"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2017.

Više...
Squidhaker's Avatar 22 Sij 2018 12:13 #1061 od Squidhaker
Upis.137
22.1.2018 Trogir
Od 10.30-11.30 h
Gawas egiano 2.5-4
Rtx 30 s
Varivas
Yamashita 3.0
Dubina 10-12 m
Ulov 1 lignja

Nakon jutrosnjeg propuhivanja,posli marende odo probat na drugu stranu.situacija puno bolja ali isto malo vitra i valovito.prvi zabacaj i nakon drugog skosanja,upredenica se lagano zatize,kontriram i otezanje s druge strane,ne pumpa nista.misluja sam da je sipa ali kad je dosla blizu povrsine pocela je pumpat.polako je vadim van.kasnije ni cut

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 22 Sij 2018 17:45 #1062 od mirakulin
Upis br.: 102

22.1.2018.
Vrijeme: 16:15-17:25
Ulov: 2 komada

Teren: kamen+posidonia
Dubina: 8-12 m
Uvjeti: Milinica
Vitar: ništa
Kurenat: diže skosu od dna, lagani jugoistočni

Oprema:
štap: YONGSUNG TelePartner 195
rola: KastKing MAKO 3500
upredenica: KastKing SuperPower 15lb bijela
predvez: 1m Seguar Ace Hard 0.235
skosavice: Kanji Clicks Pro Spec #3.0, 04 - Orange Gold

Dvi po dvi. A bolje nego jedna! :lol: :P :silly: :whistle: Spustio se malo kasnije, a jedva san čeka zabacit... Uvjeti milina... Taman za odmorit mozak...

Nisan mora dugo čekat na prvu. Uvatila se na iston mistu di i one dvi jutos. Lipo san skužio kako je upredenica poskočila, odma ide skos, i evo je!

Odma drugo bacanje, ja se bavim slikavanjem i kad sam iša uzet štap, malo skosnem i osjetim bilo je teško. Dignem, nema trave. Vjerojatno joj opet istego iz ralja... A joj... Gledam ovu što sam ulovio, izvodi kerefeke. Prvo je sama svoj krak zagrizla, a onda se skroz napuhala i stvrdnula ko mali valjak! Nikad to nisam vidio! Baš ko raketa. Ništa, nastavljam dalje, šetam po poziciji, bacam na sve strane, al i druga se vata baš na istom mjestu. I to taman panulašu isprid nosa! B) :P Nakon par brzih skoseva, vidio sam da se upredenica opustila, skos, i stiže... Zakačena za dva lovna kraka.

Ovo su baš oni minimalni komadi kad ih mirne duše moš zadržat. Oko 15 cm. Milina. Fala ti more! :lol:

Molimo prijavite se

Više...
Squidhaker's Avatar 22 Sij 2018 20:09 #1063 od Squidhaker
Upis.138
22.1.2018 Trogir
Od 15-17.30 h
Gawas egiano 2.5-4
Rtx 30 s
Varivas
Duel 3.5 dtd 3.0
Dubina 7-8
Ulov 3 lignje

Molimo prijavite se

Više...
BulMar's Avatar 22 Sij 2018 23:26 #1064 od BulMar
Upis br.:38
22.01.2018.
Vrijeme: 16:30 - 18:30; Lokacija: Kožino; Dno: Pijesak; Dubina: 4-5m; Vjetar: Mirno; More: Bonaca; Kurenat:

Oprema:
Štap: Okuma Hexana 240 5-20g; Rola: Okuma Ceymar C-30; Upredenica: Daiwa J-Braid X8 0,18mm multicolor; Predvez: 1m Konger Steelon fluorocarbon 0,25mm;
Skosavice: DTD-Premium AURI 3.0 White

Ulov: 1 lignja

Vrijeme idealno. More - bonaca. Vjetra nema. Uvjeti za poželit. Ali, ..., uvijek kada je sve idealno i lignje uživaju i "ne rade". Tako je bilo i danas.
Najprije 2 fotografije vremenske idile zalaska Sunca iza Ugljana.

A sada o lignjolovu.. Na poštu sam došao oko 16:30 i gotovo 2 sata zabacivao, skosao, povlačio, panulao, ..., sve "uništa". Jedino sam uživao u zalasku Sunca. Izmijenio sam desetak skosavica, uzalud. Promijenim lokaciju za 50-ak metara zapadno i prvi zabac, serija 3-4 skosa, povlačenje sa dna i zakačila se sama. Izvlačim je bez problema. Pokušavam sa desetak zabacivanja pronaći joj paricu, ali bezuspješno.

Mijenjam lokaciju, prema jugu, bezuspješno, pa još jednu, pa još jednu, sve bez rezultata. Dosta je. Idem gledati rukomet.
Sutra je novi dan!

"Baci srećkovića u rijeku i on će isplivati sa ribom u ustima" - Karel Čapek

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 23 Sij 2018 09:56 #1065 od mirakulin
Upis br.: 103

23.1.2018.
Vrijeme: 6:40-7:35
Ulov: 2 komada (1+1 puštena)

Vitar: ništa kasnije slaaaba burica
Kurenat: Čudni. Umjereni, ali iz svih smjerova...

Oprema:
skosavice: Yamashita Egi OH Live Search 490, #2.5, B07 BOA

Opet naopako. :blink: :silly: Uvjeti jutros baš milina...Ono...pravi jutarnji...

Mislim se, moglo bi bit dobrih liganja. I započinjem s BOA-om. Prvi zabačaj s najdražeg kantuna. Ništa... Drugi zabačaj na drugu stranu i nakon par serija skoseva upredenica kao da se malo opustila. Ja skos, i opet joj izvadio iz ralja. Znao sam da nije dno/trava jer nije bila na dnu. Čekam. Opet par skoseva vakvih-nakih, opet upredenica lagano zaigra, ja jaki skos... Okrzlo nešto. Uf... Iden dignut, skužim da je bilo skroz blizu rive i površine i očito sam prejako skosnuo i rezultat nije mogo bit drugačiji:

Uffff. Pokušavam opet tu blizu, ali ništa. Odma iduće bacanje pomako sam se 10 m, nakon prve serije upredenica se opušta, skos.. Evo nešto sitno. Pumpa, ali skroz lagani otpor. Dižem je i skužim malica, nedvojbeno za puštanje, ali za svaki slučaj pregledam krakove i.... nema jednog kraka... Ništa onda od puštanja iako je zbilja mića, sorry...

Odma iduće bacanje, nisam nego bacio, valjda sam ju ravno uglavu pogodio! :whistle: Nije nego palo, kako nekad otpustim malo upredenice, vidim ne nateže se. Idem provjerit kad.... Pumpa! Ajde, lipo. Ova je bila malo veća od prve, al nisan ima dvojbe, mora san nadoknadit onu malicu od prije i zato ide:

Nastavljam još malo, ali ništa. Činilo mi se još par puta da je upredenica zaigrala, ali nisam siguran jer je kurenat bio baš neki čudan, valjda različitih smjerova u različitim slojevima i područjima. Tako da je bilo i od toga...

Primjećujem i svoje "umjetničko" djelo od jučer i pokušaj "čišćenja" crnila... :oops: :whistle: Nekim papirom sam to išo "obrisat" i...Aufff.... :oops: :whistle: Sad bar ne izgleda više ko crnilo od lignja! :oops: :whistle:

E, da se ne mora ić na posa, mogo san još bar uru vrimena guštat... Dobro je i vako. Fala ti more! :lol:

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 23 Sij 2018 18:17 - 23 Sij 2018 18:17 #1066 od mirakulin
Upis br.: 104

23.1.2018.
Vrijeme: 15:55-17:45
Ulov: 4 komada (615 g)

Dubina: 6-8 m
Vitar: buretina
Kurenat: Ludi. Susret iz više smjerova pa koji prevladava. Kuvalo more.

Oprema:
skosavice:
1.-3. na: DUEL YO-ZURI EZ-Q DARTMASTER #3.0, KRRK
4. na: Yamashita Naory RH, 2,2B, AEBA

Vraćaju se one koje sam puštao! Ja sam baš uvjeren da san ulovio bar jednu od svih onih koje sam pustio! Ko zna! Dolazin na poštu, dere bura. Borin se tako po ure s vitrom i kurentom i baš kad san se mislio kako nije baš to pametno i da ni ne znaš ako lignja dira skosavicu, kad primjetim da baš se nekako čudno zalomi upredenica, ja skos i utvrdo! Pumpa lipo i dobar je komad!

Nisam mora drugu čekat dugo, oko 16:30 opet skužim da se upredenica nekako čudno nategne. Iako je u velikom luku i "igra" na vritru, baš sam svaki put skužio kad je lignja! Opet skos i opet utvrdo. Pumpa još jače. Ova je baš krasan komad!

Slikavam nekako da mi ne odnese vitar sve... Al pomagao je kod bacanja. Nakon 10 minuta evo i treće. I nju sam skužio, lipo skosnuo i nema greške, evo je!

Sve su se baš lipo bacile, skose su im bile skroz u kljunu! Nastavljam dalje borbu, ali ništa. Vitar pojačava još više i bilo me strah da mi opet ne odnese koju skosavicu u more ili još gore, cilu torbu... Nakon 50 minuta (oko 17:20), već je skoro skroz mrak pao, kad sam išo malo namatati, baca se još jedna. Zakačena samo za jedan krak.

Ona me još potaknula da ostanem 20-min, ali nije više bilo smisla po toj buretini. Upredenica leti na sve strane i niti ne kužiš di je skosa. Dosta je bilo.

Svi akteri večerašnjeg lignjolova su tu. Dartmasterić se iskazao. A baš danas sam vidio na Yamashitinoj stranici da je drugi po popularnosti, odma iza Yamashitine Q Live serije. Zato sam ga se i sjetio danas staviti!

Opet prezadovoljan... Fala ti more! :lol:
Zadnja izmjena: 23 Sij 2018 18:17 od mirakulin.

Molimo prijavite se

Više...
BulMar's Avatar 23 Sij 2018 23:31 #1067 od BulMar
Upis br.:39
23.01.2018.
Vrijeme: 16:30 - 19:30; Lokacija: Kožino; Dno: Pijesak; Dubina: 4-5m; Vjetar: Mirno; More: Bonaca; Kurenat:

Oprema:
Štap: Okuma Hexana 240 5-20g; Rola: Okuma Ceymar C-30; Upredenica: Daiwa J-Braid X8 0,18mm multicolor; Predvez: 1m Konger Steelon fluorocarbon 0,25mm;
Skosavice: DTD-Flash Color OITA 3.0 Red

Opet idealno vrijeme, kao i jučer. A, jučer sam napisao da pri takvom vremenu ni lignje "ne rade". Tako je i bilo. Na poštu sam došao oko 16:30, promijenio 7 lokacija (mikro lokacija), izmijenjao sve skosavice koje sam ponio (oko 14), ali od liganja ni traga ni glasa. Na osmoj lokaciji sam ostao malo duže i nešto oko 19 sati lagani potez, povučem i ja i osjetim nešto lagano. Ima li što ili nema, ili sam nešto sa dna pokupio? Je, lignja je, već je vidim, zakačila se sa oba duga kraka. Bojim se da ne otpadne. Poignem je iz mora samo toliko da su joj usta iznad mora. Tako je mirna i ja imam dovoljno vremena, dok ona tako miruje, uzeti mrežu i podvuči je ispod lignje. Sigurno je sigurno.

Sutra je novi dan!

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 24 Sij 2018 06:42 #1068 od Zdenko

BulMar napisao: Upis br.:39
23.01.2018.
Vrijeme: 16:30 - 19:30; Lokacija: Kožino; Dno: Pijesak; Dubina: 4-5m; Vjetar: Mirno; More: Bonaca; Kurenat:

Oprema:
Skosavice: DTD-Flash Color OITA 3.0 Red

Opet idealno vrijeme, kao i jučer. A, jučer sam napisao da pri takvom vremenu ni lignje "ne rade". Tako je i bilo. Na poštu sam došao oko 16:30, promijenio 7 lokacija (mikro lokacija), izmijenjao sve skosavice koje sam ponio (oko 14), ali od liganja ni traga ni glasa. Na osmoj lokaciji sam ostao malo duže i nešto oko 19 sati lagani potez, povučem i ja i osjetim nešto lagano. Ima li što ili nema, ili sam nešto sa dna pokupio? Je, lignja je, već je vidim, zakačila se sa oba duga kraka. Bojim se da ne otpadne. Poignem je iz mora samo toliko da su joj usta iznad mora. Tako je mirna i ja imam dovoljno vremena, dok ona tako miruje, uzeti mrežu i podvuči je ispod lignje. Sigurno je sigurno.

Sutra je novi dan!

Sta ce ti zogulin na predvezu? Stavi obicnu malu kopcu ( yamashita u velicini S). Imat ces bolji osjecaj pipkanja lignje I njenog poteza.

Rogi ribaru !
Hvala: marinac, BulMar

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 24 Sij 2018 09:33 #1069 od mirakulin
Upis br.: 105

14.1.2018.
Vrijeme: 6:20-7:50
Ulov: 1 komad

Teren: miješano
Dubina: 5-6 m
Vitar: burica pa ništa
Kurenat: ništa, kratko zapadni

Oprema:
predvez: 1 m Seguar Ace Hard 0.235
skosavice: DUEL YO-ZURI EZ-Q DARTMASTER #3.0, KRRK

Nasilu. Iako su jutros zvali baš lipo vrime, bila je neka burica. I dosta hladno. Danas prominio poštu i išo s prijateljima pa san moga bit malo duže nego inače... Nakon po ure na jednoj poziciji prebacujemo se malo dalje di je taman bilo jedno područje di je bila baš bonaca taman u dohvatu bacanja. Sunce lagano izlazi...

Nismo se nego primistili, par bacanja, jedan prijatelj vadi jednu, prvu s kraja... I drugi prijatelj jednu odma bacanje iza njega. Ja ništa... Minjam, premištan se... Trpim zezanciju... :lol: :P :lol: Nije prošlo dugo prijatelj vadi još jednu. Auuuuuuf.... To nisan moga dopustit, tako da san jednu mora dignut! :whistle: Na silu... :whistle: Bacila se oko 7ipo na jučerašnjeg lovca. Nakon par serija skoseva, upredenica se lipo opušta. Tu si! Skos... Pumpa! I stiže.

Odma je jutro bilo lipše... :lol: :lol: :lol: :silly: :P :whistle: Još 20-ak minuta i moram ići... Fala ti more! :lol:

Molimo prijavite se

Više...
BulMar's Avatar 24 Sij 2018 10:06 #1070 od BulMar

Zdenko napisao:

23.01.2018.

Sutra je novi dan!

................
Sta ce ti zogulin na predvezu? Stavi obicnu malu kopcu ( yamashita u velicini S). Imat ces bolji osjecaj pipkanja lignje I njenog poteza.

Hvala ti, Zdenko, na savjetu. Vidim, imaš dobro oko kada si sa slike to uočio. To su mi kopče sa zogulinom. Jedine koje sada imam. Iskreno da ti kažem, ideja je bila da mi se upredenica što manje zavrće. U pravu si. Prvom prigodom nabaviću i kopče bez zogulina.

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 24 Sij 2018 11:19 #1071 od Zdenko

BulMar napisao:

Zdenko napisao:

23.01.2018.

Sutra je novi dan!

................

Hvala ti, Zdenko, na savjetu. Vidim, imaš dobro oko kada si sa slike to uočio. To su mi kopče sa zogulinom. Jedine koje sada imam. Iskreno da ti kažem, ideja je bila da mi se upredenica što manje zavrće. U pravu si. Prvom prigodom nabaviću i kopče bez zogulina.

Ove kopce Yamashita su najbolje, jer su jake I jako male. Uzmi ih u u velicini S, a imas ih u trgovini Udica u Zadru kod naseg forumskog prijatelja Pepsija.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
Squidhaker's Avatar 24 Sij 2018 12:04 #1072 od Squidhaker
Upis.139
24.1.2018 Trogir
Od 6-9 h
Gawas egiano 2.5-4
Rtx 30 s
Varivas
Dtd 3.0
Dubina 10-12 m
Bonaca
Ulov 6 liganja

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 24 Sij 2018 18:42 #1073 od mirakulin
Upis br.: 106

24.1.2018.
Vrijeme: 15:50-18:15
Ulov: 3 komada (460 g + 1 puštena)

Dubina: 8-12 m + 6-8 m
Vitar: ništa
Kurenat: jaki sjeverni

Oprema:
skosavice:
1. na: Kanji Clicks Pro Spec #3.0, 12 - Sugipinku / Red
2.-3. na: Yamashita Naory RH, #2,2B, B02

Grintanje i egaško prigovaranje. Uvjeti milina.

Načičkalo se brodića isprid mene. A doša me posjetiti i jedan beba gnjurac...

Na prvu nisan mora dugo čekati. U 16:10, vidim upredenica se lipo opušta, skos i evo je! Dosta blizu rive je bila i za tren je vani.

Milina uvjeti i još ima liganja. Uffff. Očekiva san raspašoj... Međutim ništa skoro uru vrimena.... Bacam na sve strane. Šetam. Odlučim i prominit mulić. Taman se mislim kako će mi bit naslov ovog upisa "razočaran" jer od "rasprašoja" ništa, kad u 17:20, taman uru vrimena nakon prve, opet, taman san stavio Naory-cu na koju do sada nisan ništa ulovio, ide opuštanje upredenice, skos... Evo još jedna!

Lipo je pumpala, nije se činila kao kandidat za puštanje, al, naravno...

Nakon 5 min, bacam u plitko, di san već iznenađujuće ulovio par komada do sada, i nešto idem prčkat po mobitelu. Kad sam išo provjerit, skos... Utvrdo... Ma jel zapelo? Pumpa! Aaaaaaa.... Dobar komad! Pravi!

Osta još uru vrimena. Baca opet na sve strane... Prominija skose... Prominija i mulić opet... Ali ništa... I tako.... Umisto razočaran, vratio se opet prezadovoljan. Fala ti more! :lol:

Molimo prijavite se

Više...
Squidhaker's Avatar 24 Sij 2018 21:05 #1074 od Squidhaker
Upis.140
24.1.2018 Trogir
Od 15-17.30 h
Gawas egiano 2.5-4
Rtx 30 s
Varivas
Yo zuri 3.0
Dubina 10-12 m
Ulov 2 lignje

Molimo prijavite se

Više...
BulMar's Avatar 25 Sij 2018 00:26 - 27 Sij 2018 00:23 #1075 od BulMar
Upis br.:40
24.01.2018.
Vrijeme: 17:00 - 18:30; Lokacija: Kožino; Dno: Pijesak; Dubina: 4-5m; Vjetar: Zapadni, lagani; More: Valovito; Kurenat: Zapadni

Oprema:
Skosavice: DTD-Real Fish OITA 3.0 Sargo

Ulov: 1 lignja (puštena)

Razmišljao sam hoću li prijaviti ovaj ulov. Zbog rariteta, ipak hoću. Bilo je već sličnih situacija, ali mislim da je ovo zaista raritet. Osjetio sam da nešto ima na skosavici, ali ni na kraj pameti da je to lignjica. Mislio sam trava ili slično. Kad ono stvarno lignja kakvu još nikada nisam vidio. Manja je od moje skosavice.

Nisam znao hoću li se čuditi ili ću se diviti. U svemu tome zaboravio sam stavili logo Lige pri slikanju. Uredno sam je pustio, uz obećanje da ću je najesen tražiti na istome mjestu. Veselo je otplovila u novi život. Puštanje sam, uz greške, snimio, ali mi nikako ne uspijeva staviti to na Forum.

Poslije ove "kapitalne lignje" samo jedan potez i povlačenje lignje 5-6 metara i ode, otkači se.
Sutra je novi dan!

Zadnja izmjena: 27 Sij 2018 00:23 od BulMar.

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 25 Sij 2018 05:10 - 25 Sij 2018 05:11 #1076 od mirakulin

BulMar napisao: ali mi nikako ne uspijeva staviti to na Forum.

Evo dva najjednostavnija načina koga zanima:
1) uploadaš video na YouTube i onda ovdje klikneš na VIDEO ikonicu, izabereš YOUTUBE kao VIDEO_PROVIDER, a u kućicu ID staviš samo kod od videa (to je ono što se nalazi u linku nakon:
h t t p s:// youtu. be/
Npr:

2. način, možda i jednostavniji (ono kako ja radim): Odeš na:
giphy.com/create/gifmaker

Klikneš na CHOOSE VIDEO (ako si na kompjuteru) tj. UPLOAD FROM CAMERA ROLL (ako si na mobitelu), na sljedećem koraku odaberes početak i trajanje (pomoću kliznih traka, nije teško za skužit), na daljnjim koracima samo potvrdiš i nakon zadnjeg, kad klikneš UPLOAD TO GIPHY dobiješ na komojuteru opciju DOWNLOAD koju kad klikneš imaš više opcija. Najbolje ti je uzeti SOCIAL NETWORKS i kopirati taj link, te ga tu staviti na isti način na koji stavljaš obične slike, (link među img kućicama) (jer to postaje slika,a ne više video). Drugo, možeš DOWNLADATI to isto SOCIAL NETWORKS), al onda ju moraš opet uploadati na neki servis na isti način kako uploadaš svaku sliku. Ako si na mobitelu onda na zadnjem koraku nemaš DOWNLAD nego ili klikneš i držiš tamo di je nacrtan prstić i piše: TAP+HOLD , preuzmeš sliku pa ju opet stavljaš kao ostale slike s mobitela.

Nije ovo ništa teško nego sam ja napisa svaki koračić zato ima vako puno uputa... Ako zapne slobodno pitaj (al na drugoj temi, npr. pomoć i podrška), ja sam stavio tu jer se tiče lige.
Zadnja izmjena: 25 Sij 2018 05:11 od mirakulin.

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 25 Sij 2018 08:56 - 25 Sij 2018 08:59 #1077 od mirakulin
Upis br.: 107

25.1.2018.
Vrijeme: 6:40-7:40
Ulov: 6 komada (765 g + 3 puštene)

Vitar: ništaaaaa, povremeno povjetarac
Kurenat: jaki sjeverni

Oprema:
skosavice:
1.-3. na: Yamashita Egi OH Live Search 490, #2.5, B07 BOA
4.-6. na: Kanji Clicks Pro Spec #3.0, 04 - Orange Gold

Rastu brzinom munje! Milinaaaaaa.... Dolazim na poštu, odma prvo bacanje, vidim jak je kurenat, i nakon par serija skosanja vidim upredenica se kao maaalčice opustila. Pripisa san to kurentu ili vitriću, al nategnem samo malo za provjeru, da vidim "di sam", kad utvrdo... O, ranojutarnje iznenađenje! Dobrodošla! I doviđenja!

Dva bacanja nakon, otpustio nakon bacanja još dosta upredenice, čekam da malo potone... Kad san išo provjerit, utvrdo! Dva namotaja... I ispade... Aufffff... Oću li krak izvadit... Ajme... Za svaki slučaj skosnem horizontalno dva puta, pričekam, upredenica se opušta i evo je! Vratila se! Dobro došla i ti! I doviđenja!

Odma iduće bacanje evo i treće! Dobrodošla! I doviđenja!

Četri bacanja tri lignje! Auf, koji skor! Onda stalo... Nisam mislio da će se baš toliko brzo vratit. Nakon 25 min, dosta daleko od kraja, upredenica se krene natezat dosta brzo... Ooooodma skos... Utvrdo!!!! Uuuuuu, ova je fina! Još kako je bila skroz daleko od obale, tako se činila još i veća.

Odma joj tražim paricu. Nakon 5 min, zabacio san na isto misto, ostavio otvorenu špulu i iša spremit lignju u vrećicu. Brišem ruke i vidim upredenica se odjedanput snažno opusti... Ja skok na štap, preklopim, skosnem smotano, ali uništa! Još sam malo i zapetljao na vrhu, otpetljam, kad krene se upredenica natezat. Ja skos... Pumpaaaaaaa... Ova je još lipša, 20-tak dkg svaka...

To je valjda to za jutros, triba brzo ić radit. Valjda nema više... Bacim još par puta i usput spremam lignje, pakiram stvari... Nakon 10-ak minuta, sve spakirao, stavio i ruksak na leđa i dignem još to i idem... Par skoseva... Čekam... Nisan ništa primjetio, nego kad san iša opet skosat, ono utvrdo. Jel dno? Pumpaaaaaa... Uffffff, e ova je već prava (395 g)! Stiže i ona, lipo zakačena, ide bez problema vani.

A sad valja bacit još par puta! :lol: :P :whistle: Al to su bile one tri koje san pustio! B) Fala ti more! :lol:
Zadnja izmjena: 25 Sij 2018 08:59 od mirakulin.

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 25 Sij 2018 09:28 #1078 od marinac
UPIS: 148

Marina, 24.1.2018, od 16 i 30- 17 i 30

-štap yamaga blank various
-rola shimano stradic 2500
-upredenica ykg +fc
-skosavice duel

uvjeti:

-skoro pa bonaca
-skoro pa bez kurenta