"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Postavljanje fotografije?

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Doktor foruma
  • Doktor foruma
Više...
Ceco's Avatar 16 Srp 2020 15:14 #21 od Ceco
Replied by Ceco on topic Postavljanje fotografije?
Može se poslati direkt na Ludo More Facebook messenger. Ali isto tako možda ne bi bilo napraviti baš grupu od foruma za lakše postavljanje.

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk
Hvala: ico0705, Dida

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 18 Ruj 2020 18:19 #22 od ico0705
Replied by ico0705 on topic Postavljanje fotografije?

Paragon napisao: postimg.cc/CdMDrV8Y

Ovako znači kad uploadaš na postimg samo kopiraj polje gdje piše Veza.
I trebalo bi prikazati plavi link na Forum.hr
Ja sam se sada tamo registrirao pa čekam odobrenje admina budem i tamo to probao sa slikom pa javim točno kako ide kad me odobre.

Bok Paragon!
Jesi li se prijavio na Forum hr?
pitam te zato, ako si skužio kako se tamo stavljaju samo linkovi od slika u post, jer mod ne da da se odmah slike prikažu nego insistira na linku ..navodno zbog prostora... ne znam kako je na drugim temama, ali ovdje gdje sam zainteresiran na jednoj temi, takva su pravila...inaće ja sam sve skužio i sa Imgurom mogu staviti na forum Ludo more odmah sliku ili samo link ali na forumu hr sa <Postage samo znam staviti sliku a ne samo link...tako da mi je problem bez slike iznijeti svoj problem...aj pliz ako mi možeš pomoći...hvala i L.P.

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 18 Ruj 2020 18:43 #23 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Postavljanje fotografije?
Klikni na ikonicu za postavljanje fotografije, copy paste link slike u polje "URL fotografije" i to je to...

Molimo prijavite se

Više...
Paragon's Avatar 19 Ruj 2020 11:24 #24 od Paragon
Replied by Paragon on topic Postavljanje fotografije?
Bok ja i zaboravio više.Izvini postajem senilan lagano ne znam ni što sam jučer jeo za ručak.

Evo link na moj post tamo na Forum.hr

www.forum.hr/showthread.php?p=82016681#post82016681

A za cijelu sliku ima bit da su moderatori digli onaj kod sa kojim se može slika odmah vidjeti u postu, pokušao sam po onome njihovome uputstvu ,ali jednostavno neće pa neće,a napravio sam sve što treba. Možeš vidjeti i taj kod IMG koji treba staviti ispred i iza linka da se slika direktno pojavi na forumu.E taj kod je isključen tamo,a ovdje nije.

Najbolje što možeš napraviti je ono što sam ja postao tamo na forumu.
Znači samo kopiraj URL iz preglednika u post na forumu ili kad uploadaš kopiraj Direktan link na sliku u post na forumu...

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 19 Ruj 2020 12:33 #25 od ico0705
Hvala ti...
pokušat ču da se poigram poslije ručka...
L.P.

Molimo prijavite se

Više...
ico0705's Avatar 19 Ruj 2020 12:47 #26 od ico0705

zeusfaber napisao: Klikni na ikonicu za postavljanje fotografije, copy paste link slike u polje "URL fotografije" i to je to...

Fala i tebi Zeus....

Molimo prijavite se