"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Spin i shore jigging

Više...
Piteša's Avatar 30 Sij 2021 17:30 #1 od Piteša
Spin i shore jigging was created by Piteša
Pozdrav kolege ribolovci! Jeli danas ko imao kakvih ulova u ribolovu sa kraja. Ja jutros pokuša na lubina pa ništa. Lignja i sipa isto ništa. Pa proba sa shore jigingom pa ni tu ništa. Izreda sam sve moguče voblere, silikonce, jigove i skosavice al ni pip.

Molimo prijavite se

• B_
  • B_'s Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
B_'s Avatar 30 Sij 2021 18:07 #2 od B_
Replied by B_ on topic Spin i shore jigging
E meni upravo suprotno, najbolji dan nakon dugo vremena. Uhvatio palamidu 2kg, luca 1,5kg i usatu sve na spin sa voblerima. U zadnjih dosta puta s kraja nista, danas bas bingo. :cheer:

Molimo prijavite se

Više...
Piteša's Avatar 30 Sij 2021 18:51 #3 od Piteša
Replied by Piteša on topic Spin i shore jigging
Ajde super. Drago mi je čuti da je bar neko uziva,i da je bilo akcije.

Molimo prijavite se

Više...
Waterfall's Avatar 30 Sij 2021 21:32 #4 od Waterfall
Replied by Waterfall on topic Spin i shore jigging
U zadnja 3 izlaska 2 lignje sa rive u Senju.
Nanas sam bio na stjenama oko Sv. Juraja. Probao sam sve. Jig, Vobler, Sosavicu i odmet sa najeskanom Sardelom. Samo jedan griz je bio na Sardelu i imao sam solidnu ribu 2-3 sekunde na stapu. Otkacila se, i to je sve vrijedno spomena.
Spin, Jig i Skosavica 0 bodova.
Treba znati da sam novi na tom terenu i da jos uvijek trazim dobra mjesta a i zima je. Lovim sam i nema mi tko pokazat poste.

Molimo prijavite se

Više...
Abyss's Avatar 30 Sij 2021 21:57 #5 od Abyss
Replied by Abyss on topic Spin i shore jigging
Novi sam u ribolovu, i danas sam prvi put u životu spinao i prvi put upecao brancina, pretpostavljam negdje malo više od pola kile.
Uhvaćen na neki kineski vobler koji je na ovom forumu već negdje preporučen, 175cm, 26g
Ulovljen ujutro 20 do 11, ostatak dana ništa, navečer probao malo lignje, 0 bodova.

Molimo prijavite se