"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Ješka za oradu

Više...
bzing's Avatar 29 Srp 2020 11:53 #41 od bzing
Replied by bzing on topic Ješka za oradu

Freddy napisao: E sada još samo u koje doba dana? Predpostavljam rano ujutro i pridvečer prije mraka? I dal se isplati preko noći npr. na malo jače olovo i neki drugi mamac na dno.

Moja iskustva su skroz drugačija.Na ovim lokacijama sam najbolje lovio od 9 do 11 ujutro i 17 do 20 poslijepodne.

Molimo prijavite se

Više...
Freddy's Avatar 03 Kol 2020 20:26 #42 od Freddy
Replied by Freddy on topic Ješka za oradu
Bio sam na rijeci jadro puna je ciplova ali neče da uzimaju. Probo sam i na kruh i na crve. A uvijek sam ih na kruh hvatao. Ali znalo mi se i prije tako dogđati da neće da prima. Jel znaš možda razlog tome. Prolaze pored mamca ali ni da ga pogleda

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 03 Kol 2020 22:51 #43 od bzing
Replied by bzing on topic Ješka za oradu
Cipal na jadru ne radi prije kraja osmog miseca.Razlog je što sada ekstremno bujaju dvije vrste alge koje su mu omiljena hrana pa ga ništa drugo ne zanima.Od kraja osmog pa do kraja godine ide odlično na samom ušću.Meni je najveći primjerak bio 1,6 kg ali ima i večih.
Prije par godina ga je bilo puno više ali se strijelka namnožila toliko da mu prijeti uništenje.Cipal je glavna lovina i strijelki i lubinu i bilizmi(lica) i gofu koji isto zna zalutati na ušće.
Hvala: Freddy

Molimo prijavite se