"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Sipe s obale

Više...
Boki's Avatar 08 Srp 2016 14:33 #21 od Boki
Replied by Boki on topic Sipe s obale
Nema tu ekonomske računice, tj u negativi je. Da lovim zbog ulova ili novaca, nebi se smrzavao na buri i pekao na suncu sa štapom na obali, nego bi lijepo razvukao 2-3 km mreže ko što drugi rade :whistle: Koliko sam potrošio kroz godine na opremu, mogao sam do kraja života svaki tjedan kupiti 2-3 kila dobre ribe ;)
To što tvoje skose ne piju, meni je pravo čudo :lol: imam doma 15-20 komada i sve su žedne.
I napisao sam sipu više, ne kilu ;)

Molimo prijavite se

Više...
pepsi's Avatar 08 Srp 2016 22:39 - 08 Srp 2016 22:42 #22 od pepsi
Replied by pepsi on topic Sipe s obale

Boki napisao: Nema tu ekonomske računice, tj u negativi je. Da lovim zbog ulova ili novaca, nebi se smrzavao na buri i pekao na suncu sa štapom na obali, nego bi lijepo razvukao 2-3 km mreže ko što drugi rade :whistle: Koliko sam potrošio kroz godine na opremu, mogao sam do kraja života svaki tjedan kupiti 2-3 kila dobre ribe ;)
To što tvoje skose ne piju, meni je pravo čudo :lol: imam doma 15-20 komada i sve su žedne.
I napisao sam sipu više, ne kilu ;)

Slažem se,s tim da nema skosa samo za sipe i obratno, uvijek možeš očekivati i jedno i drugo,meni su recimo prioritet lignje a sipe su mi kolateralne žrtve pa tako u skladu s tim i kupujem skose,nikad nisam išao ciljano na sipe jer će se one baciti na svašta a što se tiče gubljenja to je takav sport,glupo je uopće o tome razglabati, Oki kažeš ekonomija, čemu onda novi i skupi štap kad si i sa starim vadio brancine :?: Imati opremu od par iljada kuna i onda gledati jel skosa 15 ili 55 ili 115 kn,hellou

daj čovjeku ribu i jest će JEDAN DAN,nauči čovjeka da lovi ribu i lovit će je CIJELI ŽIVOT
Zadnja izmjena: 08 Srp 2016 22:42 od pepsi.

Molimo prijavite se

Više...
IveRijeka's Avatar 12 Ruj 2016 23:56 #23 od IveRijeka
Replied by IveRijeka on topic Sipe s obale
Pa evo nakon skroz mršave sezone sipa sa obale u večerašnjem lignjolovu uhvate mi se 2 mikro sipe . Ni jedna nije imala više od 5 deka pa su obe uredno puštene da idu svojim putem.
Hvala: Fanatik, maxbeb, Boki

Molimo prijavite se

Više...
Boki's Avatar 13 Ruj 2016 14:11 #24 od Boki
Replied by Boki on topic Sipe s obale
Takve su i kod mene, zato ništa ni ne prijavljujem. Prekjučer sam digao i mrcića od nekih 12cm. :huh: Naravno, ekipa koja "lovi" orade 10-ak metara od mene se sablažnjava što to puštam nazad. Nisam mogao nečuti o čemu pričaju dok love pa se nisam ni trudio objašnjavati zašto puštam nedorasle primjerke. Ono, "E kakvu sam ja oradu ulovio 84-te na Krku, OVOLKO je oko imala!" i slično... :sick:
A od liganja ni L.....
Hvala: Pikabu, pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Mladen Miletić's Avatar 07 Sij 2017 19:02 - 07 Sij 2017 19:03 #25 od Mladen Miletić
Replied by Mladen Miletić on topic Sipe s obale
Ciljano lovim lignje a usputno se ponekad i zakvaći sipa. Danas sam ulovio najmanju sipu od svih dosadašnjih. Pričekao sam da presrane sa špricanjem kako bih primio za skosavicu i otkvačio je. Pala je nazad u more i ostala lebdjeti na mjestu. Svjetlim baterijom i gledam. Niti da mrdne krakovima. Ispod nje mići gavunići se igraju. Nakon par minuta izvadio sam ju sa sakom.

Pitanje

Da li je temperatura zraka -3 pri buri mogla izazvati takve probleme za nju. Pola sata ranije sam tako pustio malu lignju i ona je odjurila u dubinu mora

Mladen
099 3 20 40 20
Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Zadnja izmjena: 07 Sij 2017 19:03 od Mladen Miletić.

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 17 Svi 2017 10:53 - 17 Svi 2017 11:00 #26 od mirakulin
Replied by mirakulin on topic Sipe s obale
13.5.2017.
Okuma Hexana Spin 240cm, 5-20gr
Vrijeme: 10:00-13:30
Rezultat: izgorio vrat & 5 sipa (2 veće, 2 manje i 1 (ova sa slike) puštena)

Evo malo slika guštanja:

Ajme lipote... B)
Zadnja izmjena: 17 Svi 2017 11:00 od mirakulin.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 18 Svi 2017 00:59 #27 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Sipe s obale
Prekrasno, svaka čast! Možeš mi poslati ovu sliku u što većoj rezoluciji na mail da je uvrstim u neku od sljedećih objava na LM? :)
Hvala: mirakulin

Molimo prijavite se

Više...
anton's Avatar 28 Svi 2018 14:34 #28 od anton
Replied by anton on topic Sipe s obale
Baš sam mislio da od sipa ove godine neće biti ništa jer sam do sad samo 1 uspio ulovit... Jučer na večer sam išao malo spinat i u samom plićaku sam ugledao ove 2 velike sipe. Brzo sam stavio skosu i obije ih ulovio 😁😁... veca ima 50 a manja 40 dkg. Nadam se da ce ih bit još...

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 28 Svi 2018 18:16 #29 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Sipe s obale

mirakulin napisao: 13.5.2017.
Evo malo slika guštanja:

Ajme lipote... B)

Mirakulin, di je slika nestala?

Riba(r) ribi grize rep
Hvala: mirakulin

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 28 Svi 2018 21:49 #30 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Sipe s obale
Bravo Anton :like:

Baćo, linkovi ne rade. Reupload, hoću i ja vidit :cheer:
Hvala: mirakulin, anton

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 28 Svi 2018 22:04 #31 od mirakulin
Replied by mirakulin on topic Sipe s obale

Baćo68 napisao: Mirakulin, di je slika nestala?

Nemam pojma di su nestale. Evo ponovno uploadam. To je od prošle godine bilo....

mirakulin napisao: 13.5.2017.
Evo malo slika guštanja:

Ajme lipote... B)

Hvala: Baćo68

Molimo prijavite se