"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2017.

Više...
tanjo007's Avatar 11 Stu 2017 08:36 #601 od tanjo007
Pozdrav sa Iža.
Upis br 10
Datum 10.11.
Štap Gavas Egiano 2.5 - 4
Rola Shimano Sepia 3000
Od skosavica probavano skoro sve iz arsenala od Yamashite, Dtd do Yozuri. I napokon uspija prevarit jednu na Yamashitu pravu za noć i tako zadovoljan poša doma. A vrime ulova oko 20h do 22h jer tek u 7 doša doli i tako sam prevarija tu jednu prije kiše. Ja zadovoljan. Valjda će biti što i sutra ili u nedilju vićemo.
Privitak datoteke:

Zasad lp sa Iža
B)

Privitak datoteke:

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 11 Stu 2017 08:57 - 11 Stu 2017 09:15 #602 od Baćo68
Upis 14
Rijeka, 10.11.2017.
Lagana burica, taman da pušća dalje leti...
Oprema; štap Okuma egi pro K1, rola Daiwa Ninja 2500, upredenica Sufix, lovna pušća Kanji pro spec 2.5 (vjerovali ili ne, sve sam na istu digao)

Iako me cijeli dan hvatao osječaj da će me uhvatit nekakva temperatura, ipak sam se uz pomoć aspirina, limuna i sl odlučio bar na kratko posjetit poštu...
Stigao sam na poziciju oko 19:15 sati. Tamo su me čekala 4 znanca. Mislim u sebi, opet će bit gužve i opet ništa od lignji.
Privitak datoteke:

Zabacujem prvi put i kači se lignja....poučen iskustvima, govorim si eto...to je to za danas...
I pošto je minimalno veća od 12 cm, slikam je...
Privitak datoteke:

Nakon toga bacam pušću u more, i opet nešto kačim...mislio sam da je krpa kojih na toj poziciji ima kao u priči...kad ono mala lignjica...otresam ju i odmah vračam u more.
Novi zabačaj, ponovo lignja, slikam.
Privitak datoteke:

Zabacujem ponovo, opet lignja...ne vjerujem sam sebi...
Privitak datoteke:

Slika, vračam pušću u more, kad opet poteže...opet lignja, ali premala za slikanje, pa ju odmah pušćam da poraste...ali opet...5 od 5..u životu mi se to nije dogodilo, vjerovatno sam naišao na jato koje se hrani...
Nakon nekoliko zabačaja, opet lignja
Privitak datoteke:

...i nakon toga ništa. Bio sam na pošti još oko sat vremena, ponovo mi se je vratio onaj osječaj temperature... i odlazim doma...
Još jedna zajednička fotka...
Privitak datoteke:

I to bi bilo sve...🤘

Riba(r) ribi grize rep
Zadnja izmjena: 11 Stu 2017 09:15 od Baćo68.
Hvala: Manta, Zdenko, amerigo, BulMar, Kvarner, tanjo007, MIRAN, JopaZGRI, tuvok, mirakulin ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
Squidhaker's Avatar 11 Stu 2017 13:11 #603 od Squidhaker
Upis.27
11.11.2017
Od 10.30-11.30 Trogir
Gawas egiano 2.5-4
Rtx 30s
Varivas
Mag cast 3.5
Dubina oko 10 m.
Dno mjesovito
Oblacno
Nakon marende,valjalo bi otic po ure na opustanje.dolazim na postu oko 10.30 odmah drugi zabac da cu na prvo skosanje ona na skosi.polako vucem i gustam,uredno ide vani..kasnije ni da takne ,a i pojaca je kurenat toliko da kad bacim skosu da je odnese 20m desno kupim se o kuci.probat cemo opet malo veceras.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 11 Stu 2017 18:49 #604 od mirakulin
Upis br.: 38

11.11.2017.
Vrijeme: 5:50-6:55
Ulov: 1 komad :blink: (220 g)

Teren: pijesak
Dubina: oko 10 m
Uvjeti: bonaca pa istočnjak
Kurenat: promjenjivi

Oprema:
štap: OKUMA Hexana Spin, 240cm, 5-20gr
rola: KastKing MelaII 2000
upredenica: KastKing SuperPower 15lb bijela
predvez: 0.5m Seguar Ace Hard 0.235
skosavice: Yamashita Naory RH, 2.2B, AEBA

Pa nek neko kaže da boja skosavica ne igra ulogu. Jutros po planu dolazim na poštu taman kad trajekt odlazi. Krećem s Kanjijem i imam nekako osjećaj da ako ih ima da će on uloviti. I forsiram samo njega. Kurenat neki nedefinirani. Vrime prolazi ja ne minjan. Nakon 45 min, oko 6:35 ipak odlučujem prominit skosavicu i stavljam malu AEBA-u. Prvo bacanje puštam do dna. Skosnem par puta više horizontalno nego onako klasično eging i vidim upredenica se vrlo brzo opušta. Skos... Pumpanje! Milina! Čim sam prominija skosavicu. Lagano ju dižem gore, pljuca veliku mrlju crnila.

Nastavljam dalje očekujući joj prijateljicu, al.... :lol: :lol: :lol: :lol: Moram li govoriti? :oops: Sutra selim opet 115 km jugoistočno :( pa će valjda tamo bit više komada. B)

Fala ti more! :lol:

Molimo prijavite se

• JopaZGRI
  • JopaZGRI's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • More pamti, more vrati!
Više...
JopaZGRI's Avatar 11 Stu 2017 20:21 #605 od JopaZGRI
Upis: br. 16
Vrijeme: 16:30-18:20
Dubina: 5-10 m
Štap: okuma egi pro k1
Rola: daiwa crossfire
Upredenica: gosen egi
Predvez: seauger 0.26
Skosavica: yamashita

Lijepo je vrijeme cijeli dan pa reko idem iskoristit sumrak za koju lignju ako ce sta bit..
Dosao na postu oko pol 5 i krenuo skosat...
Nakon 4 zabaca odmah na pocetku prva dva skosa i upredenica se nateze
Kontra i gore je ..pumpa kao luda ali je ubrzo na sigurnom!

I ostatak vremena vise nista..osim sismisa koji se zaletio u upredenicu pa sam se ponadao kako je to bila jos jedna lignja ali nista od toga..ipak je samo jedna!

Poslano sa mog LG-M160 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 11 Stu 2017 22:00 #606 od tuvok
Replied by tuvok on topic Lignje - Ludo More Liga 2017.
UPIS - 19

11.11.2017. 17.15 - 19.40, Rogoznica 2
Štap Okuma Hexana 240 10-36 g
Mašinica Okuma Ceymar C-40
krena 0,30 mm
skosavica Yamashita eginno 3.5
dubina 7-8 m, posejdonija i pijesak
bonaca

2 lignje - 0,40 kg

Kako sam jutros išao roniti i tražiti drugu vrstu glavonošca kasnije sam došao kući te sam na poštu došao tek u 17.15. Ista pošta kao jučer i taman stižem da slikam zadnje zrake svjetlosti.

Privitak datoteke:

Odmah krećem s Duelom koji je jučer bio uspješan ali ništa ni na jedan dezen. U 18.00 h stavljam Yamashitu eginno 3.5 koju su mi prije par dana poklonili dica i žena za rođendan. Par bacanja ali ništa. U 18.10 h prilikom skosavanja težina na štapu i pumpanje s druge strane. Palim svitlo i dovodim je u kraj, zahvatila je skosavicu s oba flanjka. Hvatam je jankom i vani je na slikavanju.

Privitak datoteke:

Ostavljam dalje istu skosu, par bacanja i u 18.25 h zateže se krena, ja radim kontru i guštam dok je dovlačim u kraj, Janka je spremna i lignja je na slikavanju.

Privitak datoteke:

Ostajem još do 19.40 h, pokušavam s DTD ali ništa. Pakujem opremu i slika prije polaska.

Privitak datoteke:

Opet dobro.
Hvala: marinac, Zdenko, amerigo, BulMar, Kvarner, tanjo007, Baćo68, MIRAN, JopaZGRI, mirakulin ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
Squidhaker's Avatar 11 Stu 2017 23:42 #607 od Squidhaker
Upis.28
11.11.2017
Od 15.30-18.00 h
Trogir
Gawas egiano 2.5-4
Rtx 30s
Varivas
Mag cast 3.0,3.5
Yamashita 3.0
Bonaca
Dubina 4-5 m
Dno mjesovito
Dolazak na postu oko 15.30 bonaca, more ko ulje,bez kurenta...ideala...pocinjem sa zabacivanjem.nako 20 min skosanja upredenica se zateze,kontra,zakacena lipo pumpa ide vani.odma drugi zabac pustam je do dna prvi skos,drugi i da cu treci put skosnit ona na njemu,polako ide vani.usljedila je pauza od 20 min,bacam sta god dalje mogu i nakon prvog skosanja upredenica se zateze,kacenje i ide vani.nakon 5 mim slicna situacija,isto ide vani.pauza od 15min i jos jedno potizanje.uredno ide vani

Hvala: marinac, Zdenko, BulMar, Kvarner, tanjo007, maxbeb, Baćo68, MIRAN, JopaZGRI, tuvok ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 12 Stu 2017 07:42 #608 od marinac
UPIS; 71

Kaštela,12.11.2017, od 5 -6 i 30

-štap yamaga blank various 83 ml
-rola shimano stradic
-upredenica unitika +fc
-skosavice yamashita

-uvjeti::
-lagano jugo
-kurenat zavlači skosavicu
-dubina oko 5 metara
-dno miješano

ulov:
-5 liganja

-dolazak na poštu za mraka.Nakon 10 minuta se prva baca, a sve ostale u roku pola sata.Većinom su se bacale blizu kraja.

:whistle:
-
Hvala: Zdenko, BulMar, Kvarner, tanjo007, maxbeb, Baćo68, MIRAN, JopaZGRI, tuvok, mirakulin ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 12 Stu 2017 10:14 #609 od mirakulin
Jutros nisam ostvario upis, al mislim da ovo zavrijeđuje posebnu objavu! Bez riječi... LIjepo je biti Ludo More! :kiss:

Al kad malo bolje razmislim, pustio sam konkurenciju da mi tamani lignje! :lol: :lol: :lol:

Molimo prijavite se

• bilo
  • bilo's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
bilo's Avatar 12 Stu 2017 17:36 - 12 Stu 2017 17:38 #610 od bilo
Replied by bilo on topic Lignje - Ludo More Liga 2017.
Za puštanje zubaca ... :like:. Neka tamani, vratit će ti se kad naraste do 10 kg! ;)

80% SALE on Your Soul (grafit u Mostaru)
Zadnja izmjena: 12 Stu 2017 17:38 od bilo.
Hvala: mirakulin

Molimo prijavite se

Više...
Squidhaker's Avatar 12 Stu 2017 20:33 #611 od Squidhaker
Upis.29
12.11.2017
Od 15-17h
Gawas egiano 2.5-4
Rtx 30s
Varivas
Mag cast 3.5,3.0 kanji 3.0
Juzina,oblacno
Dubina oko 7m
Dno mjesovito
Ulov 9 liganja
Sta luđe vrime,cini mi se,luđa lignja.
Nakon rucka mislim se bili isa ili ne jer puse ajme.nemam mira i krenem di god stanes nosi na sve strane.namistim se pocmem zabacivat.bacim skosu livo ona dok potone zavrsi 30m.desno.smijem se sam sebi i mislim se najbolje poc kuci.ali nakon drugog zabaca otezanje na stapu,me mogu razaznat jel sipa,lignja ne pumpa.vadim vanka lignja .bacam opet nakon treceg skosanja zatezanje,kontra,pumpanje,😊.uslijedila je pauza od 10 min.poteze i treca,pa cetvrta,.pa jedno ispadanje izvukao samo krak,al mos sta osjetit od kurenta.pa opet potezanje peta ide vani.pa opet ispadanje.pa nakon 10 min taman kad je skosa pala da cu skosat ona na njoj,em ona pumpa,je kurenat ajme ko da vucem teretni voz.ostale 3 su udarale pred sami kraj.napuvalo me ajme ali sam gusta.najludi i najzabavniji lignjolov do sada

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 12 Stu 2017 21:33 #612 od tuvok
UPIS - 20

12.11.2017. 16.30 - 19.30, Rogoznica 2
krena 0,30 mm
skosavica DTD white killer 3.0
dubina 7-8 m, posejdonija i pijesak
DERE JUGO a ja u zavitrini

lignja - 0,15 kg

Unatoč jugu i oblacima koji samo čekaju da pošalju kišu odlučujem se otići dok me vrime pusti. Idem di i zadnja 2 dana, ovaj dio Rogoznice je zaštićen od juga. Dolazim u 16.30 h, malo se uvlačim u valu u odnosu na dan ranije. Jugo mi tuče u leđa tako da mi pomaže pri zabacivanju skosavica.

Privitak datoteke:

Vrtim skose po običaju, jugo u pojedinim trenucima toliko oslabi da uopće ne puše. U jednom od tih slabijih refula u 18.40 h krena se nategne, ja radim kontru i lignja je na white killeru. Privlačim je kraju i vadim jankom.

Privitak datoteke:

Ostajem još do 19.30 h ali ništa. Još jedna slika za kraj.

Privitak datoteke:

Opet dobro.

Molimo prijavite se

Više...
Squidhaker's Avatar 13 Stu 2017 14:50 #613 od Squidhaker
Upis.30
13.11.2017 Trogir
Od 11-12.30 h
Gawas egiano 2.5-4
Rtx 30s
Varivas
Mag cast 3.5
Ulov 3 lignje
Juzina.oblacno.kisa lagano pada
Dubina oko 4-5 m
Jucer je radilo idem i danas probat.prvih 20 min ni da takne.kad odjednom povlacenje kontra i ide vani.nakon 5 min opet povlacenje,kontra ko da sam zapeo za zid ne mozes pomaknut,ispadne,auuu koji komad.steta.stanka od 10 min opet tak povlacenje ide vani.sljedeci zabac na prvo skosanje,kacenje lipo pumpa polako je dovlacim.kasnije ni da takne i pred sami kraj jedna sipa.dobro je😊

Molimo prijavite se

Više...
skagu's Avatar 13 Stu 2017 15:29 #614 od skagu
Replied by skagu on topic Lignje - Ludo More Liga 2017.
Upis No. 2
Vijeme: 17:30 – 19:00
Štap: Okuma Squid Hacker
Rola: Shimano Technium SFD3000
Upredenica: Gosen Casting 1.0
Skosavica: DTD 3.0 Full Color Oita - RED Head

Par neuspjesnih izlazaka, I onda napokon jedna.
Sve u svemu, ove godine za sada, potpuni podbacaj :(

Hvala: zeusfaber, dzingo, marinac, BulMar, Kvarner, tanjo007, Baćo68, MIRAN, JopaZGRI, tuvok ...i još 2 korisnik-a

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 13 Stu 2017 15:46 - 13 Stu 2017 17:25 #615 od maxbeb
Upis br. 24
Datum: 12.11.2017
Vrijeme: 17-19:30
Teren:kamenito dno
Oprema: Okuma Egi Pro K1
Daiwa Legalis 2500HA
Momoi ryujin #0.6 x8
Kani 3,0 deep
E moreee moreeee i maslino i sve drugo B)
Obveze sve su prosle tj.maslina je obrana i more drugih stvari.
Zurim tako jucer na postu, a jugo jaca li jaca. Vec sam izgubija nadu nakon 5 dana bez mora da se nece moc bacat. Spremam se i bacam kanjca deep. Prvi zabacaj,jugo dere nosi sve na zapad a skosa pici na istok neki ludi kurenat. Povlacin skosu i imam lignju
Privitak datoteke:

Slikano bez loga zbog ludila od juga
Jugo jaca do noci pa bacam jednu sliju
Privitak datoteke:

Poslje minjam postu imam jedno neuspjelo kacenje i zadovoooooljan nakon toliko dana bez mora

Ni riječi pred veličanstvom mora,
Pred modrim šumorom vječnost
Zadnja izmjena: 13 Stu 2017 17:25 od maxbeb. Razlog: Korekcija

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 13 Stu 2017 18:38 #616 od marinac
UPIS: 72

Trogir,13.11.2017, od 16 i 30 - 17 i 10

-štap yamaga blank
-rola shimano stradic
-upredenica unitika +fc
-skosavice yamashita

uvjeti:
-slabi,kiša,vitar,kurenat
-dubina 8 metara,miješano dno

ulov:
-1 lignja

-odmah nakon posla san otiša, i po kiši, i po jugu, osta 45 min., da bi po dolasku nakon 10 minuta imao kačenje, te lignja ide vani.Kiša i nenormalni uvjeti su me potirali doma.Eto to je to, kratko i jedna lignja.

:whistle:
Hvala: amerigo, BulMar, Kvarner, tanjo007, Baćo68, MIRAN, JopaZGRI, tuvok, mirakulin, Frenky ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 13 Stu 2017 22:23 #617 od tuvok
UPIS - 21

13.11.2017. 17.00 - 19.00, Rogoznica
krena 0,30 mm
skosavica Duel Ez-Q mag cast 3.0
dubina 6-7 m, posejdonija, kamen i pijesak
južina i kiša

2 lignje - 0,50 kg

Unatoč kiši i jugu odlučujem poći isprobati sreću. Odlučio sam pokušati na mom terenu i oko 16.15 krećem autom prema Vinišću. Dolazim na vrh brda i vidim da se cijela viniška vala bijeli od juga. Shvaćam da nema smisla tu probati te se vraćam u Marinu i odlučujem produžiti do Rogoznice. Odlazim di sam bio zadnjih par dana, kiša pada ka blesava, oblačim kabanicu, vadim opremu i krećem prema moru. Pokušavam stati na mulo ali valovi su toliki da izbacuju skosavicu vani. Vraćam se u auto i vozim se po Rogoznici tražeći povoljno mjesto. Odlazim na mjesto gdje sam već vatao do sada. Na poziciju dolazim oko 17 h, pada kiša i lagano puše.

Privitak datoteke:

Stavljam Duel Ez-Q mag cast 3.0 crnoga i na drugom zabacivanju težina, lijepo pumpa, dovlačim je u kraj i grabim jankom. U 17.10 h je na slikavanju.

Privitak datoteke:

Ostavljam dalje istu skosavicu ali ništa, vjetar i kiša pojačavaju. Odlućujem se maknuti s te pozicije i otići u valu prema brodovima jedno 200 m gdje manje puše. Stavljam Duel Ez-Q mag cast 3.0 rozog i bacam niz vjetar. Na drugom skosavanju težina i kreće borba.
Kako su valovi jaki dovlačim je u kraj i nasukavam na plažu u 17,40 h.

Privitak datoteke:

Probajem dalje ali bez uspjeha. Oko 18.40 stavljam Yamashitu eginno,zbacujem i nakon nekog vremena skosavanje, zapinje za dno i što god ja napravio ne želi se otkačiti. Prilikom povlačenja puca krena i eginno ostaje u moru.
Čim se pruži prilika pokušat ću organizirati spašavanje.
Kako sam izgubio eginno sve me štufalo te kupim opremu i idem kući.
Još jedan zajednička slika.

Privitak datoteke:

Za kraj opet dobro. Evo jedan kratki video da doćaran uvjete u kojima sam lovio večeras.

Hvala: marinac, Manta, Zdenko, amerigo, BulMar, Kvarner, tanjo007, maxbeb, Baćo68, ja_osobno ...i još 6 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
BulMar's Avatar 13 Stu 2017 23:56 #618 od BulMar
Upis br.:22
13.11.2017.
Vrijeme: 16:00- 18:00; Lokacija: Kožino; Dno: Sitni pijesak; Dubina: 4-5m; Vjetar: bura, uz kišu; More: Valovito;

Oprema:
Štap: Okuma Hexana 240 5-20g; Rola: Okuma Ceymar C-30; Upredenica: Daiwa J-Braid X8 0,18mm multicolor; Predvez: 1m Konger Steelon fluorocarbon 0,25mm;
Skosavica: YO-ZURI-DUEL PATAPATA-Q 3.0-ZBLP

Ulov: 1 lignja

Nakon tjedan dana ribolova, uz ulovljena 2 muzgavca i 3 sipe, ali bez ijedne lignje, po buri i laganoj kiši bio sam na pošti oko 16:00 sati, toplo obučen i sa kabanicom. Nakon pola sata zabacivanja mijenjam skosavicu. Stavljam novu, prije tjedan dana stiglu iz Japana, YO-ZURI-DUEL PATAPATA-Q 3.0-ZBLP. Drugi zabačaj, dvije serije okomitog skosavanja, na početku treće serije osjećam potezanje, izvlačim lignju. Već pogađate, po tradiciji, to je ujedno i prva i posljednja za danas. Ipak zadovoljan, mokar i prozebao vraćam se kući oko 18:00 sati.

"Baci srećkovića u rijeku i on će isplivati sa ribom u ustima" - Karel Čapek
Hvala: marinac, Manta, Zdenko, Kvarner, tanjo007, maxbeb, Baćo68, MIRAN, JopaZGRI, tuvok ...i još 3 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 14 Stu 2017 19:33 #619 od mirakulin
Upis br.: 39 -ako se broji

14.11.2017.
Vrijeme: 16:20-17:10
Ulov: 1 komad

Teren: kamen+posidonia
Dubina: 8-12m
Uvjeti: nenormalni, valovi dolaze s JI i SI i susreću se na punti
Vitar: bura dere
Kurenat: jaki južni pa sjeverni

Oprema:
štap: YONGSUNG TelePartner 195
rola: KastKing MAKO 3500
upredenica: KastKing SuperPower 20lb žuta
predvez: 1m Seguar Ace Hard 0.235
skosavice:
Yamashita Egi OH Q Live, #3.0, R30-PKG

Ponovo u Splitu. Uvjeti ova dva dana od kad san došo su nenormalni. Jučer nisam mogo ni pokušat, a danas sam mora da ne "zahrđam"...

Gledan nakon posla, dere bura... Još i kiša lagano pada. A ja nemam kabanice u Splitu... Uf... Ma moram provat! Izlazim u 16:10, al 10 minuta stojim još ispod natkrivenog i čekam da stane... :lol: Ma idem kratko pokušat, što ću se bezveze smrzavat gledajući... Prvo na jednu rivu... Vidim nosi jako u livo. Ništa u par zabačaja. Idem provat na drugu... Bacam samo narančastog Kanjija. Nakon po ure ipak odlučim prominit i stavim Yamashitu. Odma prvi zabac kad sam krenuo da ću skosnuti vidim nešto se zakačilo. Mislim se sipica, ali kad sam je dovukao, lignjica. I to za glavu zakačena. Ma kako si se ti samo zaletila po ovom vrimenu? Pogledam na sat, 16:48. Pokušavao sam još 20-ak minuta, ali promrzo odustajem i odlazim. Nadam se da sam ulovio samo tu jednu lignju, da nisam "ulovio" i prehladu jer me sad svi zglobovi bole... :pinch:

Mobitel mi je osta doma tako da je slikano kad sam se vratio doma. Ako neko smatra da ne bi triba bit upis, mičem.

Fala ti more! :lol:

Molimo prijavite se

Više...
BulMar's Avatar 14 Stu 2017 20:03 #620 od BulMar

markulin napisao: Upis br.: 39 -ako se broji
Mobitel mi je osta doma tako da je slikano kad sam se vratio doma. Ako neko smatra da ne bi triba bit upis, mičem.

:

Ako se mene pita ovaj upis treba priznati. Slika je snimljena večeras, nakon povratka, očigledno.

"Baci srećkovića u rijeku i on će isplivati sa ribom u ustima" - Karel Čapek

Molimo prijavite se