovo dok bi davao pare :D

Molimo prijavite se