"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Trgovine - Ribolovna oprema - Provjereno i pouzdano

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 31 Lis 2020 08:39 - 31 Lis 2020 08:40 #141 od B_
Bio sam jucer u Kate u Ribomaterijala u Starom gradu u Dubrovniku, ima solidan izbor DUO TMS 140/175/200 velicina. A legenda je stavila sve cijene iste - 185 KN. Znaci ovaj DUO 200 cm je mozda i jeftiniji nego u Magura/Skorpiona, a ovaj od 140 je skuplji 15-20 kn. Ima Prism ivory, sardine i jos 4-5 dekora, sasvim solidan izbor.

Osim toga i solidan izbor Rapala max rap, Fiish silikona i drugih varalica. Solidno se opremila spin asortimanom.
Zadnja izmjena: 31 Lis 2020 08:40 od B_.

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 31 Lis 2020 10:27 #142 od hl_demi
Ja sam isto bio jucer, uzo 140 sayori.
Svaki put mi isprica kako je onaj post ludog mora zeznuo da su ljudi navalili na max rap ko ludi pa da je morala preko Francuske narucivat hahaha

Ali definitivno najbolje opremljena u gradu. Cini mi se da ovi ostali koda imaju ugovor sa DTD om pa 95% varalica je iz njihovog asortimana.

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Legenda foruma
  • Legenda foruma
Više...
Ceco's Avatar 31 Lis 2020 22:25 #143 od Ceco
DTD je naša domaća firma pa imaju ok nadopunjuje varalica. Iako imaju hrpu menu neupotrebljivi rekao bi da su kvalitetom iznad Savage Gear

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 04 Stu 2020 16:12 #144 od Paragon
Kratki osvrt na Nevico.
PLUS: brzo odgovaraju na poruke i nije im problem premjeriti nešto ako treba (ako nema dimenzija na netu)
MINUS: u utorak navečer napravio narudžbu, da bi je tek u petak iza 3h odnijeli na poštu,tako da je došla u ponedjeljak.

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 04 Stu 2020 17:10 #145 od ninic
Vidis, meni ti je Nevico poslao ekspresno brzo. Ujutro narucio, drugi dan bilo kod mene. Valjda kako im dode ;)

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 04 Stu 2020 17:17 #146 od marko87
Evo i od mene jedan veliki - za ribolovnipribor.hr. Dobio potvrdu narudžbe na mail 19.10.i ni dan danas niti nazvali niti se išta javili. Slao im upit na mail ali nisu odgovorili. Poslje toga ih nisam želio zvati da pitam šta je sa paketom al nimalo odgovorno od njih.

Poslano sa mog EVA-L19 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 04 Stu 2020 17:32 #147 od hl_demi

marko87 napisao: Evo i od mene jedan veliki - za ribolovnipribor.hr. Dobio potvrdu narudžbe na mail 19.10.i ni dan danas niti nazvali niti se išta javili. Slao im upit na mail ali nisu odgovorili. Poslje toga ih nisam želio zvati da pitam šta je sa paketom al nimalo odgovorno od njih.

Ja sam dosta toga uzeo preko njih.

Trazio sam popust na triple crossa, dali mi 5 % sto smatram lijepom gestom. Kad nema neke varalice, uvijek me zovu da pitaju hocu li bez nje ili da mi da neki drugi dezen ili gramažu.

Samo su jednom poslali bez deep walkera nisu zvali opce, ali su korigirali i racun tako da ne smatram to velikim propustom, samo volim znat.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 04 Stu 2020 17:49 #148 od marko87
Pa ja također mislim da je problem u tome što stoji na stranici da su jigovi dostupni a oni ih vjerovatno nemaju na stanju. Al nije uredu ignorirati mogli su vratit mail ili nazvati. Ja sam možda dva puta do sada kod njih naručivao i nisam imao problema nikakvih al sad su me baš iznenadili.

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 04 Stu 2020 18:55 #149 od hl_demi
Ja sam im napisao da im stoji da je deep walker raspoloziv i da ga maknu ako ne misle da nastave imati probleme oko toga. Nisu odgovorili a ni promjenili. Ja iskreno mislim da im je to trik. Deep walkera nema nigdje opcenito. E sad ljudi vide tu ima pa onda obave opcenito kupnju vise stvari tu da ne placaju vise postarina jer nemaju izbora. I onda oni posalju bez glavne stvari. Kontas caku ?

Molimo prijavite se

Više...
Petar's Avatar 04 Stu 2020 20:50 #150 od Petar

ico0705 napisao: Poz!
Ima li da je neko naručivao u Nordfishingu....
i kakva su iskustva ?

L.P.

Sigurno desetak puta.Brza dostava,ma sve 5

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 04 Stu 2020 22:24 #151 od marko87

hl_demi napisao: Ja sam im napisao da im stoji da je deep walker raspoloziv i da ga maknu ako ne misle da nastave imati probleme oko toga. Nisu odgovorili a ni promjenili. Ja iskreno mislim da im je to trik. Deep walkera nema nigdje opcenito. E sad ljudi vide tu ima pa onda obave opcenito kupnju vise stvari tu da ne placaju vise postarina jer nemaju izbora. I onda oni posalju bez glavne stvari. Kontas caku ?

Bravoooo to je to, i mene su navukli na istu foru. Samo što se meni vjerovatno poklopilo da nema ni boje jigova što sam naručio pa nisu ni poslali. Bome bezobrazno od njih.

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 05 Stu 2020 06:43 #152 od Waterfall
Kao sto se mi trudimo da ulovimo ribu tako se i trgovci trude da prodaju robu. Neki se u cilju bolje prodaje sluze sitnim prljavim trikovima dok se neki trude da stalno azuriraju i zalihe i web shop. Na nama je da raspoznamo o kakvim se trgovcima radi i da ih sukladno tome nagradimo narudžbama ili ih ignoriramo. Podjela iskustva putem foruma je koristan alat samo moramo pazit da iznosimo samo stvarne situacije.

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 05 Stu 2020 09:19 #153 od hl_demi
Ja se ograđujem oko zaključka moga ali iznio sam istinu. Ako ukucas deep walker hr, prvi rezultat je ribolovnipribor.hr gdje i dan danas stoji da imaju deepwalkera u zebra glowu. Pa ljudi ima sigurno svako malo to narucuju i svako malo in ga ne posalju a i da lje stoji raspolozivo. Ne treba biti genijalac pa zakljucit za sebe.

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 06 Stu 2020 14:16 #154 od Waterfall
Narucio sam si jednu rolu sa nordfishing77. Odlucio sam se za placanje unaprijed i odmah su mi poslali predracun. To sam platio i poslao im mailom potvrdu. Rolu su poslali GLS-om i u roku od 3 dana sam je nasao na pragu, ne salim se, doslovno na pragu.
GLS me je u jutro obavijestio mailom da ocekujem isporuku ali kako nije bilo otkupnine gospodin koji vrsi dostavu nije nasao za shodno da me nazove (sto je inace standarna procedura) niti se je potrudio pritisnut sklopku zvonca na vratima nego mi je ostavio rolu na pragu i otisao.
Dakle, covjek mi ostavi rolu vrijednu 350€ na pragu kuce i ode.
Auto je bio parkiran u dvoristu sto je dalo navesti na zakljucak da sam u kuci.
Sad, da sam ja zlocest mogao bi tvrditi da rolu nisam niti dobio i mogao bi traziti povrat novca ako mi ne posalju drugu rolu pa neka se nordfishing77 i GLS dogovore na ciji trosak jer nisam nigdje podpisao da sam preuzeo paket. Naravno, to mi ne pada na pamet a dostavljac ima srecu sto nisam napisao mail GLS-u i obavijestio ih kakvi ljudi rade za njih.
I da zakljucim, nordfishing77 cista 10-ka a GLS ovaj put 0 bodova.

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 06 Stu 2020 17:27 #155 od hl_demi
Waterfall, GLS su kriza jer placaju dostavljace minimalac pa su isti vecinom nizeg stupnja motiviranosti i kognitivnih dosega. Meni su tako Ipad od 1000 eura dostavili na pogresnu adresu i ta zena potpisala. Pisalo dostavljeno a nije meni. Pa dok sam ja dosao do te zene koja je rekla da joj je on ostavio da meni da kako se znamo. Na kraju je taj dostavljac molio da ne upucujemo zalbu jer ce izgubit posao. Uglavnom GLS ono kako vjetar puse.

Nordfishing77 s druge strane pre pre zakon. Jedina mana, nemaju DUO varalice :D

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 06 Stu 2020 17:33 - 06 Stu 2020 17:40 #156 od Waterfall

hl_demi napisao: Na kraju je taj dostavljac molio da ne upucujemo zalbu jer ce izgubit posao. Uglavnom GLS ono kako vjetar puse.

:D

Upavo zato i nisam napisao zalbu. Kontam da mu je posao vjerojatno potreban pa nema smisla da mu daju otkaz.
Zadnja izmjena: 06 Stu 2020 17:40 od Waterfall.

Molimo prijavite se

Više...
hl_demi's Avatar 06 Stu 2020 18:03 #157 od hl_demi

Waterfall napisao:

hl_demi napisao: Na kraju je taj dostavljac molio da ne upucujemo zalbu jer ce izgubit posao. Uglavnom GLS ono kako vjetar puse.

:D

Upavo zato i nisam napisao zalbu. Kontam da mu je posao vjerojatno potreban pa nema smisla da mu daju otkaz.

Ma da. Meni je zao tih ljudi. Ovi ih izrabljuju za minimalac a nemaju mogucnosti naci bolji posao. Samo netko ce prije ili kasnije stvarno ostati bez skupe robe.

Molimo prijavite se

Više...
ninic's Avatar 11 Stu 2020 10:11 - 11 Stu 2020 10:11 #158 od ninic
Evo jedna velika pozitivna pohvala za Monster Bite, naruceno u subotu, stiglo danas ujutro. Bez problema, jednostavno i brzo. I plus sto sam uzeo jednu varalicu za 2 eura, bila je snizena za 80%, pa nek se nade ;)
Zadnja izmjena: 11 Stu 2020 10:11 od ninic.

Molimo prijavite se

Više...
Petar's Avatar 11 Stu 2020 20:58 - 11 Stu 2020 20:58 #159 od Petar
Pohvala za ribolovni pribor hr.Jucer naruceno,jutros na adresi.Veliki plus!
Zadnja izmjena: 11 Stu 2020 20:58 od Petar.

Molimo prijavite se

Više...
marko87's Avatar 24 Stu 2020 21:04 #160 od marko87
Od mene također veliki + za monster bite. Naručeno petkom paket stigao u ponedjeljak, definitivno ubuduće češće naručivam kod njih.

Molimo prijavite se