"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Preporuka torbe za štap

Više...
BlackMarlin's Avatar 01 Tra 2019 18:35 #1 od BlackMarlin
Trebam torbu za dvodjelni štap dužine 158cm kad je rastavljen. Idealno bi bilo naći jednu čvrstu torbu koja je sigurna za transport autom i do pošte s namontiranom rolom na štapu.
Trebam preporuku, većinom nalazim torbe za više štapova ili premale torbe.
Ajmo reći da je budžet do cca 500-600kn.

Našao sam jednu puno povoljniju ali ne znam je li čemu. Ima li netko info?
Evo link
kapitalac.com/kategorije-a-z/torbe-ruksa...ety-case-single.html

Molimo prijavite se

Više...
bzing's Avatar 01 Tra 2019 18:57 #2 od bzing
Replied by bzing on topic Preporuka torbe za štap
Ako kupuješ onda uzmi ono na čemu piše "semi hard" ili čak "hard" sve ostalo je jadna futrola koja ti ne daje nikakvu sigurnost nego jednostavno drži na gomili štapove..Stoječe dno (uspravan položaj) je obvezno.
Dva su proizvođača tu jaka: Daiwa koja je žestoko skupa i Pelzer koji je umjeren.
npr kao ovo:
www.fishingtackle24.de/lng/en/pelzer-exe...e-hard-rod-case.html

Molimo prijavite se

• Ceco
  • Ceco's Avatar
  • Majstor foruma
  • Majstor foruma
Više...
Ceco's Avatar 01 Tra 2019 19:40 #3 od Ceco
Replied by Ceco on topic Preporuka torbe za štap
Isto bi trebao to....
ista duljina do nekih max tri štapa ☺️

Poslano sa mog CLT-L29 koristeći Tapatalk

Molimo prijavite se

Više...
BlackMarlin's Avatar 01 Tra 2019 20:16 #4 od BlackMarlin

bzing napisao: Ako kupuješ onda uzmi ono na čemu piše "semi hard" ili čak "hard" sve ostalo je jadna futrola koja ti ne daje nikakvu sigurnost nego jednostavno drži na gomili štapove..Stoječe dno (uspravan položaj) je obvezno.
Dva su proizvođača tu jaka: Daiwa koja je žestoko skupa i Pelzer koji je umjeren.
npr kao ovo:
www.fishingtackle24.de/lng/en/pelzer-exe...e-hard-rod-case.html

Ovo ne izgleda loše. Htio sam daiwinu carbon hard case uzeti, ali je za nekih 2-3cm kratka :( daiwa kako mi se čini nema torbe za 1 štap iznad 155cm unutarnje dužine.

Molimo prijavite se