"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Fishfinder

• Štibi
  • Štibi's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Štibi's Avatar 18 Velj 2020 16:24 #1 od Štibi
Fishfinder was created by Štibi
Evo ne znam kako da pocnem prvu temu, a treba mi Vasa pomoc.
Da pocnem od pocetka prodao sam gliser svu opremu zajedno sa njim sada sam kupio merry fishera 655 marlin i sada sam dosao do nabavke sondera, ali ja vec mjesec dana ne mogu da odlucim da li lowrance ili garmin, tako da Vas molim za pomoc.
Gledao sam Lowrance HDS 12 sa sondom Airmar B285M i gledao sam Garmin GPSMAP 1222 sa istom sondom. Tu velicinu gledam zato sto znam pra ljudi iz mog okruzenja sto ribaju i govore mi sto veci ekran to bolje mada ja mislim da mi je sasvim dosta 9-10 inca. Sta vi mislite, dajte savjet, preporuku puno bi mi pomogli. To mi je neki maksimalni cijenovni rang ali bi valjalo da se prodje malo jeftinije. Unaprijed hvala i lijep pozdrav svim forumasima.
Stibi

Molimo prijavite se

Više...
Petar's Avatar 28 Velj 2020 21:02 #2 od Petar
Replied by Petar on topic Fishfinder
Ja sam uspoređivao ta dva uređaja i Lowrance mi ima jasniju sliku.Kad već razmišljaš o manjem pogledaj si Humminbird helix 9 gen3.

Molimo prijavite se