"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Komarci

• B_
  • B_'s Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 08 Lip 2016 11:17 #1 od B_
Komarci was created by B_
Poceo sam pisat u drugoj temi, ali mislim da mnogi od nas imaju isti problem koji zasluzuje svoju temu, a to su komarci! Ima li kod vas komaraca i kako se rjesavate tih krvopija, tj koje je najbolje sredstvo protiv te gamadi? Kod mene u Cavtatu na vanjskim stijenama vec kasno popodne me zna napasti roj koji se eksponencionalno povecava kako se blizi noc, i toliko su divlji da se niceg ne boje i ubadaju cak i kroz majicu. Cesto bih htio ostati malo duze na ribanju, odraditi i sumrak i pocetak noci, ali pored tih bestija nema nikakve sanse. Znaci zanimaju me najucinkovitija sredstva i metode koje pale. ;)

Molimo prijavite se

Više...
Boki's Avatar 08 Lip 2016 13:20 - 08 Lip 2016 13:24 #2 od Boki
Replied by Boki on topic Komarci
100% radi, ali....
Najedi se luka (češnjaka) Bježe ko vrag od tamjana, ali ne samo oni :evil:

Manje radikalno, žuti autan sa crvenom kapom meni radi ful OK. To ti je onaj protiv krpelja i navodno stršljena.
Svako sredstvo sa više od 25% DEET-a, samo OPREZ, učestala upotreba može izazvati rak kože :ohmy: a ovi sa 50% DEET-a za vojnu upotrebu rastapaju plastiku kao aceton. Takvih je bilo za kupit u American shopu i stvarno su učinkoviti. Uz prije navedene nuspojave... :pinch:
Zadnja izmjena: 08 Lip 2016 13:24 od Boki.
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
Boki's Avatar 08 Lip 2016 13:28 #3 od Boki
O ovom slušam godinama, ali nisam isprobao. Avon Skin So Soft. Koriste ga Royal Marines i SAS-ovci i navodno radi bolje od ičega :side:

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar Autor teme
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 08 Lip 2016 14:24 - 08 Lip 2016 14:25 #4 od B_
Replied by B_ on topic Komarci
Znaci kupit autan i dobro se nasprejat i to bi trebalo bit dovoljno? :like:

Jer koristio sam neki drugi sprej protiv komaraca ali nisam bas zadovoljan s rezultatima bio...
Zadnja izmjena: 08 Lip 2016 14:25 od B_.

Molimo prijavite se

Više...
Boki's Avatar 08 Lip 2016 14:57 #5 od Boki
Tako je. Ako se puno ne znojiš, može trajati i do 6 sati. Ali obavezno onaj u žutoj bočici sa crvenom kapom...

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 09 Lip 2016 18:02 #6 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Komarci

Boki napisao: Tako je. Ako se puno ne znojiš, može trajati i do 6 sati. Ali obavezno onaj u žutoj bočici sa crvenom kapom...

Ako se ne varam to je Autan Tropical?

Nisam u čestom doticaju s komarcima ali ovo je najbolji autan koji sam koristio ;)

Molimo prijavite se

Više...
Boki's Avatar 10 Lip 2016 09:14 #7 od Boki
Može i taj, ali sam mislio na Autan protection plus, nešto je jeftiniji od Tropicala

Molimo prijavite se