"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lignje - Ludo More Liga 2018.

Više...
marinac's Avatar 04 Sij 2019 19:10 #461 od marinac
UPIS BR: 86
Kaštela,4.1.2019, od 16 - 17 i 45sati

Oprema:
-štap graphite leader 862 ml
-rola shimano stradic c i4
-upredenica duel x-wire PE 0.6 8x
-skosavice yamashita; yo zuri,DTD

- jaka bura, zavitrina
-dubina oko 10 metara
-dno pjeskovito
- kurenat slab

:whistle:

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 05 Sij 2019 00:28 #462 od tuvok
Replied by tuvok on topic Lignje - Ludo More Liga 2018.
UPIS - 85

04.01..2018. 16,00 - 19,00 Rogoznica

Štap Okuma Egi pro K2
Mašinica Okuma Ceymar C-40
upredenica Duel Armored F PE 0.8
predvez FC SeaMax 0,348 mm
skosavica DTD škamp 3.0
dubina 5-6 m, posejdonija i pijesak
bura

2 lignje - 0,60 kg

Večeras bura dere još luđe nego sinoć. opet biram zavjetrinu u Rogoznici. Temperatura je slična kao i jučer ali zbog bure mrznu i prsti i stopala. Danas nije baš ugodno biti u lignjolovu.
Stajem na mjesto gdje i jučer i pokušavam, mrak je već pao i stavljam DTD škampa crvenoga 3.0. U nekoliko navrata zabacujem ali ništa. Odlučujem se malo vući prema sebi i u jednom trenutku vidim skosavicu i komad lignje za njom. Puštam skosavicu a lignja se odmah baci na nju.
Kontriram i imam je.
Uskoro je na škrapi.

Lijep komad.

Pokušavam još pola sata ali je toliko hladno da ne osjećam prste na rukama a ni stopala. U pojedinim trenucima su udari bure toliko jaki da imam osjećaj da sam u kratkim rukavima.
Izgleda da je ova bila samica.
Kupim opremu, sjedam u auto i palim grijanje. Kad sam došao sebi odlučim otići na mjesto gdje sam sinoć uhvatio lignju.
Dolazim, stavljam opremu na mulić i krećem u akciju.
Jedna skosa, druga skosa ali ništa.
Opet stavljam DTD crvenog škampa i zabacujem, negdje na sredini osjetim da nešto dira skosu. Kontriram i težina i pumpanje s druge strane.
Dovlačim je u kraj i na mulu je.

I druga je tu.

Večeras im se sviđa crvena boja i škamp.
Pokušavam još 15 tak minuta i odustajem. Toliko je hladno da imam osjećaj da sam u kupaćim gaćicama.
Kupim opremu i odlazim, palim auto i grijanje na maximum.

I večeras zadovoljan.
Hvala: marinac, Zdenko, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, markoj, mirakulin, Yamašnita ...i još 2 korisnik-a

Molimo prijavite se

• Klek
  • Klek's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Klek's Avatar 05 Sij 2019 00:41 #463 od Klek
Replied by Klek on topic Lignje - Ludo More Liga 2018.
U 5

Senj i oklolica, 04.01.2019. od 15,30 do 21,00

štap: Okuma Egi Pro K1
rola: Okuma Ceymar cxt 30
upredenica: Daiwa j-braid x8 0,10
predvez: fc Take 0,30
skosavice: Kanji pro spec 3.0

Evo da i ja otvorim ovu godinu. Vrijeme ludo, puše sa svih strana. Sv Juraj - prvi zabac i evo je. Mijenjamo pozicije tražim malo zavjetrine, teško. Dolazim u Senj, kao da se malo smiruje vjetar, Zabacujem, ništa , mijenjam skosavice - ništa. Opet promijena pozcije, par zabaca i evo druge. Probam još sat vremene - bunar. Pakujem stvari i pićim natrag put planine.

Promrzao, ipak moru hvala.
Hvala: marinac, Zdenko, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, markoj, tuvok, mirakulin ...i još 4 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 05 Sij 2019 10:25 #464 od marinac
UPIS BR: 87
Kaštela,5.1.2019, od 6 - 7 i 45sati

Oprema:

- jaka bura,
-dubina oko 6 metara
-dno pjeskovito
- kurenat slab

Molimo prijavite se

Više...
markoj's Avatar 05 Sij 2019 10:55 - 05 Sij 2019 11:00 #465 od markoj
Upis br. 19.
Mjesto i vrijeme: 4.01.2019. Opatija okolica
16:30-17:30
Vedro, lagana bura
Dubina: 4-8 m
Oprema:
-Okuma Egi pro K1
-Cormoran Votacor 7Pif 2500
- Gosen egi PE 0.8
- Seaguar 0.26 0,60 m
- Yamashita, Yo-zuri, Kanji, DTD 2,5 i 3,0
Nakon par dana jake bure danas je bilo moguće izaći u lignjolov. Ulovio sam lijepog kalimara na Kanji Prospec 3,0 deep orange gold, i to japanskim stilom skosanja. U dvostrukom skosu s međunamatanjem skočio je na pušću, samo što mi štap nije pao iz ruke, jer za vrijeme skosanja ruka/zglob opuštena. Prvi u 2019!
Zadnja izmjena: 05 Sij 2019 11:00 od markoj. Razlog: pogrešan broj upis
Hvala: marinac, Zdenko, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, tuvok, mirakulin, Yamašnita ...i još 2 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
Yamašnita's Avatar 05 Sij 2019 11:28 - 05 Sij 2019 13:18 #466 od Yamašnita
Upis Br.: 21

Čiovo, 05.01.2018, od 06:15-08:30

Štap: graphiteleader calamaretti 862ml-s

Mašinica: shimano sephia bb 2018

Upredenica: duel x-wire 8x 0.6

Predvez: Sunline Fluorocarbon Egi Leader Black Stream 0.26

Skosavica: DTD White killer green 3.0

Dubina: nepoznato, prvi put sam na ovoj pošti

Kurenat: vrti čas zapadni, čas istočni

Drugi izlazak u 2019. Godini na more, prvi nije bio baš najbolji jer sam izgubio kanjia. Drugi izlazak i red je da se prekine niz gubljenja skosavica i da se krene loviti. Večer prije s dva prijatelja dogovaram poštu. Idemo se maknit malo iz splita i probat poštu jednu na Čiovu. Krećemo ujutro put Čiova uvjeti idealni. Dolazimo na poštu kako se dan budi tako i vjetar jača. Kurenat vrti cilo vrime čas istok, čas zapad. Prvu lignju diže prijatelj došla mu je iz stine ispod nogu. Nakon cca. pola sata dovodim Dtd white killer green 3.0 u kraj i stajem. Odjednom dolazi lignja i udara ga jednim krakom i kaći se. Pokušajem je dignit sa štapom al pumpa ko luda neda se. Neću riskirat, zovem priku da podmetne špurtil. Srića dok je prijatelj sve pripremio lignja se nije otkačila ali cijelo vrijeme je pumpala bez prestanka trajalo mi je to kao vječnost i samo sam čeka kad će otpast. Ali tu je na sigurnome.

Pokušajemo još do 8ipo ali ništa to je bilo sve za danas. Skupljamo stvari, slika sa logom i vaganje pa gibam kući...

Zaključak pošta nije nešto nećemo se više vratit,i evo prva lignja u 2019 ....i zato ti More hvala!
Zadnja izmjena: 05 Sij 2019 13:18 od Yamašnita.
Hvala: marinac, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, markoj, tuvok, mirakulin, Duje195o ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
mirakulin's Avatar 05 Sij 2019 22:48 - 05 Sij 2019 22:50 #467 od mirakulin
Upis br.: 1 :woohoo:

5.1.2019.
Vrijeme: 19:15-21:00
Ulov: 1 komad (52 dkg)

Teren: pijesak
Dubina: oko 10 m
Vitar: bura
Kurenat: ništa

Oprema:
štap: OKUMA Hexana Spin, 240cm, 5-20gr
rola: SHIMANO Sahara C2000S
upredenica: DUEL HARDCORE 0.8 Milky Orange
predvez: 1m Seguar Ace Hard 0.235
skosavice: Kanji Clicks Pro Spec #3.0, 04 - Orange Gold

Tako je dobro vidjeti te opet... Budući da sam nedavno imao ulov života (uplovio u bračne vode), nisam baš imao vrimena za sudjelovanje u Ligi. Doduše, imao sam spremne slike za par upisa, al nisam našao vrimena da napišem objave. Al zato redovito pratim Ligu i guštam u objavama kolega koji imaju prilike lovit svakodnevno i potrude se malo prenijeti doživljaje sa mora.

Iako sam ovaj vikend doma u Preku, nisam mislio ni danas da ću lovit, ali nakon kratke šetnje, uspio sam se dvi ure iskrasti malo uz more... Hexana me čekala spremna, samo sam ocu trebao maznuti kutiju sa skosama. Bura se smirila i noć je baš lipa... Super je bilo samo zabaciti i guštati, nisam imao nikakva očekivanja...

Odlučio sam šetati od mulića do mulića da prodem čim više terena. Ne toliko zbog ulova, koliko zbog ugođaja... Počinjem sa šuškavom Yamashitom, nadajući se da će dozvati koju lignju ako je u blizini. Velika je oseka pa je pred ovim mulićima dosta plitko. Mijenjam u DTD White Killer jer mi je njega najmanje žao izgubiti... Nakon malo više od sat vremena, dolazim do svoje standardne prošlogodišnje pošte. Nema nikoga... Nakon par zabačaja, mijenjam i stavljam, koga drugoga nego....najbolju skosu na svitu, Kanji Clicks Pro Spec #3.0, 04 - Orange Gold. Par zabačaja, malo poigravanja na dnu i...kači se nešto. Ne daje otpor, al nisam ni razmišlja što je, bilo je gušt dizati nešto nakon dugo vrimena.. Naravno...sipica...

Nastavljam dalje i niti 10 minuta kasnije upredenica se zateže...skos...Hexana se savija, a Sahara cvili... Uffff... Milina. Motan, a mašinica proklizava. Zastajem, misleći da je dno, al...pumpa... Milina! :silly: To je ONA! I to odličan komad. Kod sebe nemam ni lopraru, al nije mi uopće bilo važno da je dignem, glavno da se ona zakačila... Ipak, bez problema je dižem...

Sve se čini ko prošle godine, ko da je bilo jučer... :cheer: Improviziram logo Lige (piše LM 19, tek sam sad skužio da je Liga 2018 :huh: :silly: :blink: ) i slikavam ponovo:

Ostajem još po ure, a onda lagano doma, pokušati opet na par mulića. Ko zna kad ću opet imat prilike budući da ubrzo selim u ZG na neko vrijeme... :pinch:

Fala ti more! :lol:
Zadnja izmjena: 05 Sij 2019 22:50 od mirakulin.
Hvala: BulMar, Baćo68, B_, ja_osobno, MIRAN, JopaZGRI, grobert1987, markoj, tuvok, Yamašnita ...i još 4 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 05 Sij 2019 23:35 #468 od tuvok
UPIS - 86

05.01..2018. 16,00 - 19,00 Rogoznica

Štap Okuma Egi pro K2
skosavica DTD premium auri, weakfish 3.0
bura

2 lignje - 0,60 kg

Večeras na poziciju gdje sam i sinoć uhvatio lignju. Sve je oblačno i pred Rogoznicom počne padati kiša. Bura i večeras ali je puno toplije nego dan ranije.
Oblačim kabanicu i stajem na mulić a u zavjetrini skoro bonaca.

Kišica sipi a ja po starome. Jedna skosa, druga skosa i opet za dana ništa. Ovu sezonu nisam dvije lignje uhvatio za dana. Prošlo je 17,00 h i stavljam DTD premium auri 3.0 i par puta ga zabacujem.
Prije promjene skose odlučim malo panjulati. Vučem skosu lagano prema sebi i po sredini lagano stajem i puštam da tone. U tom trenutku lignja povlači skosu, radim kontru i imam je.
Dovlačim je i jankom dižem na mulić.

Opet upis po mraku, ali nema veze.

Idem dalje, pokušavam s istom skosom još 10tak minuta ali ništa.
Stavljam iduću skosu i na nju 10 tak minuta ništa.
Na red dolazi weakfish bonito 3.0. Kiša je prestala i razvedrilo se.
Par puta zabacujem i odjednom nakon skosavanja povlačenje skose i moja kontra.
Imam je.

I parica je tu.

Pokušavam još 45 minuta ali je dosta za danas.
Hvala: marinac, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, markoj, mirakulin, Yamašnita, Duje195o ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 06 Sij 2019 18:58 #469 od marinac
UPIS BR: 88
Kaštela,6.1.2019, od 16 - 17 i 45sati

Oprema:

- jaka bura i tramuntana
-dubina oko 6 metara
-dno pjeskovito
- kurenat zapadni

Molimo prijavite se

• JopaZGRI
  • JopaZGRI's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • More pamti, more vrati!
Više...
JopaZGRI's Avatar 06 Sij 2019 19:22 #470 od JopaZGRI
Upis: br.27
Mjesto i vrijeme: 06.01.2019
Kraljevica i okolica 16:30-18:30
Vjetar: bura
Dubina: 5-10 m
Dno: pjesak, trava, kamen
Oprema:
- okuma egi pro k1
- daiwa legalis LT 3000
- gosen egi PE 0.8
- seaguar 0.28
- yamashita 3.0 2.5
Eto i prvog upisa u 2019.
Nakon tri dana pokusavanja i trazenja liganja nikako da zapne koja..samo jedno pracenje male lignjice..bio po danu bio po mraku nista..
Eto danas mi se ipak posrecilo i oko 5 sati u sumrak je zapela ova jedna..

Do kraja vise nista nazalost ali ja zadovoljan nakon toliko vremena osjetit pumpanje na stapu!
😊

Poslano sa mog LG-M160 koristeći Tapatalk
Hvala: marinac, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, tuvok, mirakulin, Yamašnita, Duje195o, Alien ...i još 1 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 06 Sij 2019 23:43 #471 od tuvok
UPIS - 87

06.01..2018. 16,00 - 19,00 Rogoznica

Štap Okuma Egi pro K2
skosavica DTD white killer 3.0 zeleni
bura

2 lignje - 0,70 kg

I dalje bura, odlazim u Rogoznicu na provjereno mjesto u zavitrinu. Dolazim još za dana, taman da uhvatim zalazak sunca.

Spuštam se na škrapu i pokušavam do 18,00 h ali kao u lokvi. Kupim opremu i odlazim gdje i sinoć.
Dolazim na mulić i zabacujem white killer 3.0 zeleni. Na 3 bacanju nakon skosavanja poteže skosu, radim kontru i kačim je. Uskoro je na mulu.

Prva je tu, lijep komad.

Zabacujem ponovno i na jedno 15 tak m od kraja nakon skosavanja opet poteže skosu, radim kontru i opet je moja. I ova je uskoro na muliću.

I parica je tu.

Pokušavam dalje, u dva navrata mijenjam skosu ali bez daljnjih rezultata.

Pomalo kupim opremu, radim zajedničku fotku i odlazim.

I večeras dobro.
Hvala: marinac, BulMar, Baćo68, B_, MIRAN, JopaZGRI, markoj, mirakulin, Yamašnita, Duje195o ...i još 2 korisnik-a

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 07 Sij 2019 19:12 #472 od marinac
UPIS BR: 89
Kaštela,7.1.2019, od 15 i30 - 17 i 45sati

Oprema:

- tramuntana,zavjetrina
-dubina oko 6 metara
-dno pjeskovito sa travom
- kurenat slabi

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 07 Sij 2019 23:34 #473 od tuvok
UPIS - 88

07.01..2018. 18,30 - 20,30 Rogoznica

Štap Okuma Egi pro K2
skosavica DTD weakfish bonito 3.0
bura

lignja - 0,15 kg

Večeras jedno od luđih lignjolova, nakon 2 sata nisam osjećao prste ni na rukama ni na nogama ali sam je uhvatio. Tek nakon par sati sam vratio osjet u prste.
Večeras sam imao nekih obaveza i u 18,00 h sam pokupio djecu iz škole. Vani dere bura, ima 2 stupnja a ja se mislim.
Ma otići ću barem po ure da probam.
Sidam u auto i odem u Rogoznicu u zavitrinu.
Mrkli mrak, stajem na škrapu, rasklapam štap i krećem u akciju.
15 minuta na jednom mjestu ništa, premjestim se 50 metara i tamo 20 minuta ništa, opet premještaj i opet 20 minuta ništa.
Malo je bura kalala i odlazim na puntu, iako puše mogu kontrolirati skosu. Prsti na rukama me već bole koliko je hladno, stopala ne osijećam.
Jedna skosa, druga skosa i opet ništa. Stavljam DTD weakfish bonito 3.0 i zabacujem. Lagano vučem prema sebi i na pola puta puštam da tone. Nakon 10 tak sekunda radim kontru i težina i pumpanje na drugoj strani.
Pa je li moguće da sam je uhvatio.
Dovodim je u kraj i stavljam na škrapu. Mjerač pokazuje da je taman po pravilima.

Upis je tu. Opet bonito ima zadnju riječ.

Ostajem još ovdje, pokušavam neko vrijeme ali više ne osjećam ni prste na rukama.
Pokušavam skinuti skosavicu ali ne ide, jedva mi to polazi za rukom.
Vrijeme je za skupiti opremu.

Samo da ova hladnoća malo popusti.

Molimo prijavite se

Više...
markoj's Avatar 08 Sij 2019 08:52 #474 od markoj
Upis br. 20.
Mjesto i vrijeme: 7.01.2019. Opatija okolica
16:15-17:30
Vedro, lagana bura
Dubina: 4-8 m
Oprema:
-Okuma Egi pro K1
-Cormoran Votacor 7Pif 2500
- Gosen egi PE 0.8
- Seaguar 0.26 0,60 m
- Yamashita, Yo-zuri, Kanji, DTD 2,5 i 3,0
Jučer sam izašao na kalimare ali nisam ništa ulovio. Danas sam uhvatio dva solidna, lovne skose Kanji Prospec 3,0 deep orange gold i Yo-zuri pata pata LP 2,5.

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 08 Sij 2019 18:42 #475 od marinac
UPIS BR: 90
Kaštela,8.1.2019, od 6 - 7 i 45sati

Oprema:

- bura, oblačno
-dubina oko 5 metara
- kurenat slabi

Molimo prijavite se

Više...
tuvok's Avatar 08 Sij 2019 23:38 #476 od tuvok
UPIS - 89

08.01..2018. 16,00 - 18,00 Primošten

Štap Okuma Egi pro K2
skosavica DTD škamp 3.0
jugo

2 lignje - 0,55 kg

Popodne oblačno i s vrimena na vrime lagano sipi kišica. Sjedam u auto i odlazim u Primošten u zavitrinu od juga.

Nisam ovdje bio ima 20 tak dana. Stajem na škrapu i polako krećem u akciju. I opet kao i do sada za dana ni čut. Promijenio sam par skosa, pokušao mijenjati način vođenja skose ali ništa. Već je 17,00 h i stavljam DTD škampa 3.0.
Zabacujem i nakon skosavanja uprednica se čudno opusti, trebala bi se nategnuti ali ona upravo suprotno, potegnem skosu ali u prazno, ponovno potegnem kad težina s druge strane i pumpanje.
Lagano je dovodim u kraj i jankom dižem na škrapu.

Upredenica se ponašala kao da je lignja uhvatila skosu i krenula s njom prema kraju. Ali nema veze, glavno da sam je uhvatio.

Idem dalje, idući zabačaj i jedno 15 tak m od kraja poteže skosu, ja radim kontru ali pušta skosu, U ništa.
Ponovno zabacujem i nakon što je potonula povlačim skosu kad s druge strane težina i pumpanje.
Guštam u izvlačenju i vanka je na škrapi.

I druga je tu, i opet po mraku.

Idemo dalje, mijenjam i skosu ali ne ide više. Samo parica. U 18,00 h radim zajedničku fotku i kupim opremu.

Moram po dicu u školu u 18,20 h tako da je za večeras dosta.

Molimo prijavite se

Više...
marinac's Avatar 09 Sij 2019 09:24 #477 od marinac
UPIS BR: 91
Kaštela,9.1.2019, od 6 - 7 i 45sati

Oprema:

- bura, oblačno
-dubina oko 5 metara
- kurenat slabi

Molimo prijavite se

Više...
Duje195o's Avatar 09 Sij 2019 19:12 #478 od Duje195o
Svaka čast ekipo, ali di više vadite te lignje?😂😜 moj zadnji upis je bio prije mjesec dana i od tada je više nemogu uhvatit..katastrofa, sve moguće pošte na rabu u zoru, prvi mrak razne skose ma kakvi..katastrofa! Večeras također ni čut😡 već je postalo iritantno, tako da sam i pomalo odustao od liganja i malo ganjao brancine😊

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Yamašnita's Avatar 09 Sij 2019 20:29 #479 od Yamašnita
Upis Br.: 22

Čiovo, 09.01.2018, od 06:30-08:30

Štap: graphiteleader calamaretti 862ml-s

Mašinica: shimano sephia bb 2018

Upredenica: duel x-wire 8x 0.6

Predvez: SEAGUAR FXR 0.235

Skosavica: Yamashita eginno pyompyon Search 3.0 R06 SRO

Dubina: 5m posidonija

Kurenat: sjeverni

Dan prije 08.01.2019 bia sa autom na Čiovu put Slatina potražiti nove pošte. Na jednoj punti vidim dosta crnila, zapisujem lokaciju i doći ću ujutro probat. Dolazim ujutro u 6ipo bacam ali ko u bunar. Bacam lijevo, desno, ravno, mijenjam skosavice, poziciju malo bliže u uvalu ali ništa. Već je lagano svanilo 7i45 pišem poruku prijatelju da je dobro za istočni vitar da je zavjetrina kad ono nešto poteže upredenicu. Motam, nešto se obisilo, nema pumpanja. Mislim se il trava il sipa al odjednom pumpanje, bori se, neda se izvući ali uspjevam je dovući i uz pomoć špurtila vadim na sigurno.

Taman kad sam izvadio lignju mijenja vjetar u sjeverni i tuče mi točno u lice, ne mogu više zabacivat. Kupim lignju u kesu i probam se premjestiti na drugu stranu ali tamo tuče s boka i radi preveliki drob na upredenici, ne mogu ni vamo loviti jednostavno nisu više uvjeti za loviti. Vraćam se do auta vadim lignju, slika sa logom i gibam kući.

I zato ti More hvala...

Molimo prijavite se

• JopaZGRI
  • JopaZGRI's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • More pamti, more vrati!
Više...
JopaZGRI's Avatar 09 Sij 2019 20:48 #480 od JopaZGRI
Upis: br.28
Mjesto i vrijeme: 09.01.
Kraljevica i okolica 17:00-20:00
Vjetar: bura
Dubina: 10 m
Dno: pjesak, trava, kamen
Oprema:
- okuma egi pro k1
- daiwa legalis LT 3000
- gosen egi PE 0.8
- seaguar 0.28
- yamashita 3.0
Dolazim na poštu u nadanju da će napokon se nešto dogodit jer zadnji izlazci na more osim one jedne lignje nikako da nesto normalnije vrijeme dode..em nema liganja em ili puše ili pada kiša nikako na zelenu granu..ali eto danas mi se ipak nešto posrecilo..
Nakon 15 bacanja mjenjam skosu i na prvom bacanju blizu obale zapinje ljepi komad!! Nakon borbe vani je na sigurnom..

Ostajem na toj posti jos nekih pola sata ali bura je pocela pojacavat i odlazim dalje..
Na posti nema nikoga mir i tisina!
Nakon para bacanja i kratkih skoseva udarac kontra i gore je jos jedan ljepi komad!!
Ubrzo je i ona vani..

Bas ima nekako veliku glavurdaru! 😄😄😄
Nakon 10 min dopratila jedna ali bjezi bacam lagano ispred sebe nakon par skosanja dolazi opet pustam ju da uzme skosu kacim ju ali je ipak premala i vracam ju odmah nazad neka dode drugi put!
To je to za veceras..napokon, ja zadovoljan!!😊😊

Poslano sa mog LG-M160 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se