"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Trebam pomoć u vezi predveza.

Više...
Novi U Ribolovu's Avatar 24 Svi 2019 22:18 #1 od Novi U Ribolovu
Pozdrav svima !
Zanima me koja dužina predveza bi bila idealna poslije čvora ili virble (ja vežem FG čvor s upredenice na fluorocarbon) do varalicama i koju debljinu shock leadera je max debljine za spin sa obale s varalicama i jigovima od 30 do 80 grama ?:)

Molimo prijavite se

• JopaZGRI
  • JopaZGRI's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
  • More pamti, more vrati!
Više...
JopaZGRI's Avatar 25 Svi 2019 10:11 #2 od JopaZGRI

Novi U Ribolovu napisao: Pozdrav svima !
Zanima me koja dužina predveza bi bila idealna poslije čvora ili virble (ja vežem FG čvor s upredenice na fluorocarbon) do varalicama i koju debljinu shock leadera je max debljine za spin sa obale s varalicama i jigovima od 30 do 80 grama ?:)

Nema tu neke idealne dužine..
I mislim da nema potrebe stavljat shock leader nego samo dobar fc ako već vežeš fg čvor sa upredenicom
Duljina fc neka ti bude odprilike cca 80 cm/metar..
A sad debljina neznam nisam nikad tako teske varalice koristio..ali za njih mislim od 0.30 do 0.45 mislim da bi bilo oke ako vec bacas te do 80 grama..

Molimo prijavite se

Više...
Novi U Ribolovu's Avatar 25 Svi 2019 13:16 #3 od Novi U Ribolovu

JopaZGRI napisao:

Novi U Ribolovu napisao: Pozdrav svima !

Nema tu neke idealne dužine..
I mislim da nema potrebe stavljat shock leader nego samo dobar fc ako već vežeš fg čvor sa upredenicom
Duljina fc neka ti bude odprilike cca 80 cm/metar..
A sad debljina neznam nisam nikad tako teske varalice koristio..ali za njih mislim od 0.30 do 0.45 mislim da bi bilo oke ako vec bacas te do 80 grama..

Hvala :like: ;)
Hvala: JopaZGRI

Molimo prijavite se