"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2015.

Više...
pepsi's Avatar 29 Ruj 2015 21:24 #181 od pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Evo što???

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Molimo prijavite se

Više...
orada277's Avatar 29 Ruj 2015 21:30 - 11 Stu 2015 13:44 #182 od orada277

CATCH I RELEASE..CiR
Zadnja izmjena: 11 Stu 2015 13:44 od zeusfaber.
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
orada277's Avatar 29 Ruj 2015 21:32 #183 od orada277
evo

CATCH I RELEASE..CiR

Molimo prijavite se

Više...
snhelix's Avatar 29 Ruj 2015 21:34 #184 od snhelix
uuuu,svaka čast,čestitke

Poslano sa mog PMP5197DULTRA koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 29 Ruj 2015 21:36 - 29 Ruj 2015 21:41 #185 od pepsi
Jel ti to zaj....aš nas? Di je opis,di je listić,slikano doma u kužini,alo momak.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Zadnja izmjena: 29 Ruj 2015 21:41 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
Cruzer009's Avatar 29 Ruj 2015 23:02 #186 od Cruzer009
Koja je to skosavica?

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 29 Ruj 2015 23:25 #187 od lignjolovac
Pepsi nemoj tako,dečko ima 15 godina (oprosti ako grješim),još je mlad,htio bih se dokazati iskusnima poput tebe.

Orada ja ću ti reći iskreno,sumnjam da si ti ulovio ovo,zato što piše dimenzija fotografije a i mislim da je još rano da se ovo ulovi sa kraja. A pogotovo jučer jer je vrijeme bilo 0 bodova. Nemoj nas zezat,uzmi od cedevite kanticu,namotaj 0.20 najlon uzmi skosavicu od 10kn i bacaj,bacaj,bacaj,bacaj i kad padne prva lignja slikaj je i postavi papir pokraj nje i budi ponosan na svoj ulov. Makar ti ulovio jednu jedinu lignju,a recimo pepsi 100. Nema potrebe da se dokazuješ nekome da si ih ti ulovio. Nemoj se uvrijediti,ovo je samo savjet kako će te ljudi cjeniti. Pozdrav!

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 29 Ruj 2015 23:26 - 11 Stu 2015 13:45 #188 od Fanatik

orada277 napisao:

Ako je stvarno s kraja!? :woohoo: ...ono,kapa do poda!...fenomenalno!!!

Al mislim da je krajnje bezobrazno i uvredljivo,s obzirom na nas trud i ljubav prema ovom sportu i ovoj ligi,sprdat se na ovakav nacin ako je ovo neka zaj....cija.Eto momak pa razmisli malo,svakako si duzan objasnjenje jer nema papira s logom lige?!?!

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Zadnja izmjena: 11 Stu 2015 13:45 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 29 Ruj 2015 23:41 - 29 Ruj 2015 23:44 #189 od Fanatik
Evo nakon jucerasnjeg poraza i taktickog povlacenja(bjezanija)od bure,veceras sam upiso bod unatoc jakim bocnim udarima od bure :)
Doso oko 20:30 i izdrzo jednu uru,pod jakim udarima nadmocnog "neprijatelja"iskoristio sam staru partizansku taktiku,udri i bjezi ;) ,zgoditak za starog veterana,velika DTD 3.0 naracasta ledja i bocna pruga sa sjajnom tkaninom(prilicno rascerupanom).
Lignja je cca 15dkg,stara posta ispod hotela,dubina oko 6m
mjesec tek izlazi,nebo vedro
more namreskano,malo valovito,bilo je i prilicno jakog kurenta
velika oseka od bure

Zadnja izmjena: 29 Ruj 2015 23:44 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 29 Ruj 2015 23:48 #190 od Fanatik
Auuu....heh nisam ubacio moj zastitni znak(staka)u fotku :unsure: ... :cheer: :cheer: :cheer: ...nadam se da ce ziri imat razumijevanja,ipak je fotka ucinjena prilikom bjezanije od bure :)

Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 30 Ruj 2015 00:07 - 30 Ruj 2015 00:24 #191 od lignjolovac
Bravo Fanatik! Malo sam se potrudio i napravio tablicu po broju liganja koje ste ulovili od početka natjecanja.

Znači ovako prva 3 komada je ulovio Pepsi 27.8.,a najviše u jednoj večeri je 5 komada ulovio. Fanatik vodi u broju ulovljenih sa obale,lijepih 7 komada.

A ovako tablica izgleda:
1. Pepsi-23 boda
2. Fanatik-16 bodova
3.Vire-5 bodova
4.Snhelix-2 boda
5. Divlji Čovik-1 bod

Čestitamo bih svima koji su upisali svoje prve bodove,ekipa samo nastavite,a nadam se da ću se i ja priključiti,a nadam se da će biti još više ostalih natjecatelja. Da napomenem,Pepsiju nisam brojao jednu lignju jer se ne vidi papir sa strane.

– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
Zadnja izmjena: 30 Ruj 2015 00:24 od lignjolovac.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 30 Ruj 2015 00:19 #192 od Fanatik

lignjolovac napisao:
Znači ovako prva 3 komada je ulovio Pepsi 27.8.,a najviše u jednoj večeri je 5 komada ulovio. Fanatik vodi po broju ulovljenih sa obale,lijepih 7
.

Svaka cas na trudu i izvjestaju trenutnog stanja :)
Samo molim te ispravi ovo"Fanatik vodi po broju ulovljenih sa obale,lijepih 7 " u -po broju ulovljenih u jednoj veceri-
Hvala Lignjolovac!

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 30 Ruj 2015 00:22 #193 od lignjolovac
Hvala,greška je ispravljena.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 30 Ruj 2015 16:41 #194 od pepsi

Sad generalno o pravilima neakademskim jezikom :lol: Odmah da skočim na pravilo broj 5. Dakle, grubo rečeno, više vrijedi 1 lignja uz kvalitetnu sliku i duhovit opis nego 15 lignji bez opisa s lošom slikom. Za pobjedu nije potrebno napraviti lignjocid već pokazati vještinu, kontinuitet i ljubav prema ovoj plemenitoj disciplini. Slobodno stavite i više slika. Npr. ulov (koji je obavezan), zatim pripremu lignje, neki dobar recept, pričicu i sl. Dobrodošao je i video. Na kraju natjecanja, forumaši će odabrati pobjednika na temelju ukupnog dojma, a Svijet Varalica i Ludo More će ga/ih nagraditi. ;)

Hvala Lignjolovac na trudu al gledajući pravila nije bitna količina nego ovo sve drugo tako da je po meni Fanatik na prvom mistu(trenutno) iako je diga manje nego ja al sa svojim komentarima i voljom s kojom ide lovit zaslužuje kažem trenutno prvo misto,al ima još puno do kraja pa je i krajnji rezultat još nezahvalno prognozirat B)

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 30 Ruj 2015 19:03 #195 od lignjolovac
Hvala Pepsi,napravio sam ovu tablicu tek toliko da se zna tko je sve upisao svoje bodove,a pobjednika će odlučiti žiri,u to se ne želim mješati.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 30 Ruj 2015 19:19 - 30 Ruj 2015 19:21 #196 od Fanatik
Dobro se Pepsi sjetio podsjetit na ovo pravilo,jer ko sto je i sam Lignjolovac reko on je " napravio tablicu po broju liganja koje ste ulovili od početka natjecanja".Dakle tek brojcano stanje dosadasnjeg ulova,koje naravno samo po sebi nece utjecati na krajnjeg pobjednika :)
Znaci,kako ce o pobjedniku odlucivat ukupni dojam,sve su karte otvorene,a i jos je cijela sezona pred nama pa pobijedit moze bilo ko od natjecatelja,vec ukljucenih i buducih!
Ekipa samo naprijed,uostalom pa svaki uspjesan lov je jedna lijepa pobjeda i velika nagrada :woohoo:

Zadnja izmjena: 30 Ruj 2015 19:21 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
Mirozg's Avatar 30 Ruj 2015 22:11 #197 od Mirozg
Moram priznat da mi je tesko gledat kako uzivate u lignjarenju.....ovako iz hladnog Zagreba.
Ali poklopit ce se i meni valjda koji vikend da im uzmem mjeru...

Ma nemora ni mjera , samo da moćim skosu...

Kad dođe dan...u more me prospi....da vidim svijeta...
Hvala: pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Divlji Čovik's Avatar 30 Ruj 2015 22:37 #198 od Divlji Čovik
amo koje kilo dignit

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk
Hvala: Mirozg, pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 01 Lis 2015 01:08 #199 od Fanatik
Evo jedna od veceras :) ...nije kilo al lijepo je potegla,ima malo preko 20dkg.Bio sam od 21 do nesto iza 23h,novo pojacanje od Yo-zurija nije proradilo al je zato roza Yamashita odradila eto barem da s mirom saspem :whistle:
stara posta ispod hotela,dubina oko 6m
puse bura al nije ko jucer
more prilocno mirno,malo namreskan,jos je velika oseka
mjesec na izlasku

Molimo prijavite se

Više...
Manta's Avatar 01 Lis 2015 21:59 #200 od Manta
Replied by Manta on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Četvrti izlazak na lignje i svaki put sam upiso lignje.veceras od 19 do 21 sat samo jedna.Kumić sa kojim lovim večeras digao dvije.Vrijeme jaako lose.lagana bura.more biszto i oseka.Slike bi stavio al pošto mi je crko laptop a sa moba neznam prebacit slike. :sick:

Nije zvaka za seljaka,tako ni tehnologija za mene.
Pribor shimano aori yasei.rola quantum inferno 20.spaga varivas pe 8.predvez gorila 0.22.skose zebco.dtd.med in čajna.veceras je lignja pala na zebco plavu i sumrak.

Nikad nije kasno dok ne bude prekasno.
Hvala: pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se