"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2015.

Više...
Fanatik's Avatar 02 Lis 2015 06:24 #201 od Fanatik
Bravo Manta :) ,samo ti cuvaj slike,nadam se da ces ih uskoro uspjet i objavit a ima jos do kraja lige...tek je pocelo! ;)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 02 Lis 2015 06:37 - 19 Pro 2015 15:53 #202 od Fanatik
Evo rezultata nocasnjeg lignjolova :) od 22:30 do 05:30...ulov nije nesto posebno s obzirom na cijelu noc al zadovoljan sam 4 komada ukupno skoro 60dkg.
Testirane nove lignjare,ocekivano po mjesecini DTD Diamond zelena se pokazala fantasticno,sve 4 su pale na nju :cheer:
mjesec se smanjio skoro na pola
vrijeme polu oblacno,pred jutro se skroz naoblacilo
puheta nesto po levantu,cini mi se okrece na jugo
more malo namreskano
oplimava cijelu noc al more dosta nisko

Nocasnja senzacija DTD Diamond oita :woohoo:

Zadnja izmjena: 19 Pro 2015 15:53 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 02 Lis 2015 08:04 #203 od marinac
svaka čast fanatiče, mislim da ćemo se i uskoro vidjeti, planiram ovaj vikend doći u Dubrovnik, pa bi mogli zajedno poći, ako se ti slažeš, a šta se tiče mene, jutros sam prova od 6 i po, pa do 7 sati, alignja ništa, ali sam zato uhvatija 2 sipe cca. 30 dkg.
Hvala: pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 02 Lis 2015 14:02 #204 od Fanatik
Odlicno Marinac!Bas mi je drago sto cu napokon imat priliku uzivo vidit pravu egi tehniku,razmjena iskustava uvijek dobro dodje :) Da nas vrijeme posluzi i bit ce to lijepo druzenje,ko sto vidis poceli su i veci komadi cak i zazuji kocnica!Evo moj br.099 839 3956 pa se javi koji dan prije.
Sipe su lijep ulov,ne znam zasto ne bi i njih objavljivali??...disciplina je ista :) ,tehnika ista il malo drugacija ovisno o ribolovcu,posti i u koje doba se lovi.
Bilo bi lijepo vidit koju dobru fotku sipe,ako ne u konkurenciji onda barem onako za moral!

Hvala: marinac, pepsi

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 02 Lis 2015 15:12 - 08 Pro 2015 23:08 #205 od pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Ček ček evo i mene i jedne ranojutarnje
Sve isto ko i kod Fanatika osim ure i skose
Od 4 ipo do 7 pa na posa
A skosa duel zeleni

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Zadnja izmjena: 08 Pro 2015 23:08 od pepsi.
Hvala: marinac, Manta, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 02 Lis 2015 17:01 #206 od marinac
tek sam maloprije vidija ovu poruku, a normalno da ću ti se prije javiti i fala na tel. broju, a kako ja sada još nisam uvatija niti jednu lignju , nego samo sipu, onda ću ja ponekad staviti koju sliku
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 02 Lis 2015 17:03 #207 od marinac
pepsi svaka čast, i vidi se da i novi duel livi, i ja sam naručija 3 kom, pa ćemo viditi
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
Divlji Čovik's Avatar 03 Lis 2015 19:59 #208 od Divlji Čovik
Samo gledan kako pljujete po mrkvama!!! A ja samo sutim. Danas proba svakakvih skoskavica i na kraju me ipak moj favorit izvuka <3.
Vrime je u jakom jugu prska more na sve strane, lagana rosa a misec se ni ne vidi od oblaka ;)

Poslano sa mog SM-G357FZ koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 03 Lis 2015 20:20 #209 od Fanatik
Divlji Covik uzvraca zestoko!...tri komada za obranu casti mrkve,lijep skor!!!! :)
I odje okrenulo na jugo al nije jos podivljalo,sinoc nisan iso a veceras se spremam opet u one vampirske ure :evil:

Molimo prijavite se

Više...
Divlji Čovik's Avatar 03 Lis 2015 20:25 #210 od Divlji Čovik
hehe

Molimo prijavite se

Više...
snhelix's Avatar 03 Lis 2015 23:54 #211 od snhelix

Oprema simano nexve2500
Stap okuma polaris ,skosavice od hrvata,kineza,japanaca svih dezenai konačno je pala na moj dragi ofucani kanji clicks ljubičasti.
Prije i posle nulabodova
Teren jadranovo kod tunere,bonaca,oseka,poluoblačno bez mjeseca.DAN prije testiraosam malo terene po žurkovu,ali mi se čini da više treba obratit pažnju na trkače,jogere,pase i druge beštije za nać malo mira.jutra su tu svakako zahvalnija ali mi se mrsko rano dizat

Poslano sa mog LG-D320 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 04 Lis 2015 06:52 #212 od Fanatik
Snhelix,pa dobre je krece pomalo :cheer: ...najgore ka nema nista...volio bi da i Lignjolovca napokon krene,trudi se,ide cesto,zasluzio je :)

Hvala: lignjolovac

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 04 Lis 2015 07:08 - 19 Pro 2015 15:45 #213 od Fanatik
Evo da prijavim nocasnju utakmicu :) Bio sam od 2 do 6,izvadio 2 komada cca 30dkg skupa,jos sam jednu lijepu dovuko do kraja al val otreso o stijenu i ciao :oops:
Od 5-6 uvedenih igraca,pojacanja od DTD-a su se opet pokazala extra klasa,ove dvije na Flash oita roza 2.8 a ona otpala na Diamond zelena 2.5,svaka pohvala za DTD Diamond i Flash oite,vrhunske su!
Uvjeti,losi:
jugo se prilicno smirilo al mrtvo more udara ko zivo,a plima velika,zalilo me dva puta
al isto je puhalo cijelu noc nesto ko da okrece na levanat
mjesec na pola,tu i tamo provirio izmedju oblaka

Zadnja izmjena: 19 Pro 2015 15:45 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 04 Lis 2015 07:49 - 08 Pro 2015 23:10 #214 od pepsi
Da još malo začinimo ligu,evo i ja taman doša,jutros od 4 ipo do 7
vrime divota,lagano po jugu,plima,poluoblačno a miseca zadnji kvarat
sve se bacile na yamashitu na slici B)
ova najveća ima 40 dkg a ukupno sve tri 70 dkg,kako je lipo pumpala ova velika
malo motaj pa malo bzzzz,pa motaj pa opet bzzzz :lol: :lol:

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Zadnja izmjena: 08 Pro 2015 23:10 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 04 Lis 2015 12:10 - 04 Lis 2015 12:41 #215 od Fanatik
:woohoo: dobra je!!!!Svaka cast Pepsi!....uzelio sam se ovakih pravih komada,ha a kad ih nisam doceko prosle godine....joo ma kod ono zadije bestija prava,a stap se savije do pod pravi kut...a neizvjesnot ono do kraja,ma ko to more plati :lol:

Bas evo listam stranice po ligi...skupili smo vec nesto slika,diglo se koje kilo :cheer:

Zadnja izmjena: 04 Lis 2015 12:41 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
Divlji Čovik's Avatar 04 Lis 2015 13:21 #216 od Divlji Čovik
Diglo se pravi liganja, meni je prosle godine najveca 45 dkg kako to lipo pumpa neopisivooo!!!
A najveca ikad sto mi je dopratila lignjur je bila prava bestija, dopratila malu yamashitu naory i stajala 10 cm od nje kad san trznia samo je nestala!!! Imala je po mojoj procjeni oko 3 kg, sas*a san se bia, bila je debela ko moja noga!!!
A prije nekoliko godina je u porat usa komad od oko 5 kg sve su joj bacali ali ona o svom poslu....

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 04 Lis 2015 16:49 #217 od lignjolovac
Bravo Pepsi lijepi komad,Fanatik hvala ti na podršci. Ma krenut će samo polako :)

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”

Molimo prijavite se

Više...
snhelix's Avatar 04 Lis 2015 18:28 #218 od snhelix
super komad

Poslano sa mog PMP5197DULTRA koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 04 Lis 2015 21:25 - 08 Pro 2015 23:12 #219 od pepsi
Dobro se i nastavlja,2 slike u jednom danu,to je posa :cheer:
ovaj put sa novim štapom i na drugom mistu,misto na kojem sam dosad samo dvaput bio i to samo jednom uspješno al evo večeras sam pogodija,al ipak malo čudno sve su se uvatile do mraka,onih uru mraka kolko sam bija ni čut,a pošto sam lipo uvatija ja kući zadovoljan ranije B)
uvjeti slični ko jutros al bez miseca i oseka,onako poluoblačno sa laganim jugom
total= 4 kom= 90 dkg,zamalo kil, al kako je krenulo i ako će se vako nastavit brzo ćemo skidat kil i više u jednom izlasku :lol: :lol:

Zadnja izmjena: 08 Pro 2015 23:12 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 05 Lis 2015 04:35 - 19 Pro 2015 15:50 #220 od Fanatik
Evo rezultata nocasnje smjene,da dodatno motivira Pepsija u ranojutanjoj!!!! :cheer:
Bio sam nocas od 23:30 do 03:00 i lijepo su radile ,4 komada ukupno po kila mozda i malo vise :cheer: .Prvo sam oko ponoc digo dvije lijepe parice jednu za drugom na DTD Diamond narancasta,zatim oko 1ipo sa izlaskom mjeseca digo jednu malu na Flash oitu tamno narancastu,a za kraj slag na tortu,po mjesecini na zelenu Diamond oitu ova naj veca :woohoo: a bas je lijepo zapumpala,nisan vago al po slobodnoj procjeni oko 25dkg.
stara posta ispod hotela,dubina oko 6m
vrijeme mirno,po koji oblak nebom plovi,neki lagani vjetric pirka od istoka-jugoistoka
mjesec izaso otprilike oko 01:30,u posljednjoj je cetvrti
more mirno,lagano se valja od mrtvog mora,oseka-pocetak plime

Zadnja izmjena: 19 Pro 2015 15:50 od Fanatik.

Molimo prijavite se