"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Gof 5.5kg - Njegova prva riba na spin (ikad!)

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 28 Svi 2018 22:09 - 28 Svi 2018 22:10 #1 od zeusfaber
Nedavno sam frendu složio komplet za spinning / shore jigging. Hart Bloody Shore Power 20-80g, Daiwa BG 3500, Daiwa Tournament 0.18mm i sl. Bio je uporan i upravo se isplatilo!

Spinali smo par sati bez rezultata. U sumrak mijenjamo poziciju u potrazi za škarmima. Mjesec je skoro pun, komaraca ko u priči :lol: Par zabačaja prije odlaska, dvadesetak metara od kraja u nevjerojatnih 20:20h pojavio se ON i pokupio DUO Tide Minnow Slim Flyer :woohoo: Ludilo! Skoro u totalni mrak. Desetak minuta totalne zabave i napokon je van.

Usput, ovo mu je prva riba na spin ikada! :woohoo:
Zadnja izmjena: 28 Svi 2018 22:10 od zeusfaber.
Hvala: Kvarner, Ahab, Baćo68, B_, ja_osobno, MIRAN, zoki1, AnalPheasant, JopaZGRI, MarkoMne ...i još 5 korisnik-a

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 28 Svi 2018 22:57 #2 od Igor
Nevjerojatno!!!! Kakva sreća!!! Sve čestitke!

Molimo prijavite se

Više...
dzingo's Avatar 30 Svi 2018 11:36 #3 od dzingo
Svaka čast. To mu je dobar poticaj ;)

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
B_'s Avatar 30 Svi 2018 12:18 #4 od B_
Prevlaka je zakon ;)