"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Lov cipla

• Bare
  • Bare's Avatar Autor teme
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Bare's Avatar 27 Lis 2020 11:22 - 27 Lis 2020 11:28 #1 od Bare
Lov cipla was created by Bare
Pozdrav...novi san i šta se tiče teme lov cipla na plovak...u biti godinama san ga lovija ka dite na kruh i na tunju...bez plovka...sad san opet počeja....štap dužine 3.60( mislin od 4 m uzeti),plovak 2 g,udice br.6 kristalke...0.26 struna....mašinica mala brza ...oko 180 kn san da za nju...i to mislin prominiti...uglavnom lovin bez predveza znači sve u komadu...e sad..tija bi da mogu duže izbacbačaje imati...Dal bi bilo poželjno i plovak veće gramaže staviti ..4-5 g...neki savjeti???...fala....ima san ovo lito najveći ulov je bija za 3h oko 2,5 kg bugava....skoro pun najlon ...od cipla niti c....zadnji veći ulov mi je bija prije 4 godine cipala..u par dana oko 10 aj kg...solidni komadi do pola kile i di koji veći...svaki komentar je dobro doša...inače san iz Šibenika....pozz
Zadnja izmjena: 27 Lis 2020 11:28 od Bare.

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 27 Lis 2020 14:20 #2 od bzing
Replied by bzing on topic Lov cipla
Radije uzmi match plovak jer on dobro i daleko leti i bolji ti je kontakt s ribom.Klasični plovak je lagan i traži za otežanje baline na struni.
Hvala: Bare

Molimo prijavite se

• Bare
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Bare's Avatar 29 Lis 2020 01:31 - 29 Lis 2020 01:32 #3 od Bare
Replied by Bare on topic Lov cipla
Pošto Lovin cipla koja gramaža match plovka je ok pošto san do sada koristija klizne plovke od 2 g ...fala unaprid
Zadnja izmjena: 29 Lis 2020 01:32 od Bare.

Molimo prijavite se

Više...
frkachu's Avatar 29 Lis 2020 13:20 #4 od frkachu
Replied by frkachu on topic Lov cipla

Bare napisao: Pošto Lovin cipla koja gramaža match plovka je ok pošto san do sada koristija klizne plovke od 2 g ...fala unaprid

match plovak ti je već otežan i njime puno dalje možeš zabacivati, i postoje oni za koje ne treba više otežanja i oni na koje ide još malo olova na strunu (ovi drugi su ti označeni kao 10+2 grama i slično, što će reći da plovak ima 10 grama i dodaješ još 2 grama olova da ga staviš u idealnu poziciju)

izaberi si težinu koja ti odgovara za teren gdje misliš loviti, ako loviš blizu nemoj uzimati 20 gr i teže, a ako loviš kad je nemirno more opet je dobro imati koji takav da ga manje ljulja
Hvala: Ceco

Molimo prijavite se

• Bare
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Bare's Avatar 29 Lis 2020 17:50 #5 od Bare
Replied by Bare on topic Lov cipla
Najčešće Lovin u plićacima nekima i Max dubine oko 3-5m....fala na savjetu...

Molimo prijavite se