"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Best buy puška za početnike oko 1000kn

Više...
dalmatino's Avatar 01 Kol 2014 09:53 #1 od dalmatino
Imam želju kupiti pušku za podvodni ribolov s kojom bi se učio roniti pa me zanima vaše mišljenje best buy puške oko 1000kn?

Ne razumijem se mnogo u cm, lastike i ostalo, imao sam priliku roniti sa zračnom puškom u nekoliko navrata i bilo mi je super zabavno, nažalost puška nije moja, sad bi je htio imati :) Uglavnom ronim u splitskom arhipelagu na dubinama do 10 metara otprilike. Ostavljam prostor za napredak, svaka pomoć je dobrodošla. Hvala

Molimo prijavite se

• pero
  • pero's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
pero's Avatar 02 Ruj 2014 17:52 #2 od pero
Mares Cyrano 85 ,samo neznam koliko sad kosta kod nas ?

Hvala: Jadran

Molimo prijavite se

Više...
Jadran's Avatar 04 Ruj 2014 11:05 #3 od Jadran
Mislin da je novi Cyrano oko 1500kn?

Isplati li se uzeti polovnu? Vjerojatno dođe 500kn manje. Uz uvjet da nema puno zarona i da je očuvana :) Pero, jesi ronio s njom? Kakva je?

Hvala

Molimo prijavite se

• pero
  • pero's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
pero's Avatar 04 Ruj 2014 13:24 - 06 Ruj 2014 22:01 #4 od pero
Ja je imam od 1989g ja mislim,kupio sam je u Trstu,svako ljeto je bila u upotrebi, i ispusti bi zrak iz nje i podmazo je za iduce ljeto i nikad nista joj nije bilo.
Imo sam sve modele Maresa i ova je najbolja po duzini 85cm .
Isplati se uzeti polovna zasto ne !
Zadnja izmjena: 06 Ruj 2014 22:01 od pero. Razlog: Sadržaj poruke nije u skladu s LudoMore.com pravilima.

Molimo prijavite se

Više...
dalmatino's Avatar 06 Ruj 2014 15:48 #5 od dalmatino
wow. iz 89' i još dobro radi? :silly:

Molimo prijavite se

Više...
Zubatic's Avatar 12 Ruj 2014 04:30 #6 od Zubatic
Lastikaca 70-90cm sa jednim lastikom.
Ako se budes bavio ronjenjem kad tad ces zaminit pusku na komprimirani zrak sa lastikacom pa zasto onda ne pocet odmah s njom.
Zrakaca je dobra za ruparenje ali u danasnje vrime nema bas ribe u rupama do 15m dubine.

Pozz
Hvala: Jadran

Molimo prijavite se

Više...
Jadran's Avatar 15 Ruj 2014 12:47 #7 od Jadran

Zubatic napisao: Lastikaca 70-90cm sa jednim lastikom.
Ako se budes bavio ronjenjem kad tad ces zaminit pusku na komprimirani zrak sa lastikacom pa zasto onda ne pocet odmah s njom.
Zrakaca je dobra za ruparenje ali u danasnje vrime nema bas ribe u rupama do 15m dubine.

Pozz

što je jače?

Molimo prijavite se

Više...
Hornblower's Avatar 27 Lis 2014 01:17 #8 od Hornblower
Ja bi ti preporucio Pathos 90. Vecina podvodnih ribolovaca u svom arsenalu drvenih pusaka ima njega ili nesto slicno. Ja mislim da kosta oko 1500 kn ali mozes pokusat nac polovnu. Sigurno ces biti zadovoljan. pozz

Molimo prijavite se

Više...
Damir's Avatar 27 Lis 2014 06:26 #9 od Damir
Uzmi laštikaču i ne boj se. Ne mora bit nova, ali kad uzimaš, pretpostavka je da ćeš je ipak malo podrobnije pogledat. Za 1000 kuna se može nać dobra gevera s kojom bi moga upokojit i neke bolje bokune kad bi naiša na njih. Ove zrakače imaju vječni problem koji je na laštikačama rješija mulinel.

nijedna bolest nije zdrava

Molimo prijavite se

Više...
Antonio's Avatar 28 Lis 2014 14:33 #10 od Antonio
Moja ti je preporuka Pathos 82 ili 90 open verzija. Odlična puška, jako sam zadovoljan sa svojom 82. Najviše s njom lovim i meni ka ne previše iskusnom PRovcu mi najviše odgovara ka all around puška, barem zasad. Uzmi si još i mulinel i virujen da će te dobro i dugo služiti.

Molimo prijavite se

Više...
marioadria's Avatar 18 Sij 2015 22:31 #11 od marioadria

Damir napisao: Uzmi laštikaču i ne boj se. Ne mora bit nova, ali kad uzimaš, pretpostavka je da ćeš je ipak malo podrobnije pogledat. Za 1000 kuna se može nać dobra gevera s kojom bi moga upokojit i neke bolje bokune kad bi naiša na njih. Ove zrakače imaju vječni problem koji je na laštikačama rješija mulinel.

Gevera :lol:

Molimo prijavite se

Više...
Niksa's Avatar 22 Srp 2015 12:18 - 22 Srp 2015 12:40 #12 od Niksa
Oprostite zanima me može li se na puški promjeniti glava. Ja bi htjeo 2 cirkulara :S :S :S
Zadnja izmjena: 22 Srp 2015 12:40 od Moderator.

Molimo prijavite se

Više...
Jadran's Avatar 22 Srp 2015 12:22 #13 od Jadran
Jesi uletio s pitanjem care :lol: prvo nam kaži par riječi o sebi ludomore.com/forum/predstavite-se
Hvala: Moderator

Molimo prijavite se

Više...
Niksa's Avatar 22 Srp 2015 12:32 - 22 Srp 2015 12:39 #14 od Niksa
Zadnja izmjena: 22 Srp 2015 12:39 od Moderator.
Hvala: Moderator

Molimo prijavite se

Više...
Cruzer009's Avatar 30 Kol 2015 03:18 #15 od Cruzer009

Molimo prijavite se