"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

EchoMap Chirp 42DV vs Lowrance Hook 4

Više...
daka1102's Avatar 03 Velj 2016 21:05 - 04 Velj 2016 10:46 #1 od daka1102
Pozdrav namjervam kupit fishfinder te se dvoumim izmedju ova dva uredjaja ili ako neko ima koju drugu preporuku u ovom cjenovnom rangu karte mi nisu toliko bitne znaci glavna mi je opcija fishfinder prepoznavanje ribe.
Zadnja izmjena: 04 Velj 2016 10:46 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
Jura's Avatar 03 Velj 2016 21:36 #2 od Jura
Imaš raymarine dragonfly 4" ja imam 7" koji je dosta skuplji ali je stvarno zakon. B)

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 03 Velj 2016 22:03 #3 od Fanatik
Pozdrav Daka, ako se ne varam, nisi primijetio temu -Predstavite se- na pocetku foruma.Obicaj je da se novi clan predstavi ekipi ukratko, koje ribolovne discipline preferira, odakle dolazi...tako ukratko, ekipa zazeli dobrodoslicu i tako se svi bolje upoznamo i ljudi su onda i spremniji pomoc.

Ako sam ja propustio tvoje predstavljanje, ispricavam se ;)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 04 Velj 2016 10:59 #4 od zeusfaber

daka1102 napisao: Pozdrav namjervam kupit fishfinder te se dvoumim izmedju ova dva uredjaja ili ako neko ima koju drugu preporuku u ovom cjenovnom rangu karte mi nisu toliko bitne znaci glavna mi je opcija fishfinder prepoznavanje ribe.

Nisam koristio ni jednog ni drugog ali vidim da više manje imaju iste karakteristike, identične su veličine s tim da je Garmin nešto skuplji. Za ovo što tebi treba mislim da će i jedan i drugi odraditi posao. Ispravite me ako griješim :)

Molimo prijavite se