"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Ribolov orade s obale

Više...
Zdenko's Avatar 31 Lis 2017 13:38 #121 od Zdenko
Replied by Zdenko on topic Ribolov orade s obale

edi napisao:

dzingo napisao: Koji štap preporučate, do nekih 500-tinjak kuna?

..za te novce samo webshop..Ron thompson 200g seaboss za te novce cca 500kn najbolji u kombinaciji sa bigbait xtr lc rolom the best ..ili maver falcon pro 200g kod kojeg vrh obavezno zamijenit sportskim ili ga skratit za skoro pola..cca480kn

Ovu kombinaciju imam i to je za te novce plafon kvaliteta.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 31 Lis 2017 14:02 #122 od edi
Replied by edi on topic Ribolov orade s obale
...ma bolja kombinacija i od skupljih stapova...netreba se znojit oce puknut a nece...ja sam prije koristio shimano stap speedmaster bx i skupu colmicovu opciju...bolji mi maver a od frenda probao seaboos na koji namjeravam preci kad maverovi se istrose...

Molimo prijavite se

Više...
dzingo's Avatar 08 Stu 2017 13:07 #123 od dzingo
Replied by dzingo on topic Ribolov orade s obale

edi napisao:

dzingo napisao: Koji štap preporučate, do nekih 500-tinjak kuna?

..za te novce samo webshop..Ron thompson 200g seaboss za te novce cca 500kn najbolji u kombinaciji sa bigbait xtr lc rolom the best ..ili maver falcon pro 200g kod kojeg vrh obavezno zamijenit sportskim ili ga skratit za skoro pola..cca480kn

Hvala edi na informaciji ali post je stari i oprema je odabrana i kupljena lani u prosincu.
Pogledaj na stranici 5. Jako zadovoljan sistemom. :like:

Molimo prijavite se

Više...
tonik's Avatar 09 Stu 2017 17:06 #124 od tonik
Replied by tonik on topic Ribolov orade s obale

Pangea ŠI facebook napisao: 🐟🐟🐟VRHUNSKI SET ZA ORADE🐟🐟🐟
Nastavljamo neponovljive cijene za naše kupce! Od danas pa do isteka zaliha nudimo dokazani set za lov sa obale za orade!
🐠🐠🐠ŠTAP Ron THOMPSON SEABOSS TELESURF 3,6m 60-140g + ROLA OKUMA AVENGER abf-65b (zadnja kočnica!!!) + namotani najlon MUSTAD WISH 0,35mm 300m!!!🐟🐟🐟
Z A S A M O 6 9 9 kn!!!!
Moguća dostava i plaćanje pouzećem.
Narudžbe i informacije na facebooku, mailu Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili tel. 022/244-823

evo sad vidija na facebooku neka akcija za "orada set" u Pangea ribolovnom centru Sibenik, meni se cini ok cijenom ako nekom treba :)

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 13 Stu 2017 10:00 #125 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Ribolov orade s obale
Pozdrav,

moze mala pomoc. Ne mogu nigdje naci podatak, kolika je transportna duzina za Ron THOMPSON SEABOSS stapove ?
Ako ima tko kakvih saznanja pa da tu napise. Zanima me za sve duzine pa da vidim koji mi po duzini pase za moju torbu da ne kupim krive.
Tipa transportna duzin za 3,60m , 3,90m i 4,20m. Isao bih naravno na sto duzi ali da mi stane u torbu.

Hvala puno i LP !

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 13 Stu 2017 12:04 #126 od Zdenko

dxdandy napisao: Pozdrav,

moze mala pomoc. Ne mogu nigdje naci podatak, kolika je transportna duzina za Ron THOMPSON SEABOSS stapove ?
Ako ima tko kakvih saznanja pa da tu napise. Zanima me za sve duzine pa da vidim koji mi po duzini pase za moju torbu da ne kupim krive.
Tipa transportna duzin za 3,60m , 3,90m i 4,20m. Isao bih naravno na sto duzi ali da mi stane u torbu.

Hvala puno i LP !

Ovo ti je za STRATO seriju,ali bi isto bilo za SEABOSS otprilike.

www.adventurestock.com/ron-thompson-stra...-rods-4-20m-100-200g

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

Više...
dxdandy's Avatar 13 Stu 2017 12:30 #127 od dxdandy
Replied by dxdandy on topic Ribolov orade s obale
thx...posluziti ce... :like:

Molimo prijavite se

Više...
markom's Avatar 15 Sij 2018 18:54 #128 od markom
Replied by markom on topic Ribolov orade s obale
Molim vas pomoc..koje predveze koristite za lov orade za obale?ja inace imam klasicno na osnovi zjogulin i ispod pola metra,do 1 metar fc i udica..oprema koju imam je stap tubertini corinto beach i rola shimano beastmaster 7500,glavni najlon 0.30,fc 0.22

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
Vinsent_P's Avatar 15 Sij 2018 18:57 #129 od Vinsent_P
Replied by Vinsent_P on topic Ribolov orade s obale
Ja ti za sve prdveze za udice koristim Seaguar soft 0.31mm, uspio sam cak i ugora izvaditi a da ga ne pregrize. Tako da toplo preporučam😃😃😃😃😃

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
markom's Avatar 15 Sij 2018 19:33 #130 od markom
Replied by markom on topic Ribolov orade s obale

markom napisao: Molim vas pomoc..koje predveze koristite za lov orade za obale?ja inace imam klasicno na osnovi zjogulin i ispod pola metra,do 1 metar fc i udica..oprema koju imam je stap tubertini corinto beach i rola shimano beastmaster 7500,glavni najlon 0.30,fc 0.22

Ispricavam se sto sam krivo napisao 😊..pitanje je na koji nacin jos vezati predveze? Sistem sa 2 udice? Koja duzina?🤔

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 24 Sij 2018 12:09 #131 od edi
Olovo 60 do70g na dnu...nakon 20cm T predvez sa 40 cm flourcarbona udica br1owner cuting point pa 50cm razmak pa T predvez sa 40cm flourcarbona udica owner cuting point br1...glavni najlon 0.35 awashima red big game nosivosti 21 kg..a prame 0.285 seguar soft ili fxr seguar 0.30

Molimo prijavite se

Više...
Zdenko's Avatar 24 Sij 2018 17:59 #132 od Zdenko

edi napisao: Olovo 60 do70g na dnu...nakon 20cm T predvez sa 40 cm flourcarbona udica br1owner cuting point pa 50cm razmak pa T predvez sa 40cm flourcarbona udica owner cuting point br1...glavni najlon 0.35 awashima red big game nosivosti 21 kg..a prame 0.285 seguar soft ili fxr seguar 0.30

To je postava za lov iz barke.

Rogi ribaru !

Molimo prijavite se

• edi
  • edi's Avatar
  • Stalni korisnik
  • Stalni korisnik
Više...
edi's Avatar 24 Sij 2018 20:14 #133 od edi
Dobri rezultati sa kraja i iz barke!
Bar meni...moze i doljnja prama polu klizna...jako dobar rezultat za oradu i veceg arbuna...ISPROBANO!

Molimo prijavite se