"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2017.

Više...
mirakulin's Avatar 02 Stu 2017 21:04 #541 od mirakulin
Upis br.: 30 :woohoo:

2.11.2017.
Vrijeme: 16:30-19:20
Ulov: 1 komad

Teren: pijesak
Dubina: oko 8 m
Vitar: slabi zapadnjak pa slabi istočnjak/bonaca
Kurenat: bez

Oprema:
štap: OKUMA Hexana Spin, 240cm, 5-20gr
rola: KastKing MelaII 2000
upredenica: KastKing SuperPower 15lb bijela
predvez: 1 m Seguar Ace Hard 0.235
skosavice:
Yamashita Egi OH Q Live, #2.5, S07 SRK

Miran i spokojan dan. Na poštu dolazi oko 4ipo, uvjeti idealni. Već nakon pola sata, minut prije 17h uvatila se jedna borbena! Na skosavicu koju sam malo zapostavio, ali koja mi je donila baš lipe ulove. Fino, mislio sam, mogo bi danas i prebacit normu. Oko 18:05 mislio sam da je još jedna, al bila je dobra sipica, povukla je "muški", baš sam mislio da je lignja. Kad sam već mislio ić doma, oko 18:40 imao sam još jedno praćenje, dojurila je ko raketa! Al nisam je uspio nagovorit da se baci na skosavicu, samo je nekud nestala... Znači ima ih više od 1 komada, samo ih ja ne uspjevam zeznut! :silly: Ostao sam duže od planiranog jer je večer baš bila lipa, veliki misec iza oblaka i lagani vitric, skoro bonaca. U 18:50 odlazim lagano prema doma, ali stajem na poštu koja mi je blizu kuće i koja je plića. Ali ništa... Dobro je. Jedna, ali draga i vrijedna! :cheer:

Fala ti more! Vidimo se i sutra, nadam se! :lol:

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 02 Stu 2017 23:48 - 03 Stu 2017 00:11 #542 od tuvok
Replied by tuvok on topic Lignje - Ludo More Liga 2017.
UPIS - 13

02.11.2017. 17,30 - 20.30, Rogoznica
Štap Okuma Hexana 240 10-36 g
Mašinica Okuma Ceymar C-40
krena 0,30 mm
skosavica DTD flash color oita 2.5 + DTD real fish oita trlja 3.0
dubina 5-6 m, kamen i pijesak
bonaca

Zadnja dva dana ponovno ništa na mojim terenima, kao u kadu da bacam skosavice. Odlučio sam pokušati naći neku novu poziciju dok se lignje vrate na moje terene. Odlučio sam se za Rogoznicu, 10 km magistralom od Marine, barem ne moram kroz maslinike. Konzultirao sam Marinca koji pozna i taj teren i hvala na savjetu.
Na poziciju dolazim u 17,30 h, koliko vidim pijesak i kamen je teren.

Privitak datoteke:

Zabacujem par puta skosavicu s e bay samo da isprobam zapinje li. Vadim DTD flash color oitu 2.5 i zabacujem par puta. U 17,40 h nakon skosavanja krena se naglo nateže, ja radim kontru i lignja je na putu prema kraju. Vadim je vani i slikajem. Super, ima lignje.

Privitak datoteke:

Ostavljam dalje istu skosavicu i nakon drugog zabačaja kratkotrajna težina koja popušta. Izvlačim skosavicu i flanjak je na njoj, lignja je ostala u moru.

Privitak datoteke:

Nastavljam dalje i u 17,55 h još jedna koja se samo obisila na skosavicu. Nju sam vratio natrag u more ali je nakon vračanja samo plutala i nije davala znakove života te sam je pokupio jankom. imala je oba flanjka tako da nije ista koja se mašila ranije.

Privitak datoteke:

Pokušavam dalje, nakon nekog vremena stavljam Yamashitu, Duel i ponovno DTD. U 19.50 h povlačim skosavicu prema kraju i ugledam nešto na površini. Sipa, miruje jedno metar od kraja. Da li da je zahvatim jankom ili da vratim skosavicu. Odlućim se vratiti skosavicu koju odmah napada, ja radim kontru i hvatam je jankom.

Privitak datoteke:

Pokušavam još pola sata ali ništa. Još slika prije odlaska.

Privitak datoteke:

Ja zadovoljan, našao sam novu poštu. Rogoznica je velika i sigurno postoji još koje mjesto za probu a ni Primošten nije daleko.
Zadnja izmjena: 03 Stu 2017 00:11 od tuvok.

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 03 Stu 2017 07:22 #543 od marinac
UPIS: 60

Kaštela,3.11.2017,od 5 i 30-6 i 30

-štap yamaga blank
-rola shimano stradic
-upredenica +fc
-skosavice yamashita 3.0

uvjeti:
-lagani burin
-oblačno
-bez kurenta
-dubina oko4-5 metara
-dno miješano

ulov:

-1 lignja

-dolazak na poštu po mraku.Izmjena skosavica, da dise u 6 sati obisila lignja, tj. osjetija težinu, i vani je.

:whistle:

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 03 Stu 2017 08:49 #544 od Zdenko

marinac napisao: UPIS: 60

Kaštela,3.11.2017,od 5 i 30-6 i 30

-štap yamaga blank
-rola shimano stradic
-upredenica +fc
-skosavice yamashita 3.0

uvjeti:
-lagani burin
-oblačno
-bez kurenta
-dubina oko4-5 metara
-dno miješano

ulov:

-1 lignja

-dolazak na poštu po mraku.Izmjena skosavica, da dise u 6 sati obisila lignja, tj. osjetija težinu, i vani je.

Ova tvoja skocavica zlata vrijedi.

Rogi ribaru !
Hvala: marinac

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 03 Stu 2017 08:52 #545 od Zdenko

Mladen Miletić napisao: Zdenko, a kad se vraćaš

Vracam se 12.12., a u Mandrama sam od 18.12.

Rogi ribaru !
Hvala: marinac

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 03 Stu 2017 20:19 #546 od marinac
UPIS: 61

Kaštela,3.11.2017, od 16 i 30 i 18 i 30 - 19 i 30

-štap yamaga blank various 83 ml
-rola shimano stradic c 14
-upredenica unitika +fc
-skosavice yamashita 3.0

uvjeti:
-idealni

ulov:
-3 lignje, 3 sipice puštene

-dolazak na prvu poštu odma posli posla oko16 i 30, ali sve zauzeto, ali u stvari, ima san mista, ali mi se nije dalo, nego san se povuka na drugo misto, itu do 18sati ništa, te se povlačim prema pošti blizu kuće, te tu vatam 3 lignje.

Molimo prijavite se

Više...
Manta's Avatar 03 Stu 2017 21:31 #547 od Manta
Replied by Manta on topic Lignje - Ludo More Liga 2017.
Upis br 4.

Lokacija lignjolova- Supetarska draga.
Vrijeme lignolova od 17.15-20.30.
Teren kamen i trava,dubina 3-5 metara.
Uvijeti bonaca,slab kurenat, bistro more.

Oprema štap okuma squud hacker 2.5-4,rola shimano exage 2500 rc.špaga sunline 0.08, predvez colmic fendreel 0.20.
Malo iza 17 sati dolazim na poštu,taman najbolje vrime,sunce lagano zalazi,dvojica već love,kažu nula bodova.

Počinjem kao i obično sa kanji clicks al prolaze izmjene i tek nakon pola sata u 17.45 lagano potezanje i kačim lignjicu.
Vadim je van,nabrzinu slikanje odmah bacam nazad.

Osrednja lignjica al bar nešto za razliku od sinoć( čitaj jedna sipica 20-ak deka) i preksinoć jedna lignjica upola manja od skosavice,naravno vraćena.

Do 18.15 ništa.stavljam zelenu dtd flash oita 2.5 i u prvom zabacu potezanje.
Kontrabi nakon 10 metara se otkačuje.na ježićima je ostala samo sluz.
Još par bacanja i mjenjam crvenu dtd flash oitu i isto na prvi zabac potezanje nakon2-3 sekunde se otkačila.samo je zapumpala i pa pa.

Do 20.30 više ništa.Počela je rosa a i nema akcije skoro dva sata pa odustajem za danas.

Poslano sa mog ThL W200S koristeći Tapatalk

Nikad nije kasno dok ne bude prekasno.

Molimo prijavite se

Više...
MIRAN's Avatar 03 Stu 2017 22:25 #548 od MIRAN
Replied by MIRAN on topic Lignje - Ludo More Liga 2017.
Upis br.12
Oprema već poznata
Lokacija Bakarski zaljev

Poslano sa mog SM-A520F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• JopaZGRI
  • JopaZGRI's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • More pamti, more vrati!
Više...
JopaZGRI's Avatar 03 Stu 2017 22:43 #549 od JopaZGRI
Upis: br.12
Vrijeme: 18:40-20:40
Dubina: 5-10 m
Štap: okuma egi pro k1
Rola: daiwa crossfire
Upredenica: gosen egi
Predvez: seauger 0.26
Skosavica: yamashita

Nakon par izlazaka u nista i par dana bez ikakvog ribolova napokon uhvatio malo vremena za otic..
Gledam prognozu nekakva lagana burica kaže ali idemo vidjet pa šta bude..nakon posla otišao do pošte.
Super nema puno vjetra!
Stavio ja skosu koja mi je do sad bila prvi izbor..pokušavao ali ništa..ajmo promjenit da vidimo šta će bit.
Ovaj put nema na prvi zabac lignje.
Tek nakon pol sata prva..
Već sam skosu dovukao do kraja
i taman da je izvadim van osjetim težinu..supeer lignja je!! :D :D
Posvijetlim sa lampom a ona se samo za jedan lovni krak drži..aa j...te valjda neće ispast! Polako ja nju dignem van i na kamenu je! Olakšanje! :)
Bacili koji selfie
Ii ajmo dalje...
Par zabaca ništa..vrijeme prolazi i prolazi..
Skosam ja i negdje na sredini puta na samom dnu..buum..kao u kamen pumpa i pumpa koo luđakinja!
:eek:
Neka luda lignja!
Eto i nje vani...jedna slika i u kantu!

Mislio sam da je puno veća od prve kako je potezala ali sam se prevario...
Samo za koji mm je bila samo je ova bila luđa! Nakon nje još sat vremena bacanja u prazno!
I eto..to bi bilo sve za večeras...
Još jedna skupna fotka i to je to laganini do doma pojest nešto za većeru!

Poslano sa mog LG-M160 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
BulMar's Avatar 03 Stu 2017 23:38 #550 od BulMar
Upis br.:19
03.11.2017.
Vrijeme: 17:00- 19:30; Lokacija: Kožino; Dno: Sitni pijesak; Dubina: 4-5m; Vjetar: Mirno; More: Mirno

Oprema:
Štap: Okuma Hexana 240 5-20g; Rola: Okuma Ceymar C-30; Upredenica: Daiwa J-Braid X8 0,18mm multicolor; Predvez: 1m Konger Steelon fluorocarbon 0,25mm;
Skosavica: DTD Retro Oita 3.0 Orange

Ulov: 1 lignja

Lijepo, ugodno veče. Nema vjetra, more mirno, lagani kurenat, južni. Odlični uvjeti. Samo puni mjesec malo smeta. Nakon pola sata prvi potez. Brzo reagiram, zakačila se, Vučem je prema obali, otima se bori, baca se. Pretpostavljam da je zakačena na jedan dugi krak. Osjećam to po načinu kako reagira pri povlačenju. Na metar-dva od mula uspjela se otkačiti. Nažalost. Idemo dalje. Opet porez, nakon pola ure, ali sada je uspješno izvučena.

"Baci srećkovića u rijeku i on će isplivati sa ribom u ustima" - Karel Čapek

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 04 Stu 2017 00:05 #551 od tuvok
UPIS - 14

03.11.2017. 21.00 - 23.15, Rogoznica
krena 0,30 mm
skosavica DTD white killer 3.0
bonaca

1 lignja - 20 dkg

Danas zbog obaveza odlazim na jučerašnju poštu tek u 21,00 h. Nisam nikad ovako kasno izlazio pa kažem da probam i po misečini.
Minjam skose, bacam, vučem, skosajem ali ništa. U 22,20 h odlučim da je dosta da sam kasno izašao na teren i da idem doma.
Na kreni je Duelova skosavica. Na jedno 15 tak metara odustajem od skosanja i povlačim je prema kraju.
Na 2 m od kraja vidim da za njom stiže lignja i to lip komad. Puštam skosavicu, lignja dolazi kraj nje, učinilo mi se da je zagrlila, ja radim kontru ali u prazno i lignja biži u dubinu. Ponovno zabacujem istu skosavicu nekoliko puta, pokušavam je vući prema kraju ali ništa, lignja ne reagira.
Potom stavljam DTD trlju, pa Yamashitu, pa opet DTD, pa opet Duel ali ništa. Sad sam već tužan. Prošlo je pola sata i vjerojatno je lignja otišla s te pozicije.
Skidam Duel i otvaram drugu stranu kutije, vadim DTD white killera kao zadnjeg, ako ne bude ništa odustajem.
Zabacujem na jedno 35 m od kraja, puštam killera da potone do dna, malo čekam i radim skos kad na drugom kraju težina, nije dno jer pumpa.
Neopisivi gušt vući borbenu lignju s te udaljenosti od kraja. Stiže u kraj, prska na sve strane, more je crno, hvatam je jankom i vani je u 22,50 h.

Privitak datoteke:

Ponovo bacam DTD killera i probajem još 20 tak min ali ništa. Slikajem misec.

Privitak datoteke:

spremam opremu, još jedna slika za kraj.

Privitak datoteke:

Dolazim doma malo prije ponoći i palim kompjuter da napišem objavu.
Opet zadovoljan.
Hvala: marinac, amerigo, BulMar, Kvarner, tanjo007, maxbeb, Baćo68, JopaZGRI, Naldo, mirakulin ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 04 Stu 2017 07:18 #552 od marinac
UPIS: 62

Kaštela,4.11.2017, od 5-6 i 30

-štap yamaga
-rola shimano
-upredenica unitika +fc
-skosavice yamashiat,dtd

uvjeti:
-lagani burin
-bez kurenta
-dubina oko5 metara
-dno mekano

ulov:
-3 lignje

-pošta dosta blizu kuće. prva se bacila u 5 i 15, a druge dvi malo prije 6 sati.Jučerašnje pojačanje se pokazalo.Sad iden u masline, a ako bude vrimena,ićiće se i večeras, pa šta bude.

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 04 Stu 2017 07:59 #553 od mirakulin
Upis br.: 31

4.11.2017.
Vrijeme: 5:55-7:05
Ulov: 1 komad (330 g)

Dubina: oko 10 m
Vitar: laaaagani istočnjak
Kurenat: slabi

Oprema:
skosavice: Yo-Zuri EGI AURIE-Q® CLOTH KT8, #3.0

Bolje jedna veća nego nijedna manja! :lol: :P Jutros kasnim, na poštu dolazim tek malo prije 6. Uvjeti baš lipi. A čujemo da nas ove dane čeka "prekrasno" vrime, tako da valja iskoristit!

Nisan puno skosavica danas minja. Pokušo sam prvo sa narančastim Kanjijem. Ništa. Pa stavio SRK. Ništa. Malo iza 6:35 izvlačim iz torbe neku staru Yo-Zuricu, baš je ne volim, al stavljam ju radi šarenog droba. Prvi zabačaj...skosam... I već kad je bila blizu rive, ali doli na dnu, kod laganog skosa ositin ka da je nešto dotaklo. Mislim se, bit će sad travice na njoj, al puštam ako je slučajno sipa. Ide još jedan skos, evo nešto! Pumpa jako lipo, nije sipa! Izvlačim je i ide slikavanje ljepotice.

Pokušao još 20-ak minuta s istom skosavicom, ali ništa. Pa ne mogu baš očekivati da ću još i "normu" prebaciti. :blink: :silly:

Fala ti more! :lol:

Molimo prijavite se

Više...
Kvarner's Avatar 04 Stu 2017 08:34 - 04 Stu 2017 09:49 #554 od Kvarner
Upis:14

3.11.2017.

Vrijeme lova 17:00-20:15

Stap Solpara egi

Upredenica gosen egi

Skosavica Fukushima 3.5

Senj

Dno pjesak

Dubina 20 - 30 metara

Napokon kraj tjedna onidmah po zavrsetku posla crta prema Senju.
Dolazim na postu na vrijeme ali naravno puna riva mini takmicenje.
Bacam pol sata i nista se ne dogabja.
Mjenjam pistu.
Nova posta prazna a vrijeme i kurenat odlicni.
Ali liganja jako slabo.
Kad nakon pola sata dolazi prva prava lignja.
Bacam dalje, kad nakon 10 minuta druga zateze i vozim ja nju po malo ali na pol puta pade.
Maho jos pola sata i uhvatio jos tri manje lignje koje su vracene natrag.
Ako nista odmorio dusu i djelo a liganja ce valjda bit neki drugi put.
Evo slike ulova.

Poslano sa mog UMI_MAX koristeći Tapatalk
Zadnja izmjena: 04 Stu 2017 09:49 od Kvarner. Razlog: Slovo

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 04 Stu 2017 09:47 - 04 Stu 2017 09:48 #555 od maxbeb
Upis br. 21
Datum: 03.11.2017
Vrijeme: 17-19:30
Teren:kamenito dno
Oprema: Okuma Egi Pro K1
Daiwa Legalis 2500HA
Damashi 0.6
Kani 3,0 deep

Rani dolazak na postu 16:30 pocinje lagano kisica, ostaje na posti unatoc. Plima je na vrhu taman na prekretnici, bonaca i kisa stala...
Bacam kanjca sta dalje mogu tj pokusavam sto dalje, pred sumrak imam lignju daaaaaleko od kraja
Privitak datoteke:

Taman je zadovoljila granicu preko 12 cm ostavljam je, iako sam se neckao.
Kanjca bacam opet sto dalje i opet ista stvar dalekooooo od kraja imam pipkanje osjetim na upredenici. Kosnem dva puta opet dodir, pustam i sljedeci skos malica :cheer: :)
Privitak datoteke:

Zakacena za oko :blink: :blink: vracam je natrag
Opet raketiramo kanjca daleko i opet ista stvar. Ovaj put jaci udar i kacenje pravi dril vuci je iz daleka cinilo se da je i veca, al za razliku od zadnjih dana je taman
Privitak datoteke:

Tri ulova, malica vracena

Ni riječi pred veličanstvom mora,
Pred modrim šumorom vječnost
Zadnja izmjena: 04 Stu 2017 09:48 od maxbeb. Razlog: Korekcija

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 04 Stu 2017 21:20 - 04 Stu 2017 21:27 #556 od tuvok
UPIS - 15

04.11.2017. 16.30 - 20.30, Rogoznica
krena 0,30 mm
skosavica Duel EZ-Q CAST 3.0
bonaca

I večeras ista pozicija kao i dva dana ranije. Valja iskoristiti dok se vrijeme ne pogorša.
Dolazim na poziciju u 16.30 h i krećem po ustaljenom običaju.
Kako vrijeme prolazi postajem nestrpljiv, hoće li ista pošta treći put za redom dati ulov.
Oko 18.30 h stavljam Duelovu skosavicu da joj dam priliku da se iskupi za sinoć.
U 18.40 h nakon par skosavanja težina na skosavici i pumpanje. S guštom je vućem u kraj, vadim i slikajem.

Privitak datoteke:

ostavljam Duel skosavicu ali ništa. Valjda je ovo parica od one sinoć.

Pokušavam do 20.30 h, kupim opremu i kući.
Još jedna slika prije odlaska.

Privitak datoteke:

Opet zadovoljan, a što će biti sutra vrijeme će pokazati.
Zadnja izmjena: 04 Stu 2017 21:27 od tuvok. Razlog: korekcija
Hvala: marinac, Manta, BulMar, Kvarner, tanjo007, maxbeb, Baćo68, MIRAN, JopaZGRI, mirakulin ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
tanjo007's Avatar 04 Stu 2017 21:42 #557 od tanjo007
Upis 9
Datum 4.11.17.
Nima Iža do Iža
U ovih 2 tjedna bija par puta i gradu ali ćorak. Ali eto stara pozicija i jedna lignja. Skose sve na broju i idemo dalje.
Štap Gavas Egiano 25. - 4
Rola Shimao Sepia 3000
Ostalo ima vrimena
Skosa Yamashita r13
Vrime 5.30 ujutro

imgur.com/J2Fyibj

Nadan se boljim danima koji slide. Lipi pozdrav sa Iža.
B)

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 04 Stu 2017 22:02 #558 od marinac
UPIS: 63

Kaštela,4.11.2017, 0d 19 i 30 - 20 i 30

štap yamaha various 83 ml
-rola shimano
-upredenica unitika +fc
-skosavice yamashita

uvjeti:
-idealni

ulov:
-1 lignja

-kako san bija u maslinama, kasno san doša na poštu.Šta da kažem, uvjeti idealni,bonaca, bez kurenta, ma za poželit.Rezultat jedna lignja, aj bar za upis.

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 04 Stu 2017 22:03 #559 od mirakulin
Upis br.: 32

4.11.2017.
Vrijeme: 17:40-21:10
Ulov: 1 komad (180 g)

Dubina: oko 10 m
Vitar: lagani istočnjak
Kurenat: slabi promjenjiva smjera

Oprema:
skosavice: Kanji Clicks Pro Spec #3.0, 04 - Orange Gold

Predoziranje ribolovom. Nakon doručka otišao kod prijatelja na poslić od 10min koji se pretvorio u malo više posla i popodnevni ribolov... :whistle: Neplanirano i bez ručka. Ulov onako, recimo slab (2 komarče i nešto divljih arbuna), ali lipi boravak na moru. Dolazim doma oko 17:30, uzimam stvari i trčin na lignje. Ko je vidio išta jest... :pinch: Jest ćemo kad bude grubo vrime... :lol: :lol: :lol:

Na pošti začudo nikoga. Došli kasnije, 2 na lignje i 1 komarčeros. Dok ja nisan iša doma niko nije ništa ulovio. Vrime lipo. Valja ga iskoristit pred ovo jugo koje zovu ove dane. Misec je taman izašo, pun i narančast.

Da je bar bilo doć između zalaska sunca i izlaska miseca. Mislim da bi ih tad bar 10 ulovio! Da san došo... :whistle: Počinjem. Minjam prvu skosavicu. Drugu... Treću... Šestu... Desetu... Dvanaestu... Izminja cili arsenal koji san donio danas...

Kreće novi krug. Stavljam SRK. Ništa. Već se pomalo mislim ić doma. Stavljam Kanjija... Odavno nije ništa ulovio. Malo prije 20:15 upredenica se opušta. Skos. Puuuuuuuuuuuumpa! Ide vanka.

A sad moramo još malo ostat, ne mogu uvik samo 1 ulovit! :lol: :silly: Izmjenjujem dalje skosavice, ali ništa. U 21:10 odlučujem da je ipak dosta za danas, amo doma. Večer je bila lipa, a i ulov je tu! :woohoo:

Fala ti more! :lol:

Molimo prijavite se

• JopaZGRI
  • JopaZGRI's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • More pamti, more vrati!
Više...
JopaZGRI's Avatar 04 Stu 2017 22:03 #560 od JopaZGRI
Upis: br.13
Mjesto: Kraljevica i okolica
Vrijeme 17:45-20:30
Dubina: 5-10m
Štap: okuma egi pro k1
Rola: daiwa crossfire
Upredenica: gosen egi
Predvez: seauger 0.26
Skosavica: yamashita

Pošto sljedećih tjedan dana zovi i jugo i buru i svašta nešto...idem još danas iskoristit dok je dobro vrijeme pa zabacit koji put..
Došao na poziciju prije 6..zakasnio sam malo ali nema veze vrijedi probat..
Dok sam još imao stvari na sebi zabacujem štap pa taman dok se ja raspremim će skosa bit na dnu..
Ostavim sve uzmem štap u ruke i vidim nekako da se lagano presavija..skosnem ja kad ono težina!
Nisam ni došao već imam lignju..
Pumpa i pumpa ali bez ikakvi problema je vani...
Super je krenulo... :)
Nakon par zabacivanja osjetim trzaj..skosnem i ništa
Pričekam malo skosnem par puta opet ništa..skosnem opet i evo je ali odmah vidim da se radi o maloj lignjici..nisam htio da bude dugo vani pa sam ju odmah pustio nazad..čekao sam da ode..na prvo je stajala tamo di sam je ostavio ali za par sekundi je došla sebi pa je otišla malo narasti za drugi put..😊
Nakon nje..još par zabaca i dok već je bila skosa negdje na sredini upredenica se opušta..kontra i gore je i druga!
Lagano ju vadim vani i ona je spremna za slikanje!
Malo je manja od prve ali je ok veličine!
Već mi je bila i slaba baterija pa nisam imao blica da mogu bolje slikat.
Probao sam još neki pola sata i otišao sam na drugu poziciju ali ništa više nije bilo..
Sve u svemu zadovoljan sam sa ulovom..
Još jedna zajednička i laku noć!

Poslano sa mog LG-M160 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se