"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Prijavi grešku

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 11 Sij 2019 11:03 - 11 Sij 2019 11:17 #81 od Ceco
Replied by Ceco on topic Prijavi grešku

Dado_pu napisao:

Ceco napisao: Linkovi za kupovinu dozvola ne rade. Pa bi trebalo ubaciti nove. Isto tako tražim temu od prošle godine neuspješno di je netko ponudio društvo koje ne traži posebne članarine. Valjda uspijem naći :)

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk

Sta bilo je i bez clanarine sportska dozvola?

Da prošle godine sam tu na forumu našao temu di je jedno društvo nudilo da uradi upisninu bez plaćanja. Mislim neću propasti za 50kn ali mi je glupo što na službenim stranicama ministarstava ima ponuđenih 5 ili 6... Evo da ima ekipa tu sa ludog mora dao bi njima odmah ali ovako ne želim biti spaman nepotrebno a na sportsku ide i puška.

Poslano sa mog VTR-L09 koristeći Tapatalk
Edit : pronašao sam temu i ovu stranicu je netko da za prošlu godinu 2018. www.marlera-liznjan.hr/vijesti/77-prodaj...ribolov-za-2018.html
Dosta o ovome spamu dečki ubacite samo nove linkove na ministarstvo koji žele naručiti po regularno postavljenim cijenama
Zadnja izmjena: 11 Sij 2019 11:17 od Ceco.

Molimo prijavite se

• Baćo68
  • Baćo68's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
  • Nikad nije kasno početi
Više...
Baćo68's Avatar 09 Ožu 2019 10:31 #82 od Baćo68
Replied by Baćo68 on topic Prijavi grešku
Zeus, dali je moguće da se u postavkama foruma ogranići da novi članovi ne mogi pisati ni u jednoj od tema osim u onoj "Prijavi se"
Mene osobno jako smeta, a mislim da nas ima podosta sa istim mišljenjem na forumu, da određeni ljudi ne poštuju prvo i najosnovnije pravilo na forumu, a pri tom smatram da ne poštuju ni sam forum, tebe kao afmina, ali i svih nas koji koliko toliko pišemo i družimo se na forumu.
Meni je to isto koda da mi netko koga nikad vidio nisam uđe u kuću, a da nije niti pozvonio na vratima...

Riba(r) ribi grize rep

Molimo prijavite se

• zeusfaber
  • zeusfaber's Avatar Autor teme
  • Administrator
  • Administrator
  • Pozdrav svima!
Više...
zeusfaber's Avatar 11 Ožu 2019 10:16 #83 od zeusfaber
Replied by zeusfaber on topic Prijavi grešku
Ajde napraviti ćemo nešto po tom pitanju.
Hvala: Baćo68

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 11 Tra 2019 08:02 #84 od Ceco
Ima li netko problem da koristi opciju hvala i citiraj na Tapatalk? Čak mi nekad i duplo odradi normalan odgovor

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 08 Ruj 2019 13:20 #85 od Ceco
Nema više mogućnosti privatni poruka?

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se