"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Lignje - Ludo More Liga 2017.

Lignje - Ludo More Liga 2017. 20 Ožu 2018 20:30 #19121

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 126
Kvarner napisao:
Mozda nebi bilo lose ni neko druzenje nasih forumasa uz neki lagani ribolov.
Evo prijedlog Zausfaberu da vidi sta se da napraviti.
Veliki pozdrav svim Dalmatincima i naravno Zagrebcanima te organizatorima subotnjega druzenja. ;)
Izvrsna ideja!!
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: BulMar, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 20 Ožu 2018 21:20 #19122

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Legenda foruma
  • Nikad nije kasno početi
  • Zahvala primljena: 699
Zdenko napisao:
Baćo68 napisao:
Zdenko napisao:
Baćo68 napisao:
Baćo68 napisao:
...Čekamo slikice, a i pokoji esej... B) :P :whistle:
Vidim da me nitko ne doživljava...ajmo, malo čakule, da i mi koji smo bili spriječeni doći, dobijemo bar malu sliku druženja, Kako je prošao susret Kvarner- Marinac i slično :P ,... dajte ljudiiiiii!!!!! :)
Zasto bi to trebalo bit vazno? B)
A zašto ti moraš svakom loncu bit poklopac? B)
Na osnovu cega si to primijetio? Zelio sam samo odgovor.
Zdenko, na temelju toga jer se podosta zaštitnički odnosiš prema meni isto tako dragoj osobi, (čitaj Marincu), kojeg se nadam kao i mnoge druge forumaše u nekoj bliskoj budućnosti i uživo upoznati. Vjeruj da za tako nečim nema potrebe, jer nisam ništa loše mislio, samo sam želio "isprovocirati" da se počne pričati o druženju.
Znači, sam Kvarner mi je telefonski prenio svoje oduševljenje i opisao događaj, pa i susret sa forumašima iz dalmacije, pa tako i njemu barem dugooćekivani susret sa Marincem, ....zato sam njih dvojicu napomenuo, ništa loše, vjeruj mi...nikakvih, kako ti kažeš, klanova i licemjerstva , nema, barem ne kod mene...kod tebe?
Lovi i dopusti drugima da love!
Zadnja izmjena: : 20 Ožu 2018 21:23 od Baćo68.
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Zdenko, Kvarner, JopaZGRI, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 20 Ožu 2018 21:56 #19123

• tuvok1976
  • tuvok1976's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 677
Pozdrav ekipa, u Zadru je bilo vrhunski, od početka do kraja.
Na ovoj slici koju mi je ustupio Pepsi su Mirakulin, Kvarner, Jopa, Tanjo, Miran i ja.
Krafne su bile vrhunske a ljudi legende, kao da se znamo 100 godina.
Jedva čekam neko iduće natjecanje i druženje.

Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Zdenko, BulMar, Kvarner, Baćo68, MIRAN, JopaZGRI, Igor, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 21 Ožu 2018 08:52 #19125

• Zdenko
  • Zdenko's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 566
Baćo68 napisao:
Zdenko napisao:
Baćo68 napisao:
Zdenko napisao:
Baćo68 napisao:
Baćo68 napisao:
...Čekamo slikice, a i pokoji esej... B) :P :whistle:
Vidim da me nitko ne doživljava...ajmo, malo čakule, da i mi koji smo bili spriječeni doći, dobijemo bar malu sliku druženja, Kako je prošao susret Kvarner- Marinac i slično :P ,... dajte ljudiiiiii!!!!! :)
Zasto bi to trebalo bit vazno? B)
A zašto ti moraš svakom loncu bit poklopac? B)
Na osnovu cega si to primijetio? Zelio sam samo odgovor.
Zdenko, na temelju toga jer se podosta zaštitnički odnosiš prema meni isto tako dragoj osobi, (čitaj Marincu), kojeg se nadam kao i mnoge druge forumaše u nekoj bliskoj budućnosti i uživo upoznati. Vjeruj da za tako nečim nema potrebe, jer nisam ništa loše mislio, samo sam želio "isprovocirati" da se počne pričati o druženju.
Znači, sam Kvarner mi je telefonski prenio svoje oduševljenje i opisao događaj, pa i susret sa forumašima iz dalmacije, pa tako i njemu barem dugooćekivani susret sa Marincem, ....zato sam njih dvojicu napomenuo, ništa loše, vjeruj mi...nikakvih, kako ti kažeš, klanova i licemjerstva , nema, barem ne kod mene...kod tebe?

Onda problema nema. :)
Rogi ribaru !

Lignje - Ludo More Liga 2017. 21 Ožu 2018 09:26 #19126

• mirakulin
  • mirakulin's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 1532
Zdenko napisao:
Ja samo zelim da se ovaj forum,nas forum, ne pretvori u forum klanova i licemjerja, a to je u nekim segmentima polako zapoceo.

Takve stvari se događaju kad ljudi na jednom mjestu govore jedno, a na drugoj drugo. To je licemjerstvo. Toga neće biti ako se ljudi ne pretvaraju da su nešto što nisu. Ako ljudi ne glume, onda će biti jedan "klan" sastavljen od različitih ljudi s različitim mišljenjima. Liga je jedan "klan" u kojem su se našli ljudi koji se većinom niti ne poznaju, ali ih liga spoji i to je lipo. Tom klanu ću ja rado pripadati. Nikoga na ovom forumu nisam znao od prije, a upozna san dobre i zanimljive ljude s kojima dijelim istu strast pa je lako naći i zajednički jezik, razmijeniti iskustva i uvik naučiti nešto novo. Naravno da je svakome neko više drag, neko manje, neko zanimljiviji neko manje zanimljiv. Npr. meni su dragi iskreni ljudi.
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: dzingo, BulMar, Kvarner, Baćo68, JopaZGRI, tuvok1976

Lignje - Ludo More Liga 2017. 21 Ožu 2018 09:52 #19127

• IveRijeka
  • IveRijeka's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 209
tuvok1976 napisao:
Pozdrav ekipa, u Zadru je bilo vrhunski, od početka do kraja.
Na ovoj slici koju mi je ustupio Pepsi su Mirakulin, Kvarner, Jopa, Tanjo, Miran i ja.
Krafne su bile vrhunske a ljudi legende, kao da se znamo 100 godina.
Jedva čekam neko iduće natjecanje i druženje.

Ma sve vam je ok ali tu je mjesto i jednom janjcu, a nije baš vidit ni tekućine.
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: BulMar, Baćo68, B_, JopaZGRI, tuvok1976, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 21 Ožu 2018 09:57 #19128

• mirakulin
  • mirakulin's Avatar
  • Doktor foruma
IveRijeka napisao:
Ma sve vam je ok ali tu je mjesto i jednom janjcu, a nije baš vidit ni tekućine.
:lol: Ne brini, bilo je! Ne baš janjca, al salate od hobotnice te crnog i bijelog "rižota" (odnosno ječmota, kad je bilo od ječma ne riže) nije nedostajalo! Tekućine isto nije falilo, zbilja su se organizatori potrudili. Za vrijeme natjecanja dijelile su se bočice vode, a nakon natjecanja na šanku si moga uzeti što god ti je odgovaralo, znači vrhunski.

Ova slika je s početka, kada su bile prijave i izvlačenje pozicija za prvo i drugo poluvrijeme (uz dobivenu kapu i Kanji skosavicu), a u čekanju smo malo čakulali, i mastili brk krafnama... :P :whistle:
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Zdenko, BulMar, Kvarner, Baćo68, JopaZGRI, tuvok1976

Lignje - Ludo More Liga 2017. 21 Ožu 2018 10:28 #19129

• IveRijeka
  • IveRijeka's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 209
mirakulin napisao:
IveRijeka napisao:
:lol: Ne brini, bilo je! Ne baš janjca, al salate od hobotnice te crnog i bijelog "rižota" (odnosno ječmota, kad je bilo od ječma ne riže) nije nedostajalo! Tekućine isto nije falilo, zbilja su se organizatori potrudili. Za vrijeme natjecanja dijelile su se bočice vode, a nakon natjecanja na šanku si moga uzeti što god ti je odgovaralo, znači vrhunski.
Ova slika je s početka, kada su bile prijave i izvlačenje pozicija za prvo i drugo poluvrijeme (uz dobivenu kapu i Kanji skosavicu), a u čekanju smo malo čakulali, i mastili brk krafnama... :P :whistle:

Ma naravno da se šalim, neka ste se vi lijepo proveli a ostalo nije važno.
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Zdenko, BulMar, Kvarner, JopaZGRI, tuvok1976, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 27 Ožu 2018 19:15 #19180

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
  • Zahvala primljena: 1345
Ekipa, javite čim Vam stignu nagrade :cheer: Možete ih očekivati u četvrtak ili petak. HP preporučeno. Nisam uspio pronaći Miranovu adresu pa sam poslao zajedno s Kvarnerovom nagradom JopiZGRI, nadam se da nije problem :P
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Zdenko, MIRAN, JopaZGRI, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 28 Ožu 2018 00:33 #19188

• JopaZGRI
  • JopaZGRI's Avatar
  • Majstor foruma
  • More pamti, more vrati!
  • Zahvala primljena: 421
zeusfaber napisao:
Ekipa, javite čim Vam stignu nagrade :cheer: Možete ih očekivati u četvrtak ili petak. HP preporučeno. Nisam uspio pronaći Miranovu adresu pa sam poslao zajedno s Kvarnerovom nagradom JopiZGRI, nadam se da nije problem :P
Nema problema! 😉

Lignje - Ludo More Liga 2017. 29 Ožu 2018 17:40 #19214

• mirakulin
  • mirakulin's Avatar
  • Doktor foruma
Jutros bio lovit i vidim poštara, dolazi do mene na poštu i predaje mi paket...

A di ce me nać nagrada nego na poziciji! Zakon! :lol: :lol: :lol:

Zahvaljujem LudomMoru i sponzorima na nagradi i još jedanput svim kolegama za odlično nadmetanje i glasove! :like: :oops: Doma sve odma raspakira, Zakon!

Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Manta, Zdenko, BulMar, Kvarner, Baćo68, ja_osobno, JopaZGRI, Igor, bzing, tuvok1976 and this user have 1 others thankyou

Lignje - Ludo More Liga 2017. 29 Ožu 2018 17:58 #19217

• bzing
  • bzing's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 131
Još jednom čestitke.
I slobodno se igraj nagradama.
Rolom se može istezat trajekt :lol:
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 29 Ožu 2018 18:05 #19219

• mirakulin
  • mirakulin's Avatar
  • Doktor foruma
bzing napisao:
Još jednom čestitke.
I slobodno se igraj nagradama.
Rolom se može istezat trajekt :lol:

Hvala! Rolu je, čini mi se, već otac ugrabio. :silly: I kapu. Majicu ne dam! Skose da ne govorim, njih nikad previše... :whistle: A s varalicama ću se svakako malo poigrat, volio bi ih isprobat i uvatit koju strijelku možda. B) :whistle:

Lignje - Ludo More Liga 2017. 29 Ožu 2018 18:05 #19220

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
  • Zahvala primljena: 1345
Supeeer! :cheer:

Prvih 5 osvaja i godišnju pretplatu na Praktični ribolov tako da očekujte nove brojeve na kućnim adresama :like:
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: Zdenko, JopaZGRI, tuvok1976, mirakulin

Lignje - Ludo More Liga 2017. 29 Ožu 2018 20:50 #19224

• Zdenko
  • Zdenko's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 566
zeusfaber napisao:

Dobio. Hvala na svemu!
Rogi ribaru !
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: marinac