"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2017.

Više...
MIRAN's Avatar 27 Sij 2018 19:48 #1101 od MIRAN
Replied by MIRAN on topic Lignje - Ludo More Liga 2017.
Upis br 30
Volosko 17.30 do19.25
Oprema uvik ista
Vrime idealno
Ulov 1

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• JopaZGRI
  • JopaZGRI's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • More pamti, more vrati!
Više...
JopaZGRI's Avatar 27 Sij 2018 21:20 #1102 od JopaZGRI
Upis: br.31
Vrijeme: 16:40-20:00
Mjesto: Kraljevica i okolica
Štap: okuma egi pro k1
Rola: daiwa crossfire
Upredenica: gosen egi
Predvez: seaguar
Skosavica: yamashita 3.0 i 3.5 i hayabusa 3.0 i 3.5

Gledam danas kroz prozor vrijeme oblacno ali more je tako mirno da sam morao otic danas!
Došao na poštu i zabacujem..kurenat je odličan bas kakav treba bit!
Čekam da skosa padne na dno..krenem skosat, nakon 3 serije skosanja upredenica nategnuta i vrh stapa lagano savinit prema moru..
Kontra i gore je!!
Na prvu mi se cinila da je veća..ali eto je dobra je!

Kako sam je stavio na rivu..tako je zapumpala okrenula se i sve zacrnila..prava umjetnica nema sta!! :D

Lagano se već mraći ali još uvijek se vidi upredenica..odjednom udarac! Odmah kontra iii krenuuloo je puumpanje!!!!!
Pumpa li ga pumpa!!!!!
Kažem sam sebi eto još jedne kilašice!!!
Pumpa i izvlaci upredenicu samo tako!!
Dolazi do površine!! Ajmo polako s njom do djela di je niža riva da ju na miru zasakam!
Iii etoo i njee..moja druga kilašica!!!!
Sretan ko malo djete!!
Aliii ipak joj je malo falilo za kilu...vaga je pokazala 0.903 kg
Nakon pol sata etoo jedne malice
I kroz 20ak min gledam upredenicu opusta se i odmah nateže..kontra i ona je gore!!
Eto još jedne!!
Super većer!!
Nakon par dana i samo jedne lignje eto i jedne odlične većeri!!

Poslano sa mog LG-M160 koristeći Tapatalk
Hvala: marinac, Manta, Zdenko, BulMar, Baćo68, ja_osobno, MIRAN, tuvok, mirakulin, Squidhaker ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
Squidhaker's Avatar 27 Sij 2018 21:26 #1103 od Squidhaker
Upis.149
27.1.2018 Trogir
Od 15.30-17.40 h
Gawas egiano 2.5-4
Rtx 30 s
Varivas
Duel 3.5
Bonaca
Dubina 5-6 m
Ulov 1 lignja i 1 krak

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
anton's Avatar 27 Sij 2018 21:37 #1104 od anton
Replied by anton on topic Lignje - Ludo More Liga 2017.
27.1.2018

Vrijeme lova: 15-19 sati

Štap: okuma safina, upredenica 0.14 i predvez 0.23

Skose: DTD wounded fish

Uvjeti na moru: bonaca

Cim sam došao na poziciju hvatam jednu i poslje nista... navecer sam uhvatio jednog grunja od 6 kg na usatu...

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 27 Sij 2018 22:35 #1105 od marinac
UPIS: 155

Kaštela,27.1.2018, od 21 -22 sata

-štap yamaga blank
-rola shimano stradic
-upredenica gosen+fc
-skosavice dtd,duel

uvjeti:
-počela bura
-kurenat lagani zapadni
-dubina oko 5 metara
-pijesak

ulov:
-1 lignja
-dosadilo mi gledat big brothera,te se odlučija spustit na more blizu kuće, te nakon drugog bacanja,i nekoliko skoseva, osjećam da se štap lagano savija, kontra i ide vani.

:whistle:

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 27 Sij 2018 22:41 #1106 od Baćo68
Upis br 27
Bakar -Bakarac 27.01 2018.
Štap Okuma egi pro K1, rola Daiwa Ninja 2500
Prošlo je dugih 12 dana od mog javljanja, razlog... malo bolovi u nozi, malo vrijeme, malo posao, malo (čitaj puno)...nisam ništa uhvatio... sindrom koji je u Rijeci najčešći.
No nisam tu da se žalim nego da budem uporan, što me je danas i nagradilo lignjom, malom ali meni ogromnom nakon 12 dana posta.
Pala je na Kanji 3.0, bit će samoubojica...
Privitak datoteke:

Ma i da se nije uhvatila bio bih zadovoljan... vidjeti ovakvu ljepotu je dovoljna nagrada za otići na poštu...
Pa da pokušam podijeliti sa vama moju radost... Bakar u daljini...
Privitak datoteke:

Bakarac...ma divota...
Privitak datoteke:

I naravno, di bi ja bez industrije, ali svejedno ...idila... brod napušta rafineriju...
Privitak datoteke:

I tako...moru hvala, Jopi kapa do poda!!! Ma bravo!!!
🤘

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 27 Sij 2018 23:00 #1107 od tuvok
Replied by tuvok on topic Lignje - Ludo More Liga 2017.
UPIS - 51

27.01.2018. 15.30 - 19.30, Vinišće 4
Štap Okuma Egi pro K2
Mašinica Okuma Ceymar C-40
upredenica Duel Armored F PE 0.8
predvez FC SeaMax 0,348 mm
skosavica DTD white killer 3.0
dubina 6-7 m, posejdonija i pijesak
bonaca

lignja - 0,15 kg

Jučer dežuran i ništa od lignjolova tako da danas odlazim dosta ranije. Odlučujem se ponovno za Vinišće ali ovaj put još dalje nego inače. Iz Marine preko Vinišća pa kroz maslinike do uvale gdje je postavljen podvodni Križni put. Prošlu godinu sam 2 puta probao tamo ali nisam ništa ulovio. Ovo mi je inače jedna od dražih pozicija za ronjenje.
Uvjeti idealni, bonaca.

Privitak datoteke:

Vadim opremu iz auta i spuštam se do mora. Bacam skosavicu, kurenta nema.

Privitak datoteke:

Mijenjam skosavice, vrijeme prolazi ali opet nema lignje. Oko 17.30 h na štapu je DTD weakfish orata. Pri jednom zabacivanju mi se zatvori mašina, upredenica udara i puca te skosavica odleti po sredini vale. Pokušat ću je pronaći kad malo ugrije ako je netko ne pronađe prije mene.
Ponovno vezujem predvez i idemo dalje.
Mrak je već dobro pao, u međuvremenu je prošlo nekoliko brodova koji vuku panulu ali nitko ništa ne vata.
Već sam pomalo razočaran.
Prošao je još jedan koji vuće panulu, kažem sam sebi još ću jedanput bacit kad ovaj prođe i idem doma.
Nakon bacanja radim seriju skosanja i puštam da tone, osjetim da je nešto taklo skosavicu, puštam dalje, skosajem ali ništa. Nakon serije skosavanja osjetim da je nešto zagrlilo skosu, radim kontru i imam je. Pumpa s druge strane i dovlačim je na škrapu u 18,30 h. Mašila se na DTD white killer 3.0 zeleni.

Privitak datoteke:

E sad neću doma. Nastavljam dalje do 19.30 h ali bez uspjeha.
Cijelo vrijeme lignja pliva u bazenu pokraj mene.
Prije odlaska radim snimku.

Kupim stvari i odlazim u 19.30 h.

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 27 Sij 2018 23:25 #1108 od mirakulin
Upis br.: 111

27.1.2018.
Vrijeme: 15:50-19:40
Ulov: 2 komada (68 dkg)

Teren: pijesak
Dubina: 1-6 m + 3-4 m
Uvjeti: Ma savršeni!
Vitar: ništa
Kurenat: ništa

Oprema:
štap: YONGSUNG TelePartner 195
rola: KastKing MAKO 3500
upredenica: KastKing SuperPower 15lb bijela
predvez: 1m Seguar Ace Hard 0.235
skosavice: DUEL EZ-Q MagCast #3.5, KMP

Ekspedicija DVA OTOKA. Popodne proveo više od 2 sata u moru, uspili nać 2 od 3 izgubljene skose! B) Popodne ekspedicija. Kad iman auto na raspolaganju triba ga i iskoristit. Ovaj put odlazak na susjedni otok. S menom, naravno, ide i otac, navuka se skroz! :lol: Dolazimo na novo područje, uvjeti idilaaaaaaaaa..... Savršenstvo!

Teren prva liga. iz dubljeg dolazi do plitkoga, sve puno malih mulića i načičkano bovama. Samo su lignje falile. Krenuli smo optimistično, mašemo ko japanci... Ali ništa... Oko 17:15 otac govori da je zakačio nešto, ali malo. Gleda što je kad skosa s kamenom, a za njom lignja. Pušta je na dno, ali lignja se ne baca. Dok je on digo i mako kamen lignja je otišla. Nakon dva bacanja nešto ide meni za skosom. Lignja. I to dobra! Ja puštam na dno, lignja dolazi do nje, gleda, ali ne prima. Ja se malo igram, skosajem, lignja pojuri, ali ne baca se. Dižem, skidam malo travice što je bilo, bacam dosta blizu obale, iza lignje koju sam još vidio, ali ništa... Eto, nasamarila nas obojicu.... Amo dalje... Stavljam MagCasta i zabacujem, skosam i kad sam došo pred kraj kao da mi zapelo za kamen... Dovučem još bliže, kad lignja prati. Puštam i ovaj put lagano prima, ja skos.... Promašaj... Skosa odletila uz mulić, na po metra dubine. Aaaaaaa, ljut na samog sebe što nisan pustio da lipo primi... Kad...stiže lignja i u to plitko, lagano prima skosu i vuće je... Skosssssss! Oblak crnila, ja namatam, ona pumpa, sve stoji... Evo je... E sad sam ja nasamario nju.

Ostavila je baš lipu siluetu:

Mislili smo da će sad krenuti, ali ništa, samo otac diže jednu lipu sipu... Pada mračina i odlučimo otići nazad na naš otok, na drugu poziciju di sam ulovio zadnju lignju u 2017. Stajem na isto misto ko onda. Oko 18:45 stavljam opet MagCast, serija skoseva, čekam. Idem da ću novu seriju kad... Utvrdo. Jel dno? Pumpa! Spremaj lopraru, stiže dobar komad!

Nakon nje dižem još jednu sipu.

Pokušavamo još malo i odlučimo nazad u Preko, probat još par puta na stanardnu poštu. Čim smo došli otac digo još jednu lipu sipu, ali od liganja ništa. Ekspedicija uspješno zaključena. Fala ti more! :lol:
Hvala: marinac, Manta, Zdenko, BulMar, Baćo68, ja_osobno, MIRAN, JopaZGRI, tuvok, Squidhaker ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 28 Sij 2018 08:36 #1109 od marinac
UPIS: 156

Kaštela,28.1.2018, od 6 i 15- 8 sati

-štap yamaga blank
-rola shimano stradic
-upredenica gosen pe 0.8
-skosavice duuel

uvjeti:-odlični
-lagani burin
-dubina oko6 metara
-dno mekano

ulov:
-2 lignje

Molimo prijavite se

Više...
Squidhaker's Avatar 28 Sij 2018 10:50 #1110 od Squidhaker
Upis.150
28.1.2018 Trogir
Od 6-7.30 h
Gawas egiano 2.5-4
Rtx 30 s
Varivas
Duel 3.5
Bonaca
Ulov 1 lignjica

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 28 Sij 2018 13:24 - 28 Sij 2018 13:42 #1111 od mirakulin
Upis br.: 112

28.1.2018.
Vrijeme: 6:20-9:30
Ulov: 4 komada (1,78 kg) :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Teren: pijesak + miješano
Dubina: 5-6 m + 1-4 m
Uvjeti: S-A-V-R-Š-E-N-S-T-V-O!
Kurenat: ništa

Oprema:
skosavice:
1.-3. na: Kanji Clicks Pro Spec #3.0, 04 - Orange Gold
4. na: DUEL EZ-Q MagCast #3.5, KMP

Mic po mic približavam se kilašici. Ponovo ludnica! Ponovo rekorderka i ponovo fantastičan ulov! I ponovo prezadovoljan! Milina! Uvjeti savršenstvo!

Mir. Tišina. Lagano neka izmaglica. Ma predobro. Jutro počelo malo konfuzno. Zvoni 6, a ja tek iz sobe izlazim. Brzo se spremam, krećem i nakon 100 m skužin da san zaboravio lopraru. Trk nazad. Mislim se...a što će ti loprara, ka da će ti tribat... Neka, pusti, da posli ne bi bilo plača... Onda već brzim korakom prema pošti. Počinjem s BOA. Ništa. Pokušavam s Magcast-ovima... Ništa... Stavljam Kanjija. Ništa. Ma neka, guštam u svakom trenutku, svakom skosu... Evo i 7 sati... Već se mislin prominit Kanjija, al ajde, amo bacit još jedanut. skos-skos... Čekam. Upredenica se opušta... Skos! Evo je! Dižem je bez problema, al skoro ju izgubio! Skinuo je sa skosavice blizu ruba rive, ona zapuhala, a riva kliska... Samo je poletila ko po ledu, rukom sam je blokira u zadnji tren, već joj je komad guzice prešo rub... Uffff... Ne bi ove slike bilo:

Stigla da začini jutro, da ga još malo uljepša... Amo dalje... Sad nećemo minjat. Nakon 10-ak min bacam u drugi smjer, skužim upredenica se kreće natezati, odma udrem kontru... Utvrdo! Pumpa lipo! Moj mali štapić se savio, mašinica plačeeee, ja sve iščekujem kad će se pojaviti. Uzimam lopraru, a ona par puta pred rivom baš lipo zapumpa, ali to štap lipo amortizira jer je baš mali savitljivi i evo i nje na rivi! Dobaaaaaaaar komad!

Amo dalje. U isti smjer s istim lovcem. Imam još jedan poteg, al dižem samo vrhić krakića. Uff... Šteta. Dva bacanja kasnije, opet imam opuštanje upredenice, ovaj puta reagiram dobro i opet ositin pumpanje s druge strane. Dižem je i čini mi se baš malica prema ostalim preškim lignjama! :lol: :lol: :lol:

Ostajem još malo na ovoj pošti, minjan skose, guštam u jutru, baš mi se ne da ići... Ipak, odlučim stavit MagCast i još malo provat po mulićima do doma. Na drugoj poziciji di sam stao skroz daleko od obale upredenica se naglo krene zatezati, ja kontriram i utvrdo... Fino pumpa! Opa, već je relativno kasno (oko 8:40), a stiže... Dovlačenje traje dugo i pumpanje prestaje, samo otežanje ostaje i naravno... Sipa... I to fina, 33 dkg. Ajde lipo. Bacam u još par smjerova i pri jednom bacanju, skroz daleko od obale, nakon prvih skoseva, upredenica naglo još brže se krene natezati, ja kontra..... BETON! Auuuuuufffffff.... Opet štap skoro u slovo U, rola pjeva svoju pjesmicu, a ja guštam u pumpanju... Stiže.... I bez problema je u loprari!

Jesam li skinuo kilašicu napokon???? Nisam. Ovaj put 96 dkg! :lol: :silly: :P :whistle: Mic po mic, dek po dek... Doć će, doć će i kilašica! Čekam ju, a dotle uživam u ovim "malicama"! B) :lol: :P :whistle: Pokušavam tu još par puta, naravno, pa na još dva mulića, ali ništa. Pa što bi još i mogo poželit?!?! Nisan ništa ni želio više, samo san gušta u svakom skosu, u mirnom ugođaju i bistrom moru... Napravio još zajednički photo session glavnih aktera:

Onda doma pa crnih prstiju na misu zafalit Bogu na lipin lignjama i raju na zemlji koji imamo tu kod nas... Fala ti more! :lol:
Zadnja izmjena: 28 Sij 2018 13:42 od mirakulin.
Hvala: marinac, Fanatik, Zdenko, BulMar, Baćo68, ja_osobno, MIRAN, JopaZGRI, grobert1987, tuvok ...i još 2 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 28 Sij 2018 16:35 #1112 od Zdenko
Neznam kako stavljas slike, Markulin, ali ja ih ne vidim.

Rogi ribaru !
Hvala: mirakulin

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 28 Sij 2018 19:43 #1113 od marinac
UPIS: 157

Kaštela,28.1.2018, 0d 16- 18 sati

-štap yamaga blank
-rla shimano stradic
-upredenica gosen
-skosavice duel

uvjeti:
-tramuntana
-dubina oko6 metara
-lagani kurenat
-dno miješano

ulov:
-1 lignja

-ubrzo po dolasku,povlačenje, kačenje i ide vani, a kasnije ništa od liganja

Molimo prijavite se

Više...
anton's Avatar 28 Sij 2018 19:46 #1114 od anton
Replied by anton on topic Lignje - Ludo More Liga 2017.
28.1.2018

Vrijeme lova: 16-18 sati

Teren: kamenit

Uvjeti na moru: bonaca

Skosavice: DTD

Štap: okuma safina

Rola: okuma inspira sa upredenicom 0.14 i FC 0.23

Ulov 5 lignji

Ujutro kad sam se probudio uvjeti na moru savršeni ali ništa...odlazim ponovno popodne i odmah pri prvom zabačaju hvatam jednu malenu i pustam je. Nakon nje slijedi parica i nju uzimam iako je bila granična. Mijenjam poziciju, bacam i lignje dolaze do samih stijena odmah iza skose ali nece pa nece... ipak sam ih nekoliko uspio isprovocirat na griz, ali ovaj put niti jedna velika.

Bit ce bolje 🤘🖒

Poslano sa mog SM-J510FN koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 28 Sij 2018 22:52 #1115 od marinac
UPIS: 158

Kaštela,28.1.2018, od 21-22 sata

-štap yamaga blank various
-rola shimano stradic
-upredenica gosen +fc
-skosavice duel

uvjeti:
-tramuntana u slabljenju
-lagani zapadni kurenat
-dubina oko 6 metara
-dno pjeskovito

ulov:
-1 lignja
-lovac je bio duel mag cast, samo otežanje, i lignja ide vani

Molimo prijavite se

Više...
BulMar's Avatar 28 Sij 2018 23:08 - 28 Sij 2018 23:09 #1116 od BulMar
Upis br.:43
28.01.2018.
Vrijeme: 17:00 - 18:30; Lokacija: Kožino; Dno: Pijesak; Dubina: 4-5m; Vjetar: Sjeverozapadni, jak; More: Valovito; Kurenat: Zapadni, jak

Oprema:
Štap: Okuma Hexana 240 5-20g; Rola: Okuma Ceymar C-30; Upredenica: Daiwa J-Braid X8 0,18mm multicolor; Predvez: 1m Konger Steelon fluorocarbon 0,25mm;
Skosavice: DTD-Retro OITA 3.0 Orange

Ulov: 2 lignje
Vrijeme nepovoljno. Razmišljam ići ili ne ići? Ipak, krenuo sam, ne očekujući ništa. Tek toliko da probam. Nakon nekoliko zabacivanja i "panulanja" laganim povlačenjem skosavice osjetim udar, povučem i zakačena je. U povlačenju osjetim kako se pravilno povlači, znači dobro se zakačila kratkim krakovima. Izvlačim je, slikam i idemo dalje.

Ubrzo zatim, novi potez, kontriram i ova se zakačila. Aki, ova se otima, bori se, trza. Ova je sigurno zakačena sa dugim kracima, pa se malo privlači skosavici, a zatim pumpanjem vuče unazad. Lagano je povlačim da se ne bi otkačila ili da joj ne otkinem krak. Kada sam je izvukao, točno, bila je zakačena sa oba duga kraka.

Sutra je novi dan!

"Baci srećkovića u rijeku i on će isplivati sa ribom u ustima" - Karel Čapek
Zadnja izmjena: 28 Sij 2018 23:09 od BulMar.

Molimo prijavite se

Više...
Manta's Avatar 28 Sij 2018 23:16 #1117 od Manta
Replied by Manta on topic Lignje - Ludo More Liga 2017.
Upis br 23

Oprema standardna,
Lokacija, riva Lopar.
Dubina 6-12 metara, teren kamen i trava.
Vrijeme lignjolova od 21 do 22.30.

Ulov jedna lignja.
Odlučio poslje posla probat malo na rivi, malo je kasno al diže mjesec pa možda kasnije s večeri i lignja proradi.
Na poziciji malo prije 21 sat,
Pošto je dublje stavljam kanji clicks sandeel gold 3.0.
Prvi zabac ništa, drugi zabac pustim do dna, skosnem par puta, sačekam i nakon 4-5 sekundi klasičan potez lignje.
Kontra u tvrdo i lipp pumpa.
Visoka je riva al kolega uskače i školski kupi lignju.dobar komad.

To je to,na brzinu slikanje i odmah zabacujem al nisam pazio i valjda se špaga prebacila preko vrha i ode saneel u vječna lovišta.puklo na sppju najlona i špage.ode dobra skosavica.
Vežem i prebirem po kutiji koju sad stavit,ajmo kanji natural flow,par zabaca ništa.
Sat i pol mjenjanja ništa, valjda je sa skosom otišla i sreća.
Valja poć sutra do dućana kupit dvi ovakve skose, ova se već isplatila puno puta pa će valjda i nove rabit.

Poslano sa mog ThL W200S koristeći Tapatalk

Nikad nije kasno dok ne bude prekasno.

Molimo prijavite se

Više...
Squidhaker's Avatar 29 Sij 2018 06:45 #1118 od Squidhaker
Upis.151
28.1.2018 Trogir
Od 17-18.30 h
Gawas egiano 2.5-4
Rtx 30 s
Varivas
Fubina 5-6 m
Ulov 2 lignje
Nakon desetak izmjenjenih skosi nasle su miru u ovoj yamashiti.prva je vracena nazad.

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 29 Sij 2018 08:20 #1119 od mirakulin
Upis br.: 113

29.1.2018.
Vrijeme: 6:00-7:35
Ulov: 1 komad (pušten)

Teren: kamen+posidonia
Dubina: 8-12 m
Uvjeti: lipo, hladno
Kurenat: jaki sjeverni, kasnije još i istočni

Oprema:
skosavice: DUEL EZ-Q MagCast #3.5, KMP

Povratak u realnost. Jutros optimistično krenuo u novi tjedan... Stižen lipo na poštu taman u 6... Zabacujem, i sve čekam... Ništa... Izmjenjujem skose... Tek u 6:40 imam opuštanje upredenice, skos i evo je!

Ne znam, možda i nije loša, al navika san zadnje dane na dobre komade, pa...

Kasnije propustio jednu. Vidim, naglo se upredenica opustila, i to dosta, ja skos.. Ništa... Čekam... Ništa... Skosnem dva puta, opet upredenica lagano zaigra... Skos.. Ništa... opet čekam, upredenica kao da laaaagano se nategne, ja laagano iden provjerit, vidim ima otpora... Skos... I tu san pogrišija... Opet san joj iz ralja izvadio. Očekiva san da će bit krak, ali ništa... Nije se kasnije opet pojavila i to je to. Smrzle se ruke, ali svejerno lipo jutro! Fala ti more! :lol:

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 29 Sij 2018 08:42 #1120 od marinac
UPIS: 159

Kaštela,29.1.2018,od 6 i 15 - 7 i 30

uvjeti:
-bonaca
-istočni kurenat
-dubina oko 5 metara
-pijesak

ulov:
-1 lignja