"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2015.

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 02 Ruj 2015 18:59 #81 od Geno
Replied by Geno on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Lijepa štorija baš ko moja,kad bi ko klinci nakon cijelodnevnog kupanja uvečer svi s onim kornjača i damyl najlonima s malo kruha i zamjesi pastelu,ter navali.Bukve,po desetak za večer s rive ,bile su i najslađe onako prigane jerbo si znao da si ti uhvatio...

Ki more more da premori? Niki.
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

• Geno
  • Geno's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Geno's Avatar 02 Ruj 2015 19:00 #82 od Geno
Replied by Geno on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Lijepa štorija baš ko moja,kad bi ko klinci nakon cijelodnevnog kupanja uvečer svi s onim kornjača i damyl najlonima s malo kruha i zamjesi pastelu,ter navali.Bukve,po desetak za večer s rive ,bile su i najslađe onako prigane jerbo si znao da si ti uhvatio... :)

Ki more more da premori? Niki.

Molimo prijavite se

Više...
Rurales's Avatar 02 Ruj 2015 20:20 #83 od Rurales
Bio sam sinoć , tri ure zabacivao skosavicu , ništa
jedino uzbuđenje je to da se neka riba okomila na DTD OITA i udarala tri puta...

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 02 Ruj 2015 23:09 - 08 Pro 2015 22:50 #84 od pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Evo i mene opet,nisam davno :cheer:
poša malo na staru poštu,punta skala u petrčanima,Vire zna
uvjeti divota za bit na moru al lignjama izgleda nisu pasali ,il ih još nema ko na pagu iako zadnjih dana u dućanu svi samo traže skosavice i peškafonda
dakle:
bonaca
bez miseca
bacila se na plavu yamashitu a isprobao sam sve što imam

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Zadnja izmjena: 08 Pro 2015 22:50 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 03 Ruj 2015 10:00 #85 od lignjolovac
E moj Pepsi di je nađeš? :silly:

Jučer kao da sam u kadu bacao 3 i pol sata.

Mjenjao pozicije i skosavice i ništa. Ma samo da sam je vidio ili osjetio,ali ništa.

Ima li tko sa sjevernog jadrana da lovi sa kraja? kakvi su rezultati?

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 03 Ruj 2015 20:55 #86 od pepsi
Pa što ne probaš na nekom drugom mistu,neznam koliko si mobilan,ne virujem da je to di ideš jedino misto di se love lignje.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 04 Ruj 2015 10:18 #87 od lignjolovac
Ma pokušavao sam ja na svim mogućim pozicijama i jedina bolja pozicija od te je pumpa,ali ne želim ići tamo jer se njih 4-5 posloži tamo svi domaći kao i onda se međusobno svađaju,pa neki namjerno bacaju jedni preko drugih. Sve u svemu to nebi bio gušt nego borba sa kircima. Zato na toj poziciji imam svoj mir,a i solidno se lovi.

– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”

Molimo prijavite se

Više...
Cruzer009's Avatar 04 Ruj 2015 12:15 #88 od Cruzer009
Ima li tko sa sjevernog jadrana da lovi sa kraja? kakvi su rezultati?[/quote]
Sinoc bio, bacao 2 sata uzaludno! Jos je rano.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 04 Ruj 2015 16:39 #89 od pepsi
Nova skosa u arsenalu a ono prolom oblaka,možda stane do večeras pa idemo testirati :cheer:

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 04 Ruj 2015 22:39 - 08 Pro 2015 22:52 #90 od pepsi
Novo pojačanje u redovima se nije baš iskazalo ali nisu ni stari provjereni igrači :cheer:
je mali al novi bod je upisan B)
uvjeti
oblačno
oseka
jugoistočni vitar
bez miseca

Zadnja izmjena: 08 Pro 2015 22:52 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
milord's Avatar 05 Ruj 2015 11:37 #91 od milord
Bio sinoć 2 sata i kao šta kolega lignjolovac kaže kao da u kadu bacam, jednom sam osjetio da je dirnulo nešto ali općenito ništa nema. Je da je bilo lagano jugo ali sam znao i po jugu dizati.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 05 Ruj 2015 13:04 #92 od pepsi
Ako vrime bude dalo večeras se ide pod Velebit lovit B)

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 05 Ruj 2015 13:33 #93 od lignjolovac
Pepsi gdje točno?

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 05 Ruj 2015 23:05 - 08 Pro 2015 22:53 #94 od pepsi
Bio sam između Starigrada i Šibuljine,misto se zove Kozjača B)
mali mul na punti od vale,pristojna dubina i ne zapinje toliko al dovoljno da ostanem bez najlovnije skose,narančaste yamashite :(
nema veze,naći ćemo joj dostojnu zamjenu
bacile se još po danu a po mraku ni čuti i to između dva proloma oblaka
dakle upisujemo dodatne bodove
uvjeti
bez miseca
poluoblačno
lagani SI vitar
ni plima ni oseka nešto između

Zadnja izmjena: 08 Pro 2015 22:53 od pepsi.
Hvala: lignjolovac

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 06 Ruj 2015 15:02 #95 od lignjolovac
Svaka čast.,dok ti grabiš bodove šakom i kapom ja čekam još uvijek svoj prvi ulov :)

Molimo prijavite se

Više...
dundo's Avatar 06 Ruj 2015 18:02 #96 od dundo
Replied by dundo on topic Lignje - Ludo More Liga 2015.
Bravo Pepsi! Ja još slažem "naoružanje" za lignjolov, a dole kod nas je još nema. Tu i tamo netko digne iz barke par komada, ali sve u svemu jako loše.

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 06 Ruj 2015 22:23 #97 od pepsi
Da se razumimo drago je meni da ih ja lovim al mi nije drago da niko drugi ne lovi,ovako nije zanimljivo,znam da ima još vrimena do kraja natjecanja al bi isto bilo lipše da se bar još neko može pohvalit sa kakvim takvim ulovom,jel moguće da ih baš nigdi nema sa kraja,bio sam i večeras i diga jednu al evo nije mi se išlo do auta po kontrolni listić kad su samo moje slike na forumu osim one jedne od Vire,zato dajte ljudi pokušavajte što češće možete ;) i nemojte se ustručavat nešto minjat, ili poštu ili skosu,i ja sam u tri dana isproba sve što imam i bio na tri različita mista :)

večerašnja al je ne računam

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 06 Ruj 2015 23:20 #98 od lignjolovac
E moj Pepsi kod nas na sjeveru nema ništa čekaj da krene,prošle godine je bilo bolje,a sad već 4. put i ništa. Sutra idem,pa se nadam da će biti i koja slika. A nezz šta je sa ostalim članovima možda oni čekaju da zahladi. A ti samo skupljaj bodove kad te hoće. Trebat će ti kad se zahukta :D
Od kad do kad budu udari vremenski? Mislim u koliko sati?

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 07 Ruj 2015 21:15 #99 od pepsi
A između 7 i 9,klasika,sumrak i uru mraka,nisam pokušavao još ostat do kasnije al oću i to ovih dana B)

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 07 Ruj 2015 21:32 #100 od lignjolovac
Evo danas sam bio od 7 i pol do 9 opet ništa :angry:

Molimo prijavite se