"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Postavljanje fotografije?

• Pega
  • Pega's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Pega's Avatar 10 Ožu 2020 21:17 #1 od Pega
Kako se postavi fotografija da se odmah vidi u postu, tj. da nije kao link? Pitam jer mi je tako ljepše kada gledam temu, a kada je link nekada niti ne otvaram....hvala!

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 11 Ožu 2020 08:35 #2 od Ceco
Replied by Ceco on topic Postavljanje fotografije?
Ja koristim Tapatalk aplikaciju koja sama po sebi postavi sve. Inače imaš opciju unutar pisanja sa ikonom za link i kad unutra zaljepiš sliku ili link bude odmah vidljiva.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: Pega

Molimo prijavite se

• Igor
  • Igor's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
Igor's Avatar 13 Ožu 2020 09:02 - 13 Ožu 2020 09:06 #3 od Igor
Replied by Igor on topic Postavljanje fotografije?

Pega napisao: Kako se postavi fotografija da se odmah vidi u postu, tj. da nije kao link? Pitam jer mi je tako ljepše kada gledam temu, a kada je link nekada niti ne otvaram....hvala!

[ img]link[ /img]

S time da link mora biti baš od fotografije, a ne postimg. Npr. kada postaviš fotografiju na postimg, desni miš na nju i odaberi "Copy image adress".
Taj link stavi između [ img] i [ /img].

Ne smiješ imati razmake na [ img] i [ /img], ja sam ih stavio jer mi ih inače ne prikazuje kao tekst,
Zadnja izmjena: 13 Ožu 2020 09:06 od Igor.
Hvala: Pega

Molimo prijavite se