"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje s obale

Više...
tanjo007's Avatar 26 Sij 2016 15:22 - 27 Sij 2016 13:53 #1041 od tanjo007
Replied by tanjo007 on topic Lignje s obale
Slike više ne postoji Uploadaj ponovno i stavi link. Ako ti treba pomoć tu sam. Moderator

Pozdrav,

Ako sam dobro skuzija valjda ce izaci slika, ova je od jucer ujutro iako sam ima griz cca 2kg po makini i stapu kako se savila i zujala (a stap imam do 150gr i catana 4000 nije bas fin pribor) a nikakve sanse za izvuci vrtija ali ni makac makina zujala i da cu uzet najlon u ruke ona ode, i adrenalin je bija strasan i naravno Ibrahimovic je bija zasluzan zato.

Sad sam dosa u grad Zadar i sutra cu poci probat negdi zabacit koju uru navecer, prijedlog di je najbolje a kako vidim slabo se love oko grada ali to nece biti problema cisto da probam i tu.

Pozdrav
Zadnja izmjena: 27 Sij 2016 13:53 od zeusfaber.
Hvala: pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
porfo's Avatar 26 Sij 2016 15:26 - 27 Sij 2016 13:53 #1042 od porfo
Replied by porfo on topic Lignje s obale

tanjo007 napisao: Pozdrav
llyftv9.jpg

Ako sam dobro skuzija valjda ce izaci slika, ova je od jucer ujutro iako sam ima griz cca 2kg po makini i stapu kako se savila i zujala ( a stap imam do 150gr i catana 4000 nije bas fin pribor) a nikakve sanse za izvuci vrtija ali ni makac makina zujala i da cu uzet najlon u ruke ona ode, i adrenalin je bija strasan i naravno Ibrahimovic je bija zasluzan zato.
Sad sam dosa u grad Zadar i sutra cu poci probat negdi zabacit koju uru navecer, prijedlog di je najbolje a kako vidim slabo se love oko grada ali to nece biti pro lema cisto da probam i tu.
Pozdrav

ja sam sad najvise isprid faxa na rivi, mozes probati i na carini ili na punta bajlu na vrhu punte di smo mi bili nekidan
Zadnja izmjena: 27 Sij 2016 13:53 od zeusfaber.
Hvala: marinac, tanjo007

Molimo prijavite se

Više...
tanjo007's Avatar 26 Sij 2016 15:33 #1043 od tanjo007
Fala, moracu prominit opremu drugi misec. Navratit do Pepsija po stap drza ga u ruci i ako ima onu rolu sto mi je bija pokaza.
A zadnja 2 vikenda diga sam samo 2 lignjice i 1 sipu ovu od jucer a ima samnekoliko grizeva i 2 lignje sam diga do po rive ali sve palo nekako se ne kace dobro da ih mogu bez problema dignut na rivu do pola i ca, vec sam lud kako se lose drze na skosavici.
Hvala: pepsi

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 26 Sij 2016 19:41 - 27 Sij 2016 13:46 #1044 od marinac
Replied by marinac on topic Lignje s obale

ja popodne posli ništa, ali moj kolega ZOKI MATETA, kao šta se vidi iz priloženog, uvatija lignju od 1,2 kg, dosad najveća uhvaćena do sada ove godine
Zadnja izmjena: 27 Sij 2016 13:46 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
JingleRock's Avatar 27 Sij 2016 10:43 #1045 od JingleRock
Replied by JingleRock on topic Lignje s obale
Nakon par "suhih" izlazaka, pala jedna mala na DTD-icu. Oseka, predvečer, oko 20 min pred izlazak mjeseca.

Hvala: marinac, pepsi, Fanatik

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 27 Sij 2016 11:54 - 27 Sij 2016 13:46 #1046 od Fanatik
Replied by Fanatik on topic Lignje s obale
Imam isti model DTD-a al veliku 3.0, cim sam je kupio istu vecer je digla jednu pravu zimsku slapu ;)

...orlovi rano lete a kasno sliječu....
Zadnja izmjena: 27 Sij 2016 13:46 od zeusfaber.

Molimo prijavite se

Više...
JingleRock's Avatar 27 Sij 2016 12:49 #1047 od JingleRock
Replied by JingleRock on topic Lignje s obale

Fanatik napisao: Imam isti model DTD-a al veliku 3.0 ,cim sam je kupio istu vecer je digla jednu pravu zimslu slapu ;)

znas mozda koje je ime modela ovog? bacio sam kutijicu a nisam si zapisao.

gledao bas na onom yamashitinom "odaberi boju" pageu sada - taman kakvo je vrijeme jucer bilo, oni nude nesto vrlo slicno ovom - prakticki cijeli dnji dio isti bez ove roza "glave".

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 27 Sij 2016 13:47 #1048 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Lignje s obale
Kraken :like:

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 27 Sij 2016 13:55 #1049 od Fanatik

JingleRock napisao:

Fanatik napisao: Imam isti model DTD-a al veliku 3.0 ,cim sam je kupio istu vecer je digla jednu pravu zimslu slapu ;)

znas mozda koje je ime modela ovog? bacio sam kutijicu a nisam si zapisao.

gledao bas na onom yamashitinom "odaberi boju" pageu sada - taman kakvo je vrijeme jucer bilo, oni nude nesto vrlo slicno ovom - prakticki cijeli dnji dio isti bez ove roza "glave".

DTD Premium Auri

Hvala: mirakulin

Molimo prijavite se

Više...
Vire's Avatar 27 Sij 2016 20:49 #1050 od Vire
Replied by Vire on topic Lignje s obale

Jedna večernja od 20dkg.

Molimo prijavite se

Više...
tanjo007's Avatar 27 Sij 2016 21:18 #1051 od tanjo007
Evala Vire,
ja sam se upravo vratija sa prvog gradskog lignjolova i sto srle tice rezultata lose lifnje i sipe pobijedile ali moj dobitak je da sam nagovorija cacu da ide samnom ( nikad u zivotu nije drza stap u rukama - i ok mu je bilo za prvi put, nije izgubija skosavicu nego je zadila za dno i iscupalo se olovo sa nje ali nema veze iskorosticemo je kad budemo lovili sa kaica ) , probali smo na Punti Bajlo ali je vec skoro pocea mrak i vidili smo da nema smisla pogotovo sto sam mu mora nesto objasnit a nije se vidilo nista, tako se prebacili na bazen i ja sam ima skoro sipu na kraju diga je skoro na rivu i pukla, nemam u gradu ni kucmu ni lopraru ali vidim.da bez nje ne ide jednostavno se ne kace dobro da bi je diga bez problema na kraj zato sutra iden kupit jednu vecu. Koji savjet di je ok za kupit i koliko kostaju otprilike.
Tako da cu sutra opet probat na bazen jer ce mi opet caca doci jos je rano za npr.rivu di ima puno svita dok ne skuzimo raditi bolje, i jos koji savjet za oko grada di je ok svitlo i da je pristup dobar sa kraja.
Fala
:P
Hvala: pepsi, Vire, Fanatik

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 27 Sij 2016 22:29 #1052 od maxbeb
Replied by maxbeb on topic Lignje s obale
Nije lignja al je sipa :)

Privitak datoteke:

Ni riječi pred veličanstvom mora,
Pred modrim šumorom vječnost

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 27 Sij 2016 22:29 #1053 od maxbeb

maxbeb napisao: Nije lignja al je sipa :)

Privitak datoteke:

Molimo prijavite se

Više...
Fanatik's Avatar 28 Sij 2016 00:19 #1054 od Fanatik
Bravo Maxbeb, lijepa sipa!bitno je da se nesto dogadja ;)

Hvala: maxbeb

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 28 Sij 2016 09:43 #1055 od marinac
bravo vire
Hvala: Vire

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 28 Sij 2016 09:44 #1056 od marinac
bravo maxbeb
Hvala: maxbeb

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 28 Sij 2016 09:55 #1057 od marinac

budući da san bolestan i ne mogu iči na lignje, spremam se kad budem moga, tako san popunija i ovu "pepsijevu" pernicu sa skosavicama, ništa me ne smije iznenaditi.u prvi redovima su yamashita skosavice
Hvala: pepsi, Vire, Fanatik

Molimo prijavite se

• maxbeb
  • maxbeb's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Samo moru virujem
Više...
maxbeb's Avatar 28 Sij 2016 10:07 #1058 od maxbeb
To majstore :)
Slozija si desetku ;)

marinac napisao:

budući da san bolestan i ne mogu iči na lignje, spremam se kad budem moga, tako san popunija i ovu "pepsijevu" pernicu sa skosavicama, ništa me ne smije iznenaditi.u prvi redovima su yamashita skosavice

Molimo prijavite se

Više...
porfo's Avatar 28 Sij 2016 12:40 #1059 od porfo
Replied by porfo on topic Lignje s obale
marinac ovo su neki novi modeli ili si im stavio folije?

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 28 Sij 2016 13:29 #1060 od marinac
možeš li malo pojasniti pitanje u vezi folije, ovo su modeli egi oh q live jp++, egi sutte, te sporotoneči egi q sen, te nekoliko yo zuria, sve vel. 3.0

Molimo prijavite se