"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Fishfinder Garmin FF ECHO 301dv

• Njire
  • Njire's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Njire's Avatar 26 Sij 2015 11:39 - 26 Sij 2015 14:48 #1 od Njire
Ima tko iskustva s gore navedenim? Pozitivna/Negativna

Prijedlozi na nesto slično/bolje u istom cjenovnom razredu?

LP
Zadnja izmjena: 26 Sij 2015 14:48 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
karamba's Avatar 26 Sij 2015 14:24 #2 od karamba
to misliš na garmina pretpostavljam ?
ja ih imam par komada i odlični su i jeftini , pokazuju tune ko profi sonderi a zubace i ostalu sitniju ribu standardno. Imao sam dosta sondera i skupih i jeftinih i mogu reči da isto svi pokazuju na ovim našim dubinama na sjeveru , ako se ide u jabučku kotlinu ili van na duboko otvoreno more onda bi pretpostavljam trebalo nešto jače al za ove naše priobalne ribolove sasvim dovoljno ! Da se razumijemo ako se ima viška para nije loše zavidat furuna sa golemim ekranom ili nešto iz više klase ali da je potrebno nije.
Imao sam onog starijeg eho 100 mislim da se zvao i prvi put kad sam bio dolje na otvoreno on ne radi :woohoo: dole dubina 230m a ovi jadan pokazuje do 150m!!! al svejedno smo ribu uvatili :unsure:

Molimo prijavite se

Više...
Posejdon79's Avatar 07 Velj 2015 14:33 #3 od Posejdon79
Ima li i GPS?

Molimo prijavite se

Više...
karamba's Avatar 09 Velj 2015 23:09 - 10 Velj 2015 18:46 #4 od karamba
ovi moji manji nemaju, a ovaj veći ima al nisam siguran koja je točno oznaka mogu pogledat
Zadnja izmjena: 10 Velj 2015 18:46 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 29 Svi 2015 09:52 #5 od dalmatino
Slično ili bolje?

Lowrance Elite serija! :)

Molimo prijavite se

Više...
Konoba Regula's Avatar 03 Sij 2017 18:31 #6 od Konoba Regula
Moze li mi neko reci je se sa sonderima dobije na kabelu od napajanja i onaj nastavak za uticnicu od 12V?

Molimo prijavite se