"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Sipa

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 25 Velj 2016 20:14 #1 od zeusfaber
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Kako pripremate sipu iz leda, osim na crni rižot? Nemam puno iskustva sa sipama, pogotovo onim iz leda. Kakva je na gulaš? Sipa na gradele? Punjena sipa? Sirova sipa?

Hvala ;)
Hvala: marinac, Fanatik
Više...
Damir's Avatar 25 Velj 2016 20:33 #2 od Damir
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Ja sam baš prije par dana kupija zaleđene sipe, u dvi je bilo oko kilo i po. Ovu veću od kila sam napravija na rižot, ali toliko je "ušla u se" da je na kraju sve stalo u šalicu od 2 deca. Okusom nije loša, nije ni tvrda ali ne sićam se da je naša jadranska sipa ovako nestajala pri spremanju. Ovo su najvjerovatnije uvoz iz Španjolske isto ka i skuše. Ne bi trebala bit velika razlika u okusu.

nijedna bolest nije zdrava
Hvala: Fanatik
Više...
pepsi's Avatar 25 Velj 2016 21:13 #3 od pepsi

zeusfaber napisao: Kako pripremate sipu iz leda, osim na crni rižot? Nemam puno iskustva sa sipama, pogotovo onim iz leda. Kakva je na gulaš? Sipa na gradele? Punjena sipa? Sirova sipa?

Hvala ;)

Sipa na gulaš sa čičvardom (slanutak), ja sam je isto tek nedavno prvi put probao i oduševio sam se,nevjerovatno kako se slažu,još koji kumpirić i to je to :like:

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Hvala: Fanatik, oki270
Više...
Fanatik's Avatar 26 Velj 2016 23:34 #4 od Fanatik
Pepsi, ovo sa slanutkom zvuci interesantno :).Kako je radis,rizot pa dodas i slanutak il ko neki gulas?

Mogo si ukratko nabacit recept, pa da probamo ka budemo u prilici ;)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Hvala: pepsi