"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Put za bakar-bakarac-jadranovo

Više...
svaboold's Avatar 03 Pro 2017 04:57 #1 od svaboold
Evo krenuo u 4 sata sa kolegom prema moru pa malo da isprobamo novi stap i nove varalice od dua, patchinka, jigove itd ...
Sad smo u ravnoj gori snijeg do koljena, ali nas nista nece zaustaviti..
Evo javljam se kad stignem i kad krenu prvi ulovi( ako krenu :) )
Svima veliki pozdrav pa ako se netko hoce prikljucit neka se samo javi;)
Hvala: B_

Molimo prijavite se

Više...
totanj's Avatar 03 Pro 2017 22:28 #2 od totanj
Jel se lovilo sta? ja sam rano ujutro kratko spinao u porecu prije povratka u zg i smrznuo se na buri.

Molimo prijavite se

Više...
svaboold's Avatar 04 Pro 2017 07:12 #3 od svaboold
Jako slabo. Par puta osjetili udarac i nula bodova :D nema veze dobar izlet i trening, ali mislim da sto se tice ribe gotovo za ovu godinu :D

Molimo prijavite se

Više...
MIRAN's Avatar 04 Pro 2017 07:52 #4 od MIRAN
Ja sam se nado da će bit bar nešto, ovi dana Brancini su aktivni očito da ste fulali pozicije ili pak nije bilo sreće.

Molimo prijavite se

Više...
svaboold's Avatar 04 Pro 2017 10:20 #5 od svaboold
Nema veze :D Evo stvarno jedan prekrasan dan za pamcenje i za isprobati novi asortiman varalica koje smo kupili neki dan.
Bilo bi lijepse da se neka riba zakacila samo radi volje, ali stvarno popusit 300 kuna za put, i hranu nije neki novac. Bilo je tu dosta pjesacenja i od snijega koji nas je vodio od karlovca nema tog novca koji moze namiriti jedan dan pecanja i uzivanja na moru.
Da i napomenem stali smo u jezeru Bajer na povratku gdje smo imali problema sa ledom :D Vodilice su se ledile, ali nismo mogli da ne pristanemo i zabacimo koji put :D
Hvala: B_

Molimo prijavite se