"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMA: Prijavi grešku

Prijavi grešku 15 Tra 2018 10:41 #19322

• dxdandy
  • dxdandy's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 170
Problem sa logiranjem, meni osobno se javlja bas svaki put kad dobijem obavijest na mail da je netko komentirao neki post u temi u kojoj sam i ja sudjelovao pa je kao automatski pracena. I sada kad otvorim mail da vidim koja je to tema i kroz mail kad kliknem da idem na tu temu e onda se moram svaki put nanovo logirati. Inace ako idem klasicno na starnice foruma onda je login automatski i bez problema. Eto to su neka moja zapazanja.
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: zeusfaber

Prijavi grešku 15 Tra 2018 21:01 #19323

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
  • Zahvala primljena: 1300
dxdandy napisao:
Problem sa logiranjem, meni osobno se javlja bas svaki put kad dobijem obavijest na mail da je netko komentirao neki post u temi u kojoj sam i ja sudjelovao pa je kao automatski pracena. I sada kad otvorim mail da vidim koja je to tema i kroz mail kad kliknem da idem na tu temu e onda se moram svaki put nanovo logirati. Inace ako idem klasicno na starnice foruma onda je login automatski i bez problema. Eto to su neka moja zapazanja.

Taman sam neki dan radio na tome. Mislio sam da sam uspio riješiti, očito nisam. Hvala za informaciju :like:

Usput, nova verzija foruma je tu, uskoro ću je instalirati :cheer:
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati
  • Stranica:
  • 1
  • 2
  • 3