"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2015.

Više...
Fanatik's Avatar 18 Ruj 2015 02:19 #141 od Fanatik
Eto bio sam večeras od 8 do 10,nisam mogo na staru postu al sam se spustio na jednu koja je nekad bila na glasu..... vrijeme je lijepo a mladi mjesec al na zalasku pa sam isprobo novokupljenu plavu DTD-ovu s onim parazitom a i 4-5 izmjena sam izvršio al ništa :unsure:
A ne mogu spat,popodne sam dobre dvije ure odspavo,mogo bi se i spusti do Libertasa zabaci koji put,ako ne zaspem bolje to nego čirit po inteernetu cijelu noć,a noču sam sam zno ulovit koji komad i kad nema mjeseca,radi lignja oko hotelske rasvjete uvijek B)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 18 Ruj 2015 02:28 #142 od Fanatik

SRibar napisao: Pobjednik je svaki onaj što ima što baciti u prosuju kada se vrati doma.

Ma bitno je sudjelovati,a šta češ vaja se nekad akomoda i se malo patata i dva jaja u prosuju(ko ja večeras :S )...dok Pepsi oštri krunice na lignjarama,za iduču setemanu :)

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 18 Ruj 2015 14:39 #143 od lignjolovac
Evo napokon sam i ja ulovio jednoga sinoć za motivaciju,pa vjerovatno idem i danas.

Da se približim koji bod pepsiju dok radi dvokratno :D

Nadam se da će se i ostali članovi priključiti ovom natjecanju

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 18 Ruj 2015 14:46 #144 od lignjolovac
Evo napokon sam i ja ulovio jednoga sinoć za motivaciju,pa vjerovatno idem i danas.

Da se približim koji bod pepsiju dok radi dvokratno :D

Nadam se da će se i ostali članovi priključiti ovom natjecanju

– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
Hvala: pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 19 Ruj 2015 03:32 - 19 Pro 2015 16:01 #145 od Fanatik
Evo nočas je bilo nešto akcije :)
Od 23:30 do 2:30 dva komada 15-20dkg,stara provjerena posta ispod hotela,na rubu osvjetljenja.
-more mirno 24C,neki lagani vjetrić okreče stalno,vedra noč a mladi mjesec odavno zašo za obzor
-oseka-početak plime
-dubina oko 6m,dno je kamen-pijesak a na 20-30m počinje voga
-zgoditak za novo pojačanje s dalekog istoka-Kanji i dobri stari,kapetan tima,DTD-narančasta leđa s bočnom prugom

Zadnja izmjena: 19 Pro 2015 16:01 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 19 Ruj 2015 07:04 #146 od pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Bravo majstore,svaka cast a pogotovo za uru u koju si isa lovit,to je volja.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 19 Ruj 2015 09:37 #147 od lignjolovac
Bravo majstore,ja sam bio od 7 do 9 i ništa,ostao bi i duže,ali bilo mi je kud puklo da puklo :)

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 19 Ruj 2015 11:25 - 19 Ruj 2015 11:31 #148 od Fanatik
A milina je noču ribat....mir tišina,more i nebo...furešti spavaju,nema glisera,jedrilica,samo tu i tamo po koji ribar vuče pendulu...a sva riba priđe kraju...feluni su parali jata siće uz sami kraj na 10-15m,napali mi lignjaru a ja neponio varalice,al nema veze...ka se lignja nek se lignja,a lignje su udarale u samom kraju u zadnjih 7-8m...ma milina i gotovo! :)

Zadnja izmjena: 19 Ruj 2015 11:31 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
Vire's Avatar 19 Ruj 2015 13:56 #149 od Vire
Replied by Vire on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.

Evo jedna od sinoć od 20dkg.
Uvjeti:ni plima ni oseka,kvarat miseca,bonaca i skosavica kanji.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 19 Ruj 2015 19:34 #150 od Fanatik
Bravo Vire!!! :woohoo: ...liga se pomalo zahuktava :cheer: a imam neki osječaj da bi Pepsi mogo ujutro osvanut s onim njegovim "šlapama" :woohoo:....a kako vidimo Kanji igrači su se za sada pokazali ko vrsni golgeteri!
Nadam se da će se uskoro probudit i ostala ekipa s juga ;) pogotovo s krajnjeg juga,ajmo Cavtat,ajmo Konavle!!!
Čudi me da Geno nije zabio koji gol,inača kažu da su se u Slanom uvijek dobro lovile lignje!?!!...ma sa će to krenut samo da još 2 stupnja kala more ;)
Gleda ću večeras malo ranije krenut,da uhvatim malo mjesečine,da vidim oče mi ovo domače pojačanje,plavi DTD s nametnikom,donijet koji bod :)

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 19 Ruj 2015 21:14 #151 od pepsi
Jedna al covika raduje:-),Vire,jel to punta skala,onaj mul blize selu,ako je vidija sam te sinoc,bija si sa jos nekim,ja sam bija na onom zapadnom jedno uru pa nista.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Molimo prijavite se

Više...
Vire's Avatar 19 Ruj 2015 21:28 #152 od Vire
Je pepsi, to sam bija sa prijateljom.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 19 Ruj 2015 22:09 #153 od pepsi
To je jedna od mojih posta koja je jako dobro radila kad je vrime od liganja,do ove godine sam tu lovija do 5-6 miseca a ove je stalo vec u 2. misecu,zato sam se i pribacija na pag,al kako je krenulo izgleda da cemo se cesto vidjati:-D

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 19 Ruj 2015 22:18 #154 od lignjolovac
Bravo Vire. Ajmo ljudi samo lovite,mene glava puca,pa sam danas malo odspavao. A sutra najavljuju buru. Di je ekipa sa sjevera? Vidim da jug dere :)

Molimo prijavite se

Više...
Vire's Avatar 19 Ruj 2015 22:25 #155 od Vire
Posta je dobra sto se tiče zadivanja, a što se tiče liganja nebi zna. Prvi koraci u lignjolovu. Počeja prije misec dana.

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 19 Ruj 2015 23:11 #156 od Geno
Replied by Geno on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.

Fanatik napisao: Čudi me da Geno nije zabio koji gol,inača kažu da su se u Slanom uvijek dobro lovile lignje!?!!...ma sa će to krenut samo da još 2 stupnja kala more ;)

Slabo ti je Slano za lignje.Riva i cijela vala svijetli ko Holywood,a kako rade marinu i kopaju po mulju to kurenat nosi ti isti mulj prema rivi i nije baš najbolje.Ali love se ribe.jedan je jutros uhvatio pet strijelki na ruku i na sarđelu.6 ura ujutro,za mene prerano,hm :whistle:

Ki more more da premori? Niki.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 19 Ruj 2015 23:49 #157 od Fanatik

Geno napisao:

Fanatik napisao: Čudi me da Geno nije zabio koji gol,inača kažu da su se u Slanom uvijek dobro lovile lignje!?!!...ma sa će to krenut samo da još 2 stupnja kala more ;)

Slabo ti je Slano za lignje.Riva i cijela vala svijetli ko Holywood,a kako rade marinu i kopaju po mulju to kurenat nosi ti isti mulj prema rivi i nije baš najbolje.Ali love se ribe.jedan je jutros uhvatio pet strijelki na ruku i na sarđelu.6 ura ujutro,za mene prerano,hm :whistle:

E a za strijeelke se najbolje dić ujutro s ranijega,ma da dobro rade i u sumrak pa sve do po noči,još ako je mjesečina odlično!
A nisan ni bio u Slanom ima i godina ipo dana,a svuda nešto kopaju,neke rive uređuju,vezove nove,ma nema čovjek više đe ni zaribat,evo u gradu cijeli Babin kuk su ogradili rampama,ogradama,lancima,nomoš doč s auto niđe,a ni prić na mrkjentu,sve fureštima....nego jesi provo ikad kad tamo kad se prođe hotel Osmine pa na onaj ko mul,komad rive,nakon plaže,mislim da mi je jedan prika spominjo a ima i prije koju godinu da ih je tu lovio!?

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 19 Ruj 2015 23:55 #158 od Fanatik
Heh,spremo sam se za pokret oko 23:30 kad zalili kiša :( ....e to mi je zato što sam odusto poč predveče i iskoritit koju uru mjeseca.
A sutra zovu kišu cijeli dan,al neka aj nek malo ohladi more pa bi mogle i lignje bolje krenut.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 20 Ruj 2015 22:39 - 08 Pro 2015 22:59 #159 od pepsi
Imperija uzvraca udarac B)
miseca skoro kvarat
bez korenta
bura u leđa pa je i domet bio veći
2 kom cca 40 dkg
plava yamashita
obe u roku 10 min a prije i posli ništa

i molim vas sve još jednom "Liga" u temu Liga a SVE ostalo što se tiče liganja(kako,kad,gdje loviti,oprema,naručivanje opreme,komentari,priče,ćakule itd) u temu Lignje sa obale,stvarno nema smisla otvarat nove teme koje su vezane za lignje.Fala.

Zadnja izmjena: 08 Pro 2015 22:59 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 21 Ruj 2015 00:47 #160 od Fanatik
Hahaa...eto ga s ovim njegovim šlapama :woohoo:..svaka čast,doktor si i gotovo!
Ja bio večeras jednu uru od 21:30 do 22:30 al ništa,možda pođe malo kasnije na početak plime ako ne zaspem ;)
U potpunosti se slažem,moramo se držat teme,ova tema je za LML 2015 i moramo se držat toga,pogotovo sad kad se zahukta liga,jerbo će bit nemoguče pratit utakmice u đumbusu nevezanih postova.

Molimo prijavite se