"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Oprema za lignjolov

Više...
marinac's Avatar 22 Ruj 2016 11:26 #81 od marinac
Replied by marinac on topic Oprema za lignjolov

Zdenko napisao:

marinac napisao:

Zdenko napisao:

marinac napisao:

zoki1 napisao: I kolko te to zadovoljstvo na kraju koštalo? :)

2800 kn.

Molim te koliko te je dosla carina ,PDV i ostali nasi troskovi ?

Ja sam platio 371 $ JPA, ON POSLAO PAKET I CIJENA VRIJEDNOSTI 105 $+SHIPPING 41 $, ATO TI JE SVE SKUPA 146 $, i na to platija još 274 kune.

To je sa plata ? Jeste li se zajedno dogovorili o tih 105 $+ shipping 41$?

Nije sa plata, već JAPAN aNGLER, TOČNIJE GOSP.Kazu, to ti je bila diskusija na lov liganja s obale,pa netko spomenuo ovog gospodina, a ja odlučija njemu pisat, i stvarno je čovik odma odgovorija, reka da će stavit cijenu na paketu, koju god želimo, tako je i bilo.
Hvala: Fanatik, Zdenko

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 22 Ruj 2016 11:28 #82 od marinac
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite., ovo ti je mail, na koji sam poslao poruku, a javio se gosp.Kazu.

Molimo prijavite se

Više...
Božo's Avatar 22 Ruj 2016 11:59 #83 od Božo
Replied by Božo on topic Oprema za lignjolov
Kao sto vec ranije spomenuh, Kazu je zakon lik, otvoren za suradnju!

@marinac, jos jednom cestitke i da te dugo i dobro sluzi!

Sent from my XT1092 using Tapatalk

.......jer nije sretan k'o puno ima
sretan je onaj tko malo treba,
ne da se sreća zlatom kupiti......
Hvala: marinac

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 22 Ruj 2016 12:18 #84 od marinac

Božo napisao: Kao sto vec ranije spomenuh, Kazu je zakon lik, otvoren za suradnju!

@marinac, jos jednom cestitke i da te dugo i dobro sluzi!

Sent from my XT1092 using Tapatalk

Bozo, oprosti, šta te nisam spomenija, a ti si i pisao o ovom liku, tek san se sad sitija, kad si ga spomenija.Lik je stvarno otvoren za komunikaciju, i to nije normalno.Zato preporuka svakom.
Hvala: Zdenko

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 22 Ruj 2016 12:47 #85 od maxbeb
Replied by maxbeb on topic Oprema za lignjolov

Šmit napisao: Hvala maxbeb, a kad god sam u Sibeniku i gledam u more koje mi je 100m udaljeno nemogu ja sjedit u kuci i gledat tv. Bila bi grehota od boga nebit dolje na vodi i probat nesto isceprkat van na suho. :)

Nema na cemu...uvijek smo tu za pomoc. Prije cca godinu dana ja sam krenuo u lignjanje i sad je to ludiloooooo tj.ide se gotovo svaki slobodni moment na more.
Zelim ti da okusis cari mora i ludog mora :) :)

Ni riječi pred veličanstvom mora,
Pred modrim šumorom vječnost
Hvala: Zdenko

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 22 Ruj 2016 13:44 #86 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Oprema za lignjolov
Gledam sada na japanangler, nema vise various stapa.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 22 Ruj 2016 15:12 #87 od marinac

Zdenko napisao: Gledam sada na japanangler, nema vise various stapa.

Dragi Zdenko, ni kad san ja tražija, nije ga bilo, ali se on potrudija vidjeti kod firme da li imaju, i naša mi je.Eto , ako ti želiš, javi se njemu, pa ćeš vidjeti.
lp,
Hvala: Fanatik, Zdenko

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 22 Ruj 2016 17:48 #88 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Oprema za lignjolov

marinac napisao:

Zdenko napisao: Gledam sada na japanangler, nema vise various stapa.

Dragi Zdenko, ni kad san ja tražija, nije ga bilo, ali se on potrudija vidjeti kod firme da li imaju, i naša mi je.Eto , ako ti želiš, javi se njemu, pa ćeš vidjeti.
lp,

Ma gledao sam iz radoznalosti.Ja jos uvijek moram isprobat i izgustirat moj Gawas Egiano. Kupio sam ga i otisao na brod. Jos ni more nije vidio.
Hvala ti sto brines, prijatelju.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 22 Ruj 2016 21:56 #89 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Oprema za lignjolov
Opa Marinac! Yamaga? :like: Koliko se ja razumijem u štapove, Yamaga je sami vrh ponude (?) Dati 2800kn za eging štap može samo istinski zaljubljenik, zato svaka čast! Nek te služi u najboljem svjetlu. Čestitam od srca.
Hvala: marinac, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 23 Ruj 2016 08:15 #90 od marinac
zeus fala na lipim željama, je , ja san stvarno istinski zaljubljenik, i iden ma more , i kad uvatin, i kad ne uvatin.hvala još jednom.
Hvala: pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
IveRijeka's Avatar 23 Ruj 2016 08:42 #91 od IveRijeka
Replied by IveRijeka on topic Oprema za lignjolov

marinac napisao: zeus fala na lipim željama, je , ja san stvarno istinski zaljubljenik, i iden ma more , i kad uvatin, i kad ne uvatin.hvala još jednom.

Upravo tako to i čini razliku od istinskog zaljubljenika i klasičnog ajmo tako reć mesara. Dio uživanja u ovom hobiju je između ostalog uživanje u okolini i uživanje u priboru koji nam čini zadovoljstvo. Kad ne bi tako bilo bilo bi lakše i isplativije otić na ribarnicu a preostalo vrijeme potrošit na poliranje šanka laktom u gostionici.

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 23 Ruj 2016 09:32 #92 od maxbeb

IveRijeka napisao:

marinac napisao: zeus fala na lipim željama, je , ja san stvarno istinski zaljubljenik, i iden ma more , i kad uvatin, i kad ne uvatin.hvala još jednom.

Upravo tako to i čini razliku od istinskog zaljubljenika i klasičnog ajmo tako reć mesara. Dio uživanja u ovom hobiju je između ostalog uživanje u okolini i uživanje u priboru koji nam čini zadovoljstvo. Kad ne bi tako bilo bilo bi lakše i isplativije otić na ribarnicu a preostalo vrijeme potrošit na poliranje šanka laktom u gostionici.

E ovi si lipo reka...poliranje sanka...
Mislim da se vrlo brzo napravi filter i to morski...
Tesko da ce se onaj ko ne voli/ne uhvati nista par dana vratit opet par sati i po vitru i kisi i zimi....
Mislim da ostaje jedino ljubav :oops: i gust

Molimo prijavite se

Više...
zoki1's Avatar 23 Ruj 2016 09:52 #93 od zoki1
Replied by zoki1 on topic Oprema za lignjolov
Tako je.Ribolov se mora voljeti.Moji slatkovodni ribolovi su bili ciljani na šarana.Ko je ikada čitao/prakticirao moderni šaranolov zna koliko je vremena,novaca i razumjevanja porodice potrebno da bi se bavilo ribolovovom na taj način.Moji ribolovni izleti su trajali od 3 do 5 dana,i tako 2 puta mjesečno.Po olujnom nevremenu,po opakom suncu,ali to je ljubav prvenstveno prema prirodi,to nemože niko zamjeniti.Potrošio sam brdo novaca na pribor,mamce ribolovne dozvole itd., ali nije mi žao ni lipe i da imam više vremena i dalje bi se bavio šaranolovom,ali nemam.Sad bude i spin ribolov dobar,samo nek je ribolov :lol: :lol: :lol: .I kod nas još malo dolazi vrijeme zubatih beštija,štuke i smuđa pa budemo malo njih ganjali ;)
Hvala: marinac, IveRijeka

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 23 Ruj 2016 11:07 #94 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Oprema za lignjolov

IveRijeka napisao:

Sve si rekao. Svaka čast!

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 24 Ruj 2016 12:11 #95 od maxbeb
Evo za ljubitelje yo zuri-@
Akcija na plat.co.jp skosa Aurie Q 4,43 Eur
www.plat.co.jp/shop/catalog/default/lang...premium-aurie-q.html

Hvala: IveRijeka

Molimo prijavite se

Više...
IveRijeka's Avatar 24 Ruj 2016 12:28 #96 od IveRijeka

maxbeb napisao: Evo za ljubitelje yo zuri-@
Akcija na plat.co.jp skosa Aurie Q 4,43 Eur
www.plat.co.jp/shop/catalog/default/lang...premium-aurie-q.html

Uh lijepo samo ja bedak kupujem skosavice po 100 kn, ako ovako nastavim mogao bi i ja otić na akciju .

Molimo prijavite se

Više...
Šmit's Avatar 24 Ruj 2016 14:57 #97 od Šmit
Replied by Šmit on topic Oprema za lignjolov
Ja uzo N.N. skosavice za 10 i 14kn komad i jednu yo-zury 83kn. Ove jeftine samo da vidim kako se radi s njima pa ak i posijem o kamen da mi nebude jako zao.

Molimo prijavite se

Više...
IveRijeka's Avatar 27 Ruj 2016 12:26 #98 od IveRijeka
Jedno je sigurno a to je da Marinac ima pravo za skosavice sa keimura bazom. Iman ih trenutno 3 i još nisan vidio da neka nije jako lovna.
Hvala: marinac, mirakulin

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 28 Ruj 2016 16:08 #99 od pepsi
Replied by pepsi on topic Oprema za lignjolov
Skosavice sa "keimura" bazom rade "same" pri dnevnom svijetlu ili po oblačnom danu(još bolje) gdje se UV zrake isto probijaju kroz oblake ali noću ih treba "aktivirati" sa UV lampom ipak ;)

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Hvala: mirakulin

Molimo prijavite se

Više...
IveRijeka's Avatar 28 Ruj 2016 17:16 #100 od IveRijeka
Tako svi vele no ja sam sa jednom koju sam lani uzeo u Udici i to KM01 OKM lijepo lovio i bez zasvjetljavanja . Iskreno nisam ni znao da je bolje. pomenuta je K tipa sa onom malom perajom iza.

Molimo prijavite se