"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2016.

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 16 Sij 2017 08:07 - 16 Sij 2017 08:09 #601 od Baćo68
Kad sam krenuo u ligu bilo je to iz samo jednog razloga a to je da učestvujem. Mislim da to i Kvarner može potvrditi. Ni u majluđim mislima mi nije bilo da mogu dobiti ikakvu nagradu, iz jednostavnog razloga što je sve ovo novo za mene, totalni sam početnik u cijeloj priči o varaličarenju i zbog toga bih iskoristio priliku da se zahvalim svima koji su glasali za mene, ali i onima koji nisu, te svima koji su učestvovali u lizi, jer mi je to dalo poticaj za dalje učenje i napredovanje ( žena mi je jako zahvalna na tome... :unsure: ).

Rogi!

Riba(r) ribi grize rep
Zadnja izmjena: 16 Sij 2017 08:09 od Baćo68.

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 16 Sij 2017 09:04 #602 od Zdenko
Bio odsutan par dana sa foruma, glede nestanka interneta na platformi. Cestitke svim nagradjenima. Marinac = CAR

Rogi ribaru !
Hvala: marinac

Molimo prijavite se

Više...
Janko's Avatar 16 Sij 2017 11:22 #603 od Janko
Replied by Janko on topic Lignje - Ludo More Liga 2016.
Čestitke svim dobitnicima a i ne dobitnicima! Liga je bila odlična! :)

Imaš catu?
Hvala: marinac, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 16 Sij 2017 12:21 #604 od marinac

Kvarner napisao:

marinac napisao: Poštovane kolege lignolovci i ludomorci,
Prvo bi tija da se zahvalim, Zeusu na organizaciji, te lijepim i nadasve korisnim poklonima, te svim sudionicima u ovoj lizi, na svim onim predivnim slikama i opisima, zbog kojih sam stalno "visio" na Ludom moru.To objavljivanje ulova , je nešto šta čovika zaintrigira, i veže, tako da tu povratka više nema.
Posebno mi je draga gesta od Zeusa, u kojoj će nagrade podijeliti čak sedam sudionika, jer svi, koji su sudjelovali su dali svoj veliki obol ovom predivnom natjecanju.
Sama svrha nije bila da se pokaže koje uhvatio najveći broj liganja, već, da se kroz diskusiju, koja je nekad i prelazila okvire same lige, pokaže dobri duh ove lige,a to je i prijateljstvo, i druženje, te nesebično pomaganje, po bilo kojem pitanju vezano i za sami ligu, i za sami lignjolov.
Dakle, ja kad bi mogao, ili da su takva pravila, po meni su svi sudionici, na neki način pobjednici, , i nije mi bila namjera nekog zaboraviti, ili ne zapaziti:

1.MAXBEB-ulovi, opisi, komentari, sve za deset, samo je šteta šta je rano odustao, ali se ipak nadam da ćemo se u slijedećoj lizi svi malo više potrudi, te da neće biti odustajanja
2.GODRA-uporan,nadasve dobar lignjolovac
3.LIGNOLOVAC-mlad , ali nadasve također uporan, a slike također dobre
4.FANATIK-lignjolovac, od kojeg se mnogo toga može naučiti, te nesebično davanje savjeta, kao i opreme
5.ONIRAM-ne znam šta je bolje, ulovi, ili opisi, boli glava
6.BAĆO-ne znam tog čovika, ali ovako kroz prijave, iman utisak da je duboko zaglibija , šta me oduševljava
7.KVARNER-po meni taj čovik je pun znanja, samo je šteta da nije još više imao objava

Još jednom hvala svima, te bi molija da mi se nitko ne naljuti, ako ga nisam spomenuo.
Lijepi pozdrav,

Marinac

Bravo Marinac.
Baćo zna on je i rekao, ja sam samo u početku objavljivao slike.Malo sam lijen slikati prije mi je to bio gust sad vise ne samo sam pokazao da nas ima i na Kvarneru koji se uce loviti. ;)
A kilazu ne smijem ni spomenuti koja je ove godine ulovljena. B)
Volio bih da se osibno upoznamo i malo razimjenimo iskustva da jedan ribolov napravo zajedno.
Mozemo se naci recimo na pola puta Karlobag i okolica pa da napravimo izlet i druzenje.
Mozda da jos nekoga povedes sa sobom a ja bi mogai recimo Baću.
Evo prijedlog a ja sad cekam povratne informacije.
I najveca lignja koju sam ulovio ove godine a nisam je nijami objavljivao je 1,56kg. ;)

Pozdrav Kvarneru,
najprije fala ti na ovoj poruci.Već sam prije napisao svoje mišljenje o tebi, a da znam da loviš i to znam, samo nemoj u ovoj slijedećoj lizi biti lijen na snimkama, jer i to je dio ove lige.Šta se tiče susreta, to bi stvarno volija, a kako san se prijavija na eging u zadru, to bi mi je za neko vrijeme malo teže izvesti, tako, šta se mene tiče, ja prihvaćam tvoj poziv, i bilo bi mi drago sresti se sa ljudima istih sklonosti kao i ja, a to je more, a posebno lignjolov.Volija bi da ovo ne shvatiš kao odbijenicu, već priliku za neki slijedeći mogući susret, zato veliki pozdrav tebi i svim kvarneranima, mislin da san ovo dobro reka, i budimo u vezi ovako preko foruma.
lp,
Marinac

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 16 Sij 2017 14:34 #605 od zeusfaber
Ekipa, imate mail vezano za dostavu nagrada pa pogledajte i pošaljite mi potrebne podatke.

Hvala ;)

Molimo prijavite se

• AnalPheasant
  • AnalPheasant's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • Stress is caused by not fishing enough.
Više...
AnalPheasant's Avatar 16 Sij 2017 14:46 #606 od AnalPheasant
Cestitke svima!! Zeljno ocekujem sljedece natjecanje :D Mozda neka '' Brancin Liga 2017''? :P

Yamaga Blanks Blue Sniper Blacky 81/8
Daiwa Catalina 6500H
Shimano Blue Romance 274cm 20-60
Shimano Stradic FK 5000 XG

Molimo prijavite se

Više...
oniram's Avatar 16 Sij 2017 14:59 #607 od oniram
Čestitam svim učesnicima ove lige! :) Predlažem adminu i svim ludomorcima da se otvori liga za ribolov strijelki. Na taj bi način motivirali jedni druge da bar malo razrijedimo populaciju te ribe koja je, kao što svi znamo, prijetnja ribljem fondu. Što kažete na tu ideju? :?: :?: :?: :?:

Molimo prijavite se

Više...
Janko's Avatar 16 Sij 2017 15:04 #608 od Janko
Replied by Janko on topic Lignje - Ludo More Liga 2016.

oniram napisao: Predlažem adminu i svim ludomorcima da se otvori liga za ribolov strijelki. Na taj bi način motivirali jedni druge da bar malo razrijedimo populaciju te ribe koja je, kao što svi znamo, prijetnja ribljem fondu. Što kažete na tu ideju? :?: :?: :?: :?:

E to to :like: :like: :)

Imaš catu?

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 16 Sij 2017 15:25 #609 od Kvarner
Ja bi radje otvorio ligu Strijelki.
Jer su sve vise u nasem moru a jos poticajno da je liga da ih se jos vise lovi. ;)

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 16 Sij 2017 19:41 #610 od Baćo68

zeusfaber napisao: Ekipa, imate mail vezano za dostavu nagrada pa pogledajte i pošaljite mi potrebne podatke.

Hvala ;)

Zeus, nisam dobio mail, ako nije problem, možeš ponovo poslat?

Riba(r) ribi grize rep
Hvala: marinac

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 16 Sij 2017 19:42 #611 od zeusfaber
Možeš provjeriti spam/junk/neželjena-pošta folder?
Hvala: marinac, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 16 Sij 2017 19:56 - 16 Sij 2017 19:57 #612 od pepsi
Replied by pepsi on topic Lignje - Ludo More Liga 2016.
Vrhunska izvedba svih natjecatelja, respect. Čestitke svima a "Udica" će se potruditi da i u budućnosti adekvatno poprati lige, natjecanja, mega lige, kupove itd ;)
Sa zadovoljstvom prepuštam titulu ponajprije iskrenom prijatelju a zatim i ne majstoru nego velemajstoru ove plemenite discipline Marincu :like:

Ovako je to izgledalo lani.

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Zadnja izmjena: 16 Sij 2017 19:57 od pepsi.

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 16 Sij 2017 21:57 #613 od Baćo68
Nema ništa...ti imaš moj mail, pa pošalji svoj, pa ti proslijedim svoju adresu.

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 16 Sij 2017 22:04 #614 od zeusfaber

Baćo68 napisao: Nema ništa...ti imaš moj mail, pa pošalji svoj, pa ti proslijedim svoju adresu.

Evo opet sam poslao. Stiglo?

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 16 Sij 2017 22:08 #615 od Baćo68
Jel ono mail forum@...?
Sad me malo i sram..

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 16 Sij 2017 22:11 #616 od zeusfaber
Može i na taj ;)

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 16 Sij 2017 22:13 - 16 Sij 2017 22:14 #617 od Baćo68
Hvala...jesi dobio?

Riba(r) ribi grize rep
Zadnja izmjena: 16 Sij 2017 22:14 od Baćo68.
Hvala: zeusfaber

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 19 Sij 2017 14:35 #618 od lignjolovac
Prije svega da se ispričam svima što nisam glasao. Da ne pišem za svakoga pojedinačno,svi ste bili odlični i od svakoga se dalo nešto naučit tako da velike čestitke svima.
Nadam se da će liga iduću sezonu biti jača,zanimljiva i da će svaku iduću godinu sve više napredovati. Imamo vremena da se iznesemo vlastita mišljenja kako bi mogli ligu učiniti kvalitetnijom i zanimljivijom. Ovim putem bih se htio još jednom zahvaliti Fanatiku koji mi je stvarno puno pomogao što se tiće savjeta i opreme. A moje obećanje još uvijek stoji samo da uštedim koji kunu.

Još jednom svima čestitam i nadam se da će iduća sezona biti barem duplo uspješnija! :D

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”

Molimo prijavite se

Više...
oniram's Avatar 20 Sij 2017 13:13 #619 od oniram

Kvarner napisao: Sinoc je bilo opet borbeno.

Datum: 09.09.2016.
Vrijeme: od 19:30-23:45 lagana bura
Teren: kamenito dno i pjesak
Varalica: Yamshita 2,2
Ukupna Tezina: 2280gr.

:whistle:

Vezano za raspravu otvorenu u temi lignje s obale. Ostale slične upise neću ni citirat....

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 23 Sij 2017 09:28 - 23 Sij 2017 09:32 #620 od maxbeb
Stigao paketic :)

Poklon paket od naseg Pepsija & Udice je stiga :)
Lipa mala kutijca puna svakog blaga :like:
Hvala velikom zaljubljeniku u more i lignjolov Pepsiju na super nagradi, naravno hvala i ducanu Udica na vjernom sponzorstvu lige na LM.
Poklon bas kakav mi treba, tj.dopuna skosavicama... a radni materijal tj.uperdenica i FLC uvijek trebaju :) , jos kao slag na kraju ili kao svijeca na torti je UV lampa da obasja cili paket
:) :) :) :) :) :)
Rekli bi neki:
Bez vas bi ovo bilo nemoguce :)
Jos jednom veeeelikooo HVALA
PEPSI & UDICA
Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Ni riječi pred veličanstvom mora,
Pred modrim šumorom vječnost
Zadnja izmjena: 23 Sij 2017 09:32 od maxbeb. Razlog: Korekcija

Molimo prijavite se