"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

1. Ludo More Party / Druženje / Subota 20.02.2016.

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 11 Sij 2016 17:44 - 11 Sij 2016 17:47 #1 od zeusfaber
Ekipa, vrijeme je!

Za sve Ludo More putnike iz “dalekih, toplih i opojnih mora” organiziran smještaj i večera! Za rezervacije javiti se na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., na Ludo More forum, u inbox na Facebook-u ili na broj telefona 091 22 00 157.

Program:

Subota 20.02.2016.
Dolazak u Cavtat i smještaj u apartmanima. Svakako je potrebno potvrditi dolazak i broj osoba kako bi napravili kvalitetan raspored.
U 18:00h druženje uz večeru i wine tasting za sve Ludo More putnike iz “dalekih, toplih i opojnih mora” u Agroturizmu Brautović (sushi, sashimi, carpaccio...). Oko 21:00h krećemo prema Sierri (2km), dnevnom boravku Ludog Mora, gdje nas čeka zabava do sitnih sati. DJ Bro, DJ Surfracer, DJ Chudomix, Klapa Oštro i Trio Miki (harmonika, kontrabas i gitara), video projekcije, Ludo More Pano, domaći sir i domaće kobasice, a za pravi Ludo More ambijent brine se Kuća Balona. Nakon zabave (+03:00h) spavanac.

Nedjelja 21.02.2016.
Ujutro zajednička kava na rivi u Cavtatu i zajednički popodnevni ribolov. Ko bude u stanju...

Ko izda piz** :lol:

(Ovaj tekst će se nadopunjavati s vremenom)
Zadnja izmjena: 11 Sij 2016 17:47 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

• Conger
  • Conger's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Ston u srcu
Više...
Conger's Avatar 12 Sij 2016 00:43 #2 od Conger
Svaka čast društvo! Ja dolazim 100% a nadam se da će doć i ekipa iz Stona! Javit ću se na mail za smještaj ako bude potreban, ok?
Hvala: zeusfaber

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 12 Sij 2016 10:10 #3 od zeusfaber

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 12 Sij 2016 10:53 #4 od dalmatino
Fenomenalno izgleda!!! Još nisam 100% siguran hoću bit tu koncem drugog ali ako budem vidimo se!

Molimo prijavite se

Više...
dzingo's Avatar 12 Sij 2016 20:56 #5 od dzingo
Ouuu šit!!!! Na brodu sam do 26-tog.
Ideja za pet, mamicu mu...kako se dobre stvari događaju uvijek kad sam ja na brodu.
Ekipa uživajte a ko izda...patite!

Molimo prijavite se

Više...
Sumrak's Avatar 13 Sij 2016 09:02 #6 od Sumrak
aiiiiii moran počet sa nagovaranjem... žene naravno :cheer: a već čujen: "uvik ti negdi ideš", "ja kad kažen da idemo negdi nikad ne možeš", "za to imaš para", itd itd :lol:

ΙΧΘΥΣ
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 13 Sij 2016 11:27 #7 od zeusfaber

Sumrak napisao: aiiiiii moran počet sa nagovaranjem... žene naravno :cheer: a već čujen: "uvik ti negdi ideš", "ja kad kažen da idemo negdi nikad ne možeš", "za to imaš para", itd itd :lol:

Hahaha :like:

Zato smo i objavili event mjesec dana prije, da stignete to obaviti :lol:
Hvala: Sumrak

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 13 Sij 2016 11:36 #8 od marinac
koliko bi došlo novaca, odnosno koliko košta cijeli taj aranžman, unaprijed zahvalan na odgovoru

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 13 Sij 2016 11:56 #9 od zeusfaber

marinac napisao: koliko bi došlo novaca, odnosno koliko košta cijeli taj aranžman, unaprijed zahvalan na odgovoru

Besplatno! :P

Mi organiziramo smještaj i večeru, a vi se brinete za prijevoz. Jedino što se plaća je piće na zabavi ;)
Hvala: Fanatik, Sumrak

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 13 Sij 2016 12:11 #10 od marinac
fala lipa, pa se čujemo

Molimo prijavite se

Više...
Picej's Avatar 13 Sij 2016 14:41 #11 od Picej

dzingo napisao: Ouuu šit!!!! Na brodu sam do 26-tog.
Ideja za pet, mamicu mu...kako se dobre stvari događaju uvijek kad sam ja na brodu.
Ekipa uživajte a ko izda...patite!

pizda ko izda... mjenjaj smjenu! :whistle: :whistle:
:lol:

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 13 Sij 2016 23:22 #12 od Fanatik
Trebo bi u Kalos na rehabilitacibu sredinom veljace,al jos stignem organizirat da prosetam staku i do Cilipa,to se ne smije propustit :cheer: .Svaka cast za organizaciju i pravovremenu obavijest,LudoMore je zaakon! ;)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Hvala: zeusfaber

Molimo prijavite se

Više...
labrax's Avatar 14 Sij 2016 17:27 #13 od labrax
znaci dolazim, cujemo se privatno oko detalja i eventualnih drugih slatkih detalja ;)
Hvala: zeusfaber, Sumrak

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 14 Sij 2016 21:19 #14 od zeusfaber

Trebo bi u Kalos na rehabilitaciju sredinom veljace, al jos stignem organizirat da prosetam staku i do Cilipa, to se ne smije propustit :cheer: . Svaka cast za organizaciju i pravovremenu obavijest, LudoMore je zaakon! ;)

Bilo bi nam iznimno drago! Hvala :like:

znaci dolazim, cujemo se privatno oko detalja i eventualnih drugih slatkih detalja ;)

Fenomenalno :like: :cheer: U kontaktu smo :like:
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 15 Sij 2016 00:31 #15 od frkachu
ja ne dolazim ovaj put :( , ali sredinom listopada ću biti na samome jugu barem tjedan dana :cheer:

Molimo prijavite se

Više...
SRibar's Avatar 01 Velj 2016 00:13 #16 od SRibar
Gledao bih i ja doći ali ne znam meritam li jer još ništa nisam zakuč'o (osim grma iza leđa, otišao popper :silly: i cime od barke sa druge strane rijeke, otiš'o prijateljev silikonac :oops: ).

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 01 Velj 2016 18:46 - 01 Velj 2016 18:47 #17 od Fanatik
Haha...a nema druge nego ubaci u 5.-tu i na teren gas do daske, naleti ce stogod do 20.-tog,barem kaki bokun grane il kakva stara kesa al samo da je iz mora :lol: :lol: :lol:

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Zadnja izmjena: 01 Velj 2016 18:47 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
SRibar's Avatar 01 Velj 2016 20:38 #18 od SRibar
To sam več odradio, bilo je trstike što je rijeka nanjela.
U svakom slučaju ne dohodim jer sam od danas u koroti. Žao mi je što neću moči spojiti face sa avatarima.

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 02 Velj 2016 10:36 #19 od zeusfaber
Žao mi je. Biti će prilike.

Hvala svima koji su dosad najavili i potvrdili dolazak. Skupljamo se :)
Hvala: SRibar

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 02 Velj 2016 15:38 #20 od dundo
Žao mi je, ali mislim da ni ja neću moć doć, Nastojat ću, ali slabi su izgledi za to.

Molimo prijavite se