"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2017.

Više...
Kvarner's Avatar 08 Ožu 2018 14:36 #1221 od Kvarner
Jel netko ide s forma na natjecanje u ZD 17.03.? B)
Hvala: mirakulin

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 08 Ožu 2018 14:50 - 08 Ožu 2018 14:51 #1222 od mirakulin

Kvarner napisao: Jel netko ide s forma na natjecanje u ZD 17.03.? B)

Za sada su prijavljeni koliko ja znam tuvok1976, Squidhaker, marinac i mirakulin. To su oni koje znam imenom. A čini mi se da je i Miran na popisu. BulMaru nije daleko, možda će i on svratit?
Stiže li neko od vas Riječana? Moga je i Zeus doć ako mu je usput... B) :lol: :whistle:
Zadnja izmjena: 08 Ožu 2018 14:51 od mirakulin.

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 08 Ožu 2018 17:44 - 08 Ožu 2018 17:47 #1223 od Kvarner
Stizemo ja JopaZGRI i jedan kolega koji nije na ovome forumu.
Ajde lijepo,bit ceprilike da se svi upozbamo.
Drago mi je i nadam se da ce se i kod nas nekad nesto organizirati.
Upravo trazim smjestaj pa ce mo i sutra dan proci na par mjesta oko zadra i naravno u povratku.
Zadnja izmjena: 08 Ožu 2018 17:47 od Kvarner. Razlog: Slovo

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 09 Ožu 2018 12:37 #1224 od zeusfaber
Možete mi poslati adrese za dostavu na mail ili na FB? Susjedima šaljem zajedno 😂

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 09 Ožu 2018 14:24 #1225 od zeusfaber
Možda dođem i u Zadar ;)
Hvala: Kvarner, mirakulin

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 10 Ožu 2018 08:29 #1226 od Zdenko

zeusfaber napisao: Možete mi poslati adrese za dostavu na mail ili na FB? Susjedima šaljem zajedno 😂

Gdje se moze nac mail adresa?

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 10 Ožu 2018 09:14 #1227 od Igor
Replied by Igor on topic Lignje - Ludo More Liga 2017.

Zdenko napisao:

zeusfaber napisao: Možete mi poslati adrese za dostavu na mail ili na FB? Susjedima šaljem zajedno 😂

Gdje se moze nac mail adresa?

Dolje ispod posta imaš Kontakt.
Uglavnom mail je Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Hvala: Zdenko, mirakulin

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 10 Ožu 2018 11:29 - 10 Ožu 2018 11:37 #1228 od Baćo68
Jučer stigao poklon paket od Svijeta varalica, tj od našeg frkachua... malo je reči da sam oduševljen. Dobio sam sak Spro sa najlonskom mrežicom, te rukohvat od fiberglasa dužine 3 metra. U svakom slučaju puno hvala na sponzorstvu frkachu!!!
Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Riba(r) ribi grize rep
Zadnja izmjena: 10 Ožu 2018 11:37 od Baćo68.

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 10 Ožu 2018 13:39 #1229 od mirakulin

Baćo68 napisao: Jučer stigao poklon paket od Svijeta varalica, tj od našeg frkachua... malo je reči da sam oduševljen. Dobio sam sak Spro sa najlonskom mrežicom, te rukohvat od fiberglasa dužine 3 metra. U svakom slučaju puno hvala na sponzorstvu frkachu!!!

Prva liga! Bravo Svijet Varalica !!
Hvala: BulMar, Baćo68

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 17 Ožu 2018 09:21 #1230 od mirakulin
Ekipa, sretan put! Vidimo se na natjecanju!

Vrime je očajno, bit će borbe s kišom i vitrom...

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 17 Ožu 2018 10:09 #1231 od Baćo68
...Čekamo slikice, a i pokoji esej... B) :P :whistle:

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 19 Ožu 2018 13:48 #1232 od zeusfaber
Sutra vam putuje nagrade na kućne adrese :P

Ovo su adrese koje imam: Squidhaker, Tuvok, Zdenko, Marinac, Mirakulin, Anton, Dzingo, JopaZGRI, Fanatik. Fale mi Manta i Kvarner, javite se :cheer:

Molimo prijavite se

• JopaZGRI
  • JopaZGRI's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • More pamti, more vrati!
Više...
JopaZGRI's Avatar 19 Ožu 2018 14:31 #1233 od JopaZGRI

zeusfaber napisao: Sutra vam putuje nagrade na kućne adrese :P
Ovo su adrese koje imam: Squidhaker, Tuvok, Zdenko, Marinac, Mirakulin, Anton, Dzingo, JopaZGRI, Fanatik. Fale mi Manta i Kvarner, javite se :cheer:

možeš sa mojom nagradom poslati i Kvarnerovu pa ću mu ja dati.
;)
Hvala: zeusfaber

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 19 Ožu 2018 14:54 #1234 od zeusfaber

JopaZGRI napisao:

zeusfaber napisao: Sutra vam putuje nagrade na kućne adrese :P

možeš sa mojom nagradom poslati i Kvarnerovu pa ću mu ja dati.
;)

Odlično!
Hvala: Kvarner

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 19 Ožu 2018 16:48 #1235 od Kvarner
Davje bio u ZD mogli smo se i upoznati a ovako nekom drugom prilikom. ;)

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 19 Ožu 2018 19:32 #1236 od Baćo68

Baćo68 napisao: ...Čekamo slikice, a i pokoji esej... B) :P :whistle:

Vidim da me nitko ne doživljava...ajmo, malo čakule, da i mi koji smo bili spriječeni doći, dobijemo bar malu sliku druženja, Kako je prošao susret Kvarner- Marinac i slično :P ,... dajte ljudiiiiii!!!!! :)

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 19 Ožu 2018 19:58 #1237 od Zdenko

Baćo68 napisao:

Vidim da me nitko ne doživljava...ajmo, malo čakule, da i mi koji smo bili spriječeni doći, dobijemo bar malu sliku druženja, Kako je prošao susret Kvarner- Marinac i slično :P ,... dajte ljudiiiiii!!!!! :)

Zasto bi to trebalo bit vazno? B)

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Baćo68's Avatar 20 Ožu 2018 00:18 - 20 Ožu 2018 00:19 #1238 od Baćo68

Zdenko napisao:

Baćo68 napisao:

Zasto bi to trebalo bit vazno? B)

A zašto ti moraš svakom loncu bit poklopac? B)

Riba(r) ribi grize rep
Zadnja izmjena: 20 Ožu 2018 00:19 od Baćo68.
Hvala: Kvarner, JopaZGRI

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 20 Ožu 2018 11:55 #1239 od mirakulin
Evo moj kratki osvrt na Natjecanje, nisam stigo prije... :whistle:

Subota počela blago reći katastrofa. Kišuuuuuuuuurina i vitar ukazivali su da od natjecanja neće biti ništa. Ali kako je odmica dan lagano je kiša prestajala i vitar se smiriva. Na natjecanju se pojavilo 55 natjecatelja, što je zbilja impresivno. Zbilja je bilo lipo vidit svih nas poredanih po rivi kako mašemo štapovima. Organizacija vrhunska. Od prijave do samog natjecanja i kasnije vaganja/druženja/proglašenja. Bilo je nešto i ulova, većinom sipice (najveća 74 dkg), ali bilo je i liganja (dvije oko 30-ak dkg). Pobjednik je ulovio 2 lignjice i 2 sipice. Uvjeti su bili prihvatljivi iako je bilo nešto sitno vitra, a kako je vrime odmicalo tako je i jačao zapadni kurenat.

Ono što je bilo važnije i od samog natjecanja je druženje i meni je nabolje što san upozna ljude koje san do sada gleda samo preko objava i forumskih nadimaka. Dok sam čeka u Zadru preko ceste tri lignjolovca, prepoznali su da sam i ja "njihov" pa pitaju jel mjesto okupljanja blizu. Ja im prilazim i bez upoznavanja pogađam, ti si Kvarner, ti JopaZGRI, a treći je, to nismo tada ni znali, bio pobjednik natjecanja. Malo su se iznenadili, al su lako pogodili i ko sam ja. Eto, na koga ćeš prvog naić nego na svoje. B) Otišli na piće i tamo naišli na Mirana, a kod registracije se priključio i Tuvok, marinac, Tanjo i, naravno, Pepsi. Od svih nas iz lige niko nije ništa ulovio.... :P :lol: :silly: :whistle: Al drago mi je da je bar pobjednik bio iz tima "Kvarner"! B)

Nakon natjecanja sve se premjestilo na Uskok di je bilo za pojest i popit, vrhunski, te za pročakulat na miru. Uglavnom, veselo i prijateljski i baš mi je drago da sam bio i da san upozna posebno naše ligaše iz riječkog kraja. Nadam se da ćemo ostat u kontaktu i da će biti prilike za još kakvim druženjem i zajedničkim lignjo/ribolovom...

Još jednom čestitke i zahvala pepsiju i organizatorima (Udica i ŠRD Zubatac) na vrhunskoj organizaciji.

Evo i par mojih slikica, a o samom natjecanju i neke od slika imate tu:
II UDICA – KANJI CHALLENGE KUP

FOTO: UNATOČ KIŠI I LOŠEM VREMENU Na zadarskoj rivi 60 najboljih lignjolovaca iz Zadra i raznih krajeva Hrvatske!

Bilo je lipo lovit s pogledom na moje misto....

Fala ti more! :lol:

Molimo prijavite se

• JopaZGRI
  • JopaZGRI's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • More pamti, more vrati!
Više...
JopaZGRI's Avatar 20 Ožu 2018 13:07 #1240 od JopaZGRI

mirakulin napisao: Evo moj kratki osvrt na Natjecanje, nisam stigo prije... :whistle:
Subota počela blago reći katastrofa. Kišuuuuuuuuurina i vitar ukazivali su da od natjecanja neće biti ništa. Ali kako je odmica dan lagano je kiša prestajala i vitar se smiriva. Na natjecanju se pojavilo 55 natjecatelja, što je zbilja impresivno. Zbilja je bilo lipo vidit svih nas poredanih po rivi kako mašemo štapovima. Organizacija vrhunska. Od prijave do samog natjecanja i kasnije vaganja/druženja/proglašenja. Bilo je nešto i ulova, većinom sipice (najveća 74 dkg), ali bilo je i liganja (dvije oko 30-ak dkg). Pobjednik je ulovio 2 lignjice i 2 sipice. Uvjeti su bili prihvatljivi iako je bilo nešto sitno vitra, a kako je vrime odmicalo tako je i jačao zapadni kurenat.
Ono što je bilo važnije i od samog natjecanja je druženje i meni je nabolje što san upozna ljude koje san do sada gleda samo preko objava i forumskih nadimaka. Dok sam čeka u Zadru preko ceste tri lignjolovca, prepoznali su da sam i ja "njihov" pa pitaju jel mjesto okupljanja blizu. Ja im prilazim i bez upoznavanja pogađam, ti si Kvarner, ti JopaZGRI, a treći je, to nismo tada ni znali, bio pobjednik natjecanja. Malo su se iznenadili, al su lako pogodili i ko sam ja. Eto, na koga ćeš prvog naić nego na svoje. B) Otišli na piće i tamo naišli na Mirana, a kod registracije se priključio i Tuvok, marinac, Tanjo i, naravno, Pepsi. Od svih nas iz lige niko nije ništa ulovio.... :P :lol: :silly: :whistle: Al drago mi je da je bar pobjednik bio iz tima "Kvarner"! B)
Nakon natjecanja sve se premjestilo na Uskok di je bilo za pojest i popit, vrhunski, te za pročakulat na miru. Uglavnom, veselo i prijateljski i baš mi je drago da sam bio i da san upozna posebno naše ligaše iz riječkog kraja. Nadam se da ćemo ostat u kontaktu i da će biti prilike za još kakvim druženjem i zajedničkim lignjo/ribolovom...
Još jednom čestitke i zahvala pepsiju i organizatorima (Udica i ŠRD Zubatac) na vrhunskoj organizaciji.
Evo i par mojih slikica, a o samom natjecanju i neke od slika imate tu:
II UDICA – KANJI CHALLENGE KUP
FOTO: UNATOČ KIŠI I LOŠEM VREMENU Na zadarskoj rivi 60 najboljih lignjolovaca iz Zadra i raznih krajeva Hrvatske!
Bilo je lipo lovit s pogledom na moje misto....

Fala ti more! :lol:

Sve je receno!😃
Jedva cekamo da nam dodes u 4 mjesecu! 😉😉

Molimo prijavite se