"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2018.

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 11 Pro 2018 23:25 #361 od Baćo68
Ma gle, ako sam u krivu onda sam u krivu, ali ovako malih liganja je već upisano podosta na ovom takmičenju.
Nisu Kvarneru problem moje lignje, problem je njemu nastao sa mnom u trenutku kad sam u ligi stavio sliku majice sa natpisom egi Grobnik...

Ma voli on mene, samo me malo bocka...

Riba(r) ribi grize rep
Hvala: Duje195o, Alien

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 12 Pro 2018 00:25 #362 od tuvok
Replied by tuvok on topic Lignje - Ludo More Liga 2018.
UPIS - 61

11.12.2018. 16.30 - 17.30 Rogoznica

Štap Okuma Egi pro K2
Mašinica Okuma Ceymar C-40
upredenica Duel Armored F PE 0.8
predvez FC SeaMax 0,348 mm
skosavica DTD weakfish bonito 3.0
dubina 5-6 m, posejdonija i pijesak
bura

lignja - 0,65 kg

Nakon posla ručak s nogu i pravac Rogoznica. Kako imam obaveza u 18,00 h imam samo sat vremena za ulov i upis.
Dolazim na poziciju i ima nešto bure. Hladnije je nego inače.

Idemo u akciju, jedna skosa, druga skosa, treća skosa, lijevo, desno, pravo ali bez uspjeha.
Tada uzimam DTD weakfish oitu bonito 3.0 i zabacujem. Puštam da tone, skosajem, i opet puštam da tone te opet skosajem i opet puštam da tone. Prilikom povlačenja skose udar i krene izvlačit upredenicu. Zategnem kočnicu i lagano je povlačim te je uz pomoć janke je na škrapi.

.

Super, evo upis. Vaga poslije pokaže 0,65 kg.
Odlična borba i super komad.

Pokušavam dalje ali je nema. Kako imam obaveza, u 17,30 h kupim opremu i odlazim.
I danas dobro.
Hvala: Zdenko, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, markoj, mirakulin, Yamašnita, Duje195o ...i još 2 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
Yamašnita's Avatar 12 Pro 2018 08:34 - 12 Pro 2018 08:35 #363 od Yamašnita
Upis Br.: 15

Split, Marjan 12.12.2018, od 05:45-08:00

Štap: graphiteleader calamaretti 862ml-s

Mašinica: shimano sephia bb 2018

Upredenica: duel x-wire 8x 0.6

Predvez: SEAGUAR FXR 0.235

Skosavica: RUI SQUID JIG KR56 SIZE 2.5 Red Head Glow EGI LURE

Dubina: 5-6m posejdonija i kamenjar

Kurenat: jak istočni, pa slabi

Jutros dolazim na poštu cili sretan jučer mi stiglo novih pet skosavica iz australije, kako sam radia cili dan nisam ih stiga isprobat. Al dižem se u 05i15 spremam, na pošti sam u 05:45. Prvo bacanje RUI SQUID JIG KR56 SIZE 2.5 Red Head Glow nakon drugog skosa kaći se za glavu mala lignja koju naravno puštam
C&R
Privitak datoteke:

Početak obečavajući ali ništa nakon toga niti čuti lignju pokušavam sa novim skosavicama ali ništa kad je već svanilo stavljam yamashitu ali ni sa njom nema sreće ali šta je tu je više sreće drugi put
Evo slika skosavica, peta je u moru lovi :)

Lignjicu he uhvatila druga po redu ova sa crvenom glavom.
Eto tolilo od mene... I zato ti more hvala....
Zadnja izmjena: 12 Pro 2018 08:35 od Yamašnita.
Hvala: marinac, Zdenko, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, markoj, tuvok, mirakulin ...i još 3 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 12 Pro 2018 09:54 #364 od marinac
UPIS BR: 63

Kaštela,12.12.2018, od 6 - 7 i 30sati

Oprema:
-štap graphite leader 862 ml
-rola shimano stradic c i4
-upredenica duel x-wire PE 0.6 8x
-skosavice yamashita; yo zuri duel3.0,

- bura
-dubina oko 5 metara
-dno mješovito
-slabi kurenat zapadni

:whistle:

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 12 Pro 2018 15:24 #365 od Zdenko

Baćo68 napisao: Ma gle, ako sam u krivu onda sam u krivu, ali ovako malih liganja je već upisano podosta na ovom takmičenju.
Nisu Kvarneru problem moje lignje, problem je njemu nastao sa mnom u trenutku kad sam u ligi stavio sliku majice sa natpisom egi Grobnik...

Ima li prijatelju jos koja majica? XL ako je moguce. I ja sam sa Grobnika.:cheer: :P :huh:

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
Tonch's Avatar 12 Pro 2018 16:52 - 12 Pro 2018 16:53 #366 od Tonch
Replied by Tonch on topic Lignje - Ludo More Liga 2018.
Upis br.15
Štap: Okuma Aria Egi
Mašinica: Shimano Sedona 3000
Upredenica: Daiwa J-braid 0,10
FC: Seguar soft 0,28
Skosavica: sumizoki 2,5 narandžasta
Dubina: 5-10 metara
Dno: pijesak
Vrijeme: 10.12.2018 18,30-20,00
More: mirno, kurenat desni, vjetar srednji burin pa zapadnjak

Dolazim na poštu malo kasnije nego inače. Na pošti su dvoje kolega (jedan kolega s foruma), ali odustali su od liganja i pokušavaju uloviti šarune. Stanem pokraj njih, stavljam molix , par zabaca ništa se ne dešava. Stavljam sumizoku narandžasti, bacam, puštam na dno i počinjem skosati, dosta agresivno ( dosta mi više laganog povlačenja ;) ) Nakon prvog skosanja puštam skosu da tone, odjednom potezanje, lagano, skosnem u prazno, puštam skosu u mjestu, od vjetra ne osjećam što se dešava, na pamet skosnem i gore je, izvlačim ju van na mol.

Ostajem još sat vremena ali ništa se ne dešava, vjetar pojačava i odustajem.

“Winter is coming.”
Zadnja izmjena: 12 Pro 2018 16:53 od Tonch.

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 12 Pro 2018 19:20 #367 od Baćo68

Zdenko napisao:

Baćo68 napisao: Ma gle, ako sam u krivu onda sam u krivu, ali ovako malih liganja je već upisano podosta na ovom takmičenju.

Ima li prijatelju jos koja majica? XL ako je moguce. I ja sam sa Grobnika.:cheer: :P :huh:

Ima majci...rade se po narudžbi. Ako si zainteresiran ostavi neki kontakt da se dogovorimo.

Riba(r) ribi grize rep
Hvala: Zdenko, Duje195o

Molimo prijavite se

Više...
markoj's Avatar 12 Pro 2018 19:21 #368 od markoj
Upis br. 9.
Mjesto i vrijeme: 12.12.2018. Opatija okolica
16:45-18:45
Vedro, tramontana s Učke
Dubina: 4-8 m
Oprema:
-Okuma Egi pro K1
-Cormoran Votacor 7Pif 2500
- Gosen egi PE 0.8
- Seaguar 0.26 0,60 m
- Yamashita, Yo-zuri, Kanji, DTD 2,5 i 3,0
Nakon dva izlaska bez ulova danas sam ulovio jednog kalimara, nije neki ali dovoljan je za upis kako god mjerili duljinu. Volio bih da je upis jači, ali... Ulovio se na Orange Yo-zuri Mrkvu home made modificiranu olovnim prstenom. Prema statistici koju vodim Yo-zuri Mrkvice imaju skoro jednake rezultate kao i prave skosavice, probao sam i s DTD bukvama i novim DTD White killerom u veličini 3,0 i 2,5 ali stari Yo-zuri daje bolje rezultate, Orange i Green. Ali nije mi i neka statistika ako su ulovi opet u binarnom sustavu, 0 ili 1 
Nažalost u zadnja dva izlaska imao sam gubitke, stara Yamashita BLCFO i DTD bijela-roza oita izletile kod izbačaja kada se upredenica zaplela. Pazim da mi ne ostane nepravilnog namota kod početka povlačenja, ali u mraku se ponekad dogodi. Večeras opet održavanje tehnike.
Hvala: Zdenko, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, tuvok, mirakulin, Yamašnita, Duje195o ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

• JopaZGRI
  • JopaZGRI's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • More pamti, more vrati!
Više...
JopaZGRI's Avatar 12 Pro 2018 20:41 #369 od JopaZGRI
Upis: br.25
Mjesto i vrijeme: 12.12.
Kraljevica i okolica 16:00-19:20
Vjetar: zapadnjak, kasnije sjeverac
Dubina: 5-10 m
Dno: pjesak, trava
Oprema:
- okuma egi pro k1
- daiwa legalis LT 3000
- gosen egi PE 0.8
- seaguar 0.28
- yamashita 3.0 i 3.5
Nakon jucerasnjeg ajmo reci neupjeha jer mi je pukao cif na jakni i bome mi je bilo hladno i sta je lignja plivala mi ispod nogu..nadao sam se kako ce danas biti jedan od dobrih dana..
Tako je i bilo!
Za dana nista nije bilo ali u sumrak osjetim udarac nakon skosanja kontriram i gore je jedna ljepa polako ju dovlacim do obale i vadim ju sakom van!

Krecem dalje ali iducih pola sata 40 min nista..mjenjam skosu i..stavljam velicinu 3.5 i nakon 2 zabaca upredenica se opusta i gore je jedna malica! Bez problema ju vadim van..

Nakon 4 zabaca nakon sto se upredenica opustila nisam naglo skosnuo nego sam samo povukao i osjetio tezinu i to dobru tezinu..samo se objesila na skosu..nije se nesto puno trudila da se oslobodi i polako ji dovlacim do obale i nju vadim sakom!

Lovio sam na toj posti jos nekih 40 min ali nista se vise nije dogadalo otisao sam usput na jos jednu ali nnakon sta sam tri puta zabacio kazem sam sebi ma dosta ti je to za danas!
I sto je najvaznije sve su bile u mjeri!
😉😄

Poslano sa mog LG-M160 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 13 Pro 2018 00:17 #370 od tuvok
UPIS - 62

12.12.2018. 20.30 - 22.30 Rogoznica

Štap Okuma Egi pro K2
skosavica DTD weakfish bonito 3.0
bura

lignja - 0,30 kg

Puno obaveza popodne te odlazim u Rogoznicu tek u 20.30h. Sve je oblačno i u jednom trenutku se pojavi misec.

Minjam skose ali je nema. Nakon pola sata se pomičem i stajem jedno 300 m dalje od ove pozicije.
Stavljam DTD weakfish bonito 3.0 i zabacujem. Nakon što je potonula radim skosavanje i ostavljam je. da tone. U tom trenutku povlačenje i imam je. Dovodim je u kraj i dižem na mulo.

Upis je tu. Lijep komad.

Evo je i s logom.

Idem dalje ali idućih 45 minuta u ništa.
Pokušavam na još jednom mjestu ali je nema.
Ova je bila samica.
I večeras dobro.
Hvala: Zdenko, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, mirakulin, Yamašnita, Duje195o, rogi ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 13 Pro 2018 08:57 #371 od marinac
UPIS BR: 64

Kaštela,13.12.2018, od 6 - 7 i 30sati

Oprema:

- bura,levanat
-dubina oko 5 metara
-dno mješovito
-slabi kurenat

Molimo prijavite se

Više...
BulMar's Avatar 13 Pro 2018 20:25 #372 od BulMar
Upis br.: 22
13.12.2018.
Vrijeme: 15.00 - 16:30
Dno: Pijesak; Dubina: 4 - 5m;
Vjetar: Ledena bura; More: Malo valovito; Kurenat: Južni; Kiša
Oprema:
Štap: Okuma Hexana 240; 5-20g;
Rola: Okuma Ceymar C-30;
Upredenica: Seaguar PE X8 Grandmax PEx8 BRAID
Predvez: 1m Konger Steelon fluorocarbon 0,25mm;
DTD - OITA CRO Egi 3.0 Cro flag

Ići ili ne ići? "Nebo" se spustilo na more, kiša "visi", ali još ne pada. Ipak idem. Za svaki slučaj nosim i kabanicu i kišobran. Puše neka hladna, istočna, bura.

Počeo sam sa DTD Cro Oitom. Prvi zabac, skosavica daleko leti, uz pomoć vjetra. Ostavio sam je malo duže na dnu, jer sam usput pospremio ostalu opremu. Kada sam podigao skosavicu sa dna učini mi se malo težom. Pomislio sam zbog kurenta, zbog valova i vjetra, ali ne. Potežem ja, ali i ona poteže. Vjerovao sam da je sipa, jer se na dnu zakačila. Ali ne, kada se približila vidim lignja je. Usput vidjeh da je zakačena sa jednim dugim krakom i da bi se mogla otkinuti svaki tren, pa odlučim lagano je nasukati na pješćano žalo u blizini. Uspio sam. Nije baš neki komad, ali čovjeka veseli.

Nakon još nekoliko zabacivanja, počela je ledena kiša, najprije lagano, ali sve više pojačava. Bura puše, kiša pada, ruke ozbiljno zebu. Nema šale. Dosta je.

Pakiram se i idem kući smrznutih ruku. Sjetih se one izreke "nema liganja uz obalu dok ruke ne ozebu!". Meni samo što se nisu smrznule, a ulov ne opravdava izreku.
Ipak, ja zadovoljan!
Sutra je novi dan!

"Baci srećkovića u rijeku i on će isplivati sa ribom u ustima" - Karel Čapek
Hvala: marinac, Zdenko, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, tuvok, mirakulin, Yamašnita, Duje195o ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
Yamašnita's Avatar 13 Pro 2018 22:07 #373 od Yamašnita
Upis Br.: 16

Split, Marjan 13.12.2018, od 19:45-20:45

Štap: graphiteleader calamaretti 862ml-s

Mašinica: shimano sephia bb 2018

Upredenica: duel x-wire 8x 0.6

Predvez: SEAGUAR FXR 0.235

Skosavica: Yamashita egi oh q-live search490 glow 3.0-r09 TMM

Dubina: 5-6m posejdonija i pjesak

Kurenat: jaki istočni

Dolazim na poštu nakon posla imam negdi uru vremena za loviti. Vidim neko je na pošti, šuljam se bacam, osluškujem šta pričaju čini mi se glas poznat, a ono moja dva prijatelja :), zazovem ja njih, oni u čudu, vidi njega koliko si tu, ja kažem jedno 10 min nisam bia siguran ko je, a nisam tia smetat ako je neko koga neznam. Njihov ulov 2 lignje i sipa. Pokusavam bacam ali ništa, vrijeme hladno, susnježica pada lagano. Kaže njima idem 50m dalje prominit poštu i bacat sjeverno. Dolazim 50m dalje bacam, skos i kaći sd lignjica. Osjećam da je mala na štapu, dovlaćim je, uhvaćena na jedan krak, podižem je, vadim mobitel i puštam je. Pokušavam još par minuta jer počinje puhati bočno(istočnjak) i otežava zabacivanje. Kupim stvari i idem ća.

C&R
Privitak datoteke:

Eto kod mene zadnjih par puta sve lignjice ispod mjere, ali vraćene su da narastu pa mi se vrate opet veće :)
... I zato ti more hvala!
Hvala: marinac, Zdenko, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, tuvok, mirakulin, Duje195o ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 14 Pro 2018 00:39 #374 od tuvok
UPIS - 63

13.12.2018. 16.30 - 19.30 Rogoznica

Štap Okuma Egi pro K2
skosavica DTD weakfish bonito, bijela oita, premium auri 3.0
južina

3 lignje - 0,55 kg

Cijeli dan kiša, nakon posla se obučem za kišu i odem u Rogoznicu u zavitrinu. I ovdi puše ali se može zabacivati.

Dok sam došao na škrapu kiša je prestala. Promjena skosa, načina vođenja prvih 45 minuta ne daje rezultata. Već je pao mrak.
Stavljam DTD weakfish bonito 3.0 i zabacujem. Na jedno 15 tak metara od kraja težina. Dovlačim je u kraj i na škrapi je.

Upis je tu.

Idemo dalje. pola sata opet ništa. S vremena na vrijeme propadne par kapi kiše ali ništa strašno. Sve je oblačno uokolo.
Stavljam DTD bijelu oitu i zabacujem. Lagano je povlačim kao da panjulajem. Pri dolasku u kraj udar i pumpanje. Dovlačim je u kraj i dižem na škrapu.

Ova je lijepa.

Pokušavam dalje ali nakon 15 minuta mijenjam skosu, stavljam DTD premium auri 3.0.
Na drugom zabacivanju nakon što je potonula osjetim kao da je nešto dira ali kako puše nisam siguran je li lignja. Povlačim, skosajem par puta i puštam da tone, u tom trenutku povlači skosu. Radim kontru i imam je. Dovlačim je u kraj.

Odlićno, i treća je vani.

Bilo je i vrime da jednu večer bude više od jedne lignje. Pokušavam dalje još pola sata ali više je nema.
Polagano poćme padati kiša, kupim opremu i odlazim.
Još jedna slika za kraj.

Večeras super.
Hvala: marinac, Zdenko, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, mirakulin, Yamašnita, Duje195o ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 14 Pro 2018 08:20 #375 od marinac
UPIS BR: 64

Kaštela,14.12.2018, od 6 - 7 i 30sati

Oprema:

- bura,levanat,kiša
-dubina oko 5 metara
-dno mješovito
-slabi kurenat

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 15 Pro 2018 02:13 #376 od tuvok
UPIS - 64

14.12.2018. 16.30 - 17.50 Rogoznica

Štap Okuma Egi pro K2
skosavica DTD weakfish bonito, white killer, full color oita 3.0
bura

4 lignje - 1,25 kg

Kiša, kiša i kiša i tako cili dan. Unatoč tome odlučujem se otići uru vrimena jer u 19,00 h imam Božićni domjenak firme.
Dolazim za dana a kiša pada nemilo. Oblačim punu ratnu spremu i krećem na puntu.

Stajem na puntu ali je bura toliko jaka da ne mogu kontrolirati skosavicu. Nakon par neuspjelih pokušaja se povlačim u zavitrinu na mjesto gdje lignju nisam uhvatio zadnjih 15 tak dana.
Zabacujem DTD full color oitu 3.0 i na drugom bacanju još za dana povlači skosu, radim kontru i vrlo brzo je na škrapi.

Evo upisa, super.

Idemo dalje, na daljnje zabaćaje bez lignje.
Skidam ovu skosu i stavljam zelenog white killera 3.0.

Zabacujem i nakon skosavanja težina, kao da se nešto obisilo na skosu.
Krenem povlačiti prema sebi i ništa. Ili je kamen ili sipa prođe mi kroz glavu.
Dovlačim u vidno polje kad ono lijepa lignja. Tad počinje divljanje lignje koju izvlačim na škrapu.

Druga je tu.Super.

Pokušavam dalje, nakon 15 tak minuta skidam killera i stavljam DTD weakfish oitu bonito 3.0 koja se pokazala izrazito uspješnom u zadnjih mjesec dana.
Zabacujem u nekoliko navrata da bi na ovom zabacivanju pokušao panjulavati.
U jednom trenutku nešto udre u skosu ali ništa. Malo pustim , krene opet povlačenje i u tom trenutku lignja udara u skosu i na njoj ostaje.
Polako je povlačim i dovodim na škrapu.

Odlično, evo i treće.
Zabacujem još nekoliko puta i ništa. Zadnje zabacivanje odlučim opet panjulavati. Lagano povlačim skosu i pri dolasku u sami kraj lignja za njom.
Puštam skosu i kad osjetim da je dobro zagrlila povlačim. Udarje jak, dovlačim je te podižem na škrapu.

Četvrta lignja večeras. Ni ovome se nisam nadao.

Pokušavam još pola sata ali je više nema.
Kiša cilo vrime pada te sam napravio i video da bih dočarao situaciju na terenu.

Kako moram ići kupim opremu, radim još jednu zajedničku fotku i odlazim.

Stižem kući, lignje u dubinski a ja na domjenak.
Zbog domjenka tek sada pišem objavu.

Kiša me ugodno iznenadila.
Hvala: Zdenko, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, markoj, mirakulin, Yamašnita, Duje195o ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 15 Pro 2018 09:03 #377 od marinac
UPIS BR: 66

Kaštela,15.12.2018, od 6 - 7 i 30sati

Oprema:

- bura,kiša
-dubina oko 5 metara
-dno mješovito
-slabi kurenat

Molimo prijavite se

Više...
BulMar's Avatar 16 Pro 2018 00:27 #378 od BulMar
Upis br.: 23
15.12.2018.
Vrijeme: 16:00 - 18:30
Dno: Pijesak; Dubina: 4 - 5m;
Vjetar: Ledena bura; More: Mirno; Kurenat: Zapadni
Oprema:
Štap: Okuma Hexana 240; 5-20g;
Rola: Okuma Ceymar C-30;
Upredenica: Seaguar PE X8 Grandmax PEx8 BRAID
Predvez: 1m Konger Steelon fluorocarbon 0,25mm;
DTD - Clasic OITA 3.0 Red

Oko 16:00 sati sam na poziciji. Sunce polako zalazi, vrlo je hladno, more je mirno, a bura puše sa sjeverozapada. Otežano je zabacivanje, ima dosta bova, a bura zanosi i skosavicu i upredenicu.

Nakon pola sata zabacivanja i mijenjanja skosavica, došao je red i na DTD - Clasic OITA 3.0 Red. Zabacio sam daleko, uz pomoć bure. Nakon pada na dno, podižem skosavicu sa 2-3 skosa, zatim lagano okrećem ručicu role 3-4 puta, kao pri panulanju, osjetim da dira skosavicu, povučem, kačim je i dovlačim do mula.

Evo, došle lignje do obale, čim ruke zebu. Ponadao sam se, .... Ali sve do 19:30 ništa više se nije događalo. Mijenjao sam i pozicije i skosavice, ali uzalud.
Ipak, nema ih još. Samo se poneka pojavi. Uostalom, to i je sportski!
Zadovoljan, pođoh kući.
Sutra je novi dan!

"Baci srećkovića u rijeku i on će isplivati sa ribom u ustima" - Karel Čapek

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 16 Pro 2018 01:00 #379 od tuvok
UPIS - 65

15.12.2018. 17.30 - 19.00 Rogoznica

Štap Okuma Egi pro K2
skosavica DTD full color oita 3.0
bura

lignja - 0,60 kg

Opet Rogoznica. Odlazim malo kasnije, bura puše a ja u zavitrinu. Parkiram auto a temperatura vani nije simpatična.

Uzimam opremu i odlazim na puntu. Zabacujem par puta ali je bura toliko jaka da ne mogu kontrolirat skosu. Povlačim se još više u zavitrinu.
Jedna, druga, treća skosa i ništa. Stavljam DTD full color oitu i zabacujem par puta.
Nakon par zabacivanja puštam je da potone na dno te potegnem.
Težina s druge strane i pumpanje.
Zategnem kočnicu i lagano je dovlačim u kraj. Janka je spremna i vani je.

Lijep komad. Vaga poslije pokaže 0,60 kg.

Pokušavam dalje ali je nema. Nakon 45 minuta kupim opremu i odlazim.

Ja večeras zadovoljan.
Hvala: marinac, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, mirakulin, Yamašnita, Duje195o, rogi ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 16 Pro 2018 19:55 #380 od marinac
UPIS BR: 67

Kaštela,16.12.2018, od 16 - 17 i 30sati

Oprema:

- bonaca, burin
-dubina oko 5 metara