"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2017.

Više...
bzing's Avatar 16 Velj 2018 18:22 - 16 Velj 2018 18:23 #1201 od bzing
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Čestitke.Gušt je bio pratiti.Poredak pravedan.
Markulin osvježio ligu.
Vidim da zvuči kao telegram pa onda još i Stop. :lol:
Zadnja izmjena: 16 Velj 2018 18:23 od bzing.
Više...
Kvarner's Avatar 16 Velj 2018 19:16 #1202 od Kvarner
Ja bih se isto zahvalio svima na ligi.
Drago mi je da je jedan iz Ri medju prvi pet.
Mozda u sljedecoj sezoni bude jis koji.
Bravo svima.
Više...
mirakulin's Avatar 16 Velj 2018 19:31 - 16 Velj 2018 19:44 #1203 od mirakulin

zeusfaber napisao: Ludo More Liga 2017.

1. Mirakulin :like:
2. Squidhaker :like:
3. Tuvok :like:
4. Marinac :like:
5. JopaZGRI :like:
6. BulMar :like:
7. Baćo68 :like:

HVALA!! :oops:

Cijelu ovu Ligu more me iznenađivalo sa svakakvim doživljajima, a sad ste me ekipa iznenadili i vi! Hvala svima od srca, nisam baš ovo očekivao, da ću nasljedit veličine poput pepsija i marinca! Zbilja mi je čast!

Htio bi zahvaliti svima ponaosob, posebno kolegama koji su dali glas. Hvala MIRAN, Zdenko, Kvarner, anton, dzingo, JopaZGRI, Baćo68, BulMar, Fanatik, marinac, Manta, Squidhaker i tuvok1976! Od srca hvala!

Posebno me raduje da su nas ljudi pratili sa strane i da su mogli čitat super dogodovštine svih gore navedenih! Zato hvala i pepsi, ja_osobno, Igor, Mladen Miletić, B_, bzing, bilo, orada277, Michel i svi ostali! Sigurno sam još koga i zaboravio...

Baš mi je drago da su su u ligi prepoznati i neki drugi detalji osim samih ulova i broja upisa! Ova liga je zakon jer nagrađuje dvostruko! Onaj ko ima više ulova/upisa ima i veću "glavnu" nagradu...VIŠE LIGANJA NA PJATU/U ŠKRINJI! Zar ne? Tako da sam baš oduševljen sa svime! A kad ti neko napiše "Volim tvoje postove u ligi.svaki tvoj post je meni kao priča i motivacija da se moze sve.", onda bude još i draže da si se potrudio prenit doživljaje s mora. A nisan moga opisat ni dio gušta koji sam doživio na poštama ovu ligu i sva iznenađenja. Uglavnom, ja sam gušta i to mi je bilo najvažnije. A liga mi je davala jedan dodatni zanos natjecanja!

Hvala LudomMoru i našem šefu Zeusu koji je opet dokaza da je vrhunski organizator i baš me raduje da će nagradit sve sudionike posebno one koji su glasovali i još posebna nagrada za najviše upisa! Legenda naš Zeus!

I na kraju... Lijepo je biti...LudoMore!

Fala ti more! :lol:
Zadnja izmjena: 16 Velj 2018 19:44 od mirakulin.
Više...
tuvok's Avatar 16 Velj 2018 23:36 #1204 od tuvok
1. Mirakulin :like:
2. Squidhaker :like:
3. Tuvok :like:
4. Marinac :like:
5. JopaZGRI :like:
6. BulMar :like:
7. Baćo68 :like:
[/size]

Pozdrav ekipa, na početku hvala svima koji su glasali za mene i čestitke pobjedniku a i svima vama koji smo sudjelovali.
Meni je bilo super i kad sam ulazio u ligu nisam ni na kraj pameti imao ovakav rezultat.
Hvala još jedanput i za kraj ove lige jedna slika od danas u Rogoznici u 18,00 h aa DTD white killer 3.0

Privitak datoteke:

do iduće lige.
Više...
amubuš's Avatar 17 Velj 2018 02:46 #1205 od amubuš
Liga,lignjolovci,logistika
Čestitam !!!
  • bilo
  • bilo's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
bilo's Avatar 17 Velj 2018 23:09 #1206 od bilo
Nisam htio prije ... nisam sudjelovao! ;) Čestitke svima koji ste sudjelovali u ligi, bilo vas je lipo pratit. Da sam mogao glasat ... pobjednik je bio i moj favorit, najviše zbog puštanja nedoraslih liganja i zapisa. Još jednom čestitke! :like:

80% SALE on Your Soul (grafit u Mostaru)
  • Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 18 Velj 2018 11:18 #1207 od Baćo68
Evo i mene....zahvalio bih se organizatoru, svim učesnicima, ali i svima onima koji su ligu pratili svo ovo vrijeme.
A sad o pobjedniku... Mirakulin... svaka čast, tvoji su postovi donijeli jednu razinu više, mislim da si sa pravom No1, a da ne spominjem da su lignje koje si puštao ponekad bile i veće nego neke koje smo mi svi ponekad prijavljivali... krenuvši od mene... zato kapa do poda!!!
Nadam se da će nam se slijedeće godine u ligu vratiti i pokoji Istrijan, kojih je u prošloj ligi bilo...

Bravo svima nama!!!

Riba(r) ribi grize rep
Više...
dundo's Avatar 18 Velj 2018 22:19 #1208 od dundo
Nisam sudjelovao, ali čestitke svim sudionicima, a posebno nagrađenima!
  • JopaZGRI
  • JopaZGRI's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • More pamti, more vrati!
Više...
JopaZGRI's Avatar 19 Velj 2018 22:26 #1209 od JopaZGRI
Čestitke svima pogotovo Mirakulinu koji je zaslužio to prvo mjesto!
Hvala svima koji su glasali za mene 😉😉
Ja kao novopečeni moreplovac uživao sam sa svima vama u ovoj lizi..
I drago mi je da sam sudjelovao u ovome!
Jedva čekam sljedeću sezonu i nadam se da će biti bolje na Kvarneru po pitanju liganja!
  • zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 22 Velj 2018 12:26 #1210 od zeusfaber
Priključili su se još neki sponzori pa čekam da dođu nagrade, samo da znate da nisam zaboravio :lol:
  • zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 01 Ožu 2018 15:02 #1211 od zeusfaber
Kompletirao sam nagrade :) Do sutra ću ih raspodijeliti i objaviti ovdje u temi. Posljednji sponzori koji su se uključili u igru su Normark - Rapala (paket od 10 varalica, kape i slično...), BBS sport sa fenomenalnim paketom za lignjolov od skosavica do kapa i slično te naš frkachu i Svijet Varalica s dva poklon paketa! Sve slike i nagrade ću objaviti do sutra i onda krećemo sa slanjem :P
  • zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 06 Ožu 2018 18:09 - 06 Ožu 2018 18:29 #1212 od zeusfaber

1. Mirakulin - Rola Shimano Socorro SW 6000, Yo-Zuri kapa, Yamashita K 3.0 Rainbow Tape Egi Shallow, Kanji Clicks Pro Spec 2.5 Blue Glow, Rapala Max Rap 13 MUL, Rapala X-Rap Long Cast 12cm 36g, Majica Ludo More + popust u nadolazećem Ludo More Web Shopu od 25%

2. Squidhaker - Upredenica Gosen PE 0.8 150m, FC SeaMax Okuma 50m 0.26mm, Rapala kapa, Yo-Zuri Aurie RS Glow 3.0, Yamashita K Basic Type Egi Shallow 2.5, Rapala X-Rap Long Cast Shallow 12cm 36g, Majica Ludo More

3. Tuvok - Yo-Zuri Ace Aurie-Q 3.5, Rapala Kapa, Toru Box kutija za varalice, Rapala Max Rap Long Range Minnow 12, Rapala Magnum 14cm 36g, Majica Ludo More + nagrada za najveću lignju 1206g - Rapala X-Rap Magnum Divebait 18cm 90g

4. Marinac - Kanji Clicks Kapa, Yo-Zuri Pata Pata-Q slow 3.5g Blue Glow, Kanji ProSpec Deep 3.0, Majica Ludo More + Nagrada za najveći broj upisa - Torbica za skosavice i Alive Combo 5 skosavica 3.0 + popust u nadolazećem Ludo More Web Shopu od 25%

5. JopaZgRi - Majica Okuma High Performance, Yo-Zuri Ace Rattle Aurie-Q 3.5, Yo-Zuri Pata Pata-Q 2.5, Majica Ludo More

6. BulMar - Poklon Paket Svijet Varalica

7. Baćo - Poklon Paket Svijet Varalica

8. Manta - Yo-Zuri Aurie-Q Ultra 4.0, Rapala X-Rap 10cm 13g

9. Miran - Yamashita K Basic Type 3.0, Rapala X-Rap Twitch Mullet 8cm 13g

10. Kvarner - Yo-Zuri RS Aurie-Q 3.5

11. Zdenko - Yo-Zuri Pata Pata-Q Slow 3.5

12. Džingo - Yo-Zuri RS Aurie-Q 4.0 Natural

13. Fanatik - Kanji Clicks 3.0 + DTD poklon paket koji još nije doživio primopredaju od prošle godine

14. Anton - Kanji Clicks 2.5

Svi ostali koji su se upisali u ligu ostvaruju 15% popusta u nadolazećem Ludo More Web Shopu

Nadam se da ste zadovoljni 😉

Sent from my iPhone using Tapatalk
Zadnja izmjena: 06 Ožu 2018 18:29 od zeusfaber.
Hvala: dzingo, Manta, Zdenko, BulMar, Kvarner, Baćo68, ja_osobno, MIRAN, JopaZGRI, Igor ...i još 3 korisnik-a
Više...
mirakulin's Avatar 06 Ožu 2018 20:00 #1213 od mirakulin
Lipo, lipo, svaka čast! Baš mi je drago da su svi dobili ponešto! Baš lipo!

Još jednom, čestitke svima! Odlična je liga bila, nadamo se da će i druge godine biti ovako dobra. Vec su izašli i neki prijedlozi kako ju poboljšati pa predlažem da se otvori tema "Rasprava o ligi 2018/2019" di ćemo moć davati prijedloge za iduću sezonu, a službena tema nek se otvori pred početak lige.

Čestitke svima!
Više...
Zdenko's Avatar 06 Ožu 2018 23:18 #1214 od Zdenko
Hvala.
Cestitke svima!

Rogi ribaru !
Više...
tuvok's Avatar 06 Ožu 2018 23:36 #1215 od tuvok
Super nagrade,
Hvala puno.
Čestitke svima.
Više...
BulMar's Avatar 07 Ožu 2018 09:13 #1216 od BulMar
Zadovoljan sam Ligom 2017, zadovoljan sam svojim rezultatom (iznad svih mojih očekivanja), zadovoljan sam i dobivenom nagradom (bez obzira što nemam pojma što je zapakirano u poklon paketu), a najzadovoljniji sam svakodnevnim druženjem, razmjenom iskustava, učenjem, ...... Naučio sam puno od svih vas. Hvala vam.

mirakulin napisao: ... Vec su izašli i neki prijedlozi kako ju poboljšati pa predlažem da se otvori tema "Rasprava o ligi 2018/2019" di ćemo moć davati prijedloge za iduću sezonu, a službena tema nek se otvori pred početak lige. ...

Podržavam prijedlog mirakulina. Vrlo rado ću i sam dati neke prijedloge za još bolju Ligu 2018.
Sutra je novi dan!

"Baci srećkovića u rijeku i on će isplivati sa ribom u ustima" - Karel Čapek
Više...
frkachu's Avatar 07 Ožu 2018 10:16 #1217 od frkachu

BulMar napisao: Zadovoljan sam Ligom 2017, zadovoljan sam svojim rezultatom (iznad svih mojih očekivanja), zadovoljan sam i dobivenom nagradom (bez obzira što nemam pojma što je zapakirano u poklon paketu)!

pošalji mi adresu na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. pa ću ti ovih dana poslati paketić...
Hvala: BulMar, mirakulin
Više...
Zdenko's Avatar 07 Ožu 2018 12:28 #1218 od Zdenko
Kako sad slati adrese za pokupit te nagrade?

Rogi ribaru !
Hvala: mirakulin
Više...
Kvarner's Avatar 07 Ožu 2018 13:18 #1219 od Kvarner
Po meni liga punobolja od prosle.
Uz vrsne majstore koji su postali ili koji ce postat, ce sljedeca liga biti jos bolja.Sta se tice nagrada bas malo iznenadjenje da ste sve nagradili i potakli pojedinca da ne odustaju od lige.
Svima vise srece u novoj ligi 2018. B)
  • Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 07 Ožu 2018 23:52 - 08 Ožu 2018 09:38 #1220 od Baćo68
Nakon svega što ste rekli, čovjek nema što pametnog za reći, a da se ne ponavlja, pa bih se ja još samo zahvalio Zeusu na organizaciji cijele priče, znam kako mu je, jer sam donedavno i ja radio na raznim organizacijama i zato kapa do poda, a velika hvala i našim sponzorima, koji su velikodušno poklonili poklone za sve nas.
Prognoza za iduću godinu ...bit će žestoko!!!

Riba(r) ribi grize rep
Zadnja izmjena: 08 Ožu 2018 09:38 od Baćo68.