"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2015.

Više...
Fanatik's Avatar 19 Lis 2015 00:13 #261 od Fanatik
:woohoo: Bravo Vire,fantastican ulov!
Jel to DTD Diamond?...meni su se pokazale fantasticne Diamond i Flash oite od DTD,imaju odlicnu tkaninu i onu kuglicu sto suska...pun pogodak od DTD,udaraju lignje na njih ko lude :cheer:
Evo ja se bas spremam u nocnu akciju!

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Hvala: mirakulin

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 19 Lis 2015 07:08 #262 od Fanatik
Nocas od 1:30 do 6 h,tri komada skupa nekih 40-tak dkg :) ,lijepo su radile nocas al imo sam dosta nerealiziranih dodira i poteza :unsure: bile su nekako oprezne a mozda je i vrijeme za malo naostrit krunice.
Nocas su se opet iskazale DTD Diamond,dvije su pale na narancastu i jedna na zelenu,a bacila se i jedna mala a ko privjesak na naracastu Diamond,vracena u more! ;)
-poluoblacno,puse nesto lagano istok-jugoistok
-bez mjeseca
-more mirno,malo namreskano,oseka-pocetak plime

"privjesak za kljuce" :lol: vracena u more!

DTD Diamond!!!!!!! :cheer: ...al moram krunice malo liznut turpijicom

Molimo prijavite se

Više...
Vire's Avatar 19 Lis 2015 09:17 #263 od Vire
Replied by Vire on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Hvala fanatik.Još sam pod dojmom ulova.Što se tiče skosavice znam da ima kuglicu, a koji tip ne znam točno,ali ako će ti pomoći to je ona iz onog kompleta što je pepsi proda.Malo sam gleda i čini mi se da je retro oita flash cloth, ali nisam 100% siguran.
Hvala: pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 19 Lis 2015 09:43 #264 od marinac
jutros od 6-7 i 20,lagano jugo, kišica,kurenat, ista pozicija sa porta,dubina oko 5 metara,skosa yamashita egi oh k saslike vel.3,isto jedna potegla ali bez uspjeha, ali sam uhvatio još jednu sipu , ova lignja 15 dkg.
Hvala: pepsi, Manta, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 19 Lis 2015 09:50 #265 od marinac
od jučer ujutro,more mirno ,mali kurenat, isto mjesto , ali nova skosa duel ez q mag cast, dubina 5m,poluoblačo , mašila se u 7 sati.
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 19 Lis 2015 20:10 #266 od marinac
danas od 5i 30 do 8 sati ,mul u kaštelima, lagana kišica, a kurenat ka rijeka, bacila se ova na slici u 7 sati na yamashita egioh k 3,0, isto seuvatila i jedna mala sipa, dubina oko5 metara

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 20 Lis 2015 12:10 #267 od marinac
jutros od 6-7 20, isto mjesto, lagani burin,lagani kurenat,dubina 5 metara,prva u 6 i 25, pa još dvi u roku 10 minuta, te zadnja u 7 sati. tri su uhvaćene na yo zuri 3.0 i jedna na yamashita egi o q sen, sve skupa 0,80 kg, ja vrlo zadovoljan

Molimo prijavite se

Više...
MEDO189's Avatar 20 Lis 2015 12:24 #268 od MEDO189
Marinac di vataš u Kaštelima moga bi te posjetit prije posla da bacimo skosavicu.. Ja radim u K.Novom

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 20 Lis 2015 14:36 #269 od marinac
u novome na glavi mula, pa se javi kad budeš moga

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 21 Lis 2015 01:16 #270 od Fanatik
Bravo Marinac!Lijepe lignje i odlicne fotke :cheer:

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 21 Lis 2015 01:32 - 02 Stu 2015 21:16 #271 od Fanatik
Evo i kod mene veceras bura u jacanju,vedro nebo a more namreskano,mjesec puni prvu cetvrt.
Bio sam nedje od 9 ura pa do malo iza ponoc,izvadio dvije omanje oko 25dkg skupa :cheer:
Po buri i jakom kurentu radile su velike,brzotonuce Hayabusa i DTD Diamod obje 3.0 velicina.
Prva se bacila na prvi zabacaj na novu 3.0 DTD Diamond crvenu,ja se obradovo kontam bit ce zestok lignjolov.... :dry:
Druga je na vec provjerenu 3.0 Hayabusu u sami zalazak mjeseca,u medjuvremenu nit poteza,nit dodira...al ope dobro,Bogu hvala! :)

Zadnja izmjena: 02 Stu 2015 21:16 od Fanatik.
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 21 Lis 2015 21:46 - 08 Pro 2015 23:19 #272 od pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Evo me :cheer: ,je da malo rijeđe stavljam slike al još sam tu B)
sa večerašnjeg sessiona
burin
oseka
kvarat miseca
od 18 do 20 sati
i klasika,yamashita egi oh K 2,5

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Zadnja izmjena: 08 Pro 2015 23:19 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 22 Lis 2015 18:31 #273 od Fanatik
Bravo Pepsi!..zabrinuli se vec...hehe,ma ponadali se,evo Pepsi je gotov :lol: ...al neda se morski vuk od Nina ;)

Liga se zaostrava,sve je vise upisanih bodova...Marinac i Vire su opasno zaprijetili s jakim fotkama ;)
Ja sinoc bio po buri i laganoj kisici i osto dobre tri ure al nista,ovo mi je nakon dosta zaredanih,vise-manj uspjesnih izlazaka jedan bezuspjesan :S ,al to me samo jos dodatno motivira!!!

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 22 Lis 2015 18:45 #274 od marinac
dobro da se pepesi vratija u igru, a vidim da sve ima više iviše zaigranih lignjilovaca koji se žešće kada vide slike ulova.neka, tako i treba.usput, fanatik danas sam kupija cijev za štap, te ću ti se javiti sutra ili prekosutra za adresu da ti mogu poslati

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 23 Lis 2015 04:44 - 05 Stu 2015 16:46 #275 od Fanatik
Evo nocas od 2ipo do malo prije 4,jedna cca 20dkg,Bog mi se smilovo ka me vidio po onoj buri u sitne ure,eto da mogu s mirom mogu pobjec :cheer: Uvjeti nenormalni,bura udara,oblacno a svako malo kisa zarosi,more namreskano-valovito a na udare dobro zapjeni i zadimi.
Izvadio ovu jednu nakon uru ipo "borbe s vjetrenjacama" i sekundano pobjego,paricu nisam ni trazio,sretan sto mi je i sva oprema na okupu :)
Bacila se na veliku 3.0 DTD Diamond

Zadnja izmjena: 05 Stu 2015 16:46 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 23 Lis 2015 17:24 - 08 Pro 2015 23:20 #276 od pepsi
Evo jedne ranojutarnje,ovo te razbudi bolje od ijedne kave :lol:
u samom kraju se bacila,ustvari dopratila je skosu do kraja i kad sam je vidija zaustavim motati i onda se bacila
i to je bilo to,nisam dugo ni bija od 6 do 7,prije posla B)
jedna al prava
svitanje
plima
bura
i naravno yamashita

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Zadnja izmjena: 08 Pro 2015 23:20 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
Vire's Avatar 23 Lis 2015 20:18 #277 od Vire
Replied by Vire on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.

Evo dvi od maloprije,oko 40dkg. Bija od 17.30 do 19.30. Vrime ok,lagani burin, misec vise od pola. Opet se uvatile na dtd. Postaje mi draga skosa.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 24 Lis 2015 08:04 - 08 Pro 2015 23:21 #278 od pepsi
Jutarnja doza adrenalina-dupla :lol:
od 5.30 do 7.30
duo yamashita i to noćno-dnevna kombinacija
uz lagani burin,plimu,bez miseca

Zadnja izmjena: 08 Pro 2015 23:21 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 24 Lis 2015 09:56 #279 od marinac

Jutros san prvi put krenuo na more u 4 sata:Puhalo je i nosilo sve pred sobom.Vratio san se pričekao i krenuo ponovo u 6 sati i 15 minuta.Malo je smirilo:Na moru sam ostao do 8 i 30.Prva se bacila u 6 i 45 na
jamashita egi q veličine 3,0 koja nije na slici.Već kad sam mislio odustati potegla je druga,krena se nategla,a ja kontrira:Bila je to lignja od 30 dag.Odličan osjećaj,nakon 5 minuta još jedno potezanje i sipa
od 15 dag.Nakon toga san odmah krenuo doma što zbog žene,što zbog gladi.

Molimo prijavite se

Više...
Ladesta's Avatar 24 Lis 2015 11:41 #280 od Ladesta
Evo da se i ja upisen, jucer od 17.30 - 18.30 ura vrimena izmedu obaveza. Lokacija Split , burno ...
Stap: Shimano Aori red
Rola: Shimano Technium 2500
Upredeniva Varivas Eging suspending ( tonuca )
Skosavica Owner 3.0.
Bacila se pri samom dnu, jedva je izvuka visila samo na jednom dugackom kraku. Ni prije ni posli nje ni taknit. Isprike zbog slabo vidljivog loga, ali tako je to kad se dica zaigraju i potrose toner a ti ovako saznas ....

Sent from my HTC One M9 using Tapatalk

Molimo prijavite se