"E baš zato moj učeni velegrađanine, ja ne volim grad! Jer to se njemu ne može dogodit. Meni je draga ova naša mala, smišna, luckasta pozornica, s ovin kletinetom od prisjednika i sa ovin imbećilom od popa i sa ovom mojon išempjanom Bepinom!"
Prijava
x
x
Registracija
x

Forum je nadograđen na najnoviju verziju. U narednih nekoliko dana očekujte greške koje ćemo čim prije otkloniti. Hvala / PRIJAVI KVAR

Kako napravit držač za štap?

Više...
orada277's Avatar 16 Tra 2015 19:57 #1 od orada277
Znima me kako napravit držač za štap :ohmy:

CATCH I RELEASE..CiR

Molimo prijavite se

Više...
lignjolovac's Avatar 16 Tra 2015 22:02 #2 od lignjolovac
Ma najjednostavnije ti je kupiti nije toliko skup,ali možeš nešto napraviti od drveta,ali nije toliko praktično.

Žali se Marija svojoj susjedi:
– “Kad god moj Mate kupi dozvolu nikad ribe ne uhvati. A kad ne kupi onda njega uhvate!”
Hvala: orada277

Molimo prijavite se

Više...
zeusfaber's Avatar 17 Tra 2015 16:01 #3 od zeusfaber
Uzmi u Lidl-a za 99kn, best buy za početak. Mislim da nema smisla raditi svoj.

Molimo prijavite se

Više...
orada277's Avatar 17 Tra 2015 16:19 #4 od orada277
jeli došo u lidla taj drzac
:ohmy:

CATCH I RELEASE..CiR

Molimo prijavite se

Više...
Jadran's Avatar 22 Tra 2015 18:31 #5 od Jadran

orada277 napisao: jeli došo u lidla taj drzac :ohmy:

Jest! Ja sam ga danas vidio - 99kn je cijena i definitivno se isplati.

Molimo prijavite se

Više...
orada277's Avatar 22 Tra 2015 21:26 #6 od orada277
Hvala Jadran bas sam to cekao jer su mi rekli da su otkazali posjiku 2.4.2015
:lol:

CATCH I RELEASE..CiR

Molimo prijavite se

• Cofi
  • Cofi's Avatar
  • Novi korisnik
  • Novi korisnik
Više...
Cofi's Avatar 26 Tra 2015 18:37 #7 od Cofi
Nekako ako nemas doma materijal ne isplati ti se jer da napravis bar nesto slicno onome iz trgovine potrosit ces vise za materijal nego sto kosta klasican stalak a i sve ovisi kako stojis s garazom i potrebnim alatom i nekim osnovnim znanjem za to . A sve ovisi kakav stalak zelis al po meni za pocetak ovaj iz Lidla je super, samo ja iman problem vec duze vrijeme nikako da stignem uzet jednog jer ih sve prodaju odmah :pinch: :pinch: :pinch:
Evo ti moj primjer HOME MADE ;) ;) (svaki stalak mora imat dole jednu kukicu, meni bi trebalo to bit di je ova plastika na koju stavis teret i onda stalak bude jos stabilniji) pss. moj je jos u doradi :P :P
Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Privitak datoteke:

Taj stalak je vise za ovako kad ides sam pecat
Aaa i sluzi da te ismijavaju svi oni koji imaju tubertinijeve stalke koje su jebeni i ljepi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Molimo prijavite se