"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2015.

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 16 Sij 2016 13:50 #561 od maxbeb
Cestitke mladicima

Ni riječi pred veličanstvom mora,
Pred modrim šumorom vječnost

Molimo prijavite se

Više...
Cruzer009's Avatar 16 Sij 2016 18:08 #562 od Cruzer009
Cestitke pobjednicima i svima koji su sudjelovali! Steta sto nisam mogao jos koji put ici na more!

Molimo prijavite se

Više...
porfo's Avatar 18 Sij 2016 09:19 #563 od porfo
Replied by porfo on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
ajmo da vidimo slike nagrada od pobjednika!
Hvala: marinac, pepsi

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 18 Sij 2016 23:38 #564 od frkachu
Svijet varalica je planirao nagraditi one koji će u glasovanju natjecatelja dobiti makar 1 glas no eto došlo je do male promjene tako da će svi sudionici s ulovljenom lignjom (dakle svih 11) dobiti po 2 herakles skosavice, drugoplasirani dobiva kutiju i još 5 extra kanji i herakles, a najveća lignja još jednu kanji skosavicu - najveću za sada prijavljenu imam od marinca 600 grama... Ujedno i hvala svima koji su iskoristili priliku besplatne dostave ovih skosavica pa nadopunili svoj arsenal nekim sitnicama iz shopa... Slika dijela nagrada...

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 19 Sij 2016 08:19 #565 od marinac
svaka čast na velikoj gesti, skosavice ovako izgledaju super, ali ćemo ih ubrzo i testirati, još jednom veliko hvala
Hvala: Vire, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 21 Sij 2016 12:51 - 21 Sij 2016 12:56 #566 od Fanatik
Evo druga nagrada je stigla :woohoo: .Zahvala za SvijetVaralica :like: , moram priznat da sam vise nego zadovoljan i da Hrerakles izgledaju puno kvalitetnije nego sam ih zamisljo kad sam vidio na slici.Kutija za varalice takodjer odlicna i vrijedna nagrada, pogotovo meni, iskreno nesmijem rec koliko varalica i skosavica imam, mogo bi neko pomislit da sam opsjednut ili u naj bolju ruku da zajebavam :)

Kanji Cliks Prospec, nam je vec poznat i potvrdjen, al ovako na prvi dojam posebno me odusevljavaju Herakles Insidia modeli.

[img]http://i.imgur.com/xdmK2sO.jpg[/img Herakles Insidia 2.5 10g + 2g dodatno montazno otezanje, glow, jaka suskavica, krunice malo mekse kao kod DTD i Yamashite, sto ponekad spasi skosavicu prilikom zadjeva!Bas se veselim prvom iducem izlasku i testingu ;) [img]http://i.imgur.com/eNhtPzv.jpg

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Zadnja izmjena: 21 Sij 2016 12:56 od Fanatik.

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 21 Sij 2016 13:00 #567 od Fanatik
Herakles Insidia 2.5 10g + 2g dodatno montazno otezanje, glow, jaka suskavica, krunice malo mekse kao kod DTD i Yamashite, sto ponekad spasi skosavicu prilikom zadjeva!Bas se veselim prvom iducem izlasku i testingu ;)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Hvala: pepsi, Manta

Molimo prijavite se

Više...
porfo's Avatar 21 Sij 2016 23:20 #568 od porfo
Replied by porfo on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
ja sam također dobio svoje 2ije i ovim putem se zahvaljujem nadam se da cu ih slikati u pravom svjetlu sa lignjom di im je i mjesto.
Hvala: pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 22 Sij 2016 10:55 #569 od marinac
evo imenim stigle skosvice, još jednom hvala, testirat ćemo ih šta prije

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 23 Sij 2016 12:37 #570 od pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Evo i ja pokupija svoje. Hvala još jednom. Frkachu ako ćeš put Zadra kojim slučajem slobodno se javi. ;)

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Hvala: Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 25 Sij 2016 09:40 - 25 Sij 2016 11:58 #571 od marinac
Meni još nije stigla nagrada za 3.mjesto, već samo od svijeta varalica, pa bi bi ih ovim putem želio podsjetiti mjerodavne, ako nemaju adresu:

Brajnov Nenad
Cesta dr. F.Tuđmana 525
21215 Kaštel Lukšić
Zadnja izmjena: 25 Sij 2016 11:58 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 25 Sij 2016 12:01 #572 od zeusfaber

marinac napisao: Meni još nije stigla nagrada za 3.mjesto, već samo od svijeta varalica, pa bi bi ih ovim putem želio podsjetiti mjerodavne, ako nemaju adresu:

Brajnov Nenad
Cesta dr. F.Tuđmana 525
21215 Kaštel Lukšić

Hahaha :lol:

Oprosti, ja sam skroz zaboravio :pinch: Skosavice su kod mene, poslati ću ih uskoro :oops:
Hvala: marinac, pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 25 Sij 2016 12:46 #573 od marinac
sve ok, mi smo ipak LUDO MORE SQUID TEAM

Molimo prijavite se

Više...
snhelix's Avatar 06 Velj 2016 15:51 #574 od snhelix
Ola,

najprije čestitke dobitnicima,neko vrijeme nisam bio na forumu,obaveze ...... zagušile
vidim cijenjena ekipa darežljivo dijeli nagradae,e pa kada je tako ja bih rado ustupio svoju (za sudjelovanje ;))) nekom tko je početnik,mlađi, nema redovitog prihoda pa eto ..... da mu malo olakšamo bavljenje ovim sportom,

onaj tko se je našao u gore navedenom popisu može me PM- a ja ću ga proslijediti organizatoru

stojte mi dobro.

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 06 Velj 2016 18:43 #575 od dundo
Replied by dundo on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Snhelix, svaka čast na ovoj gesti. Nadam se da će poklon dobit netko kome je stvarno potreban.

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 08 Velj 2016 16:41 #576 od marinac

zeusfaber napisao:

marinac napisao: Meni još nije stigla nagrada za 3.mjesto, već samo od svijeta varalica, pa bi bi ih ovim putem želio podsjetiti mjerodavne, ako nemaju adresu:

Brajnov Nenad
Cesta dr. F.Tuđmana 525
21215 Kaštel Lukšić

Oprosti, ja sam skroz zaboravio :pinch: Skosavice su kod mene, poslati ću ih uskoro :oops:

očito netko nešto zaboravlja

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 08 Velj 2016 23:03 #577 od zeusfaber

marinac napisao:

zeusfaber napisao:

Brajnov Nenad
Cesta dr. F.Tuđmana 525
21215 Kaštel Lukšić

očito netko nešto zaboravlja

Čekam hoćeš potvrditi dolazak na LM party da ti ih osobno uručim!

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 09 Velj 2016 05:44 #578 od marinac
da buden iskren i pošten, planiram doći u cavtat, i ovim putem to potvrđujem, ali ne daj bože nekakvog problema da slučajno ne idem. dakle, kako stvari sada stoje ja planiram doći na susret

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 10 Velj 2016 11:46 - 10 Velj 2016 16:45 #579 od Zdenko

pepsi napisao: Kod mene nije vratilo duplo al približno na račun 2 male sipice koje sam vratija nazad ;)
i kod nas velika plima
oblačno
lagani burin prid jutro i tu itamo koja kap kiše
session od 5 do 7
dva solidna komada cca 40 dkg(odoka) :cheer:

Koja je to skocavica? Mislim na tocan naziv.

Rogi ribaru !
Zadnja izmjena: 10 Velj 2016 16:45 od zeusfaber.
Hvala: mirakulin

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 10 Velj 2016 11:55 #580 od marinac
duel ez q mag cast, to ti je pepsi , a i ja naručivali preko tsurigu-amu, rakuten global
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se