"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Pozdrav, Gost

TEMA: Opatija

Opatija 18 Stu 2017 10:18 #17307

• zoki1
  • zoki1's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 311
Pošto sam za vikend u Opatiji,bio bih zahvalan ako mi možete preporučit kakvu poštu za spin.Nalazim se u hotelu Grand Adriatic pa eto,to mi je polazišna točka :) :) :)
Da bi se uključili u raspravu potrebno se registrirati

Opatija 18 Stu 2017 10:45 #17308

• edi
  • edi's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 204
zoki1 napisao:
Pošto sam za vikend u Opatiji,bio bih zahvalan ako mi možete preporučit kakvu poštu za spin.Nalazim se u hotelu Grand Adriatic pa eto,to mi je polazišna točka :) :) :)
Cijela setnica od voloska do opatijskog mula..opatijski mul pa prema grand hotelu...ispod hotela kristal pa sve do ulaza za barke u marinu admiral...ulaz za barke u marinu ičići...plaza ičići...lucica desno na kraju plaze...Ika top mozda i najbolje za brancina..cijela uvala lijeva i desna strana i sa mola..1h pred zoru pa do nekih 8h ujutro ili pred zalaz sunca i prvi mrak...100% lovno po južini i mutnom..
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: zoki1, mirakulin

Opatija 18 Stu 2017 10:50 #17309

• zoki1
  • zoki1's Avatar
  • Legenda foruma
  • Zahvala primljena: 311
Jel' ima i lignji na tom potezu,i koje bi tu varke za brancina igrale,topwater ili voblerima ili silikon ili sve od navedenog😂😂😂

Opatija 18 Stu 2017 11:03 #17310

• edi
  • edi's Avatar
  • Doktor foruma
  • Zahvala primljena: 204
zoki1 napisao:
Jel' ima i lignji na tom potezu,i koje bi tu varke za brancina igrale,topwater ili voblerima ili silikon ili sve od navedenog😂😂😂
Za brancina frend redovno dize na finiji silikon proziran sa sljokicama i rapalu original...ja samo na fermu..a lignje najbolje na opatijskom mulu i ispod hotela kristal..
Slijedeći korisnik(ci) je rekao hvala.: zoki1