"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Lignje - Ludo More Liga 2017.

Lignje - Ludo More Liga 2017. 16 Velj 2018 18:22 #18845

• bzing
  • bzing's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 133
Čestitke.Gušt je bio pratiti.Poredak pravedan.
Markulin osvježio ligu.
Vidim da zvuči kao telegram pa onda još i Stop. :lol:
Zadnja izmjena: : 16 Velj 2018 18:23 od bzing.
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: BulMar, Kvarner, Baćo68, JopaZGRI, tuvok1976, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 16 Velj 2018 19:16 #18850

• Kvarner
  • Kvarner's Avatar
  • Legenda foruma
  • Volim grad koji teče
  • Zahvala primljena: 742
Ja bih se isto zahvalio svima na ligi.
Drago mi je da je jedan iz Ri medju prvi pet.
Mozda u sljedecoj sezoni bude jis koji.
Bravo svima.
Vali
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: BulMar, Baćo68, JopaZGRI, tuvok1976, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 16 Velj 2018 19:31 #18851

• mirakulin
  • mirakulin's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 1540
zeusfaber napisao:
Ludo More Liga 2017.

1. Mirakulin :like:
2. Squidhaker :like:
3. Tuvok :like:
4. Marinac :like:
5. JopaZGRI :like:
6. BulMar :like:
7. Baćo68 :like:

HVALA!! :oops:

Cijelu ovu Ligu more me iznenađivalo sa svakakvim doživljajima, a sad ste me ekipa iznenadili i vi! Hvala svima od srca, nisam baš ovo očekivao, da ću nasljedit veličine poput pepsija i marinca! Zbilja mi je čast!

Htio bi zahvaliti svima ponaosob, posebno kolegama koji su dali glas. Hvala MIRAN, Zdenko, Kvarner, anton, dzingo, JopaZGRI, Baćo68, BulMar, Fanatik, marinac, Manta, Squidhaker i tuvok1976! Od srca hvala!

Posebno me raduje da su nas ljudi pratili sa strane i da su mogli čitat super dogodovštine svih gore navedenih! Zato hvala i pepsi, ja_osobno, Igor, Mladen Miletić, B_, bzing, bilo, orada277, Michel i svi ostali! Sigurno sam još koga i zaboravio...

Baš mi je drago da su su u ligi prepoznati i neki drugi detalji osim samih ulova i broja upisa! Ova liga je zakon jer nagrađuje dvostruko! Onaj ko ima više ulova/upisa ima i veću "glavnu" nagradu...VIŠE LIGANJA NA PJATU/U ŠKRINJI! Zar ne? Tako da sam baš oduševljen sa svime! A kad ti neko napiše "Volim tvoje postove u ligi.svaki tvoj post je meni kao priča i motivacija da se moze sve.", onda bude još i draže da si se potrudio prenit doživljaje s mora. A nisan moga opisat ni dio gušta koji sam doživio na poštama ovu ligu i sva iznenađenja. Uglavnom, ja sam gušta i to mi je bilo najvažnije. A liga mi je davala jedan dodatni zanos natjecanja!

Hvala LudomMoru i našem šefu Zeusu koji je opet dokaza da je vrhunski organizator i baš me raduje da će nagradit sve sudionike posebno one koji su glasovali i još posebna nagrada za najviše upisa! Legenda naš Zeus!

I na kraju... Lijepo je biti...LudoMore!

Fala ti more! :lol:
Zadnja izmjena: : 16 Velj 2018 19:44 od mirakulin.
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: dzingo, Manta, BulMar, Kvarner, Baćo68, ja_osobno, JopaZGRI, Igor, tuvok1976, anton

Lignje - Ludo More Liga 2017. 16 Velj 2018 23:36 #18856

• tuvok1976
  • tuvok1976's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 695
1. Mirakulin :like:
2. Squidhaker :like:
3. Tuvok :like:
4. Marinac :like:
5. JopaZGRI :like:
6. BulMar :like:
7. Baćo68 :like:
[/size]

Pozdrav ekipa, na početku hvala svima koji su glasali za mene i čestitke pobjedniku a i svima vama koji smo sudjelovali.
Meni je bilo super i kad sam ulazio u ligu nisam ni na kraj pameti imao ovakav rezultat.
Hvala još jedanput i za kraj ove lige jedna slika od danas u Rogoznici u 18,00 h aa DTD white killer 3.0

do iduće lige.
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Manta, BulMar, Baćo68, JopaZGRI, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 17 Velj 2018 02:46 #18857

• amubuš
  • amubuš's Avatar
  • Novi korisnik
  • Zahvala primljena: 10
Liga,lignjolovci,logistika
Čestitam !!!
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: BulMar, Baćo68, JopaZGRI, tuvok1976, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 17 Velj 2018 23:09 #18871

• bilo
  • bilo's Avatar
  • Korisnik
  • Zahvala primljena: 28
Nisam htio prije ... nisam sudjelovao! ;) Čestitke svima koji ste sudjelovali u ligi, bilo vas je lipo pratit. Da sam mogao glasat ... pobjednik je bio i moj favorit, najviše zbog puštanja nedoraslih liganja i zapisa. Još jednom čestitke! :like:
80% SALE on Your Soul (grafit u Mostaru)
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: BulMar, JopaZGRI, tuvok1976, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 18 Velj 2018 11:18 #18873

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Legenda foruma
  • Nikad nije kasno početi
  • Zahvala primljena: 707
Evo i mene....zahvalio bih se organizatoru, svim učesnicima, ali i svima onima koji su ligu pratili svo ovo vrijeme.
A sad o pobjedniku... Mirakulin... svaka čast, tvoji su postovi donijeli jednu razinu više, mislim da si sa pravom No1, a da ne spominjem da su lignje koje si puštao ponekad bile i veće nego neke koje smo mi svi ponekad prijavljivali... krenuvši od mene... zato kapa do poda!!!
Nadam se da će nam se slijedeće godine u ligu vratiti i pokoji Istrijan, kojih je u prošloj ligi bilo...

Bravo svima nama!!!
Lovi i dopusti drugima da love!
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: BulMar, JopaZGRI, Igor, tuvok1976, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 18 Velj 2018 22:19 #18874

• dundo
  • dundo's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 436
Nisam sudjelovao, ali čestitke svim sudionicima, a posebno nagrađenima!

Lignje - Ludo More Liga 2017. 19 Velj 2018 22:26 #18886

• JopaZGRI
  • JopaZGRI's Avatar
  • Majstor foruma
  • More pamti, more vrati!
  • Zahvala primljena: 434
Čestitke svima pogotovo Mirakulinu koji je zaslužio to prvo mjesto!
Hvala svima koji su glasali za mene 😉😉
Ja kao novopečeni moreplovac uživao sam sa svima vama u ovoj lizi..
I drago mi je da sam sudjelovao u ovome!
Jedva čekam sljedeću sezonu i nadam se da će biti bolje na Kvarneru po pitanju liganja!
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: BulMar, Baćo68, AnalPheasant, tuvok1976, mirakulin, anton

Lignje - Ludo More Liga 2017. 22 Velj 2018 12:26 #18921

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
  • Zahvala primljena: 1387
Priključili su se još neki sponzori pa čekam da dođu nagrade, samo da znate da nisam zaboravio :lol:
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: BulMar, JopaZGRI, tuvok1976, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 01 Ožu 2018 15:02 #18982

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Kompletirao sam nagrade :) Do sutra ću ih raspodijeliti i objaviti ovdje u temi. Posljednji sponzori koji su se uključili u igru su Normark - Rapala (paket od 10 varalica, kape i slično...), BBS sport sa fenomenalnim paketom za lignjolov od skosavica do kapa i slično te naš frkachu i Svijet Varalica s dva poklon paketa! Sve slike i nagrade ću objaviti do sutra i onda krećemo sa slanjem :P
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Manta, crni010, BulMar, Baćo68, JopaZGRI, mirakulin, anton

Lignje - Ludo More Liga 2017. 06 Ožu 2018 18:09 #18998

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar
  • Administrator
  • Pozdrav svima!

1. Mirakulin - Rola Shimano Socorro SW 6000, Yo-Zuri kapa, Yamashita K 3.0 Rainbow Tape Egi Shallow, Kanji Clicks Pro Spec 2.5 Blue Glow, Rapala Max Rap 13 MUL, Rapala X-Rap Long Cast 12cm 36g, Majica Ludo More + popust u nadolazećem Ludo More Web Shopu od 25%

2. Squidhaker - Upredenica Gosen PE 0.8 150m, FC SeaMax Okuma 50m 0.26mm, Rapala kapa, Yo-Zuri Aurie RS Glow 3.0, Yamashita K Basic Type Egi Shallow 2.5, Rapala X-Rap Long Cast Shallow 12cm 36g, Majica Ludo More

3. Tuvok - Yo-Zuri Ace Aurie-Q 3.5, Rapala Kapa, Toru Box kutija za varalice, Rapala Max Rap Long Range Minnow 12, Rapala Magnum 14cm 36g, Majica Ludo More + nagrada za najveću lignju 1206g - Rapala X-Rap Magnum Divebait 18cm 90g

4. Marinac - Kanji Clicks Kapa, Yo-Zuri Pata Pata-Q slow 3.5g Blue Glow, Kanji ProSpec Deep 3.0, Majica Ludo More + Nagrada za najveći broj upisa - Torbica za skosavice i Alive Combo 5 skosavica 3.0 + popust u nadolazećem Ludo More Web Shopu od 25%

5. JopaZgRi - Majica Okuma High Performance, Yo-Zuri Ace Rattle Aurie-Q 3.5, Yo-Zuri Pata Pata-Q 2.5, Majica Ludo More

6. BulMar - Poklon Paket Svijet Varalica

7. Baćo - Poklon Paket Svijet Varalica

8. Manta - Yo-Zuri Aurie-Q Ultra 4.0, Rapala X-Rap 10cm 13g

9. Miran - Yamashita K Basic Type 3.0, Rapala X-Rap Twitch Mullet 8cm 13g

10. Kvarner - Yo-Zuri RS Aurie-Q 3.5

11. Zdenko - Yo-Zuri Pata Pata-Q Slow 3.5

12. Džingo - Yo-Zuri RS Aurie-Q 4.0 Natural

13. Fanatik - Kanji Clicks 3.0 + DTD poklon paket koji još nije doživio primopredaju od prošle godine

14. Anton - Kanji Clicks 2.5

Svi ostali koji su se upisali u ligu ostvaruju 15% popusta u nadolazećem Ludo More Web Shopu

Nadam se da ste zadovoljni 😉

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zadnja izmjena: : 06 Ožu 2018 18:29 od zeusfaber.
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: dzingo, Manta, Zdenko, BulMar, Kvarner, Baćo68, ja_osobno, MIRAN, JopaZGRI, Igor and this user have 3 others thankyou

Lignje - Ludo More Liga 2017. 06 Ožu 2018 20:00 #18999

• mirakulin
  • mirakulin's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 1540
Lipo, lipo, svaka čast! Baš mi je drago da su svi dobili ponešto! Baš lipo!

Još jednom, čestitke svima! Odlična je liga bila, nadamo se da će i druge godine biti ovako dobra. Vec su izašli i neki prijedlozi kako ju poboljšati pa predlažem da se otvori tema "Rasprava o ligi 2018/2019" di ćemo moć davati prijedloge za iduću sezonu, a službena tema nek se otvori pred početak lige.

Čestitke svima!
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Manta, Zdenko, BulMar, Kvarner, Baćo68, tuvok1976

Lignje - Ludo More Liga 2017. 06 Ožu 2018 23:18 #19000

• Zdenko
  • Zdenko's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 571
Hvala.
Cestitke svima!
Rogi ribaru !
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: BulMar, Kvarner, tuvok1976, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 06 Ožu 2018 23:36 #19001

• tuvok1976