"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2015.

Više...
Vire's Avatar 21 Kol 2015 14:42 - 21 Kol 2015 15:02 #41 od Vire
Replied by Vire on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Vire, nešto nije ok s linkom.

Moderator
Zadnja izmjena: 21 Kol 2015 15:02 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 21 Kol 2015 19:33 #42 od pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Neda vrime bura dere,probat cemo sutra B) a mozda i ujutro ranije ako bura kala.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 21 Kol 2015 19:47 #43 od lignjolovac
Kod nas kiša,ali došao sam sa posla umoran kao pas,bit će vremena :)

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 23 Kol 2015 16:22 #44 od pepsi
Zovu lipo vrime iako ce oseka i kvarat miseca idemo provat veceras,nabavio sam nitro za skosu pa cemo je malo frizirat veceras,javim rezultate :evil:

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 23 Kol 2015 22:57 - 08 Pro 2015 22:46 #45 od pepsi

ni friziranje sa power sea spray-om nije pomoglo :( loša veče al sa obzirom na veliku oseku nije ni čudo
uvjeti
oseka
kvarat miseca
vitar promjenjiva smjera
misto uvik isto
skosa uvik ista
takav dan,bit će bolje drugi put
total: lignjica i sipica(opet su male počele)

Zadnja izmjena: 08 Pro 2015 22:46 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 24 Kol 2015 12:58 #46 od lignjolovac
Bravo pepsi kakav je to sprej? koliko dođe? za šta služi?

– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 24 Kol 2015 17:34 #47 od pepsi
Tekucina u spreju sa mirisom skampa,pa malo sa tim pospricas skosu da je ucinis jos malo privlacnijom,a kosta 50 kn pa isao provat al sinoc da si bacija nznam sto nebi uvatija,jos je i kaica bilo oko mene,niko nista :silly:

Hvala: lignjolovac

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 24 Kol 2015 20:55 #48 od dundo
Replied by dundo on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Moje mišljenje je da su svi ti sprejevi uludo bacanje love. Eto i ti Pepsi, pratim malo tvoje ulove i mislim da si svaki put ulovio više nego sinoć kad si sprejo skosavicu.
Hvala: lignjolovac, pepsi

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 24 Kol 2015 21:24 #49 od lignjolovac
A to,mislio sam na to,ali nisam bio siguran. Ja sam par puta probao staviti skosavice među ribe kao da poprime miris,ali mislim da je to sve jedna obična ribarska legenda :D

Molimo prijavite se

Više...
Rurales's Avatar 24 Kol 2015 22:54 #50 od Rurales
Pepsi rastura - zaustavimo ga !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Hvala: Conger, pepsi

Molimo prijavite se

• Conger
  • Conger's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
  • Ston u srcu
Više...
Conger's Avatar 24 Kol 2015 22:58 #51 od Conger
Haha, što jest jest. Nećeš razbojniče! :lol:

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 25 Kol 2015 08:38 #52 od pepsi

dundo napisao: Moje mišljenje je da su svi ti sprejevi uludo bacanje love. Eto i ti Pepsi, pratim malo tvoje ulove i mislim da si svaki put ulovio više nego sinoć kad si sprejo skosavicu.

Jedna lasta ne cini proljece,tako ni to nije pravilo to vece nije igralo nista ,mozda nakon par puta ako ne vidis nikakvu razliku onda mozes reci da nesto ne vridi,ja volim probati pa da onda sam vidim jel nesto valja ili ne. B)

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 25 Kol 2015 08:46 #53 od pepsi

dundo napisao: Moje mišljenje je da su svi ti sprejevi uludo bacanje love. Eto i ti Pepsi, pratim malo tvoje ulove i mislim da si svaki put ulovio više nego sinoć kad si sprejo skosavicu.

Jedna lasta ne cini proljece,tako ni to nije pravilo to vece nije igralo nista ,mozda nakon par puta ako ne vidis nikakvu razliku onda mozes reci da nesto ne vridi,ja volim probati pa da onda sam vidim jel nesto valja ili ne. B)

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 25 Kol 2015 08:55 - 25 Kol 2015 11:00 #54 od pepsi
Pa dajte,di ste lignjolovci, ja cekam konkurenciju, bit ce zanimljivije :cheer:

Zadnja izmjena: 25 Kol 2015 11:00 od zeusfaber.
Hvala: Divlji Čovik

Molimo prijavite se

Više...
Jadran's Avatar 25 Kol 2015 09:12 #55 od Jadran

pepsi napisao: Pa dajte,di ste lignjolovci,ja cekam konkurenciju,bit ce zanimljivije :cheer:

Ja se spremam, bio sam 2 puta ali nisam nista ulovio. Raspao mi se papir, moram printat novi i plastificirat ga, to cu danas na poslu :)

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 25 Kol 2015 11:04 #56 od zeusfaber

pepsi napisao: Pa dajte,di ste lignjolovci, ja cekam konkurenciju, bit ce zanimljivije :cheer:

Ozbiljne su pripreme u tijeku :lol: Okuma Ceymar C-30 x2 i Gosen Egi Damashii x2 :cheer:

Hvala: pepsi, Manta, milord

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 25 Kol 2015 12:05 #57 od pepsi
Hmmm,ista makina,ista upredenica kao i kod mene :cheer: kakav je stap?

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 25 Kol 2015 12:33 #58 od zeusfaber

pepsi napisao: Hmmm, ista makina, ista upredenica kao i kod mene :cheer: kakav je stap?

:lol: makine smo davno pikirali a tvoje slike su bile okidač za narudžbu, upredenica se nametnula kao logičan izbor :) haha

Štapovi su trenutno Okuma Hexana 5-20g i 10-36g kao i Okuma Octana 10-40g, uskoro će doći pojačanje kao Major Craft Solpara 862 EL Eging 2-3.5 i Garbolino Game Excellence 1-7g :lol: iskreno, tražim nešto u tonu s Ceymarom, crno-crveno hehe

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 25 Kol 2015 12:58 #59 od pepsi
Onda Okuma RTX za stap B)

Molimo prijavite se

Više...
milord's Avatar 25 Kol 2015 13:35 #60 od milord
Pozdrav,
Kupujem štap Okuma Hexana 10-35 i rolu Okuma Ceymar C-30 :) i sljedeći tjedan krećem sa lovom na lignje.

Molimo prijavite se