"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2015.

Više...
Fanatik's Avatar 14 Ruj 2015 13:39 - 19 Pro 2015 16:02 #121 od Fanatik
Eto nadam se da sam prošo kvalifikacije :woohoo: ...još da skontam kako postavit sliku,neznam dje griješim al uvijek mi ostane samo link u postu!?!??..ako neko zna,zamilio bi pomoč!--RIJEŠENO;HVALA SVIMA NA SAVJETIMA--
Evo da ukratko opišem:
-sinoč od 10 do ponoč,imo sam još jedan potez
-posta ispod hotela,na rubu mraka
-dubina oko 6m,dno kamen-pijesak,na 20-30m počinje voga
-more prilično mirno,25C,lagani JI,prve ure plime
-nakon 5-6 izmjena,zgoditak za kanji cliks,crveno-narančata
Eto ovo mi daje nadu da bi sezona mogla bit odlična a liga sve zanimljivija!

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Zadnja izmjena: 19 Pro 2015 16:02 od Fanatik.
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 14 Ruj 2015 14:24 #122 od Geno
Replied by Geno on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.

Fanatik napisao: auu što me izmori ovo postavljanje slike :sick: .....možda popodne budem pametniji
www.pohrani.com/f/1T/wX/4Jtb5eIf/20150914002753-1.jpg

Jeboteled,logo Ludo More liga Picasso,a štap za Big-Bigest game :lol: :lol: :lol: ,svaka čast.Samo nastavi...

Ki more more da premori? Niki.
Hvala: pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 14 Ruj 2015 15:06 #123 od Fanatik

Geno napisao:

Fanatik napisao: auu što me izmori ovo postavljanje slike :sick: .....možda popodne budem pametniji
www.pohrani.com/f/1T/wX/4Jtb5eIf/20150914002753-1.jpg

Jeboteled,logo Ludo More liga Picasso,a štap za Big-Bigest game :lol: :lol: :lol: ,svaka čast.Samo nastavi...

Eto nadam se da sam prošo kvalifikacije :woohoo: ...još da skontam kako postavit sliku,neznam dje griješim al uvijek mi ostane samo link u postu!?!??..ako neko zna,zamilio bi pomoč!
Evo da ukratko opišem:
-sinoč od 10 do ponoč,imo sam još jedan potez
-posta ispod hotela,na rubu mraka
-dubina oko 6m,dno kamen-pijesak,na 20-30m počinje voga
-more prilično mirno,25C,lagani JI,prve ure plime
-nakon 5-6 izmjena,zgoditak za kanji cliks,crveno-narančata
Eto ovo mi daje nadu da bi sezona mogla bit odlična a liga sve zanimljivija!

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 14 Ruj 2015 16:04 #124 od lignjolovac
Svaka ti čast , a za slike odi na ovu stranicu pohrani.com i kopiraj link za forume :)

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 14 Ruj 2015 16:32 #125 od Fanatik

lignjolovac napisao: Svaka ti čast , a za slike odi na ovu stranicu pohrani.com i kopiraj link za forume :)

Hvala....ma eto več su me uputili na "pohrani.com" i našo sam kod za forum,uradim kako si reko al uvijek isto!?...očito nešto krivo radi,neku sitnu grešku koja o bično bude pred noom a čovjek je ne vidi :unsure: ...neznam,možda je veličina u pitanju,zna li neko??
..e ima još nešto,tamo na pohrani.com,desno nakon koda ima prozorčić "kopiraj" i kad kliknem na njega izbaci mi "vaš browser nije sposoban za izravno kopiranje" a to mi se događa i na tabletu i na laptopu...onda ja kopiram ono klasika,zaplavim i kopiram,neznam možda je tu neka caka!?!?

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 14 Ruj 2015 20:42 #126 od dundo
Replied by dundo on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Fanatik, ja sam ti jedan stariji dundo (5 banki ), i nijesam baš na "ti" s ovjem kompjutorima.Imene je mučilo isto što i tebe, ali došo mali i pokazo mi. Ne klikneš na ono desno "kopiraj", nego desni klik na kod, pa onda "kopiraj".

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 14 Ruj 2015 21:17 #127 od pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Dakle srednji jadran je u igri,ajmo jug,ajmo sjever :cheer:

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Hvala: kalamar

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 14 Ruj 2015 21:21 - 14 Ruj 2015 21:23 #128 od lignjolovac
Fanatik odi onda na ovu stranicu: krat.im/572

Klikneš na choose file i odabereš sliku sa kompa i stisneš na dnu uploadaj

I onda kopiraš link za forum i ovdje zaljepiš i trebalo bi sve biti dobro :)

– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
Zadnja izmjena: 14 Ruj 2015 21:23 od lignjolovac.

Molimo prijavite se

Više...
kalamar's Avatar 15 Ruj 2015 00:25 #129 od kalamar
Ima i na sjeveru ali kalamar nezna nac logo taj tj kako da nadem taj papir da mogu slikat i ja

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 15 Ruj 2015 14:34 #130 od Fanatik

dundo napisao: Fanatik, ja sam ti jedan stariji dundo (5 banki ), i nijesam baš na "ti" s ovjem kompjutorima.Imene je mučilo isto što i tebe, ali došo mali i pokazo mi. Ne klikneš na ono desno "kopiraj", nego desni klik na kod, pa onda "kopiraj".

dundo,fala na pokušaju al več sa provo pa opet isto....siguro mi neđe nešto nije kako valja :unsure: ...a ja imam par godina mlađeg brata pa ču njega morat uhvatit za pomoč jerbo on se bolje razumije u ova tipkala,nego što se uvijek najedi ka ga pitam za pomoč :)
A do tad idem provat ovu stranicu što je lignjolovac predložio,možda uspije!?

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 15 Ruj 2015 20:07 #131 od Fanatik
Ekipa,hvala na savjetima...eto napokon sam uspio ubacit otvorenu sliku,eto uredio sam onaj post :) ...ma činio sam jednu glupu grešku,kopiro sam samo kod a treba i ono (img) što stoji ispred i iza :silly:

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 15 Ruj 2015 20:16 #132 od Fanatik

kalamar napisao: Ima i na sjeveru ali kalamar nezna nac logo taj tj kako da nadem taj papir da mogu slikat i ja

kalamar,pa nacrtaj logo flomasterom dok se ne snađeš,pravila to dopuštaju ko nije u mogučnosti isprintat....meni je krepo printer,a kako sam na štakama komlicirano mi je po ovim gužvama do fotokopirnice,vjerujem da če žiri imat razumjevanja :)

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 16 Ruj 2015 22:23 #133 od pepsi

Fanatik napisao:

kalamar napisao: Ima i na sjeveru ali kalamar nezna nac logo taj tj kako da nadem taj papir da mogu slikat i ja

kalamar,pa nacrtaj logo flomasterom dok se ne snađeš,pravila to dopuštaju ko nije u mogučnosti isprintat....meni je krepo printer,a kako sam na štakama komlicirano mi je po ovim gužvama do fotokopirnice,vjerujem da če žiri imat razumjevanja :)

Ljudi ako iz bilo kojeg razloga neznate ili niste u mogućnosti isprintat logo pošaljite mi adresu i ja ću vam poslat,uopće nije problem.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Molimo prijavite se

Više...
kalamar's Avatar 17 Ruj 2015 10:29 #134 od kalamar
Pepsi ja sam zaduzio curu da mi nacrta pa cu stavit u papit i zaljepit jel to uredu ?

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 17 Ruj 2015 12:53 - 17 Ruj 2015 13:14 #135 od Fanatik
Ee ma evo ima u -pravilima- logo....pepsi,svaka čast za nesebičnu pomoč,ma ti si si dobri duh ove lige :)..iako ću JA pobijedit :side: svakako bi trebalo i za tebe neku utješnu nagradu smilit :lol: :lol: :lol: za trud i zalaganje :lol: :silly: ...ma mislim da ipak nečeš trebat slat,što se mene tiče,neka još deesetak dana nek malo opadnu gužve pa ču poč ja isprinta a možda u međuvremenu zamolim koga da mi se zaleti do kopirnice il ako ima doma da mi isprinta.
www.ludomore.com/dokumenti/liga/LML-ludo...a-2015-lignjolov.pdf

Nego eto jel ko bio u akciji zadnjih dana??....u ponedjeljak južuna,provo sam al bilo je vjetra i mora od južine pa se prebacio na spining u pjenu al ništa,zadnja dva dana taman se pripremim za poč zabacit al svaki put mi nešto iskrsne,sinoč mi se činolo lijepa večer,smirio se vjetar.........večeras nikom ne dam da me zaj... idem pa taman baco u južinu!!! B)

Zadnja izmjena: 17 Ruj 2015 13:14 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
SRibar's Avatar 17 Ruj 2015 17:04 #136 od SRibar

dundo napisao: Fanatik, ja sam ti jedan stariji dundo (5 banki ), .

dundo netko te je prevario. Sa 50+ ne možeš rijet da si "stariji dundo".
Barem ja nisam ;)

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 17 Ruj 2015 17:52 #137 od lignjolovac
Evo i ja se polako spremam da krenem krećem za pola sata,javljam rezultate čim stignem doma :D

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 17 Ruj 2015 22:56 - 17 Ruj 2015 23:06 #138 od pepsi
Kod nas jugo dere cili tjedan a i radim dvokratno ovaj tjedan pa ne stignem,al zato sljedeći... :evil:

Zadnja izmjena: 17 Ruj 2015 23:06 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 17 Ruj 2015 23:25 #139 od pepsi

Fanatik napisao: Ee ma evo ima u -pravilima- logo....pepsi,svaka čast za nesebičnu pomoč,ma ti si si dobri duh ove lige :)..iako ću JA pobijedit :side: svakako bi trebalo i za tebe neku utješnu nagradu smilit :lol: :lol: :lol: za trud i zalaganje :lol: :silly: ...ma mislim da ipak nečeš trebat slat,što se mene tiče,neka još deesetak dana nek malo opadnu gužve pa ču poč ja isprinta a možda u međuvremenu zamolim koga da mi se zaleti do kopirnice il ako ima doma da mi isprinta.
www.ludomore.com/dokumenti/liga/LML-ludo...a-2015-lignjolov.pdf

Nego eto jel ko bio u akciji zadnjih dana??....u ponedjeljak južuna,provo sam al bilo je vjetra i mora od južine pa se prebacio na spining u pjenu al ništa,zadnja dva dana taman se pripremim za poč zabacit al svaki put mi nešto iskrsne,sinoč mi se činolo lijepa večer,smirio se vjetar.........večeras nikom ne dam da me zaj... idem pa taman baco u južinu!!! B)

Rekoh nije problem,stvarno,ja sam svoj papir još i plastificirao da izdrži do kraja natjecanja, ašto se tiče pobjednika otom potom :lol: :lol: :lol:

Molimo prijavite se

Više...
SRibar's Avatar 18 Ruj 2015 00:39 #140 od SRibar
Pobjednik je svaki onaj što ima što baciti u prosuju kada se vrati doma.

Molimo prijavite se